Jump to content

Veronika - Vodafone

Help center
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Veronika - Vodafone

 1. @StallionPěkné ráno, kontaktujte nás prosím na lince 800 77 00 77 nebo nám napište přes kontaktní ověřený formulář https://tam.je/forum, podíváme se s vámi na možnosti nastavení této nabídky.
 2. @VladislavPěkné dopoledne, tarif začínáte využívat až při prvním připojení k internetu, do té doby za něj neplatíte, ani jej nečerpáte. Více informací k tomu najdete na stránkách zde: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-mobilu/pripojeni-na-mesic/. Případně se nám ozvěte přes https://tam.je/forum, podíváme se přímo na vaše telefonní číslo.
 3. @HykoPěkné ráno, nejprve vás poprosím o restartování modemu. Kabel jste tedy prověřil, že máte podporovaný a neporušený? Poté prosím kontaktujte linku 800 77 00 77 (volba v menu 2), technická podpora to s vámi zkontroluje a pokud bude potřeba, naplánují s vámi rovnou servisní výjezd technika.
 4. @dominik1Pěkné dopoledne, kontaktujte nás prosím na lince 800 77 00 77 (volba v menu 2) nebo na lince 800 77 77 31. Kolegové mají nástroje pro provedení důkladné analýzy připojení a pokud se jim vše nepodaří v průběhu hovoru vyřešit, naplánují s vámi rovnou výjezd servisního technika.
 5. @alexandrPěkný večer, v samoobsluze Můj Vodafone na webu si můžete zobrazit/stáhnout až 36 posledních vystavených Vyúčtování v souhrnné formě (Podrobné Vyúčtování lze v samoobsluze zobrazit jen za měsíce, ve kterých bylo na konci zúčtovacího období aktivní, maximálně však 6 měsíců zpětně, starší Vyúčtování jsou pak dostupná jen v souhrnné formě). Vyúčtování je k dispozici ke stažení v sekci Vyúčtování na https://www.vodafone.cz/muj/vyuctovani.
 6. @Pavel mPěkné dopoledne, ozvěte se nám přes kontaktní formulář, který jsem vám poslala, abychom se mohli podívat přímo na váš zákaznický účet.
 7. @Neo_MouchaPěkné dopoledne, pravděpodobně vás kolegové kontaktovali ohledně nějaké nabídky, v rámci ověření údajů s vámi ověřují jen určité pozice z hesla, aby věděli, zda skutečně hovoří s majitelem účtu. Z jakých telefonních čísel vás můžeme kontaktovat najdete na již zmiňovaném odkazu: https://www.vodafone.cz/kontakty/partnerska-prodejni-call-centra/. V tomto případě se tedy nemusíte obávat 🙂
 8. @jkolajovaaPěkné dopoledne, k nám si převedete pouze telefonní číslo 🙂 Po finanční stránce vše zůstává u stávajícího poskytovatele.
 9. @XoxoPěkné ráno, bude se jednat o převod na jiného majitele. Postup najdete na našich stránkách zde: https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/zmeny-na-uctu/prevod-na-jineho-majitele/. Po doručení formuláře vaši žádost o převod zodpovědnosti telefonního čísla kolegové zpracují nejpozději do 30 dnů. Je možné, že bude vyžadována bezpečností jistina, o tom bychom však nového majitele informovali. O vyřízení či zamítnutí převodu vás budeme informovat SMS zprávou.
 10. @PavelPěkné dopoledne, jestli ještě potíže přetrvávají, určitě nás kontaktujte na lince 800 77 00 77 nebo 800 77 77 31, aby to mohli kolegové z technické podpory zkontrolovat, mají nástroje na provedení diagnostiky.
 11. @Pavel mPěkné odpoledne, nemusíte mít telefonní číslo u nás, stačí když máte službu Vodafone TV. Nový učet u Netflixu si založíte založí buď na stránkách http://offers.vodafone.com/cz/vtv nebo proklikem v samoobsluze/aplikaci Můj Vodafone - aplikace třetích stran, poté stačí zvolit možnost aktivovat. Přihlásíte se pomocí ID služby Vodafone TV (např. 90001234) a administrátorským heslem, jako do samoobsluhy Můj Vodafone. Poté již postupujete podle pokynů. Případně nám pošlete screen chybové hlášky přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, zjistíme vám k tomu podrobnosti, proč se vám registrace nedaří.
 12. @607880732Pěkné odpoledne, omlouvám se vám za komplikace při objednávce nové služby 😞 Můžete se zastavit v prodejně, kde je k dispozici poradce pro firemní zákazníky, jednotlivé prodejny si můžete vyfiltrovat na https://www.vodafone.cz/prodejny/. Pokud půjde o internetovou TV, tak byste tam mohl s kolegy vše domluvit a rovnou si odnést box. Pokud byste měl zájem o telefonický kontakt, tak mi to jen potvrďte, zajistím to a kolegové vám zavolají na číslo, které máte v přezdívce.
