Jump to content

kenny

User
 • Posts

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by kenny

 1. @RichardHorcic Já bych to ještě doplnil. Dívat se na následující pořady taky není zrovna uživatelsky přívětivé. Dám příklad: Chci sledovat Sport1, F1, F2, F3. Vyberu TV Program Dám fltr na sport Pak musím kliknout někam vedle, nabídka filtru zůstává a překrývá EPG. Nalistuji a spustím pořad (dneska 2. závod F3) Pořad skončí, a na stránce není žádná volba umožňující přechod na následující pořad, tak dám zpět ... .. jsem na úvodní stránce Takže zase TV program Zase filtr Zase kliknout vedle Zase nalistovat pořad v čase (2. závod F3), atd. Předchozí verze sice taky nebyla úplně komfortní, ale v tomhle byla lepší. Po vrácení zpět, jsem byl alespoň v EPG pro vybraný program.
 2. Tak zase něco nového, po smazání cookies. Tak po pátém reloadu to teď jede. Jak dlouho to vydrží.
 3. @Sparrow To, že to není aktuálně důležité, je jen proto, že funguje DVB-C a CA modul. Tady jde ale o princip, kdy část jejich služeb nefunguje správně. Šest týdnů trvalo, než se mi povedlo vůbec mluvit s někým, kdo by pochopil, kde je vlastně problém. Do té doby se motali kolem a jejich rady vůbec neměly žádnou souvislost s reklamovanou vadou. Desetkrát vysvětlovat (a pokaždé asi někomui jinému) kde je problém, a že odpovídají na něco úplně jiného už mě nebaví. Když už jeden konečně pochopí, co říkám, přepojí mě jinam, že tam to vyřeší a celé to začíná znovu. A takhle pořád dokola. I proto ten jejich krám leží od té doby ve skříni. Starat se začínají až když člověk dá výpověď, do té doby na to kašlou. Až zruší DVB-C tak, končím. Na IPTV je dost velký výběr a teď budeme mít v domě zavedenou optiku od konkurence, takže možnosti jsou.
 4. Asi standard. Při posledním hovoru mi technik slíbil, že zavolá druhý den. Už čekám od loňského dubna nebo května. Tak hodně štěstí.
 5. Já mám určitě IPv4 a taky to v pátek zlobilo, takže omezení jen na IPv6 se mi nezdá.
 6. Až "přijdeme o DVB-C", tak si mě můžete taky odškrtnout. To je jediný důvod zůstávat u Vodafone.
 7. Vypadá to, že místo zlepšení se stav stále zhoršuje. Dneska jsem měl několikrát WT1807, přestože PC a monitory jsou už roky stále stejné včetně jejich zapojení. Po nějaké době už to zase jde. Nechtete se radši na nějakou kontrolu HDCP vybodnout, když to zjevně neumíte?
 8. Dříve od UPC určitě "utekly" nějaké kontakty. Moje telefonní číslo bylo jako kontaktní uvedeno na smlouvě osoby z rodiny (starší, vyřizuji já) a to jen u UPC. Volali nějací šmejdi s nabídkou elektřiny a na mém čísle sháněli tuto osobu. Nikde jinde tahle kombinace jména a čísla nebyla, takže bylo jasné, odkud mají kontaktní data.
 9. Ani jsem to netušil, že už je to tak dlouho. Délka užívání účtu: 26 let 1 měsíc 4 dny
 10. UPC se zobrazením ceny za vyúčtování nemělo problém. VF má víc různých problémů a stejně je neřeší (resp. "slibem nezarmoutíš"), takže by to ani nemělo překvapovat. Teď se vůbec nedá přihlásit, zacyklil se tam asi nějaký script, a nakonec pak shodí prohlížeč. Stále trvám na tom, že je to zobrazeno špatně. Už jen to, že i kdyby dlužná částka byla tedy podle vašeho výkladu správně (podle mě není), tak nemůže být informace o zaplacení celé částky v měsíci, když tam taková částka nepřišla. Pořád by tam každý měsíc muselo být uvedeno, že byla zaplacena jen půlka. Takhle je tam uvedeno, že jsem za rok zaplatil 12x3000,-, když jsem platil jen 12x1500,-. Na druhou stranu, co je v nějaké samoobsluze mě vůbec nemusí zajímat, platím přes SIPO (i když stejně inkasem z účtu) a jen kontroluji částku dle doručeného vyúčtování.
