Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Technikus

 1. No to mě moc nepotěšili. Přežívá mi tam jedno číslo.
 2. Tak takhle to funguje už delší dobu, v řádu měsíců. To očividně nebylo ani odstávkou, eventuálně výpadkem samoobsluhy. To se řeší pod těmi tikety 1597642 a 1734535, ale stále beze změn. Kdo nemá set top box, nevidí nic. edit 23.2.2024 14:54
 3. Pro ty, kdo nemá set top box to ještě od spuštění Tizenu nezprovoznili. Nebo máte namysli něco jiného? Se set top boxem jsem viděl i kdejaké jiné další zařízení, na kterém byl Vodafone TV. Objevil se Vodafone TV na Tizenu pro Samsung TV, set top box jsem vrátil a od té doby tam žádné zařízení nevidím. Mělo by být řešeno v tiketech 1597642 a 1734535
 4. Nejsem teď doma, podívám se až budu. Nicméně jsem proaktivně volal na Vodafone linku a technik prý vidí výpadky delší jak 3minuty, což u mě viděl někdy dřív a toho dne skutečně celý panelák přepojovali venku na nové el. rozvody, co kopalo snad PRE nebo kdo. Ale toho dne a +- času tam nic nevidí. Každopádně zapnul nějaké logování a mám to sledovat, eventuálně se ozvat. Zeptal jsem se ho i na to, co eventuálně výměna Compalu za Station 3.1a říkal, že v mém případě úplně nevidí nutnost to měnit.
 5. Nahlédl jsem do detailů o restartu modemu a vidím tohle. Doma v danou chvíli nikdo nebyl, současně ani nemohla vypadnout elektřina, protože žádné jiné spotřebiče např. v kuchyni neztratily čas a já jsem přes samošku taky nemohl nic restartovat, když tam zařízení v tu dobu nebyla vidět. Lze zjistit, co se tou dobou dělalo na Stodůlkách, Velká Ohrada? Nejde např. o vadný samorestartující se router, špatné napájení apod.?
 6. Taky potvrzuji funkčnost. A nikam jsem nic nehlásil.
 7. Potom teda zkusit: - změnit heslo k Wifi na jiné (delší, kratší, apod.) - zkusit změnit wifi kanál - továrko routeru apod. Nicméně podle tvé základní diagnostiky je jasné, že Playstation funguje, stejně tak wifi mobilní hotspot. Je tak něco s Compalem, pokud ti podpis sedí.
 8. Je to prostě rozbitý. Tady mám 0/0, ale dosažen limit. 🤔
 9. Tak Chromecast 3 jede na 2,4 i 5 GHz, otázkou je, jak si poradí eventuálně s tou smíšenou jednou sítí pro obě pásma. Není nic proti ničemu na chvíli na routeru nastavit zvlášt 2,4 GHz a zvlášt 5 GHz. Zkusit donastavit Chromecast a pak eventuálně zase sjednotit obě pásma wifi na jednu. Buď to Chromecast pobere a nebo ne a bude nutno nechat pásma rozdělená. Případně se prodává LAN adaptér pro Chromecast. Tady ještě uvádějí, že by to mohlo souviset s vysílaným kanálem wifi. Opět by to chtělo eventuálně změnu v routeru.
 10. Jsou wifi 2,4 GHz a 5 GHz oddělené? Pokud ne, zkusit oddělit. Také je možné zkusit na mobilu aktivovat wifi hotspot a zkusit Chromecast připojit k této wifi. Pokud se připojí, bude něco s nastavením routeru resp domácích wifi sítí. Případně zkusit tovární nastavení Chromecast tady. Nebo je Chromecast rozbitý.
 11. To, že to aktuálně v samoobsluze není a nefunguje je samozřejmě chyba. Snad to brzy Vodafone napraví
 12. To neříkej moc nahlas. Vždyť tu kde kdo tvrdí, že má uptime zařízení několik týdnů či měsíců a jede bez sebemenšího problému. Jinak zrovna modem má tlačítko, eventuálně vypojit zařízení ze zásuvky na nějakou chvíli. Prodlužka s tlačítkem je taky možnost.
 13. To postihlo jenom nás, zde debatující lidí? To není plošné?
 14. Že by se Samoobsluha připravovala na něco nového?
 15. Více k AirPods https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-nabidky-sluchatka-apple-airpods1/. Současně běží další akce zase s jinými sluchátky, více na https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-nabidky-bluetooth-sluchatka-airflex-3/
 16. Trošku mě však odrazuje ta gigantická velikost proti Compalu. Ta noha asi oddělat nelze?
 17. Ta výměna Compalu za Arris jde i jen tak zavoláním na linku, nebo musí s Compalem něco být? Je jedno zda je to bílý Compal nebo tmavý?
 18. Docela pěkný přehled set top boxů
 19. Teď přes mobilní aplikaci Vodafone TV na Android OS v14 chyba MA1G2152. Na notebooku s W11 22H2 v Google Chrome chyba WA1G280. Na OS Tizen se na Vodafone TV dívám, ale odhlašovat se radši nehodlám. Co s tím? V Můj Vodafone aplikaci stále nejsou vidět žádná zařízení, na kterých je Vodafone TV nainstalována, pokud zázkazník nemá set top box. Nelze tak nic administrovat. Pořád se řeší tikety 1597642 a 1734535? Tohle je snad u každého typu Vodafone TV, ale jaká je realita pro zákazníky bez set top boxu? EDIT: Zdá se, že pomohla změna hesla i přesto, že vidím už několik měsíců 0/10. Nechtěl jsem vymýšlet nic nového a tak jsem zkusil nastavit stejné heslo dál a ono to vzalo. Jen se tím zřejmě resetoval neviditelný seznam zařízení. 1.) Pokud jsou ony chyby plný seznam zařízení, mohl by je někdo umístit na web Vodafone. 2.) Mohl by už někdo zprovoznit seznam zařízení i bez Vodafone set top boxu? Jistě MAC adresy, názvy či operační systém daného zařízení někdo na technické podpoře vidí.
 20. A souhlasí to, že je to při sledování TV přes webový prohlížeč ? Nebo na jakém zařízení?
 21. Asi bych to zkusil na jiném foru, třeba tady.
 22. Aktuálně zkoušeno na TV Samsung s OS Tizen (bez set top boxu, přes aplikaci Vodafone TV) Google Chromecast s Android TV Dělá to konkrétní den? Konkrétní pořad? Konkrétní program? EDIT: Už to vidím. Je to na Vodafone TV na počítači přes webový prohlízeč.
 23. @tomusMáš kolečko na myšce? Už to tady je 🤔
 24. Třeba přijde, ale s nějakým zpožděním, třeba taky vůbec nic. Kdo ví. 🙊
 25. Oni toto zřejmě neovlivní, že někdo přestane vysílat. Informace se možná objeví tak, že zmizí z kompletní programové tabulky vystavené na webu a provede se aktualizace programů na daném přehrávači. (set top box, v aplikaci na LG/Samsung apod.)
×
×
 • Create New...