Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/23/2023 in all areas

 1. České tenistky uvidíte na Canal+. Stanice získala práva na vysílání WTA, Dobrý den, chtěl bych se zeptat , jestli tenistky uvidíme také. Děkuji.
  1 point
 2. Takže opět všechno to , co žádný jiný operátor neřeší.....
  1 point
 3. pracoval jsem u všech tří operátorů a o2 TV je opravdu katastrofa dokonce i chudák KUKI TV bude určitě ukončena Začátek roku 2024 Prvním krokem bude propojení služeb napříč Nej.cz a O2. O2 začne ve druhém kvartálu (do)prodávat zákazníkům další O2 služby a ve druhé polovině začne migrace zákazníků do systémů O2. Bude se jednat snad o největší a nejkontroverznější fúzi na telekomunikačním trhu. https://nejpripojeni.cz/clanky/znacka-nej-cz-v-roce-2024-zanikne-splyne-do-o2/ takže Televizí moc nebude 😄
  0 points
 4. Vyzkoušel jsem x služeb namátkou Sledovani.TV, Telly, SweetTV, HBO Max, Netflix, AppleTV+, Disney+, iVysílání, VOYO, ShowTime na různých platformách a ani na jedné jsem nezažil, že by pořád měla s něčím problém a vrstvila jednu zakódovanou chybovou hlášku za druhou, prostě se člověk zaloguje a funguje to! U VTV pořád člověk řeší, co se tomu nelíbí a proč, od/přihlašuje, reinstaluje, resetuje, volá na infolinku a dělá Vodafonu betatestera!
  0 points
 5. ad 1) Těžko říci. ad 2) Je to asi závislé na verzi ROM. ad 3) Jelikož se informace ukládá jen v zařízení, není uchovávaná na cloudu. ad 4) Buffer? ad 5) Není na to smlouva s majiteli kanálů. Vodafone to nemůže udělat jen tak, na to je moc velký. ad 6) DRM a zabezpečení 🙂 to bohužel nezmizí asi nikdy. Vodafone razí "Better safe than sorry"
  0 points
 6. Myslím, že by Vodafone měl celou tuhle platformu korporátně zaříznout a začít od začátku, případně od někoho outsourcovat fungující řešení. Vždyť neumí ani to co uměl Horizon asi před 7 lety anebo umí, ovšem špatně. Jak se tomu věnují svědčí, že pro iOS existuje teprve verze 2.07, přičemž jakžtakž funkční je od 2.01 takže vývoj veškerý žádný. A když už se ohánějí tím korporátním řešením, nevím proč tedy neexistuje verze pro tvOS, když samozřejmě v Německu je.
  0 points
 7. nikdo netvrdí, že to globálně nejede, jen mají nějaké divné požadavky a to jen někdy, protože jindy to zase jede, nevím co přesně WV1862 znamená, ale ať už hlídají cokoliv, tak ať to dělají jinak, všechny ostatní streamovací věci u mě fungují na 100%
  0 points
 8. Ale já neřeším kvalitu obrazu. Jde o to , že když jsem v místě s pomalým internetem a nemůžu si sám nastavit kvalitu obrazu , stává se ze sledování sekanina. K čemu je mi super obraz , který se stále seká. To si radši snížím kvalitu a jede to bez záseků . Jenže tuhle vymoženost nabízí snad všichni poskytovatelé kromě Vodafonu. Stejně jako spoustu dalších věcí....
  0 points
 9. Před rokem jsem si zde stěžoval , že nejde nastavit snížení kvality obrazu při přehrávání. Včera jsem v práci , kde máme pomalejší internet chtěl koukat na fotbal a ejhle , ono to pořád nejde. Takže automatika mne neustále zasekávala obraz..... To je to takový problém ????? Musel jsem si zaregistrovat zkušební sledování Kuki tv za 1,- a tam je v nastavení kvalita nejlepší , střední a nejnižší. Proč to u vás nejde ?
