Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Technikus

 1. @kautskym To byla ta verze s 1 GB RAM bez 4K, nebo verze 4K tedy se 2GB RAM? Hledám alternativu za Google Chromecast a myslel jsem, že nějaký takový stick s vlastním operačním systémem, kdy by odpadla nutnost sdílet z tabletu/telefonu by bylo příjemnější a pohodlnější.
 2. Nemá někdo prosím vyzkoušeno, zda funguje Vodafone TV na zařízeních: - Xiaomi TV stick - Realme Smart Google TV Stick Aktuálně mám do starší TV v méně využívanější místnosti připojený Google Chromecast, který podporoval sdílení v Horizon GO , nicméně Vodafone TV sdílení neumí. Nebo jsem to přehlédl? HBO Max, Youtube apod. funguje. díky
 3. Tady to je Každopádně od cca 11:46 už jedu standardní rychlostí. To přece nemůže být chyba na mé straně.
 4. @tomus Na kabelu to bylo. V tom web. rozhraní / Pokročila nastavení / Nástroje / Stav sítě / Downstream - na který sloupec se dívat? Všechny mají nějaké hodnoty, navíc tam není log a čas z dnešního dopoledne. Tak co tou tabulkou zjistím?
 5. Dobrý den, když jde o chybu v Downloadu (ze 300 nemám ani 1 Mbps), upload +- neukazuje nejhorší hodnoty (má být 20), kde je v danou chvíli chyba? Proveden restart modemu, zkoušeno volat na 800 77 77 31, ale tam to nikdo 25 minut nevzal a tak jsem vyplnil webový formulář a přiložil tento screen. Jde o lokalitu Praha 5 Stodůlky. díky EDIT: Tak po cca hodině a několika minutách se z ničeho nic download rozjel. Podařilo se mi i dovolat na 800 77 77 31, ale tam prý nic v logu nevidí a vše funguje. Je tohle normální?
 6. Včera jsem volal na Vodafone linku a už během chvíle svítil přeplatek v samoobsluze a dnes mi dokonce přišel e-mail - opravný daňový doklad. Takže když jsou nesrovnalosti, nebát se ozvat, i když teda dovolat se resp. dočkat se živého operátora bylo na delší chvíli čekání.
 7. Taky něco takového. Nová faktura po změně placení na INKASO (horní 2 řádky) a předchozí faktura SIPO (horní 2 řádky) + současně přesunutí exUPC služeb pod dlouholetý Vodafone zákaznický účet a tím i změna fakturačního období. Zdá se, že 4.2. - 15.2. jsem zaplatil 2x. Reklamováno, uvidíme, co vymyslí.
 8. @MekliCZ Úplně stejně se choval i HBO GO několik let - zpočátku horší kvalita a během několika vteřin se kvalita zlepší.
 9. Moje postřehy: - e-mail od Vodafone mi stále nepřišel - po provedení restartu set top boxu přibyla aplikace HBO MAX v aplikacích - ve Videotéce / Extra zůstalo HBO OD - při použití tlačítka HBO na dálkovém ovladači se spustí HBO MAX - aplikace HBO MAX zobrazí kód po prvním spuštění, který je potřeba zadat na http://hbomax.com/tvsignin a hned se mi to spárovalo s předchozím účtem, jen to chtělo dovyplnit nějaké údaje a bylo propojení s registrací hotové včetně automatického propojení předplatného s Vodafone Česká republika - v Můj Vodafone (web i mobilní aplikace Android) se stále pod TV službami zobrazuje HBO GO (logo i odkaz) - https://www.hbomax.com/cz/cs a volba Přihlásit se mi z telefonu Android spustí Obchod Play a píše u aplikace HBO MAX: Tato položka není ve vaší zemi dostupná. EDIT: Po cca 6.hodině je už v Obchod Play volba Instalovat u aplikace HBO MAX - z notebooku https://www.hbomax.com/cz/cs a volba Přihlásit se je funkční, zobrazí se standardní přihlašovací okno (nepotřeboval jsem propojit účet skrz operátora Vodafone Česká republika - Samsung TV s Tizenem model 2017 mi v aplikacích HBO MAX nevyhledá, pořád jen HBO GO a i to jde zatím stále spustit - stále se lze přihlásit do HBO GO přes webovou stránku i aplikaci v telefonu s OS Android Tak mám update i pro TV Samsung s OS Tizen rok 2017 - v APPS - Hledání aplikace po hledání "HB*" to stále vyhledá HBO GO a HbbTV - nicméně v APPS je na úvodní obrazovce položka Discover Your Favourite Video Apps, kde je HBO MAX. Taktéž najdu HBO MAX z úvodní obrazovky APPS v podsekci Žánr / Video
 10. Přitom stačí mít retenční cenu služby a už to nebude třeba řešit, i když je na faktuře stále položka pronájem zařízení. Už se ta faktura platí o něco příjemněji . Pronájem má samozřejmě smysl - záruka, podpora zařízení apod.
