Jump to content

Veronika - Vodafone

Help center
 • Posts

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Veronika - Vodafone

 1. @DaviddvbcPěkné odpoledne, jaká je to prosím adresa? Předám to kolegům.
 2. @VitezslavPěkný den, zákazníci mají standardně nastavenou dynamickou IP adresu a používáme NAT typ 3. Toto se nijak změnit nedá. Pokud by někdo pro specifické účely potřeboval NAT typ 2, tak je potřeba aktivovat pevnou IP adresu (viz https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-pocitaci/pevna-ip-adresa/).
 3. @hombergPěkné odpoledne, určitě vás poprosím, abyste nám napsal přes odkaz, který jsem vám uvedla, ať to můžeme řešit dále. Díky za spolupráci.
 4. @hombergPěkné odpoledne, vše jsem ověřovala u kolegů z technické podpory, ale bude to třeba prověřit přímo k vaší službě. Proto váš požádám, abyste nás kontaktoval přes formulář https://tam.je/forum, následně se s vámi kolegové z technické podpory spojí a prokonzultují s vámi tento problém ohledně zabezpečení a daného incidentu.
 5. @CornyPěkné dopoledne, mrzí mě, že máte potíže s internetem 😞 Určitě nás prosím kontaktujte na lince 800 77 77 31 nebo 800 77 00 77 přes volbu v menu 2, aby to technická podpora mohla s vámi zkontrolovat, mají k tomu nástroje k provedení diagnostiky. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 6. @HankaBMPěkné dopoledne, rádi to s vámi prověříme, jen nám ohledně toho prosím napište přes https://tam.je/forum/. Díky za spolupráci 🙂
 7. @Jan @mrzicPěkné dopoledne, reagujeme na veškeré přijaté zprávy, obvykle do několika dnů. Případně můžete kontaktovat přímo technickou podporu od zařízení na lince 800 77 77 31 nebo 800 77 00 77 přes volbu v menu 2. Technická podpora je na telefonu každý den do 22 hod.
 8. @tomusPěkné odpoledne, tahle situace může skutečně nastat, například pokud má zákazník více služeb ve zvýhodněné Kombinované nabídce. Pro objednání telefonu v tomto případě doporučuji kontaktovat zákaznickou linku na čísle *77 nebo 800 77 00 77. Případně můžete navštívit jakoukoliv naší prodejnu.
 9. @AlenaPěkné dopoledne, je mi líto, ale sdílení kreditu pro jiné telefonní číslo možné není. Pokud potřebujete pomoct s nějakou konkrétní situací nebo telefonním číslem, neváhejte nám napsat přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, rádi se na vše podíváme.
 10. @Ivo MašekPěkné dopoledne, všichni naši zákazníci mají možnost získat při splnění podmínek ke svému telefonnímu zařízení se slevou až 5 tisíc Kč, přesná výše slevy závisí jednak na mobilním tarifu, jednak na tom, zda od nás máte i jiné služby. Sleva je vždy podmíněna 2letou smlouvou a další slevu je proto možné ke stejnému číslu získat zase po 2 letech při dalším prodloužení smlouvy. Napište nám tedy přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, podíváme se přímo na vaše služby a možnosti.
 11. @Jan VágnerPěkné dopoledne, určitě nás kontaktujte na lince *77 nebo se zastavte v některé z prodejen, kolegové s vámi vše vyřídí.
 12. @JanDíky za spolupráci, na zprávu vám budeme reagovat co nejdříve, jakmile to bude možné.
 13. @JanPěkné odpoledne, mrzí mě, že musíte řešit potíže se službami, avšak touto cestou nemá možnost zjistit, co se na vaší adrese děje, proto vás požádám o spolupráci a kontaktujte nás prosím přes ověřený kontaktní formulář, abychom to celé mohli řešit přímo k vašim službám. Bude dobré, když do textu té zprávy uvedete podrobnosti k potížím.