 13. @Raze29Pěkné odpoledne, je to tak, budete potřebovat LTE Wi-Fi modem, do kterého vložíte SIMku a jedná se o službu Připojení bez kabelu Naplno, který obsahuje datový limit 60 GB. Služba není vhodná pro sledování videa ve vysokém rozlišení, přenosy velkých datových objemů a k využití aplikacemi vyžadujícími garantovanou kvalitou připojení, rychlost připojení je 8/4 Mbps. Určitě vám doporučím kontaktovat nás na lince 800 77 77 77, kolegové s vámi prověří dostupnost případně jiné služby na vaší adrese.
 14. @OlgaproPěkné ráno, pošlete nám prosím screen této SMS zprávy na e-mailovou adresu pece@vodafone.cz, abychom mohli zjistit konkrétní informace a důvod zaslání. Díky za spolupráci.
 15. @Dean RamićHello, please contact us via socialmediacz@vodafone.com and we will help you. Do not forget to mention the telephone number which you were using with our company and the first and fourth digit of the administrative password for My Vodafone self-care. Veronika
 16. @GrigoriiPěkné odpoledne, jestli nás budete kontaktovat přes odkaz, který jsem vám poslala, tak nám prosím ještě uveďte do textu zprávy číslo ISIC průkazu, abychom mohli ověřit jeho správnost. O tom, že se blíží konec platnosti slevy informujeme několikrát SMSkou a je třeba si hlídat platnost ISICu, protože karta musí být v okamžiku obnovy tarifu a slevy aktivní. A číslo ISIC musí být stále stejné, pokud tomu tak není, je třeba nám nahlásit nové číslo průkazu.
 17. @contractPěkné odpoledne, v nedávné době jsme potíže s roamingovými službami nezaznamenali, rádi to však necháme prověřit přímo k vašemu telefonnímu číslu. Napište nám prosím přes https://tam.je/forum a do textu zprávy prosím napište konkrétní informace, ideálně datum, čas a samozřejmě adresu nebo lokalitu.
 18. @marenecaPěkné dopoledne, zkoušeli jsme ve více prohlížečích i telefonech a vždy v pořádku. Kolegové z technické podpory to také testovali, ale potíže se jim nepodařilo zreprodukovat. Napište nám prosím přes https://tam.je/forum spolu s konkrétními údaji o telefonu, systému, prohlížeči atd. a předáme to technické podpoře ke konkrétnímu prověření.
 19. @hombergPěkné dopoledne, za potíže s tím spojené se vám omlouvám. Pokud se jedná o výpadek, máme informace uvedené na našich stránkách https://www.vodafone.cz/vypadky/. Pokud vás zajímají konkrétní důvody výpadku, tak vám podrobnější informace mohou sdělit kolegové na lince 800 77 00 77 nebo 800 77 77 31. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum a zjistíme vám konkrétní informace.
 20. @VJ_Pěkné ráno, určitě vám doporučím se podívat na naše stránky, kde vše popisujeme včetně nastavení a podpory: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/pokryti/volani-pres-volte-2/, Váš telefon bohužel mezi těmi, které v naší síti podporují VoLTE, není, to bude s největší pravděpodobností příčina. Jinak by vám internet při hovoru fungoval.
 21. @GrigoriiPěkné dopoledne, napište nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, ať to můžeme zkontrolovat. Tady vám s tím nepomůžu.
 22. @dvorakovapetulaPěkné ráno, s ohledem na ochranu soukromí nevidíme, jaké stránky si prohlížíte nebo jaké aplikace používáte.
 23. @EDNA13Pěkné ráno, kontaktujte nás prosím přes https://tam.je/forum, ať to můžeme prověřit.
 24. @NikolaFarkasovaPěkné dopoledne, pokud se jedná o plánované práce, jako je například modernizace sítě, kterou zmiňujete, vždy informujeme majitele zákaznických účtů , kterých se to týká, e-mailem předem. Informace jsou vidět v samoobsluze Můj Vodafone a nebo po zadání vaší adresy na stránce https://www.vodafone.cz/vypadky/. V případě modernizace může docházet v průběhu dne ke krátkodobým a častějším výpadkům, protože technici jsou fyzicky v terénu a průběžně kontrolují, odpojují, opravují, přenastavují prvky v našich rozvodech. Operátor na lince vám nemá možnost potvrdit, kdy k těmto výpadkům dojde, protože takové informace nemá. Technici vše řeší dle potřeby. Pokud budete potřebovat vše vysvětlit přímo k vaší adrese, napište nám případně přes https://tam.je/forum.
 25. @McVitasPěkné ráno, kontaktoval jste nás prosím přes kontaktní formulář, který jsem vám poslala? Jaké je prosím číslo té zprávy?
×
×
 • Create New...