Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. @buntikPěkné odpoledne, může se jednat o rušení Wi-Fi sítě jinými sítěmi v okolí. Pomoct vám v takovém případě může změna aktuálního Wi-Fi kanálu. Vše případně popisujeme na našich stránkách zde: https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/nemuzu-datovat/wifi-kanal/. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, prověříme to s vámi a pomůžeme vám.
 3. Pěkný den, u sledování nahrávek přes webový prohlížeč registrujeme chybu, která může znemožnit přehrání nahrávky na webu (tlačítko pro přehrání se vám vůbec nenabídne), omlouvám se vám za komplikace. Čekáme na novou verzi přehrávače, kterou budeme mít během jara. Své nahrávky můžete zhlédnout přes aplikaci nebo set-top box.
 4. Today
 5. Cartoonito přichází, nahrazuje kanál Boomerang https://www.parabola.cz/clanky/7459/cartoonito-prichazi-nahrazuje-kanal-boomerang/ a kde je česká stopa mluví pouze anglicky?
 6. Ne, jediná možnost je doručení technikem na adresu instalace.
 7. Adapter je označení používané v MS Windows, Najdete je v síťových připojeních. Je rozdíl mezi fyzickám adapterem a tímto síťovým.
 8. No jo, Adolfe, ale tu pochybnou firmičku si na zákazníky někdo (asi tedy také pochybný, protože nepochybný by přece pochybnou firmičku nenajímal) najal. To je věta, panečku! 😉
 9. To Vám nedokáži napsat. Nenahrávám 24h denně ČT1 HD z DVB-T. Nahrávám ale pravidelně každou sobotu pořad z ČT1 HD "Z metropole" z DVB-T a těsně před ním je zatím se 100% jistotou. Navíc dělat kontrolní projekci celých hodin záznamu je velmi velmi náročné jak už tady v minulosti bylo psáno.
 10. A jak často se ta chyba vlastně projevuje ?
 11. Jen aby to neupadlo v zapomnění. Ta chyba je na ČT1 HD v DVB-T stále (opět v sobotu 18.3. těsně před pořadem "Z metropole"). Před týdnem jsem to reportoval Vodafonu, ale nikdo zatím neodpověděl. Bylo by fajn kdyby někdo z Vodafonu zde např. napsal, že chybu "řeší" nebo tak něco. Takhle vlastně nevím jestli to ignorujete nebo něco podobného.
 12. Nevíte jestli se dá modem vyměnit na pobočce nebo někde jinde (třeba v práci) než na adrese instalace? Zůstat doma čekat na technika se mi moc nechce.
 13. https://support.microsoft.com/cs-cz/windows/nastaven%C3%AD-mobiln%C3%AD-s%C3%ADt%C4%9B-v-windows-905568ff-7f31-3013-efc7-3f396ac92cd7 Napřed píšeš o SIM a teď najednou už o jakémsi adaptéru od VF. Měl jsem za to, že máš přímo NB se slotem na SIM a nikoliv, že se jedná o nějaký externí (asi USB?) modem se SIM.
 14. Ano , včera studio u zápasu Barcelona : Real posunutý zvuk. .
 15. Neměl bych obavy, protože každý seriózní registr dlužníků dovoluje zápis až při prokázání oprávněnosti, takže např. po soudním rozhodnutí. A neseriózní registry si mohou psát co chtějí, klidně si nějakou pohledávku i komplet vycucat z prstu. Jinak pokud tu domnělou pohledávku od VF někdo odkoupil (obvykle se prodává celý balík pohledávek od více zákazníků), pak už s tím VF sotva něco udělá, protože práva a povinnosti přešly na jiný subjekt. Jenom tedy pro úplnost, tak ona firma B4B INKASSO by tě před návrhem k soudu (obvykle na vydání Platebního rozkazu) musela vyzvat k vyrovnání závazků, přičemž obyčejným emailem tak učinit nelze. Už z toho je patrné, že se spíš jedná o již zmiňované bububu a prostě to zkouší, jestli zaplatíš.
