Jump to content

kenny

User
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

kenny last won the day on February 8

kenny had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CH7465LG
  CA modul
  HD PVR
  STB zmetek
 • Place of subscription of Vodafone services
  Bílina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kenny's Achievements

Level 8

Level 8 (8/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

11

Reputation

 1. Sleduji to tady už nějakou chvíli a musím říct, jak mě Vodafone v mnoha ohledech štve, tak tady jsem na jejich straně a plně je chápu. Nova, svým způsobem, degradovala programy Nova Sport 1 a 2 (odebráním Moto GP), přičemž za ně chce plnou cenu, a nově chce další peníze za stejnou službu + navíc za F1. Programy Nova sport 1, 2, 3, 4 (ani nevím, jestli VF všechny vysílá) pro mě aktuálně mají 0 (nulovou) hodnotu. Totéž platí pro Sport 1 a 2. Já osobně bych těchto 6 programů vyměnil za ty nové 2. Další službu si platit nebudu a není to proto, že bych si to nemohl dovolit, ale z principu. Už teď přepínám programy max. do předvolby číslo 12 (na TV s vlastním řazením programů, STB leží ve skříni od té doby co ho přinesli) a to mám službu Komplet. Mimo F1 a Moto GP bych si vystačil i obsahem dostupným v DVB-T. Asi si objednám další filmy na Blu-ray, teď na ně konečně budu mít víc času.
 2. @Ondra - Vodafone Jiný počítač a to samé: Je to ze zpětného zhlédnutí.
 3. @Martin - VodafoneMyslím, že si to můžete sami vyzkoušet, jak to "funguje". W10, aktuální Chrome, vyzkoušel jsem asi deset náhodně vybraných stanic. Při přetáčení v prvních 15 minutách pořadu se náhledy zobrazují a pak už ne. U všech je to stejné. Mimochodem, zase mi to nechtělo povolit přetáčení, že Prima bla, bla.... a přitom, žádný program Primy jsem nezkoušel. Domnívám se, že je tak od začátku. Pořád je ale otravné, když chci spustit jiný program (nebo i jiný pořad ze stejného programu), tak jsem zase na výchozí obrazovce a musím znovu přepínat, listovat a hledat, kde je ta správná stanice. To už konečně někoho nenapadne, že by se to mělo opravit?
 4. V počítači přes prohlížeč. Myslím, že v aplikaci na TV (Android) se náhledy zobrazují. Ale už jsem to nějakou dobu nepoužíval.
 5. kenny

  WV1863

  @GlunDělá to i při zapnuté televizi? Když mám k NB připojený monitor, který je vypnutý nebo je aktuálně vstup přepnutý na PC, tak VTV nejde spustit (na NB). Pokud monitor přepnu na NB, tak VTV na NB spustit lze. Obráceně je to totéž. Když je monitor, který je připojený ke dvěma zdrojům momentálně přepnutý na jiný zdroj, než na kterém chcete spustit VTV (zobrazení na jiném monitoru), tak VTV nefunguje.
 6. Řekl bych, že je to u všech programů. Někdy na začátku pořadu se tam náhledy zobrazují ale později už ne.
 7. @sodekcz Některé routery mají možnost připojení dvou zdrojů. Primární WAN a dá se nakonfigurovat i další z LAN jako WAN. Vidím i možnost nastavení, jak se to má chovat, jestli jako přepnutí služeb při selhání primární WAN nebo jako vyrovnávání zátěže. Mám Synology RT2600ac.
 8. Půjčím si do konkurence: "To je jen nový pořad - Monoskop Jaromíra Soukupa".
 9. Mně to na Sony AndroidTV docela funguje. Jen mě štve, že to občas chce zadat přístupové údaje a nezobrazuje se SW klávesnice. Vždy musím na chvíli připojit HW klávesnici. Nevím, jestli je to problém VTV nebo AndroidTV. V jiných aplikacích se SW klávesnice zobrazuje. Primárně ale jedu na DVB-C s CA. VTV jen když chci něco zpětně.
 10. Poblém je pořád stejný. Vodafone neumí pořádně vyhodnotit funkční HDCP. Chyba, že připojené zařízení nepodporuje HDCP se neostále opakuje i přesto, že to není pravda. Je to loterie, kdy přehrávání někdy spustit jde a někdy nejde. Asi něco na způsob: teď vaše zařízení není způsobilé (kvůli HDCP) ale za 5 minut už bude. Asi to tam nějakej permoník do monitoru za 5 minut namontuje. A ať je nějaká zábava, za dvě hodiny to zas vyndá. Ať si klidně HDCP kontrolujou. Ale pořádně. Dělají to špatně už od začátku a mně spíš připadá, že s tím ani nehodlají nic dělat, protože je zákazník nezajímá. Celou dobu se to děje a nevidím v tom žádný progres k lepšímu, resp. nevidím vůbec žádnou změnu v tomto chování VTV. Vodafone v podstatě ignoruje hlášení problémů. Od začátku fungování VTV jsem nahlašoval minimálně 5 chyb ve fungování webové aplikace a za téměř dva roky byla opravena jedna. Tímhle tempem to nedoženou, i kdyby chtěli.
 11. Ale mělo to jednu výhodu. Když měl začít závod Moto3, tak bylo opakování sobotního sprintu. Aspoň jsem ho nemusel hledat 😏. Když už nefunguje pokračování dalším pořadem, tak by tam alespoň mohl být odkaz na následující pořad. "Chlívek" tam na to už mají, ale je prázdný.
 12. I to je příliš optimistické. Některé závady se opakují od začátku VTV a už ani nepočítám, že je vůbec někdo opraví.
 13. Problém VTV má nejen s přepnutím monitoru, na kterém neprobíhá přehrávání VTV ale i s jeho případným vypnutím. Přehrávání se zastaví a už nejde spustit. Musel by se fyzicky ten vypnutý monitor odpojit. Jeden z monitorů používám jako sdílený pro PC i NB. Když spustím VTV na NB, musí být monitor zapnutý a přepnutý na vstup z NB. Pokud přepnu monitor na vstup z PC, tak se přehrávání na NB zastaví a nejde spustit do fyzického odpojení monitoru. Obráceně je to stejné. Pustím VTV na PC na 2. monitoru a když přepnu hlavní monitor na NB, tak se přehrávání zastaví. Další NB už se mi na stůl nevejde ale zatím to lze řešit přehráváním VTV z tabletu z roku 2013 (Android 5.1.1) - co mě docela překvapuje je, že to funguje.
 14. Ta kontrola HDCP stejně nefunguje u VF dobře. Někdy to označí za neodpovídající i když jindy to funguje. Je to loterie a někdy má holt člověk i štěstí a může využívat službu, kterou si zaplatil.
 15. Taky jsem předpokládal, že se mi nepovede přehrát pořad bez přerušení, ale asi byly skvrny na slunci a povedlo se to. Asi poprvé. Ale zase se na začátku objevila zpráva o nemožnosti přetáčení kvůli výmyslům Primy, i když to byla stanice Nova Sport1. Čas u ukazatele průběhu byl tentokrát v pořádku, a po chvíli už šlo i přetočit na začátek pořadu.
×
×
 • Create New...