 11. Správně to určitě není. Vyúčtování bylo vystaveno jednou, a není žádný důvod k tomu, aby tam bylo 2x. Sice nejspíš máte pravdu, proč to tam je - SIPO. Je to ale zmatečné a zavádějící, protože u posledního vyučtování se píše - částečně zaplaceno. Není to pravda.
 12. Asi skvrny na slunci. Včera jsem po delší době navštívil samoobsluhu, a všechny vyúčtování mají 2x takovou částku, než platím.
 13. Pokud to zrovna náhodou nejsou volné programy z DVB-C, tak budou hrát i bez karty.
 14. Jak se tady už píše, i televize bez modulu musí naladit všechny programy. V návodu k televizi se píše něco o možnosti filtrování programů. Nemáte to nastaveno tak, že se zobrazují jen programy z DVB-T/T2? Je o tom zmínka na straně 15.
 15. V Chrome je to taky každý den. Někdy i vícekrát za den.
 16. Zrovna Sport 1, 2 u F1 (nejspíš i u jiných pořadů) absolutně ignoruje začátky přenosů v EPG. Všechny tréninky začínají 5 minut před celou, ale v programu jsou až v celou. Je to tak už od začátku. Nebaví mě kvůli 5 minutám pouštět předcházející pořad, smířl jsem se s tím, že prvních 5 minut nevidím. Tady by taky pomohlo, kdy po skončení pořadu byl v nabídce hned následující pořad a začal tam, kde skončil přecházející.
 17. Tak jsem zkusil a na S22 u mě funguje. Verze VTV 2.0.3.
 18. Dá se někde v aplikaci nastavit zvukový výstup? Po nějaké době jsem aplikaci zkoušel a u HBO na všech stopách byl zvuk pouze ve stereu (2.0) a přitom přímo na TV přes DVB-C je zvuk 5.1. Nikde jsem nenašel, jak to změnit.
 19. Nemám mobil od Vodafonu a SMS o vyúčtování chodí. Emaily chodí taky, tam navíc informace o zaplacení.
 20. Jednoduchá odpověď. Nic. VTV neumí HBBTV a tlačítko Guide spouší "aplikaci"programu televize. Nemá nic společného s aplikací VTV. HBBTV jedině přes DVB-T a nebo DVB-C.
 21. Mám z jedné zásuvky rozbočení postupně až na 7 zařízení (TV + STB, TV + STB - nepoužívaný, ale kabel má, 3x TV tuner k počítači, vlastně je ještě zapojený kabel do AVR i když v síti až asi rádia nejsou) a vše funguje bez problémů. Ani moc nezáleží na značce rozbočovače. Pokud mě paměť neklame, mimo aktivního rozbočovače (se zesilovačem) na začátku, jsou další rozbočovače TEROZ. Nejdůležitější je kvalitní spojení a já používám všechno přes šroubovací F konektory. Kabel jsem nijak zvlášť nevybíral (asi tu nemáme vnější rušení), a v části jsem použil zbytek, který tu nechali při výměně rozvodů v baráku - to už bude 20 let. Nevím co je to za značku, ale vyhovuje mi. Je tenký cca 5 mm, tak se všude vejde schovat. Dříve jsem měl rozbočovače s konektory IEC, ale ty po čase dělaly problémy. Po výměně za šroubovací je všechno v pohodě už hodně let. Pozor u aktivního rozbočovače s nastavitelným zesílením. Větší zesílení neznamená vždy kvalitnější signál. Spíš naopak. Nepřehánět to.
 22. SLovenská funguje. Zrovna dneska jsem sledoval F1 se slovenskou stopou (i když na začáku jim to nefungovalo).
 23. Rozdíl je spíš v tom, že nyní mají omezenou délku reklam v jedné hodině. Nově bude večer třeba 10 minut film pak 30 mniut reklama, pak zas 10 minut film a opět 30 minut reklama. Sice jen do vyčerpání 72 minut ale nic (kromě nevole diváků) jim v tom nebrání.
 24. Při tom zpoždění to byla aplikace na Androidu. STB nepoužívám, jen samotnou TV s kartou. Na DVB-C jsem na takový problém nenarazil.
×
×
 • Create New...