Jump to content

Veronika - Vodafone

Help center
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Veronika - Vodafone last won the day on June 7

Veronika - Vodafone had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  1000 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  ∞ GB
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  VF Station
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Veronika - Vodafone's Achievements

Level 4

Level 4 (4/14)

 • Reacting Well
 • One Month Later
 • Collaborator
 • Week One Done
 • First Post

Recent Badges

4

Reputation

1

Community Answers

 1. @mezsanyPěkné dopoledne, námi prodávaný modem je nakonfigurovaný pro využití v síti Vodafone, a proto je potřeba využít právě ten. Jde o nedílnou součást služby LTE Pevný internet. Jiného zařízení tedy není možné využít. Více k tomuto najdete také zde: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/pevny-internet-lte/instalace-pevny-internet/.
 2. @TrekPěkné odpoledne, určitě nás nás kontaktujte na lince 800 77 77 31 nebo 800 77 00 77, operátor vás požádá o podrobné informace a předá vše technické podpoře k prověření. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 3. @hpfunnyPěkné dopoledne, vše najdete v ceníku https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/2/1551/vodafone-pevna-linka_cenik.pdf, případně se nám ozvěte přes https://tam.je/forum a na Vyúčtování se s vámi podíváme.
 4. @DCGPěkné dopoledne, za prodlení se moc omlouvám, kolegům jsem poslala urgenci.
 5. @crlazarWhat email address did you write to us from?
 6. @crlazarPěkné dopoledne, ozvěte se nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, ať se na to můžeme podívat.
 7. @RichardTS kolegy již vše řeším, o úmyslné zatajení výpadků nejde.
 8. @RichardTPěkné odpoledne, v této lokalitě máme výpadek, technici tu řeší opravdu a předběžně by to mělo být dořešené okolo 14 hod. Info o výpadku najdete také zde: https://www.vodafone.cz/vypadky/. Za komplikace se omlouvám 😞
 9. @PítrPěkné odpoledne, v mobilní síti mají zákazníci standardně dynamickou IP adresu a používáme NAT typ 3 a toto změnit nelze. Pokud by někdo pro specifické účely potřeboval NAT typ 2, tak je potřeba aktivovat pevnou IP adresu, kterou u mobilního připojení nabízíme firemním zákazníkům (viz https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-pocitaci/pevna-ip-adresa/).
 10. @vpaPěkné dopoledne, určitě nás kontaktujte na lince 800 77 77 31, operátor vás požádá o podrobné informace a předá vše technické podpoře k prověření. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 11. @Vláďa12Pěkné ráno, jedná se o funkčně totožná zařízení, které se liší především designem. VMG8623-T50A je starší model na jehož základě (stejný chipset, paměti atd) byl postaven VMG8623-T50B s pozměněným designem.
 12. @RadekPěkné odpoledne, režim bridge je dostupný jen v případě, že od nás máte IP adresu ve formátu IPv4. Návod k modemu najdete zde: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/kabelovy-internet/vodafone-station-tg3442/.
 13. @ZlaťákPěkné odpoledne, zkuste to podle návodu na https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/aktivace-prihlasovani-emailem/, je to tam hezky popsané a pokud se nepodaří, napište nám přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, ať případně můžeme řešit s technickým oddělením.
 14. @ZlaťákPěkné odpoledne, zavoláme vám, jen nás prosím kontaktujte přes https://m.me/vodafonecz, pokud máte účet na Facebooku, je to v tuhle chvíli nejrychlejší.
 15. @ZlaťákPěkné odpoledne, omlouvám se za předchozí zprávu 😞 Pro změnu můžete využít formuláře, jak uvedl @kautskym. Jestli si nejste jistý, kontaktujte nás raději přes https://tam.je/forum nebo a lince *77, změnu s vámi provedeme. Pokud se jedná o převedené služby exUPC, tak bude možné sloučení plátců provést až po přenesení platebních informací z původního systému, nejde to tedy obratem po převedení, ale třeba až po pár týdnech.
×
×
 • Create New...