 11. Aha, pardon 😁 Horizon GO > Vodafone TV. HBO GO > 8.3. HBO MAX
 12. Já jsem byl exUPC, Vodafone mám teprve nějaký ten měsíc a HBO GO mi stále jde. Tak babo raď
 13. Děkuji za info a potvrzení. Zatím v obchodě HBO Max nemám, snad tam přibude okolo 8.3. Přitom už někdo někde psal, že mu HBO GO přestalo fungovat apod. Na mé TV zatím běží.
 14. A na tom odkazu mám najít jaké televize? Třeba UE49MU6452 jsem tam nenašel, i když by tam měla být asi jenom nějaká část z toho celého názvu. Nejsem vůbec moudrý, zda mám Tizen 2.x nebo 3.x a zda tedy HBO Max ještě dostanu, nebo už ne. Verzi Tizen jsem nikde nerozklíčoval ani v menu televize - systém apod.
 15. Tady je to téma také a snad i vyřešeno 🙃
 16. Proto by měla být aplikace HBO Max součástí menu/položky i dodaného set top boxu operátorem Vodafone, když má zákazník tarif/balíček TV, ve kterém jsou tyto služby součástí a třeba jeho TV to nepodporuje apod.
 17. Na Androidu mám pravidlo blokovat čísla začínající takto a očividně to funguje i se začátkem čísla a cokoliv dál, když to zobrazuje 2 blokované hovory. Nemám žádnou speciální aplikaci
 18. Jde resp. už za exUPC šlo kde co. Já mám 300/20 původní cena 559 Kč a já platím 235 Kč + 70 Kč modem. Mám však ale ještě další služby.
 19. Chápu, že něco nefunguje jak má, ale to na fóru nevyřešíme. Je potřeba se ozvat Vofafone, aby to napravili. Takže šup do prodejny, zavolat na linku apod.
 20. Mám TV Samsung (2017) s magickým kovovým ovladačem spárovaným se set top boxem. Zapnu tlačítko na zapnutí TV, najedu na zdroj Vodafone set top box a zapne se. Vypnutí nefunguje, magickým ovladačem vypnu jen TV a set top box je potřeba navíc ovladačem od set top boxu.
 21. Programy HBO vč. HBO GO mám v rámci TV Komplet, takže nemám důvod jej nevyužívat.
 22. Nicméně by mohla být v set top boxu aplikace HBO GO, nebo od března HBO MAX. Navíc, pokud aplikace HBO MAX nebude mít podporu všech smart televizí a primárně těch starších. Nebo na TV, na které byla aplikace HBO GO půjde zprovoznit i nově HBO MAX? Snad nebude nutné kupovat novou TV, pokud by aplikace nebyla v set top boxu 🙃
 23. V menu Vyúčtování lze přepnout na původní, již neaktivní účet a tam lze vidět původní faktury apod.
 24. Uvedený způsob platby faktury vystavené 15.2. bude vidět ve vyúčtování - zda je SIPO nebo INKASO. I přesto jsou vždy na faktuře uvedeny údaje jako číslo účtu + variabilní symbol + specifický symbol + částka. To lze jednorázovým příkazem vždy uhradit. Případně je tam i QR bez nutnosti opisování těchto údajů. Nicméně, pokud částka faktury zůstane pod 120 Kč a bude už nastaveno Inkaso (uvádíte 70 Kč), platba se provede až další měsíc, tedy až při vyšší částce jak 120 Kč.
×
×
 • Create New...