Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. @homberg To si musíš pustit ten předchozí blok (od 5:20 - 9:20) a přetočit na 8:10 kdy začali. ČT má to vysíláni v EPG po 4 hodinových blocích :) @marek-81 Jinak teď jsem zkusil 4 ČT Archívy zpětně a mě to přehraje 😞
 3. Zkusil jsem ted pustit ze zaznamu finale ctyrhry zen v tenisu na OH, zaznam zacina az od stavu 4:1 ve druhem setu 😞 Takze ano, sluzba zpetneho shlednuti je ponekud na dve veci...
 4. Today
 5. Zdravím. Poslední týdny je zpětné přehrávání u služby Horizon doslova katastrofální. V podstatě se dá říci, že služba je na nic, jen tady na živý stream. Chtěl jsem se dnes podívat zpětně na pořad Archiv ČT 24 a nic není k dispozici. A to není všechno, už minulý týden jsem si nemohl pustit film z Primy HD, protože také nebyl k dispozici (druhý den po odvysílání). Máte to tak i vy? Mě to docela štve, protože si říkám, za co platím. Mám Klasik a de facto až na pár programů jsou všechny zdarma v dvb-t2, některé dokonce i v HD. Tak nevím nevím, zda se mi vyplatí to platit.
 6. Pavel m

  IPTV

  máte někdo IPTV od Vodafone? Zkušenosti ,stabilita atd.. a jde vůbec vyměnit Kabel za IPTV službu?
 7. Viasat Explore HD verzi taky občasné kostičkování ,CS Film taky pozoruji to asi měsíc.
 8. Yesterday
 9. Tak jsem přišel na další nedostatek, předpokládám, že v zpětné shlédnutí v STB to bude mít podobné. Pořady za sebou nemají žádný přesah, spíš mezi ještě kus chybí, nenavazují na sebe. Dále jsem si vzpomněl: Nešlo začít sledovat pořad od začátku (byl to tenis, finále) v jeho průběhu. Ukazatel se posunul na začátek, ale pořad pokračoval v živém vysílání. Chtěl jsem zjistit, kolik chybělo mezi pořady a dnes už na sebe navazují (ty stejné záznamy). Nevím proč včera ten první pořad skončil dříve. Pamatuji si, čím to skončilo a bylo to skoro o dvě minuty. Začíná mi čím dál víc vadit způsob, jakým se lze dostat k pořadu. To asi někdo nedomyslel. Nejdřív je třeba spustit daný kanál a pak teprve se zobrazí nabídka programu pod přehrávaným oknem. Vyberu si pořad, přehraji a když chci pustit ten následující, tak je docela obtížné se k němu dostat. Na straně se zobrazují jen související pořady (asi podle názvu). Je třeba se v prohlížeči vrátit na předchozí stranu, odrolovat dolů a .... není tam stejný den, jaký tam byl při spuštění pořadu ale aktuální. Styl EPG byl mnohem lepší a to i v tom, že to zůstalo na původním místě. Příspěvky se spojily (nešlo ten poslední už editovat) a není oddělené to, co jsem dopsal dneska, a to začíná "Chtěl jsem zjistit ...".
 10. ČT Art kódované není, ty soubory je potřeba nějakým editačním softwarem pospojovat, pamatuju, že kdysi dávno jsem na to používal DVR studio, ale doba pokročila tak je možné že už jsou kvalitnější softwary, ale hlavní otázka je zda to vůbec půjde.
 11. Nevím jestli programy na ČT ART jsou kódované ale asi spíš ne. Jde mi o to že známej má v tom boxu nahráno výhradně z ČT ART téměř 300GB záznamu. Jedná se skoro výhradně o opery apod. Některý věci ještě ani neviděl ale určitě si to chtěl uschovat. Po výměně STB má asi smůlu. Ten disk jde vyndat, jde připojit pod linuxem, dá se dostat na data i na ta nahraná videa ale přehrát to nejde. Myslím že i kdyby to šlo tak v tom bude pěknej bordel protože jsem tan našel cca 8000 videosouboru.