  0 points
 10. Je dost pravděpodobný, že ten player špatně reaguje na nějaký event, který vyletí při změně monitorů, a O2TV (a úplně všichni ostatní) to má implementované správně a když to není připojení monitoru bez podpory HDCP, tak v přehrávání pokračujou. Je to nějakých 6 let, co jsem s tím pracoval, tak už si to moc nepamatuju, ale ta technologie (Encrypted Media Extensions) je pořád stejná a DRM schémata taky, a ten error musí být něco, co si Vodafone způsobil sám, ten HTML5 přehrávač se takhle prostě nechová. Kdyby to nevyvíjeli Indové, ale někdo, kdo tu službu reálně používá, tak už je to dávno spravené, protože by to ty vývojáře dohánělo k šílenství... podporujte lokální vývoj a místní programátory 🙂
  0 points
 11. No vidite, a pritom ma Vodafone problem i s tim, kdyz si prepnete monitory, okamzite vyhodi nejakou chybovou hlasku a prerusi prehravani. (A tim myslim moderni monitory pripojene pres DP nebo USB-C) O2TV s tim problem nema a prehrava dal.
  0 points
 12. Univerzální odpověď platící každý rok 😀
  0 points
 13. který rok je tento? který rok je tento?
  0 points
 14. Když mi aplikace VTV každou chvilku ukončí přehrávání s chybou MV1821, tak za předpokladu, že mi všechno ostatní běží naprosto bez problémů, tak asi v hledání chyby podle popisu "Problém s připojením k internetu / Problém se serverem. Zkontrolujte, zda má vaše zařízení připojení k internetu. Zkuste to později." mohu rovnou přistoupit k bodu "Zkuste to později", že jo? 🤔🙂
  0 points
 15. A nebylo by možné zatlačit na autory této aplikace aby vypnuli veškeré nesmyslné ochrany a ta aplikace fungovala včude bez problémů jako to má veškerá konkurence ? Měl jsem snad kromě t-mobilu v průběhu let všechny poskatovatele internetové tv a NIKDY se mi nestalo na JAKÉMKOLIV zařízení nebo webovém prohlížeči , že by to nefungovalo ( samozřejmě nepočítám občasný výpadek , ale u VODAFONE TV je to souvislý generátor chyb ) Tuhle televizi drží nad vodou pouze příjem v DVB-C , kde naopak nemá konkurenci , ale nevěřím , že si to někdo může v tomhle stavu pořídit pouze jako internetovou TV.
  0 points
 16. Měl bych takovou malou připomínku. Když pominu všechny ostatní neduhy webové VTV (a že jich není málo), rád bych upozornil alespoň na jeden, který mě v poslední době vyloženě dusí snad nejvíc. Není snad jediný pořad, který bych normálně na PC dokoukal do úplného konce, tedy pokud zrovna nekoukám v reálu. Stačí si cokoliv pustit zpětně třeba jen o pár minut a se začátkem následujícího pořadu se přehrávání ukončí a obraz zastaví třeba uprostřed slova . Pro pokračování je nutné se proklikat zpět do té parodie na LPG, program vyhledat a znovu spustit. Ten ale bohužel ne vždycky správně naváže na předchozí ukončení a spustí se zcela náhodně - někdy uprostřed, někdy v první třetině programu, někdy úplně od začátku. Zdá se, že Vodafoňácká aplikace pracuje na bázi vygenerování náhodného výběru... 😕 Pokud se nejedná zrovna o některý z programů Primy, lze si ještě myší na časové ose posunout program a dohledat navázání. Ale když se například na Primě, kde je posouvání dopředu Vodafonem nesmyslně zakázáno i mimo reklamu, deset minut před koncem pořad ukončí a po opětovném spuštění to skočí zpátky na začátek, nebo někam do první třetiny bez možnosti to posunout, tak je to opravdu na zabití. Je smutné, že když se člověk na tomto fóru zeptá , jestli je problém to nějak vyřešit, dozví se, že to problém není, ale prostě není zájem, protože Vodafone má jiné priority. Takže tak, děkujeme Vodafone za to, že děláte vše pro spokojenost zákazníků...