 14. @Jan @DarylPěkné dopoledne, napište nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, abychom se podívali na historii komunikace a mohli to tak řešit s technickou podporou.
 15. @Daniel97Pěkný den, pošlete nám prosím podrobnější informace přes https://tam.je/forum abychom mohli prověřit, co se stalo. Mezitím zkuste operátora znovu vybrat přes ruční výběr sítě nebo tu vyberte jiného roamingového partnera. Pro přihlášení k jiné síti je obvykle potřeba výběr operátora zopakovat několikrát po sobě, než se přihlášení podaří, zkuste to alespoň 5x. Ruční výběr sítě najdete v telefonu v menu nastavení v nastavení mobilní sítě. Pokud to nepomůže, kontaktujte nás přes odkaz, který jsem vám uvedla.
 16. @Zla MrchaPěkné dopoledne, oficiální kontaktní formulář najdete přímo v Můj Vodafone, a to ve webové samoobsluze nebo v aplikaci, kde stačí zvolit možnost "Napište nám". 🙂 Co se týká kompenzace za telefonní spojení ze zahraničí, to vám zde nepotvrdím, je třeba to řešit oficiální cestou, přes kontaktní formulář.
 17. @Zla MrchaPěkné odpoledne, pokud máte potíže s aktivaci eSIM, můžete nám napsat přes kontaktní formulář https://tam.je/forum a prověříme, co se stalo. Mrzí mě, že se vám nepodařilo se s námi telefonicky spojit. Ze zahraničí nám můžete zdarma volat na speciální číslo +420 776 970 219. Hovor je zdarma při volání ze SIM karty českého Vodafonu.
 18. @HonzaLBCPěkné dopoledne, kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, prověříme nastavení služeb i vystavená Vyúčtování,
 19. @TrabiPěkné dopoledne, pokud nám napíšete přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, zjistíme vám změny stávajícího tarifu na nový podle aktuální kapacity sítě.
 20. @Sabir AbdullayevHello, in the case of wired fixed internet, we currently have an outage in this location. The technicians here are dealing with interference on the network. For information about the outage, visit https://www.vodafone.cz/vypadky/.
 21. @eriksonekPěkné dopoledne, pokud restart modemu i jeho tovární nastavení nepomohlo, kontaktujte nás prosím na lince 800 77 00 77 přes volbu v menu 2, aby to mohla s vámi technická podpora zkontrolovat.
 22. @TechnikusPěkné dopoledne, k další změně názvu tarifů nedošlo. Jedná se o dočasnou promoakci, kdy pevný internet s koaxiální konektivitou nabízíme ve výhodnější Lite verzi po uplynutí zvýhodnění na prvních 6 měsíců 🙂
 23. @dmitry.cherepenkinPěkné dopoledne, stačí nás kontaktovat na lince 800 77 77 77 a operátorovi nadiktovat přenosový kód (pravděpodobně budete mít v samoobsluze) a domluvíte se na nejbližším datu přenosu telefonního čísla k Vodafonu 🙂
 24. @hombergPěkné odpoledne, toto se týká mobilní sítě, u pevného internetu to není nic nového 🙂 Protokol IPv6 postupně začínáme v mobilní síti zavádět a budeme v tom pokračovat v dalších týdnech a měsících. Naši zákazníci se nemusejí ničeho obávat, připojení jim bude fungovat jako doposud. Podporu IPv6 spouštíme v režimu dual-stack, to znamená, že zařízení obdrží současně IPv4 a IPv6 adresy a pokud by zařízení IPv6 nepodporovalo, tak dostane pouze IPv4 adresu.
 25. @marenaPěkné odpoledne, pokud se vám přihlašování e-mailem nedaří podle postupu na stránce https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/aktivace-prihlasovani-emailem/ aktivovat, tak nám prosím napište přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, zjistíme důvod, proč tomu tak je.
×
×
 • Create New...