Jump to content

Veronika - Vodafone

Help center
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Veronika - Vodafone

 1. @vaclavkazdaPěkné odpoledne, ověřte si, zda máte u svého telefonního čísla aktivní roaming (Můj Vodafone) a také ve vašem telefonu tyto služby povolené. Může se jednat o potíže s automatickým přihlášením do sítě nebo se sítí operátora, kterého právě používáte. Zkuste operátora znovu vybrat přes ruční výběr sítě nebo tu vyberte jiného roamingového partnera. Pro přihlášení k jiné síti může být nutné výběr potvrdit i několikrát za sebou. Ruční výběr sítě najdete v telefonu v menu nastavení v nastavení mobilní sítě. Případně další příklady možných příčin najdete zde: https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/roaming-a-volani-do-zahranici/nefunkcni-roaming/. Ze zahraničí se k nám dovoláte přes číslo přes číslo +420 776 977 100.
 2. @Ivo MašekDěkuji, kolegy jsem požádala o přednostní zpracování.
 3. @Ivo MašekPěkné dopoledne, na zprávy reagujeme postupně podle data přijetí. První potvrzení máte pravděpodobně ve SPAM. Není třeba sem vkládat informace o vystaveném Vyúčtování, zde vám k tomu žádné informace poskytnout nemůžeme. Jaké je prosím číslo té zprávy? Požádám kolegy o přednostní zpracování.
 4. @LadikPěkné odpoledne, volat není potřeba, vše je možné řešit přes kontaktní formulář, stačí se jen přihlásit svými údaji, jako do samoobsluhy. Konkrétní info tady samozřejmě nezjistíme ...
 5. @Ivo MašekPěkné odpoledne, ozvěte se nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, abychom mohli Vyúčtování i přijaté platby prověřit.
 6. @rootenPěkné odpoledne, kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, zde nemáme možnost to celé prověřit.
 7. @jschneiderPěkné odpoledne, na každé zúčtovací období máte k dispozici 5x Zrychlení na maximum zdarma. Pokud tomu tak není, ozvěte se nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, abychom to mohli řešit s technickým oddělením.
 8. @ViegoPěkné dopoledne, informace, jak můžete zaplatit za aplikace přímo z Vyúčtování nebo kreditu, najdete na našich stránkách zde: https://www.vodafone.cz/pece/telefony/zaciname-s-chytrym-telefonem/platba-pres-android/. Jsou tu i tipy, jak odstranit případné potíže. Google to má sepsané tady (https://support.google.com/googleplay/answer/4646404?hl=cs&co=GENIE.Platform%3DAndroid), také se může případně hodit.
 9. @Zdeněk PapučíkJsem ráda, že jste heslo změnil. Zase tak jednoduché není provést registraci, k tomu je potřeba znát údaje o službě a také přístupové heslo do samoobsluhy. Určitě tyto údaje nikomu nesdělujte.
 10. @FrantišekNejdřív bude třeba heslo obnovit jiným způsobem ( https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zapomnel-jste-heslo/) a poté postupujte podle návodu na https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/o-vasem-zakaznickem-uctu/kontaktni-osoba-kontaktni-cislo/ pro ověření e-mailové adresy. Bude se vám to hodit právě v této situaci se zapomenutým heslem v budoucnu.
 11. @FrantišekPěkné odpoledne, vypadá, že svou e-mailovou adresu nemáte ověřenou, vyberte si tedy z některé další možnosti obnovení hesla: https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zapomnel-jste-heslo/.
 12. @Zdeněk PapučíkPěkné odpoledne, registrace se provádí přes speciální stránky a zadáváte číslo služby Vodafone TV a heslo do Můj Vodafone. Ujistěte se, prosím, zda jste nějaké osobě blízké neposkytli svůj přístup do Můj Vodafone a určitě vám doporučím provést změnu hesla, kterou můžete provést v aplikaci Můj Vodafone v části Můj účet - Změna hesla. Pro konkrétní informace se nám ozvěte přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 13. @NicolasPěkné odpoledne, ověříme vám to, jen se nám ozvěte přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 14. @becvysPěkné ráno, pokud se vám stále objevuje tato chybová hláška, ozvěte se nám prosím přes https://tam.je/forum, necháme to prověřit.
 15. @mezsanyPěkné dopoledne, námi prodávaný modem je nakonfigurovaný pro využití v síti Vodafone, a proto je potřeba využít právě ten. Jde o nedílnou součást služby LTE Pevný internet. Jiného zařízení tedy není možné využít. Více k tomuto najdete také zde: https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/pevny-internet-lte/instalace-pevny-internet/.
 16. @TrekPěkné odpoledne, určitě nás nás kontaktujte na lince 800 77 77 31 nebo 800 77 00 77, operátor vás požádá o podrobné informace a předá vše technické podpoře k prověření. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 17. @hpfunnyPěkné dopoledne, vše najdete v ceníku https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/2/1551/vodafone-pevna-linka_cenik.pdf, případně se nám ozvěte přes https://tam.je/forum a na Vyúčtování se s vámi podíváme.
 18. @DCGPěkné dopoledne, za prodlení se moc omlouvám, kolegům jsem poslala urgenci.
 19. @crlazarWhat email address did you write to us from?
 20. @crlazarPěkné dopoledne, ozvěte se nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, ať se na to můžeme podívat.
 21. @RichardTS kolegy již vše řeším, o úmyslné zatajení výpadků nejde.
 22. @RichardTPěkné odpoledne, v této lokalitě máme výpadek, technici tu řeší opravdu a předběžně by to mělo být dořešené okolo 14 hod. Info o výpadku najdete také zde: https://www.vodafone.cz/vypadky/. Za komplikace se omlouvám 😞
 23. @PítrPěkné odpoledne, v mobilní síti mají zákazníci standardně dynamickou IP adresu a používáme NAT typ 3 a toto změnit nelze. Pokud by někdo pro specifické účely potřeboval NAT typ 2, tak je potřeba aktivovat pevnou IP adresu, kterou u mobilního připojení nabízíme firemním zákazníkům (viz https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-pocitaci/pevna-ip-adresa/).
 24. @vpaPěkné dopoledne, určitě nás kontaktujte na lince 800 77 77 31, operátor vás požádá o podrobné informace a předá vše technické podpoře k prověření. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.
 25. @Vláďa12Pěkné ráno, jedná se o funkčně totožná zařízení, které se liší především designem. VMG8623-T50A je starší model na jehož základě (stejný chipset, paměti atd) byl postaven VMG8623-T50B s pozměněným designem.
×
×
 • Create New...