Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Vodafone má od rána v některých lokalitách výpadek mobilních služeb, tak kdyby někomu blbnul mobilní internet nebo se nemohl dovolat tak se nedivte. V tuto chvíli mohou mít někteří zákazníci potížes mobilní sítí nebo s voláním na Linku péče o zákazníky *77.Omlouváme se za komplikace a děláme vše pro to, abychom situaci brzy vyřešili. https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-mobil-vodafone-postihl-v-cesku-vypadek-40469268
 3. Vodafone DE vypol FM radio v kabli zaciatkom tohto roka, takze ma plny spojity frekvencny rozsah na upload (highsplit) 30-204 MHz.. napriek tomu stale neponuka 100 Mbit upload pre uzivatelov, iba pre business pripojenie (aj to iba v niektorych oblastiach). Ono to nie je iba o frekvencnom pasme (a vymene vsetkych aktivnych VF prvkov po trase), ale aj znizenie poctu uzivatelov na jeden uzol (segmentacia).
 4. Today
 5. @OhambíPěkné ráno, můžu potvrdit, že zákazníky, kteří mají aktivní CISCO modemy (EPC3925, EPC2203 a EPC3208), jsme již historicky několikrát kontaktovali a upozorňovali je na nutnost výměny zastaralého zařízení. Nyní jim odesíláme komunikaci, ve které informujeme (e-mailem případně dopisem), že je nutné modem vyměnit, jinak jim v červnu přestanou fungovat služby. V komunikaci žádáme, aby se ozvali na linku 800 777 704, abychom s nimi mohli domluvit termín návštěvy technika na výměnu modemu.
 6. Přesně jak píšete, pokud není HDCP, Vodafone Tv v prohlížeči nepůjde.
 7. Yesterday
 8. Širokoúhlý monitor SAMSUNG Odyssey 49", pokud byl připojen přes HDMI kabel, Vodafone TV v Chromu fungoval, nicméně monitor se velmi často restartoval Na doporučení Samsungu jsem monitor připojil přes DP port, monitor již nepadá , obraz je daleko lepší .ale Vodafone TV se po chvilce zastaví s chybou WV1863. prý to asi souvisí s HDCP protokolem, který není DP portem podporován. Proč? Jen pro zajímavost Skylink a O2 TV v pohodě přes DP běží.
 9. Jaký posun jsi konkrétně čekal ?
 10. Zajímavé, jsem doufal se těmi dvěma OFDM v nějaký posun, já mám jeden up i down, ale teda (stejných) 944 / 60: https://www.speedtest.net/result/16171909757
 11. zahraniční SIM může klient obsluhovat pouze ve své samošce svého operátora
 12. Nejsou na SIM kartě uložené nějaké SMS zprávy, ze kterých bych se to dalo zjistit ?
 13. Je to vůbec řešitelné pod Vodafone? Nebude potřeba se nějakým způsobem obrátit na operátora, odkud SIM je?
 14. Pěkné odpoledne, bezdrátový internet bez limitu nabídnout nemůžeme, ale můžu vám potvrdit, že jsme dnes u služby Připojení bez kabelu Naplno 5G zvýšili měsíční limit z původních 300 GB na 600 GB. Změna se projeví u všech zákazníků. Nový zákazník bude moct od aktivace služby čerpat 600 GB, stávajícím zákazníkům limit navýšíme na 600 GB 🙂
 15. Krasný den, mam albanskou datovou simkartu a rad bych si ji dobil, bohužel ale neznam její telefoní číslo a běžnymi způsoby to nejde zjistit. Může mě někdo poradit jak to zjistit ? Mam číslo ICCID 689355020000379208448 předem děkuji
 16. Mrkněte se sem na reakci od taylor729 23. 4. 2024 23:22 https://forum.mobilmania.zive.cz/viewtopic.php?f=1&t=1204800&st=0&sk=t&sd=a&start=300
 17. Last week
 18. Brno. Upload bývá přes den o něco nižší. Výsledek : https://www.speedtest.net/result/16168769325
 19. @sodekcz 2 OFDM kanály pro upload i download? Kde to je a jaká je rychlost up/down?