  0 points
 17. Zdravím všechny. V poslední době jsem nemohl spustit žádný kanál v aplikaci Vodafone TV. Při pokusu o spuštění vždy naskočí chyba “Obsah se nepodařilo přehrát. Zkuste to prosím později. (TAV1871) respektive (TAV1835)”. Mám Google Chromecast Google TV. Nemohl by mi prosím někdo poradit, jak na to? Ostatní aplikace fungují normálně, takže to asi nebude problém s internetem. Děkuji.
  0 points
 18. Není tak docela pravdou, že by VF neuměl televizi - umí ji, ale tu DVB-C a ne netový nesmysl. A budiž mu útěchou, že v tom není sám, takový Skylink také umí DVB-S2/S, ale u netové Skylink live je to občas na pos*ání. A na poskytovatele, kteří nabízí jenom netovou TV (Kyslík, TM apod.), se dají stížnosti číst prakticky každý den, jak něco nefunguje. Prostě TV přes net je dobré brát jako doplněk, ale ne jako hlavní zdroj signálu.
  0 points
 19. ....No, zase na druhou stranu - televizi neumíte, ale pobavíte. Muj pripad, pul roku po migraci muj problem nenapraven, rezignoval jsem a nastesti muzu pouzivat sluzbu nekoho jineho kdo umi. A sem chodim, kdyz to tak vezmu s odstupem, se jen bavit. Je fakt kouzelne jakou maji nekteri trpelivost. Tak jen tak dal at mam co cist..))
  0 points
 20. 2 Ondra-Vodafone: Kdyby jste mluvil za fanouškovskou komunitu, která si z nadšení něco kutí, tak by vaše odpověď pro mě byla akceptovatelná. Jako odpověď profesionálního zástupce nadnárodní firmy jste s těmi radami a informacemi k smíchu. Teda pro mě určitě. No, zase na druhou stranu - televizi neumíte, ale pobavíte.
  0 points
 21. Vypadá to, že místo zlepšení se stav stále zhoršuje. Dneska jsem měl několikrát WT1807, přestože PC a monitory jsou už roky stále stejné včetně jejich zapojení. Po nějaké době už to zase jde. Nechtete se radši na nějakou kontrolu HDCP vybodnout, když to zjevně neumíte?
  0 points
 22. Už jsem se smířil s tím, že většina mých příspěvků bývá některými moderátory preventivně neschválena a nezveřejněna, aby si je náhodou nemohli přečíst ostatní přispívající… Přesto mám několik otázek, které doufám na blokaci nejsou: * Je tak neřešitelný problém, aby po víc jak roce provozu webové televize VF, konečně zprovoznili opravdu funkční a přehledné EPG, tak jak jsou uživatelé zvyklí u všech ostatních internetových televizí? Proč pro webovou verzi vymysleli tohle, když televizní verze přes STB je v pohodě? *Je tak neřešitelný problém, nastavit zpětné zhlédnutí tak, aby se při začátku nového pořadu v půli slova nezastavilo a člověk se nemusel pracně proklikávat k pokračování, pokud chce pořad dokoukat? *Je tak neřešitelný problém, aby se také ve webové verzi VFTV daly srovnat neintuitivně přeházené programy podle toho, jak to zákazníkovi vyhovuje? *Je tak neřešitelný problém, aby po několikaminutovém zastavení pořadu už nešel znovu spustit (chybová hláška WT1807, že Médium nelze přehrát) a člověk se musel proklikávat zpět na začátek? (U programů Primy, které nejdou posouvat, je to obzvlášť problém). *Je pro Vodafone opravdu takový problém, začít s webovou verzí TV po roce provozu a nekonečných stížnostech uživatelů, místo slibů a výmluv, začít s tím už konečně něco dělat?
  0 points
 23. @mrzic počítám, že DRM, Geoblokace a podobný blbosti.
