Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Jednak se dívám na to své "neš" 😞 a ohledně kabelů - v principu souhlasím co píšeš. Co je výhodnější pro providera nedokážu posoudit. Jen koax mi prostě nikdy nepřirostl k srdci. Ať už po mechanické stránce, tak po stránce nastavení, případně použití koncových zařízení. Tím bych to raději uzavřel, nějak nedokážu oponovat nebo porovnávat oba systémy. Zkrátka raději někde natáhnu kus UTPčka, než koaxu. Pokud bych si mohl vybrat, metaliku bych úplně opustil a raději bych optiku až ke svému zařízení.
 3. Today
 4. Také pruh uprostřed TV. Tv Sony 65 XH9505 sledování conax kartu v Tv
 5. Teď jsem zkusil udělat hotspot na mém mobilu (data od T-Mobile) a vedle na tableru přes wifi z mobilu android aplikace Vodafone TV funguje.
 6. Toho VF 100 jsem si všiml včera večer. CZ stopa mlčí, anglická jede. Přitom samostatný program má normální CZ zvuk. Koukám, že VF má v tom nějaký hokej. V TV na kanalu VF100 běží National Geographics HD, kde ale nejde ten CZ zvuk. V Horizon GO na VF100 ale jede FilmBox Premium HD, ale s EPG z Nat. Geo. 😉
 7. @ Richard001 Co s tím? Koupit za deset kaček černou izolačku :)
 8. To ale není o koax. vs. UTP, protože na obou metalikách může být buď vše v pohodě nebo vše dojebané, záleží na poskytovateli služby.
 9. To asi sotva, protože autorská práva. Není to tak dlouho, co i při vysílání sportů na RTVS 1 a RTVS 2 byla u diváků v CZ jenom černá obrazovka.
 10. Pokud na modemu blikají kontrolky, tak buďto stahuje a instaluje nový firmware jak už bylo uvedeno, nebo může být nějaký problém s kvalitou signálu, kdyžtak se přes webový prohlížeč přihlas do modemu a koukni se jestli to tam nehlásí nějakou chybu. SNR 38 dB je ještě pořád v normě.
 11. nic nebliká všechny kontrolky normárně svíti.Ale nějak záhadně mě klesl SNR/MER (dB) měl jsem před výpadkem 40 teď mám 38 .
 12. Také mám tenký hnědý pruh na LG. Jinak mám program Vodafone 100 bez českého zvuku.
 13. ted vyskoušeno na LG televizi obraz v pořádku .
 14. Já mám pruh taky.Vina je u Vodafone.
 15. Zdravím. Na kanále Chuck TV UHD mám na tv LG uprostřed obrazu asi 1cm silný svislý pruh. Je i na zmenšeným obraze v tv průvodci, taže předpokládám, že obrazovkou to není. Na kanále CHuck TV v HD rozlišení nic takovýho není. Nemá někdo stejnou zkušenost? Při přehrávání UHD filmů taky žádnej problém.Používám CL modul do tv. Díky za reakce.
 16. A není to "jen" aktualizace FW? U mě také byl výpadek, pak kolotoč světýlek a po nějaké době klid a byl i nový FW.
 17. https://www.parabola.cz/clanky/7183/rtvs-spusti-sportovni-kanal-20-12-2021/ Bude zařazen do nabídky?🙂
 18. Vodafone: Kanály v Ultra HD nebudeme balíčkovat, speciální produkt pro 4K nechystáme https://digital.rozhlas.cz/vodafone-kanaly-v-ultra-hd-nebudeme-balickovat-specialni-produkt-pro-4k-8627671
 19. Dobrý den. Ve středu 24.11.2021 došlo výpadku datové konektivity. Zařízení Vodafone Station 3.1 P muselo být restartováno. Od té doby led diody na čelním panelu Vodafone Station 3.1 P blikají a vytvářejí blikající řadu.. Po opětovném vypnutí Vodafone Station 3.1 P od napájení a po chvíli zase spuštění, se diodky na čelní straně rozblikají a nejde sto zastavit. Prosím, co s tím? Děkuji
 20. V pondělí jsem si objednal STB, slíbeno dodání do 2 dnů, potvrzeno odeslání. A stále čekám, stále čekám...
 21. Protože jsem pořád ještě neprodýchal Vodafon TV appku (a protože se od úterý nikdo z Vodafone neozval, takže zjevně to není nic, co by je zajímalo) využil jsem včerejší Black Friday akce Telly na měsíc zdarma a jsem normálně v šoku... Registrace, instalace aplikace v Apple TV, a normálně to hraje, žádnej problém. Obraz v pohodě, live i záznam, rychle to reaguje, totálně bez problému. Ještě zkusím postupně další zařízení (v rámci toho provozu zadarmo je povolené jen jedno zařízení, kde to může být zprovozněné) ale už teď mám takový pocit, že tímhle se moje - téměř dvacetiletá - kapitola s kabelovou televizí definitivně uzavírá.
 22. A co mně nejvíc mrzí, je nefunkčnost na jakémkoliv zařízení při sdíleném internetu z mobilu!
 23. Pripojenim monitoru to nebude, take mne to, nejen dnes, hlasilo stejnou chybu, ale ja mam dva monitory pripojeny pres display port a oba s podporou HDCP. Posledni dny to tedy hlasi az prilis casto. Dneska mi na rozjeti pomohlo vytvorit si novy profil, protoze na ten jeden zakladni mi to hlasilo stale stejnou chybu, na novy profil uz se to rozjelo. Jinak dalsi zajimave chovani, v nastaveni mam vypnut rodicovsky zamek, i tak to po mne chce pin pro porady ktere bezi po 23 hodine. Zajimave, ze kdyz si ve zpetnem zhlednuti vyberu stejny porad, zadny zamek to po mne nezada. Ta web aplikace je dost vyrazny krok zpet (spis skok daleky) oproti Horizon. 😞 A bohuzel jak to vypada, za tu dobu 3 mesicu co jsem pod Vodafone preveden, tak se na te aplikaci ani nic nezlepsuje. (co se tyka aplikace pro android, ta je vyrazne lepsi, ale nemam s ni tolik zkusenosti, u PC travim vice casu)
 24. Yesterday
 25. Asi jak, kdy. Mám oba monitory připojené přes DVI a mně to funguje. Hlavní má DVI a HDMI, vedlejší (starší) DVI a VGA, a právě na něm pouštím VTV. Funguje to na obou.
 26. Dneska jsem webovou aplikaci Vodafone TV spustil na mém PC hned na úvod při pokusu spustit si nějaký kanál, mě čekala nechvalně známá chybová hláška WT1807, což značí nějaký problém s monitorem, tak si říkám sakra proč ? vždyť PC je propojeno s monitorem přes HDMI kabel a nic dalšího tam připojené není, po chvíli přemýšlení mě napadlo přepojit na monitoru HDMI kabel do druhého HDMI vstupu a hele už to funguje, ten první vstup na monitoru je totiž označen jako HDMI/DVI, Takže ta webová aplikace má zřejmě nějaký problém s i DVI. 😠
 27. Můj od neděle trvající problém (který se prý týká celé větve/bloku, pokud mi teda sprostě nelhali) tam po 2 e-mailech a 2 hovorech stejně zadaný není. Když jsem tam volal podruhé, jelikož jsem ho tam neviděl, tak ho tedy zadali - na pár hodin... 😄 Problém samozřejmě stále přetrvává o 2 dny později.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...