Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by Technikus

 1. Je v tom nějaký guláš. Pokud si na Cetin stránce zadám moji adresu, vidím Pokud si to dám u Vodafone, zobrazí se A taková Poda
 2. Tak to by Vodafone mohl upravit své stránky a zobrazovat obojí, pokud je na adrese dostupné, ne?
 3. To nezobrazuje https://www.vodafone.cz/internet/ po zadání konkrétní adresy?
 4. Potom, pokud to nenabízí Vodafone, nezbyde nic jiného než jít k jinému poskytovateli.
 5. Proto jsme opět a zas u toho, kdy by bylo lepší neuvádět samotnou částku za pronájem HW zařízení, ale mít to jako součást služby. Oku se líp dívá (peněženka to už vidí jinak) na např. internet s modemem za 399 Kč, než na 329 Kč a 70 Kč za pronájem. Elektřina je už tak trošku pod čarou, tu holt jaksi neovlivníme. U auta se taky musí tankovat, platit pojistka apod. Do lednice zas nutno chodit a platit nákupy, elektřinu, kdo má Ameriku i vodu apod.
 6. Compal mám taky - černou edici a rychlost z března 2024 mám v podpisu ze Speedtest. Přesných 500/50 dle mého tarifu. Měřeno kabelem 🙃
 7. Z toho plyne, ideálně nekupovat přístroj od operátora. Android zařízení bývá dotčeno nějakou customizací od operátorů. iOS by měl být bez.
 8. @kautskymZa jakých podmínek ti převedli TV na TV+?
 9. @SksmanTo zní jako ceníkovka 220 + 620 Kč. @fantozziVidím, že máš v podpisu i nějaké další služby. Tak proč retenční nenašlo nějakou cestu? @cvancaraNo, ceníkově bez dalších Vodafone služeb to bylo skutečně 829 Kč. S dalšími službami 531 Kč a já měl roky TV Komplet za 373 Kč. Ty časy jsou však už pryč.
 10. Prostě BFU. Ale kdo ví, třeba by nás report nemile překvapil. Ono wifinu si možná ještě kde kdo změní, ale tím to asi tak v domácnostech skončí.
 11. Toufám si říct od stolu, že většina zákazníků bude dodaný pronajatý router používat tak, jak ho technik doveze a nastaví a nic si za to nepřipojí, nezmění na bridge apod.
 12. @Slamb Prosím o úpravu možností v podpisu u TV. Nyní je možnost mít Vodafone TV a Vodafone TV+, tedy dle aktuálních možností v podpisu asi Základní TV a Základní TV+ děkuji
 13. Já HyperOS mám a že by to bylo totálně překopaný, to zase ne. Xiaomi má obecně dlouhodobě omalovánky a mně se třeba líbí. Tak trochu mi to připadá jako iOS v Androidu. Jinak podporu může mít zařízení sebedelší, přesto si myslím, že minimum lidí by chtělo dané zařízení používat tolik let. Jsou lidi co přechází na nový model i každý rok. Na druhou stranu ta delší SW podpora by mohla být eventuálně zajímavá při prodeji /při koupi další osobou.
 14. Bych čekal, že když už by někdo šel do vlastního modemu, že by ho i aktivně používal. Tedy jako modem. Ale pokud někdo uvažuje o modemu za takový peníze a ještě by ho dal do bridge módu a za to další zařízení, no tak...
 15. Spíš ne, když vidím u tebe v podpisu měření rychlosti z 26.5.2024. @Slambmá 2 roky staré.
 16. Předpokládám, že by toto téma mohlo být jako reakce k tomuto. Musím si zavolat na Vodafone linku pro nějaký reset účtu /zařízení, abych něco viděl u svého účtu? Stále vidím 0/10.
 17. Mně kroky z návodu nefungují, bo nemám žádný HW ke sledování Vodafone TV. Aplikaci Vodafone TV mám na několika zařízeních a vidím v Můj Vodafone 0/10.
 18. Kam tohleto spěje ... 🤔 Tzn kdo Sport/ALLinONE má, bude od 23.7. automaticky zvýšen všem. Že by s cenou zahýbaly programy Nova Sport 5 a 6? Začalo to u Základní TV, nyní balíčky, co bude pak? Pronájem zařízení?
 19. Jak se zdá, Vodafone to vzal zajímavým směrem ... viz tady
 20. Já teda nevím, ale dělat závěr po zkušenosti s jednou z mnoha alternativ - Android TV na Google Chromecast. Kor, pokud to má 1,5 či 2GB RAM a ještě na wifi. Už od prvního spuštění aplikace Vodafone TV na OS Tizen jsem vrátil set top box a nemůžu si na nic tak úplně stěžovat. Kdo ví, jak je na tom třeba i LG TV s webOS. Jo, TV mám propojenou kabelem do routeru.
 21. Abych tam taky něco viděl, je potřeba čekat? Nebo udělat reset TV účtu/změnu hesla k TV?
 22. Pokud u těchto firem nejsou kdo ví jaké výpovědní lhůty, není asi ani takový problém si jeden měsíc zaplatit celý a pořádně to vyzkoušet. Netuší někdo, co bude zač pecka.tv?
×
×
 • Create New...