 16. @Adolf.Shitler To je fakt, jen kdybych čekal, může to dojít i dál než jen k zastrašení, např. můžu se dostat do registru dlužníku, což nechci. Je jen divné, že ten ČVOP kod ti nedají, pokud neuhradíš veškerý dluh vodafonu. Já to vše zaplatil a bez žádných komplikaci jsem převedl číslo k T-mobilu. Pak ti ale začnou chodit faktury za každý měsíc a řešení ti udělal i pracovník na pobočce tím že to vše stornoval a chyba byla na straně vodafonu, pak se to zopakovalo a teď už to nejde. "prej" A to nemám ani tv, intrenet nic od vodafonu aby mi něco účtovali. Jako není to částka 10tis a podobně, zaplatit bych to mohl, ale proč bych to dělal že, jde o princip 🙂
 17. @David HodicPěkné ráno, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese pece@vodafone.cz a do textu uveďte číslo plátce nebo služby, kterého se váš dotaz týká, prověříme celou situaci.
 18. Yesterday
 19. Opět doplním, hotspot je součást Windows 10 tedy rozhodně to není samostatná aplikace. To jestli se na klienty nepředává validní dns, nebo gateway netuším a pokusím se to zjistit, jinak mě nenapadá, čím by to mohlo být, snad jen nefunkčním NAT na straně Vodafone adapteru.
 20. Celé je to nesmysl už proto, že exekuci musí předcházet soudní rozhodnutí a nikoliv, že to nějaký ocas z privátního s.r.o. napíše. Vůbec bych na to nereagoval a počkal si na soud, kde to bude naopak to s.r.o., jenž musí prokázat oprávněnost nároku. Navíc je velká pravděpodobnost, že to k soudu ta pochybná firmička B4B INKASSO ani nedá a dělá jenom bubáky v domnění, že se někdo zalekne a zaplatí.
 21. Někde by tam měla být položka "Zvolit aplikace, které můžou využívat vaše mobilní data", takže zkontrolovat, jestli je to u hotspotu povolené či nikoliv.
 22. Jeden z počítačů v domácnosti (MacBook Pro 13'' M1 Pro VenturaOS 13.2.1) furt má problémy s Wifi, padá signál - občas signál padá po každých několika minut a stává se že nepadá vůbec v průběhu hodiny. Podobný problém mám s jiným počítačem Lenovo, který je docela starý. Jinak jiné zařízení (Macbook Pro 16" 2021 Ventura OS 13.2.1 a iPhone 12) vůbec nikdy nemájí problémy se stejnou sítí. Nastavení sítě mám WPA, a nikdy jsem nedělal žádné změny přes admin login v IP. Předem mockrát děkuji za radu!
 23. Vypadá to, že místo zlepšení se stav stále zhoršuje. Dneska jsem měl několikrát WT1807, přestože PC a monitory jsou už roky stále stejné včetně jejich zapojení. Po nějaké době už to zase jde. Nechtete se radši na nějakou kontrolu HDCP vybodnout, když to zjevně neumíte?
 24. @Ondra - Vodafone Teď koukám na studio na Novasport3 a a zvuk je zas rozhozený
 25. A skrz ten curl to testujete zevnitr site nebo zvenku? pokud zevnitr, muze v tom byt problem - myslim, ze tu v hlubinach fora nekde padlo, ze VF Station neumi hairpinning, tj. z vnitrni site nebude spojeni na ten otevreny port fungovat
 26. To trestní oznámení bych určitě podal. To co se vám děje, je za čarou.
 27. Nevím jak je to teď, ale v minulosti za UPC se ve výchozím nastavení blokovali přímo na modemu z bezpečnostních důvodů tyto porty TCP a UDP porty 135-139, 445, 593, 8080. A TCP 3128. Pokud to stále platí, tak na požádání vám je tuším Vodafone odblokuje.
 28. Spravil som standardne kroky: -poziadal som o zmenu wan ip z ipv6 na ipv4 - spravene -mame beziace sluzby na PC v lokalnej sieti na viacerych portoch,napriklad na 8080, cize som nastavil port forward src 8080, dst 8080 s IP adresou zariadenia, kde sluzba bezi -restart routera A nic. Ked si ceknem port na mojej WAN IP beznym toolom, tak vidim, ze port je open, ale ked ceknem dostupnost cez curl na dany port, tak nemam pozadovany vysledok
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...