 12. Já to pozoruju už někdy od začátku roku, max. od jara, celkem pravidelně. Třeba tak 2x za minutu v horší (viz screenshot) ci lepsi podobě. Jak na STB tak CA tak HorizonuGO (odkud je screen). Divím se, že to nikdy neřekl už dřív. Nikdo na to asi nekouká 😄
 13. Už tam zase je...jenom mě to tak zaujalo.
 14. A jak často ti to kostičkuje?
 15. Bacha na ten výraz "kostičkuje "😀.Mezi námi jsou tu někteří,co jsou na to slovo háklivý.😀
 16. Už nějaký měsíc kostičkuje/přetejká? Cartoon Network HD. Vidí to taky někdo?
 17. Občas se to stane. Viděl jsem to kdysi i na Nat Geo či Power TV.
 18. Pokud máš set-top-box Kaon (ten, co ti ukazuje vepředu hodiny), tak v tom případě se tě ještě dlouho nikdo neozve. Pokud máš (měl jsi) set-top-box "cihličku" (to je ten robustnější přístroj, který vepředu žádné hodiny nemá), tak to se ti už ozvat měli. Nejdříve posílají emaily (já měl dva) s upozorněním, že se blíží výměna a převedení na Vodafone a pak ti zavolají a dojednají den a čas, kdy k tobě přijde technik a provede výměnu zařízení a k tomu i převedení pod Vodafone (na mobil ti přijde několik SMS s různými informacemi a přihlašovacími údaji). Předpokládám, že máš buď Kaon, nebo CA modul. Cihličku by již k dnešnímu dni neměl mít v systému nikdo.
 19. no hlavně by to chtělo aplikaci pro AppleTV/AndroidTV, kterou nam tu slibují už roky.
 20. Jestli on se nebojí, že zítra už nepůjde signál, když není převedený :)
 21. Těžko radit, svůj profil vyplněný nemáš, takže ani netušíme, co máš vlastně za služby a koncová zařízení, Vyplnit profil sice není povinné, ale pokud si sem někdo jde pro radu, tak by ho ve vlastním zájmu měl vyplnit pravdivě.
 22. Ano, to vím. Avizovali, že přijde technik a dojde ke změnám. Ale nikdo se neozval a technik nepřišel. Tak jak? Ozve se, neozve, O to jde. Ať se snažím s VODAFONE spojit, jen automat, který mě nepustí dál.
 23. Bylo tu psano mnohokrat.V prvni vlne prestane fungovat HD DVR Mediabox,to je ted do 31.7.2021.V druhe vlne Kaon HD nekdy nejdrive za rok.A Ca moduly tam se jeste Vodafone nerozhodl a neresi to zatim.Pokud Vas prevedou od toho okamziku nefunguje ani Horizon GO v tel,PC a tabletech.A je nahrazen pouze Vodafone TV sluzbami,aplikaci.
 24. VODAFONE avizuje ukončení UPC k 1.8.2021. Dodnes se nikdo neozval a žádný technik se nedostavil. Dnes je 31.7.2021. Prokousat se stránkami Vodafone a najít kontakt tak, aby se člověk něco dozvěděl je nemožné. Dotaz. Co bude dál?
 25. @Ladik To je dneska běžná věc, s VGA to nefunguje kvůli DRM, u analogu se nedá nijak zabránit nahrávání, narozdíl od HDMI, kde funguje HDCP. Pokud mu tohle nařizují smlouvy se stanicemi, tak se s tím nic udělat nedá, max. by se dalo povolit jen přehrávání veřejnoprávních kanálů.
 26. Last week
 27. Nelze, buďto máš účet ještě u exUPC a máš k dispozici Horizon Go a nebo už jsi byl migrován do platformy Vodafone a máš dispozici Vodafone TV, ale mít obojí současně není možné.
 28. Už vím kde je u mě chyba. Je to VGA konektorem na našem druhém starším monitoru. Takže když budu chtít koukat na Vodafone TV, budu prostě muset vytahovat adaptér z VGA. Však ono si to časem nacvičím. Nevím zda se smát, nebo brečet.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...