Jump to content

Veronika - Vodafone

Help center
 • Posts

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Veronika - Vodafone

 1. @radliPěkné ráno, záleží na tom, kdy jste změnili bankovní účet u nás a jaké máte zúčtovací období. Platbu bychom stáhli z nového účtu až pro další Vyúčtování. Napište nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, zkontrolujeme to.
 2. Již by mělo docházet k postupnému obnovení. Za komplikace se omlouvám 😞
 3. Již by mělo docházet k postupnému obnovení. Za komplikace se omlouvám 😞
 4. Pěkné dopoledne, v tuto chvíli technici evidují možné potíže s kabelovým internetem a pracují na opravě s nejvyšší prioritou, tak věřím, že to bude co nejdřív v pořádku.
 5. @marek-81Pěkné dopoledne, v tuto chvíli technici evidují možné potíže s kabelovým internetem a pracují na opravě s nejvyšší prioritou, tak věřím, že to bude co nejdřív v pořádku.
 6. @thaischumiPěkné ráno, kontaktujte nás prosím případě na lince 800 77 00 77 přes volbu v menu 2, technická podpora to s vámi zkontroluje.
 7. @DaviddvbcPěkné odpoledne, děkujeme za upozornění a opravu nasadíme pravděpodobně na konci května 😊
 8. @IpanemaPěkné dopoledne, pošlete nám prosím podrobnosti včetně screenů přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, abychom mohli zjistit, co se stalo.
 9. @Ten_Protivnej_KmotrPěkné dopoledne, určitě nás prosím kontaktujte na lince *77 nebo přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, abychom mohli váš zákaznický účet zkontrolovat.
 10. @MMsuuPěkné ráno, až se vrátíte zpět do ČR, tak se nám ozvěte případně přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum a váš účet s vámi zkontrolujeme. Pokud jste uhradil vyšší částku s předchozími symboly, vznikne vám přeplatek, který vám automaticky zohledníme v následujícím Vyúčtování. Jestli jste své heslo zapomněl, máte možnost ho obnovit po návratu do ČR, a to několika způsoby, které popisujeme na našich stránkách: https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zapomnel-jste-heslo/.
 11. Pěkné ráno, jednalo se skutečně o potíže z naší strany - zpomalení internetu na IPv6 😞 Technikům se podařilo vše dořešit včera v odpoledních hodinách.
 12. @Krystof Klima@CorvikkPěkné ráno, pošlete nám prosím podrobnější informace (lokalita, datum, čas) přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, abychom to mohli nechat prověřit přímo k vašim službám.
 13. @nespalPěkné odpoledne, pokud sledujete častější potíže s připojením, určitě nám to dejte vědět. Zavolejte nám prosím na linku 800 77 00 77, přes volbu v menu 2 se dovoláte technické podpoře, která to prověří a pokud to bude třeba, naplánuje s vámi servisní výjezd technika.
 14. @reboPěkné dopoledne, stávající modem vám můžeme vyměnit za Vodafone Station, jen se vám změní cena pronájmu na 100 Kč měsíčně. Stačí nás kontaktovat na lince 800 77 00 77, kolegové s vámi naplánují termín výjezdu technika, který vám modem doveze a původní si vyzvedne.
 15. @Frustrovaný ZákazníkPěkné ráno, vypnout obnovení balíčku by mělo jít, v tomto případě se jedná o chybu 😞 Napište nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum nebo nám zavolejte na linku *77, abychom mohli zjistit příčinu, proč balíček není možné v samoobsluze vypnout a balíček vám vypneme. Přepnutí na jednorázový balíček není řešením, naúčtuje se vám další poplatek za jednorázový.
 16. @gregPěkné dopoledne, pokud budete mí zájem, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese pece@vodafone.cz, abychom zkusili prověřit to, k čemu došlo, protože není možné, aby někdo z Vodafonu předával kontakt na zákazníka třetí straně. Do e-mailové zprávy prosím uveďte 1. a 3. pozici ze svého hesla a také prosím přijdete odkaz na toto diskuzní vlákno.
 17. @VHHPěkné dopoledne, kontaktujte nás prosím přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum. Do přílohy prosím současně přiložte screen té chybové hlášky, ověříme to přímo k vašemu účtu. @VHH Pěkné odpoledne, mezitím mi kolegové technického oddělení potvrdili, že v současné době není možná registrace pro přihlášení e-mailem a zároveň není možné změnit heslo pro již aktivní účet. Jedná se tedy o výpadek, který je již v řešení.
 18. @jirkahoPěkné ráno, pokud kód z SMSky ručně na stránku opíšete a nepoužijete tak odkazu, je situace stále stejná?
 19. @gregPěkné odpoledne, budu ráda, když se nám ozvete přes kontaktní formulář https://tam.je/forum. Tím se budeme moct podívat přímo na váš účet a zjistíme tak, jaké tarify vám naši specialisté nabídli, aby nedošlo k případnému nedorozumění.
 20. @FV1Pěkné odpoledne, pokud jste si u nás studentský tarif #jetovtobě Neomezený aktivoval do 24. ledna 2023 včetně, informovali jsme vás ve Vyúčtování o tomto navýšení rychlosti z 10 Mbps na 20 Mbps 🙂
 21. @Veronika HubáčkováPěkné odpoledne, to je zvláštní situace 😞 Linky jsou běžné dostupné. Na jaké telefonní číslo jste volala? Případně se nám ozvěte přes kontaktní formulář https://tam.je/forum a napište do textu té zprávy na jaké telefonní číslo jste volala, z jakého telefonního čísla a datum a čas tohoto kontaktu.
 22. @DartinPěkné odpoledne, pokud byste chtěl použít vlastní modem, musí splňovat následující parametry: podpora LTE FDD Band 1/3/7/8/20 (2100/1800/2600/900/800 MHz), TDD Band 38 (2600 MHz) podpora 3G FDD Band 1/8 (2100/900 MHz) zisk antény modemu nejméně 0,5 dBi (+/- 1 dBi) (790-960 MHz) a 1 dBi (+/- 0,5 dBi) (1400-2690 MHz) podpora protokolu TR069 pro vzdálenou správu a možnost správy prostřednictvím infrastruktury operátora Více informací případně najdete zde: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/pripojeni-bez-kabelu/porizeni-datoveho-tarifu-bez-modemu/, kde najdete také i kompatibilní modemy k této službě.
 23. @Vojtěch OchmánekHello, please contact us via pece@vodafone.cz and we will help you. Please be sure to include the phone number you use with our company and the first and fourth digits of your My Vodafone self-service admin password. Please also attach a screenshot of the My Vodafone login screen.
 24. @KailoPěkné ráno, volat můžete také dnes, kolegové jsou k dispozici o víkendu na lince 800 77 00 77 do 17 hod. a přes menu 2 se dovoláte přímo technické podpoře, která s vámi modem nastaví.
 25. @LuciusPěkné odpoledne, jen vám potvrdím, že vám zprávu opravdu zaslal Vodafone a jsou to informace, které se dotýkají vašich kabelových služeb. Podle toho co uvádíte, se jedná o Prahu 4 - Chodov, kde nám odstávku energie nahlásil ČEZ. Výpadek energie se dotýká adresy, kde máme umístěnou technologii pro vaší lokalitu. Více najdete přímo na stránkách https://www.vodafone.cz/vypadky/ po zadání vaší adresy nebo také přímo v Můj Vodafone.
×
×
 • Create New...