Jump to content

kenny

User
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by kenny

 1. Sleduji to tady už nějakou chvíli a musím říct, jak mě Vodafone v mnoha ohledech štve, tak tady jsem na jejich straně a plně je chápu. Nova, svým způsobem, degradovala programy Nova Sport 1 a 2 (odebráním Moto GP), přičemž za ně chce plnou cenu, a nově chce další peníze za stejnou službu + navíc za F1. Programy Nova sport 1, 2, 3, 4 (ani nevím, jestli VF všechny vysílá) pro mě aktuálně mají 0 (nulovou) hodnotu. Totéž platí pro Sport 1 a 2. Já osobně bych těchto 6 programů vyměnil za ty nové 2. Další službu si platit nebudu a není to proto, že bych si to nemohl dovolit, ale z principu. Už teď přepínám programy max. do předvolby číslo 12 (na TV s vlastním řazením programů, STB leží ve skříni od té doby co ho přinesli) a to mám službu Komplet. Mimo F1 a Moto GP bych si vystačil i obsahem dostupným v DVB-T. Asi si objednám další filmy na Blu-ray, teď na ně konečně budu mít víc času.
 2. @Ondra - Vodafone Jiný počítač a to samé: Je to ze zpětného zhlédnutí.
 3. @Martin - VodafoneMyslím, že si to můžete sami vyzkoušet, jak to "funguje". W10, aktuální Chrome, vyzkoušel jsem asi deset náhodně vybraných stanic. Při přetáčení v prvních 15 minutách pořadu se náhledy zobrazují a pak už ne. U všech je to stejné. Mimochodem, zase mi to nechtělo povolit přetáčení, že Prima bla, bla.... a přitom, žádný program Primy jsem nezkoušel. Domnívám se, že je tak od začátku. Pořád je ale otravné, když chci spustit jiný program (nebo i jiný pořad ze stejného programu), tak jsem zase na výchozí obrazovce a musím znovu přepínat, listovat a hledat, kde je ta správná stanice. To už konečně někoho nenapadne, že by se to mělo opravit?
 4. V počítači přes prohlížeč. Myslím, že v aplikaci na TV (Android) se náhledy zobrazují. Ale už jsem to nějakou dobu nepoužíval.
 5. kenny

