Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Technikus

 1. A ty máš na OS Tizen / Android TV / webovém prohlížeči na nějaké pozici INULTRU? Jaké? Kolega tady píše, že ji má na 105. pozici 🙄 Nicméně má v podpisu CA modul, ten nemám.
 2. Jakou máš programovou nabídku? Já TV Komplet a nemám ji ani na 60. ani 105. pozici.
 3. Jaké má pořadí kanálu? Nevidím ji ani přes prohlížeč, je tam skok z 53 na 61, INULTRA by měla být podle tohoto seznamu na 60. místě.
 4. Proč na OS Tizen nemám vůbec kanál 60 - INULTRA? Měl by být dostupný pro TV Komplet a na OS Tizen?
 5. V menu bývala nabídka pro aktualizaci/vyhledání programů. Případně restart modemu. Ten seznam resp pořadí není číslo programu, ale jen nějaké vlastní řazení onoho programu v daném dokumentu? Neb mi to pořadí nějak vůbec, ale vůbec nesedí.
 6. Kanály 63 - Nova Sport 3 a 64 - Nova Sport 4 mi na OS Tizen - TV Samsung bez set top boxu funguje v pořádku a to jak online vysílání, tak zpětné přehrávání.
 7. A funguje to ještě? Když na svém Samsungu dám v nastavení vyhledat Private Share, napíše mi to, že Private Share je nyní součástí Quick Share. Jdu tedy zpět, do nastavení a dám vyhledat Quick Share a otevřu, ale nic jako Kontaktní číslo nevyhledám a to ani napříč celým nastavením.
 8. To nepadá, ale rychlost by mohla být plynulejší.
 9. Já to vidím takto, jsem přihlášený e-mailem a jako administrátor
 10. @CableGOtázkou je, zda je to u konkurence lepší. Všude se třeba píše o té O2 TV 2.0, ale jak funguje ve srovnání s Vodafone? @retronJá ten problém hlásil v květnu, kdy byla zpřístupněna varianta mít TV Vodafone na OS Tizen na televizích Samsung a tak jsem vrátil set top box. Před vrácením tam byl alespoň ten set top box asi co do pronájmu zařízení vidět. Po vrácení nic, prázdný seznam. Tak snad se tam ta zařízení zobrazí
 11. Proto je potřeba takové stavy hlásit. Mlčení = vše je v pořádku a funguje.
 12. Já už čekal, že tam uvidím Samsung TV s OS Tizen, Google Chromecast s Android TV apod., ale nějak to ještě nefunguje. Set top box nemám. Tak snad to brzy zprovozní
 13. Je nějaký rozdíl mezi IP 78.45... vs 89.177...?
 14. Zdá se, že se ledy pohnuly... ale v Samoobsluze vidím pořád 0/10. Zkoušen Chrome, Edge, telefon. A co vy?
 15. @Pavel mTady píšou, že InUltra nebude na Androidu. Na Tizenu v TV Samsung byla? Aby to nebylo dostupné jen přes set top box či jiné varianty a nedostupné online (Tizen, Android apod.) @tomusO tom, zda funguje Vodafone TV na Android TV "normálně" by se dalo diskutovat. Ono to spouštění, kdy se načítá logo Vodafone, prodleva několika sekund při přepínání programů apod je snad na všech platformách.
 16. Ale k tomu zřejmě potřebuje znát původní... Kdežto mé postupy byly, že pokud zná admin pověření (uživ. jméno resp e-mail a psané heslo) do Můj Vodafone, ono heslo si lze už jen zobrazit. EDIT: Beru zpět, zřejmě by šlo postupovat pomocí tohoto a tam "Jak obnovit heslo, pokud máte mobilní paušál, pevný internet nebo TV?" a jít dle těchto kroků.
 17. Ať už se jednalo o jakoukoliv situaci, je potřeba ho znát a v jistých případech a situacích ho zadat či sdělit nějaké cifry z administrátorského číselného hesla operátorovi. Zobrazit jde v mobilní aplikaci Můj Vodafone, kam se hlásím e-mailem a nastaveným heslem (resp. zadám otisk prstu), nikoliv tím číselným. Je to v Můj účet - zde je ADMINISTRÁTOR a kliknu na šipku dolů - zobrazí se Můj profil a zde je položka Sdílené přístupy - Číselné heslo, kdy ho zobrazí. Ve webovém Můj Vodafone to je ještě mnohem jednodušší. Přihlášení je taktéž e-mailem a heslem, nahoře vpravo v červeném poli vidím, že jsem se přihlásil jako administrátor, rozkliknu to menu. Úplně poslední dole je Odhlásit se a kousek na tím je Heslo pro komunikaci s operátorem. To mi opět to číselné heslo zobrazí na obrazovku.
 18. Porucha snad lze nahlásit bez nutnosti říkat nějaké z cifer číselného hesla. Heslo bude vyžadováno primárně na změnu služeb, pro potvrzení účtu a ověření volající osoby. Jinak takový Excel lze mít na OneDrive, Google Drive apod a tak lze mít data kdekoliv s sebou. To je i moje praxe z korporátu, kde je hesel do různých aplikací skutečně mnoho a než volat i třeba do Indie na Service Desk je lepší si to heslo někam poznačit. Variant, jak a kam si to poznačit je mnoho. Tím samozřejmě nemyslím papírek s PIN do pouzdra platební karty.
 19. Jde o Google Chromecast? Bylo na něm provedeno factory reset? viz tady
 20. Ani já nejsem chodící encyklopedie, nicméně existuje plno variant, jak si vše značit (sešit, Excel, aplikace v telefonu apod.) Těch možností je několik
 21. Takže byla měněna eSIM za plastovou SIM s jiným číslem, obě od Vodafone? Jen na vyzkoušení? Já si to nějak spojil, že lze tak jednoduše přecházet mezi eSIM a SIM
 22. Trošku mimo toto téma, ale když se přejde na eSIM, ta plastová SIM není k vyhození a pořád na ní lze zpět napárovat to číslo a služby a takhle to mohu měnit ze SIM na eSIM a z eSIM na SIM opakovaně dle potřeb?
 23. Splátky jsou zobrazeny na webu Vodafone u jednotlivých přístrojů. Když se přihlásím do Můj Vodafone, lze tam podle dané SIM a služeb vidět aktuální nabídku telefonů a ceny i "akontaci", počet splátek a jakou výši a kolik se zaplatí za zařízení celkem.
 24. Hovor se mohl ukončit, že si zařídí reset číselného hesla sama a ať zavolají později. Pak už diktuje náhodné pořadí 2 čísel z celého číselného hesla. Proč vlastně heslo neznala? Znalostí by si ušetřila ty kroky a případné obavy. Varianty resetu jsou tady, je tam i ta SMS. Způsobů na reset číselného hesla je tam několik.
 25. Modré tlačítko na TV Nova funguje stejně, jako je výše? U některých variant připojení funkční, u některých variant připojení nefunkční?
×
×
 • Create New...