  0 points
 24. Po nějaké době jsem znovu pustil Vodafone TV, app na iPadu, a musím souhlasit, k ničemu. Nefunguje. Chyba MT1803. Na stejném místě Telly a T-Mobile TV jede jak po másle. Nechápu, jak to někdo může nabízet zákazníkům,
  0 points
 25. Já se ptám Vás , resp. Vodafonu , proč jste jediní , kterým to vadí a nasíráte své zákzníky , když to zjevně není nutné.
  0 points
 26. Mě osobně nefunkčnost Vodafone TV na počítači vadila a proto jsem jednoduše jejich TV zrušil Nejlogičtější řešení. Když to udělá spousta lidí, začnou to řešit. Není správné psát soupis chyb. Správné je chyby odstraňovat.
  0 points
 27. Jak jen to VŠICHNI ostatní dělají , že jim to nevadí.....
  0 points
 28. Tak vyřešeno. Táta má Skylink přes satelit a k tomu gratis tv přes net nebo chytrou tv. Na mý LG funguje, v práci na starým compu taky. Fakt mi hlava nebere, že komplet konkurence funguje všude a VF nikde. Asi změním lokál.
  0 points
 29. WT1807 se zobrazuje i v případě, že mám vypnutý jeden monitor. Ale rozhodně nejde o technický problém, protože tv se chvíli přehrává, ale po chvíli se vypne (tzn. je to takto uděláno schválně).
  0 points
 30. Teď jsem zkusil aplikaci ručně povolit přístup k poloze a načetla si datum i čas správně. Tak té bandě amatérů , co vyvíjí aplikaci řekněte ať tam to povolení nastaví natvrdo.
  0 points
 31. Tak jsem dneska na cestách chtěl kouknout na televizi přes mobil. Říkám si na mobilu to bude fungovat , nebudou idiotský hlášky , že mám necertifikované zařízení , nebo že na iphonu to nejde apod. Aplikace naběhla a hle točí se kolečka a nic. Tak se podívám a on tam datum 9.kvetna . To jsem ji asi zkoušel zapnout naposled. Pokud neumíte dokopat vývojáře aby dělali aplikace správně , nebo to aspoň opravili ( myslim , že o tomto problémů jsem tady uz před x měsíci četl , tak jim řekněte ať tam dají do nastavení moznost , abych si mohl sám manuálně nastavit datum , který je Když už si to ta aplikace nedokáže přečíst sama. A ještě mi poraďte , až to za par měsíců budu zase potřebovat , jak to mám vyřešit. Zkusil jsem vymazat data a nic. Zbyvala mne posledni možnost odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci , ale to snad nebudete myslet vážně.
  0 points
 32. V tom seznamu chyb chybí MT1803 Aktivní VPN nebo služba s podobnou funkcí může zabránit správnému fungování aplikace. Stejně tak může způsobovat potíže zapnutá služba Soukromý přenos na zařízeních iPhone nebo iPad (chyba MT1803).
  0 points
 33. Ta věta " spustili Vodafone TV přes prohlížeč" je podle mě vtip dne. I když mě už to trápit nemusí, neb jsem to už psychicky nevydržel.
  0 points
 34. "..spustili Vodafone TV přes prohlížeč.." Až to bude fungovat pod JAKÝMKOLIV prohlížečem a JAKÝMKOLIV systémem, tak se o tom můžeme bavit.
  0 points
 35. Historie jasně dokazuje, že všechny ochrany autorských děl jsem úplně k ničemu a vždycky se dřív nebo později jakákoliv ochrana obejde nebo rovnou prolomí. Navíc ochrana u VF paradoxně vůbec nechrání VF a ani mu nijak nepřispívá k vyšším výnosům, protože zákazník platí ať tam ochrana je nebo ne. A případný argument, že ochranu vyžadují samotní dodavatelé audiovizuálních děl, také nelze brát příliš vážně, protože ten stejný obsah u jiných poskytovatelů chráněn není neboli jak někdo psal výše, tak VF se snaží být papežštější než papež.