 20. OK zítra se tam ozvu. JInak screenshoty z dnešního dne.
 21. @TechnikusStěžovat si zrovna na daň z nemovitosti, která je u nás i po zvýšení stále rekordně nízká v porovnání s ostatními zeměmi EU? 🙂 Srovnat majetkové daně se zbytkem západu je v postkomunistické zemi neřešitelný problém. 😄 Prostě ČR. Práci daní příliš, majetek téměř vůbec. A Lítačka je taky neuvěřitelně dotovaná. Neříkám, že mi to osobně nevyhovuje, ale dlouhodobě je to neudržitelné.
 22. Dobré odpoledne, kolega Martin napsal, že "to vypadá na nějakou chybu" a že to "nahlásil kolegům". Určitě nikde nepadlo ani slovo o tom, že bychom vám nevěřili, naopak 🙂 Dnes jsme dostali zprávu, že tam někde na pozadí opravdu je chyba a už by to mělo být opravené - teď jsem se do samoobsluhy díval a Motorolu už tam vidím. @Ivo MašekJen musím upozornit, že pokud máte kombinovanou nabídku (mobilní tarif + internet + TV), tak nemusíte v eShopu vidět adekvátní slevu, eShop ji nemusí umět správně vyhodnotit. S objednávkou v tom případě můžeme pomoct telefonicky (*77), v prodejně nebo přes kontaktní formulář, který už Martin posílal.
 23. Jo, je to tak. Už jsem viděl výši pro letošní daň z nemovitých věcí a ... 🤔 Mluví se o Lítačce v Praze a nevím o čem dalším. Kež by tak jak se zdražuje byl zvyšován i plat. 🙃
 24. Nedělal bych z toho vědu, každý má právo - v případě nesouhlasu s navýšením ceny - bez sankcí odstoupit od smlouvy, tak v čem je problém? Prostě doba, kdy se ceny soustavně stlačovaly dolů, je nenávratně pryč a není to jenom případ VF, ale prakticky všech operátorů. Takový Kyslík zdražuje pomalu každý měsíc, a byť se jedná o desetikoruny, tak za rok už to slušnou sumičku hodí.
 25. Docela by mě zajímalo, kam jsi s TV přešel? Internet máš dál od Vodafone, nebo taky jinam?
 26. Hitron Chita pouziva LG (Liberty Global) aj UPC SK pre business pripojenie, splna podmienky VF CZ, je to Puma 7 router, v UPC SK cenniku ma cenu 149 EUR.. ale ci ho predaju aj mimo zmluvy, to netusim.. nehovoriac o tom, ze pri vlastnom zariadeni (okrem AVM) nie su aktualizacie fw (a aj keby sa uzivatel dostal k suborom fw, nevie urobit upgrade, pokial nema vlastnu CMTS).
 27. Realita je v taková že zdražení TV pro klienty například atV komplet je přes 200 korun což není kosmetické zdražení... Je to výrazně z vlastní zkušenosti... Samozřejmě se tím vf nikde nechlubi a ani jakýsi nový obsah ktery by dával důvod k tak výraznému zdražení tu není, nějaké bych očekával ale toto je moc.. Rekl bych vf kdo chce ať odejde zbyde dost aby se mu tato akce vyplatila... Třeba za rok zrušil AllinOne nazve stejný balíček jinak a opět zdraží.... Kdo se prosil o voyo asi málo kdo a věřím že většina by ho ozelila ať je to samostatný balíček... Celkové vnímám že vf začíná být zralokem co se hodlá zahojit na této akci a zřejmě chce aby zisky z této služby byly významnější..... Jak říkám zdražit o 50 korun například chápu ale třeba o 250 korun nechápu... Já dal výpověď..
 28. Na upstreamu kanál ID14 nevypadá dobře, asi tam bude nějaké rušení a tak musí modem vysílat opravdu vysokým výkonem, zbytek je ok, pokud by tedy byly nějaké problémy s rychlostí uploadu, tak určitě kontaktuj Vodafone.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...