Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  607
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Technikus last won the day on April 20

Technikus had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Super
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  ALLinONE
 • Vodafone devices
  Compal CH7465
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Technikus's Achievements

 1. Tak už se tu psalo, že se převodem přijde o veškeré případné slevy a nová nabídka bude dle ceníku. Pak je eventuálně nutné si zase nějaké lepší ceny vyjednat. #RIPtrvalaSLEVA
 2. Tys ještě nepřešel na TV od růžového operátora, aktuálně asi i zaměstnavatele? 🙃
 3. Zjistili jsme několik problémů,které se týkají systému WebOS ve verzi 4 až 7 běžících na televizorech LG.Tyto zranitelnosti umožňují po obejití autorizačního mechanismu získat v televizoru plný přístup.
 4. Když vidím na svém Samsungu ten Office, Outlook, LinkedIn a jistě bych našel i další, tak čistotou bych to úplně nenazýval. Ale ano, smazat to lze.
 5. Zrovna u Motoroly, která neoplývá závratnou SW podporou je každá aktualizace Androidu znát. U takového Samsungu je člověk v klidu i s nějakým tím starším modelem (nezaměňovat s archivním). Přesto však jsme u toho, co se tady řešilo nedávno v jiném tématu, tuším že u Xiaomi. Telefon od operátora byl, je a bude nějakým způsobem upraven a může se tak vydávání aktualizací či podpora lišit proti přístrojům z volného trhu. Je však na každém z nás, kde si přístroj pořídíme. Osobně bych tak ani nepídil, proč se přístroj eventuálně nezobrazuje po přihlášení v Samoobsluze. Koupil bych jinde.
 6. https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/04/vodafone-vlozi-stamiliony-do-ict-rozsiri-i-5g-pokryti/ https://www.lupa.cz/aktuality/cesky-vodafone-za-stovky-milionu-chysta-prechod-na-plnohodnotne-nove-jadro-mobilni-site-5g/ https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-v-cesku-rozsiri-it-byznys-a-managed-sluzby-investuje-750-milionu/ Nejpoužívanější mobilními telefony v síti operátora Vodafone jsou značky Apple. Jedná se konkrétně o iPhone 11 a iPhone 13. Aktivní jsou ale také stále starší modely. Jedná se například o kdysi velmi populární Siemens C35i, kterých je v tuto chvíli stále 120 kusů. Vůbec nejstarším mobilním telefonem aktivním v této síti je podle Buly Ericsson A1018s z roku 1999.
 7. Máme tu další zkušenost od @Ohambíviz tento příspěvek v jiném tématu Škoda že nevíme, kolik za to bylo placeno do teď, kolik bylo nabídnuto dle faktury a kolik byla finální částka po konzultaci zřejmě s retenčním.
 8. Vždyť si můžeš koupit vlastní modem, jen musí vyhovovat Vodafone tech. specifikacím. Na druhou stranu je služba od Vodafone garantovaná s nějakým HW, tak si nelze vymýšlet kdejaké jiné postupy a výjimky. Eventuálně pokud se něco nelíbí, poskytovatelů je dneska mraky.
 9. ... i kdyby byl Komplet zadarmo, tak po převodu na novou TV nabídku by to byl cenový skok nahoru o několik stokorun 🤪
 10. Ta Nokia se ještě stále připojí na signál a lze z ní psát SMS i volat? Nebylo něco s těmi pásmy 900/1800 MHz?
 11. Vážený zákazníku, seznamte se prosím s následujícími změnami, které se týkají vaší předplacené karty podle jejího aktuálního nastavení. Od 23. 5. 2024 upravujeme cenu volání u předplaceného tarifu Karta pro partu, a to z 3,50 Kč/min. na 4,50 Kč/min. Chcete-li volat za výhodnější ceny, podívejte se na naši nabídku Balíčků ke kartě. Dále v průběhu července 2024 (pravděpodobně od 24. 7. 2024): • Zkracujeme dobu platnosti kreditu a lhůtu pro dobití dle Podmínek pro poskytování předplacených služeb. Nově bude platnost kreditu 7 měsíců od posledního dobití nebo od aktivace SIM karty. Každým dobitím se platnost prodlužuje o dalších 7 měsíců. Pokud si během 3 měsíců od vypršení platnosti kreditu znovu dobijete, propadlý kredit vám vrátíme. Po 10 měsících bez dobití kreditu bude vaše telefonní číslo zrušeno. Změna se týká všech dobití po uvedeném datu. Pokud si však vaši předplacenou kartu pravidelně dobíjíte, změna vás neovlivní. • Upravujeme a sjednocujeme odměny za dobití v rámci programu Vodafone odměny. Členové programu Vodafone odměny nově získají 20 % Extra kreditu s platností 7 dní pouze za dobití prostřednictvím webové samoobsluhy nebo mobilní aplikace Můj Vodafone, pomocí služby Chytré dobíjení anebo v našich značkových prodejnách. • V souvislosti s úpravou programu Vodafone odměny upravujeme i Podmínky služby Chytré dobíjení. Odměnu v podobě 20 % Extra kreditu s platností 7 dní za každé dobití prostřednictvím služby Chytré dobíjení získají pouze členové programu Vodafone odměny. • Konkrétní datum změn bude upřesněno na stránkách vodafone.cz/podminky nejpozději měsíc předem. Pokud s výše uvedenými úpravami nesouhlasíte, svou kartu můžete do data účinnosti změny bez jakékoliv sankce zrušit. Uschovejte si tento dokument pro své osobní účely. Váš Vodafone https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/3/2551/pdf_kpp.pdf pdf_kpp.pdf
 12. Vodafone přidal 15.4.2024 mezi chytré hodinky podporující naklonované číslo na eSIM další model. Jedná se o loni uvedené chytré hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE na platformě Wear OS. Služba umožňující využívat stejné telefonní číslo jako na telefonu také pro hodinky, a tím pádem je používat k volání a datování mimo dosah telefonu, má název OneNumber. Vodafone si za ni účtuje měsíční paušál 99 Kč, do konce dubna ale platí zvýhodnění na tři měsíce zdarma. více tady
 13. Tak už jsem se koukal sem a sem. Avšak chápu to správně, že při eventuálním zrušení TV , když nemám žádný mobilní tarif by pevný internet cenově poskočil nahoru - přišel bych o slevu za více služeb apod.? Pak je ještě varianta eventuálně přejít z Komplet/ALLinONE a mít k Vodafone internetu jen základní TV za 150 Kč. Stejně zjišťuji, že mnoho programů mám jen do počtu. Eventuálně Voyo nebo HBO (programy či HBO Max) si lze platit i samostatně.
 14. Jakože +200 Kč za stejnou programovou nabídku jen pod novým názvem? No tak to skutečně ne, díky.
×
×
 • Create New...