Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Když nemá CAM, tak si ho může pořídit, ne? Nebo už VF tuto možnost zaříznul?
 3. @Adolf.Shitler @Honza333 můžete být prosím konkrétní jaké vlastní zařízení použít, aby na něm fungovaly i kódované kanály pod Vodafone TV u uživatele, který nemá CA modul ?
 4. Ne, neexistuje! Digitál (HDMI) nelze nějakou redukcí změnit na analog (VGA), k tomu je potřeba D/A převodník.
 5. @ sodekcz Neřekl bych, že VF něco záměrně zdržuje. Spíš chce mít jistotu, že nevypustí něco, co pak bude problematické a snese se ještě větší vlna kritiky, než když ta možnost není zatím vůbec. Ono tedy popravdě asi tak velký zájem o bridge zase nebude, BFU to neřeší vůbec a i hodně lidí znalých se bez toho obejde.
 6. Přesně tak, taky nechápu ten masochismus používat nějaké dodávané krámy od operátora, když se dá pro účely nahrávek použít svoje zařízení (a platí to nejenom u VF, ale prakticky i u všech dalších poskytovatelů TV, protože všichni bez výjimky dodávají jenom ten šrot).
 7. Today
 8. Když tolik toužíš po nahrávkách tak si pořid tuner a můžeš vesele nahrávat, stříhat z pořadu co chceš a máš pokoj
 9. Ládíku děkuji, to mi pomohlo. To ovládání je tak nepřehledné a nelogické a vzpomínám s nostalgií na SetTopBoxy od UPC. Doufám, že Vodafone bude časem nabízet i nějaké "normálnější" STB. Nepotřebuji abych na STB mohl mluvit, nebo aby mi třeba vařil kávu, ale uvítal bych abych si mohl nahrát cokoliv a pak se k tomu vrátit anichž bych musel několik minut pátrat jestli to mám někde nahrané. Je mi jasné, že tento STB vůbec neumí nahrávat, že jen indexuje jeden z pořadů které jsou všechny nahrané na cloudu, ale mrzí mně, že si nedokáže označit jen část pořadu a také to jednoduše a přehledně zobrazit. Takhle přemýšlím že jednodušší je psát si kdy byl jaký pořad vysílán a doklikat se na něj v přehledu pořadů. Nebo jít někam kde mají lepší STB :o(
 10. Boze jsem blb... Ctu Horizon GO, ale vidim HBO GO Vsem velke: Omlouvam se za trolling...
 11. Ano na Slovensku mají Horizon TV, ale ta v ČR nefunguje a myslím že ani změna regionu na to nebude mít žádný vliv, aplikace sice nainstaluješ, ale už se ne přihlásíš do svého účtu.
 12. @Rushlife A co si přečíst alespoň pár posledních příspěvků?
 13. Samozřejmě, že redukce z HDMI na VGA existuje. Běžně se připojuji na starší projektory. Jestli to ale bude fungovat na VodafoneTV, to si umím představit, že v tu chvíli nemusí.
 14. Ahoj lidi. Je nějaká novinka ohledně bridge módu u Vodafone station ? Dekuju
 15. No neviem, ale Horizon Go je v App Store uz nejaky cas aj pre Apple TV a funguje bez problemov (mam Apple TV 4K, tu starsiu).. tam je skor problem, ze to v CZ nie je podporovane (treba zmenit region App Store na SK alebo PL, aby to ponuklo aplikaciu).
 16. Spekulací kolem bridge tady je víc než dost. Je poněkud zarážející, že UPC není schopno tuhle poměrně základní věc na modemu implementovat. Ale netrápí mě to. "Já su tak ščastné, že to nemusím řešit (a že nepotřebuji tuhle rychlost)" 😉
 17. @marena No jo, ale on mluví o Horizon Go aplikaci. A ta nativně na Apple Tv taky není (možná mě nějaký jablíčkář vyvede z omylu).
 18. Myslím, že tu Marek psal, že Apple TV v první vlně aplikací není, takže to zatím fungovat nemůže.
 19. Ale kdepak, už několik měsíců víme, že to bude v sprnu. Budu se sice opakovat, ale připomenu, že neuvedli, kterého roku.
 20. Yesterday
 21. Vzdyt ty apky v LG TV, Samsung TV a Android TV boxech a dalsi jsou ofiko. Tak jak nemohou byt podporovany? Nevim jak Apple TV, nemam zkusenost, ale jde-li o ofiko distribuci, obratil bych se na vydavatele
 22. Žádná "redukce" z analogu na digitál (a opačně) neexistuje. Jsou pouze redukce mezi typy konektorů (když býval třeba kdysi DVI, kde byl jak analog, tak i digitál a šlo to zredukovat v případě analogu na D-Sub a v případě digitálu na HDMI). Jinak je potřeba A/D, resp. D/A převodník. A pokud je tam ochrana DRM, tak marná snaha.
 23. Přesně tak, děkuji za odpověď. Jen zjistit jaké info dostává stránka o zapojení. Pokud by tam byla redukce a HDMI v monitoru, tak by to šlo oblbnout. Nechci kupovat novou desku do PC.
 24. Tak třeba můj starý počítač mám připojený k full HD 24" monitoru a problémy s tím nejsou, tedy až do té doby než přejdu na Vodafone TV.
 25. trošku víc prasárna, rozhraní d-sub se používalo pro připojování analogovejch crt obrazovek 🙄
 26. Tipnul bych si že redukce VGA - HDMI nepomůže, Já zase uvažoval nad opačnou redukcí, tedy z HDMI na VGA, protože bratr má pouze monitor se vstupem VGA, i když takové řešení je trošku prasárna a lepší už by možná bylo koupit nový monitor. Docela by mě zajímalo kdo tyhle nesmyslný bezpečnostní opatření vymýšlí, kdo bude opravdu chtít, tak si ten záznam stejně nějakým způsobem opatří.
 27. Dobrý den, také řešíme spuštění Vodafone TV v prohlížeči. Napadlo nás zakoupení redukce VGA - HDMI. Má někdo zkušenosti a půjde TV spustit? Děkuji za odpověď.
 28. Klikněte na seriál ale nedávejte přehrát, ale jeďte nahoru na díl seriálu. Potom vpravo budou všechny nahrané díly vedle sebe a můžete si přehrát jaký chcete.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...