  0 points
 36. Co na to říct... Vodafone tak jako vždycky zareagoval na 200%, takže je papežštější než sám papež. DRM se vztahuje spíš na hudební soubory, videa, počítačové hry, filmy... takže proč nezablokovat pro jistotu i ty, kteří si z vysílaného dokumentu chtějí udělat třeba jen jednu jedinou, zajímavou fotku. Naprosto stejně reagoval Vodafone na přetáčení reklam na Primě. Zatímco všichni ostatní omezili pouze přetáčení samotných reklam (jak taky zněl požadavek), Vodafone honem přispěchal s řešením, že zakázal kompletně jakýkoliv posun dopředu v celém pořadu. Šmitec, hotovo. Možná brzy přijdou s tím, že pustí do éteru jenom ty pořady, které někdo "kompetentní" odsouhlasí.... Mustr by si mohli vzít třeba zde na fóru 😕
  0 points
 37. Přesně. Kdyby programátoři věnovali tolik úsilí funkčnosti jako věnovali zabezpečení, tak musí být tak aplikace zlatá. 🙄 Takhle máme nejzabezpečenější, ale zároveň nejnepoužitelnější apku. ☹️
  0 points
 38. Tak u mně na PC dnes WT1807! Po restartu PC to jelo asi 20s a konec, zase WT1807! Na PC, na kterém to bez problémů šlapalo! Chtěl jsem v tomhle příspěvku použít hodně sprostých slov, ale asi to nemá smysl.🤮
  0 points
 39. já mám zase zkušenosti opačné, jsem spokojený s VTV TV a s horizon jsem spokojený nebyl
  0 points
 40. Já na UPC taky občas nadával. Ale to co vypustili "specialisti" Vodafonu, to je vážně lahůdka... Jedinou radu kterou tady na fóru dostaneš je, že v případě problému máš kontaktovat operátora. A když už máš tu kliku, že se ti povede se ním na X-tý pokus spojit, stejně nevyřeší vůbec nic. VF má totiž nějakou televizi evidentně na bambuli, ta pro něj není prioritou. Takže, dokud bude mít VF k zákazníkům tenhle přístup, můžeš být v klidu, nezmění se vůbec nic. Řešením je zařídit si TV u konkurence, já to udělal už dávno, protože nervy mám jenom jedny. Třeba to jednou zprovozní ke spokojenosti zákazníků, ale otázkou je KDY? Zatím stále dokola používají univerzální, výmluvné a nic neříkající slovíčko "výhledově"... 😕
  0 points
 41. Má widewinwe jen L3 . Tak já se už smířil s tím , že vodafone bude jediná televizní platforma , která na tom nikdy nepůjde , ale občas to zkouším. Navíc se teď změnila chybová hláška , ale má rozhodně jiný význam , než je výše uvedeno. jinak O2 , Telly , Skylink , Netflix , Voyo na tom šlape jako hodinky Nicméně abych jen nekritizoval český Vodafone , koukal jsem , že stejné problémy mají i v portugalsku , koneckonců je to stejná aplikace.
  0 points
 42. Já už to vyřešil jednoduše. Včera jsem TV zrušil. Po telefonu, nic složitého. Jen zítra odnesu stb na prodejnu. U O2 jsem že stříbrné přešel na zlatou, to jest plná nabídka. Všechny programy jsou všude. Ta jejich nová aplikace již konečně funguje a je tam perfektní obraz, mnohem lepší než přez jejich stb. Já už na to neměl nervy, tak jsem se rozhodl to rozseknout.
  0 points
 43. Safra, to byl ale dlouhý seznam 😏 Jen taková malá poznámka - nebylo by jednodušší napsat, které funkce tahle aplikace podporuje a pro které operační systémy je dostupná? Určitě by se to vešlo na jeden řádek....
  0 points
 44. Jo jo, DRM, aneb jak neúnosně znepříjemňovat život zákazníkům placených služeb ve jménu boje proti pirátství.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...