Jump to content

kenny

User
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kenny last won the day on November 4 2021

kenny had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
 • Place of subscription of Vodafone services
  Bílina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kenny's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

7

Reputation

 1. Nemám mobil od Vodafonu a SMS o vyúčtování chodí. Emaily chodí taky, tam navíc informace o zaplacení.
 2. Jednoduchá odpověď. Nic. VTV neumí HBBTV a tlačítko Guide spouší "aplikaci"programu televize. Nemá nic společného s aplikací VTV. HBBTV jedině přes DVB-T a nebo DVB-C.
 3. Mám z jedné zásuvky rozbočení postupně až na 7 zařízení (TV + STB, TV + STB - nepoužívaný, ale kabel má, 3x TV tuner k počítači, vlastně je ještě zapojený kabel do AVR i když v síti až asi rádia nejsou) a vše funguje bez problémů. Ani moc nezáleží na značce rozbočovače. Pokud mě paměť neklame, mimo aktivního rozbočovače (se zesilovačem) na začátku, jsou další rozbočovače TEROZ. Nejdůležitější je kvalitní spojení a já používám všechno přes šroubovací F konektory. Kabel jsem nijak zvlášť nevybíral (asi tu nemáme vnější rušení), a v části jsem použil zbytek, který tu nechali při výměně rozvodů v baráku - to už bude 20 let. Nevím co je to za značku, ale vyhovuje mi. Je tenký cca 5 mm, tak se všude vejde schovat. Dříve jsem měl rozbočovače s konektory IEC, ale ty po čase dělaly problémy. Po výměně za šroubovací je všechno v pohodě už hodně let. Pozor u aktivního rozbočovače s nastavitelným zesílením. Větší zesílení neznamená vždy kvalitnější signál. Spíš naopak. Nepřehánět to.
 4. SLovenská funguje. Zrovna dneska jsem sledoval F1 se slovenskou stopou (i když na začáku jim to nefungovalo).
 5. Rozdíl je spíš v tom, že nyní mají omezenou délku reklam v jedné hodině. Nově bude večer třeba 10 minut film pak 30 mniut reklama, pak zas 10 minut film a opět 30 minut reklama. Sice jen do vyčerpání 72 minut ale nic (kromě nevole diváků) jim v tom nebrání.
 6. Při tom zpoždění to byla aplikace na Androidu. STB nepoužívám, jen samotnou TV s kartou. Na DVB-C jsem na takový problém nenarazil.
 7. Dneska to šlo, ale včera byl zvuk i o 10s někde jinde.
 8. Vzhledem k tomu, že všechno funguje normálně, mám z jejich zprávy obavy: "Na vaší adrese se chystáme vylepšit kvalitu sítě." . Takže asi: "Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky.".
 9. Taky jsem už dostal všechny tři. Lokalita jiná.
 10. Ta sedla... Slyšel jsem ji až sem.
 11. S tím souhlasím a doufám, že to tak zůstane co nejdéle. Problém je, že IPTV u Vodafone, zejména záznam, má zhoršenou kvalitu proti DVB-C kvůli šetření nákladů. Ta technologie umí být kvalitní, tady bohužel není. U mnoha programů nemusí být nižžší datový tok příliš znát, ale u sportovních pořadů kde dochází k rychlému pohybu, ať objektů nebo kamery, je to hrůza (jestli se nezlepšili, ale stejně to nemůžu vyzkoušet). Prostě slovy klasika "Koupili si televizi (distributora) ale lidi by to chtěli používat". S tím asi nepočítali.
 12. @Slamb Jako že bych si nevšiml horšího obrazu? Jako že bych musel používat ten jejich krám, kterej má zmršenou fukci HDMI CEC, a místo toho, aby to na něm šlo vypnout, tak podpora radí vypnout HDMI CEC na všech ostatních zařízeních u kterých to ale vzájemně funguje. S tím souvisí to, že každou chvíli vypíná zvuk přes AVR a přepíná to na TV. Jako že bych si nevšiml, že nefunguje HBB TV? Jako bych si nevšiml, že nemůžu mít kvalitní nahrávku pořadu na pozdější sledování ale ten paskvil? Mimochodem od července 2021 čekám na slíbený telefonát od technika, který slíbil že se druhý den ozve ohledně toho settopboxu. Mám ještě počkat? Začínám mít pocit, že asi nezavolá. Ale třeba mu křivdím. Od té doby je STB v krabici a čekám jak to vyřeší.
 13. Nic jsem nemazal a po pár hodinách to šlo.
 14. Mám do sbírky další číslo chyby: "Nelze získat informace ohledně účtu. Zkuste to, prosím, znovu později. (WA251)".
×
×
 • Create New...