  WV1863

  @GlunDělá to i při zapnuté televizi? Když mám k NB připojený monitor, který je vypnutý nebo je aktuálně vstup přepnutý na PC, tak VTV nejde spustit (na NB). Pokud monitor přepnu na NB, tak VTV na NB spustit lze. Obráceně je to totéž. Když je monitor, který je připojený ke dvěma zdrojům momentálně přepnutý na jiný zdroj, než na kterém chcete spustit VTV (zobrazení na jiném monitoru), tak VTV nefunguje.
 6. Řekl bych, že je to u všech programů. Někdy na začátku pořadu se tam náhledy zobrazují ale později už ne.
 7. @sodekcz Některé routery mají možnost připojení dvou zdrojů. Primární WAN a dá se nakonfigurovat i další z LAN jako WAN. Vidím i možnost nastavení, jak se to má chovat, jestli jako přepnutí služeb při selhání primární WAN nebo jako vyrovnávání zátěže. Mám Synology RT2600ac.
 8. Půjčím si do konkurence: "To je jen nový pořad - Monoskop Jaromíra Soukupa".
 9. Mně to na Sony AndroidTV docela funguje. Jen mě štve, že to občas chce zadat přístupové údaje a nezobrazuje se SW klávesnice. Vždy musím na chvíli připojit HW klávesnici. Nevím, jestli je to problém VTV nebo AndroidTV. V jiných aplikacích se SW klávesnice zobrazuje. Primárně ale jedu na DVB-C s CA. VTV jen když chci něco zpětně.
 10. Poblém je pořád stejný. Vodafone neumí pořádně vyhodnotit funkční HDCP. Chyba, že připojené zařízení nepodporuje HDCP se neostále opakuje i přesto, že to není pravda. Je to loterie, kdy přehrávání někdy spustit jde a někdy nejde. Asi něco na způsob: teď vaše zařízení není způsobilé (kvůli HDCP) ale za 5 minut už bude. Asi to tam nějakej permoník do monitoru za 5 minut namontuje. A ať je nějaká zábava, za dvě hodiny to zas vyndá. Ať si klidně HDCP kontrolujou. Ale pořádně. Dělají to špatně už od začátku a mně spíš připadá, že s tím ani nehodlají nic dělat, protože je zákazník nezajímá. Celou dobu se to děje a nevidím v tom žádný progres k lepšímu, resp. nevidím vůbec žádnou změnu v tomto chování VTV. Vodafone v podstatě ignoruje hlášení problémů. Od začátku fungování VTV jsem nahlašoval minimálně 5 chyb ve fungování webové aplikace a za téměř dva roky byla opravena jedna. Tímhle tempem to nedoženou, i kdyby chtěli.
 11. Ale mělo to jednu výhodu. Když měl začít závod Moto3, tak bylo opakování sobotního sprintu. Aspoň jsem ho nemusel hledat 😏. Když už nefunguje pokračování dalším pořadem, tak by tam alespoň mohl být odkaz na následující pořad. "Chlívek" tam na to už mají, ale je prázdný.
 12. I to je příliš optimistické. Některé závady se opakují od začátku VTV a už ani nepočítám, že je vůbec někdo opraví.
 13. Problém VTV má nejen s přepnutím monitoru, na kterém neprobíhá přehrávání VTV ale i s jeho případným vypnutím. Přehrávání se zastaví a už nejde spustit. Musel by se fyzicky ten vypnutý monitor odpojit. Jeden z monitorů používám jako sdílený pro PC i NB. Když spustím VTV na NB, musí být monitor zapnutý a přepnutý na vstup z NB. Pokud přepnu monitor na vstup z PC, tak se přehrávání na NB zastaví a nejde spustit do fyzického odpojení monitoru. Obráceně je to stejné. Pustím VTV na PC na 2. monitoru a když přepnu hlavní monitor na NB, tak se přehrávání zastaví. Další NB už se mi na stůl nevejde ale zatím to lze řešit přehráváním VTV z tabletu z roku 2013 (Android 5.1.1) - co mě docela překvapuje je, že to funguje.
 14. Ta kontrola HDCP stejně nefunguje u VF dobře. Někdy to označí za neodpovídající i když jindy to funguje. Je to loterie a někdy má holt člověk i štěstí a může využívat službu, kterou si zaplatil.
 15. Taky jsem předpokládal, že se mi nepovede přehrát pořad bez přerušení, ale asi byly skvrny na slunci a povedlo se to. Asi poprvé. Ale zase se na začátku objevila zpráva o nemožnosti přetáčení kvůli výmyslům Primy, i když to byla stanice Nova Sport1. Čas u ukazatele průběhu byl tentokrát v pořádku, a po chvíli už šlo i přetočit na začátek pořadu.
 16. @Petr Panek Vyzkoušel jsem na starém tabletu a jde to přetáčet dotykem na osu. Spíš mě překvapillo, že to na něm vůbec funguje. Už je to vysloužilec, stáří 10 let.
 17. Zkusil jsem, zkusil jsem odhlášení a nové přihlášení a stále stejné. Při prvním spuštění vybraného pořadu (pokaždé) se nejdřív spustí aktuální živé vysílání a teprve po pokusu o přetočení se spustí vybraný pořad, který nejde nikam přetáčet. Už se mi to stalo před týdnem, po spuštění nové verze, ale pak to fungovalo, tak jsem to nepsal v minulých příspěvcích. Asi jen dočasně. Doplnění: V průběhu přehrávání se čas přičítá, ale je nesmyslný (na obrázku je vidět) V průběhu přehrávání není zobrazena pozice v pořadu. Ukazatel zůstává bez zvýraznění (jako při živém vysílání a ještě nyvysílané části) a bod, ukazující pozici, je stále na začátku pole. Další pořad, stejný problém. Za časů Vodafone je za krátkou dobu víc problémů než celkově za předchozích 25 let různých předchůdců.
 18. @kautskym Zkusil jsem jiný počítač a je to stejné. Nejde to.
 19. A tohle má znamenat co? Co má společného SPORT2 s Primou a jejím trucem nepovolit přetáčení dopředu? Tak doplnění: nejde přetáčet vůbec nikam.
 20. @Martin - Vodafone Snad to k něčemu pomůže. Už jsem to tu jednou psal a jak se zdá, to platí stále: Aplikaci programuje někdo, kdo ji vůbec nepoužívá. Resp. vůbec nemá představu o tom, jak by ji používali běžní uživatelé.
 21. @RichardHorcic Já bych to ještě doplnil. Dívat se na následující pořady taky není zrovna uživatelsky přívětivé. Dám příklad: Chci sledovat Sport1, F1, F2, F3. Vyberu TV Program Dám fltr na sport Pak musím kliknout někam vedle, nabídka filtru zůstává a překrývá EPG. Nalistuji a spustím pořad (dneska 2. závod F3) Pořad skončí, a na stránce není žádná volba umožňující přechod na následující pořad, tak dám zpět ... .. jsem na úvodní stránce Takže zase TV program Zase filtr Zase kliknout vedle Zase nalistovat pořad v čase (2. závod F3), atd. Předchozí verze sice taky nebyla úplně komfortní, ale v tomhle byla lepší. Po vrácení zpět, jsem byl alespoň v EPG pro vybraný program.
 22. Tak zase něco nového, po smazání cookies. Tak po pátém reloadu to teď jede. Jak dlouho to vydrží.
 23. @Sparrow To, že to není aktuálně důležité, je jen proto, že funguje DVB-C a CA modul. Tady jde ale o princip, kdy část jejich služeb nefunguje správně. Šest týdnů trvalo, než se mi povedlo vůbec mluvit s někým, kdo by pochopil, kde je vlastně problém. Do té doby se motali kolem a jejich rady vůbec neměly žádnou souvislost s reklamovanou vadou. Desetkrát vysvětlovat (a pokaždé asi někomui jinému) kde je problém, a že odpovídají na něco úplně jiného už mě nebaví. Když už jeden konečně pochopí, co říkám, přepojí mě jinam, že tam to vyřeší a celé to začíná znovu. A takhle pořád dokola. I proto ten jejich krám leží od té doby ve skříni. Starat se začínají až když člověk dá výpověď, do té doby na to kašlou. Až zruší DVB-C tak, končím. Na IPTV je dost velký výběr a teď budeme mít v domě zavedenou optiku od konkurence, takže možnosti jsou.
 24. Asi standard. Při posledním hovoru mi technik slíbil, že zavolá druhý den. Už čekám od loňského dubna nebo května. Tak hodně štěstí.
×
×
 • Create New...