No, přechod z analogu pamatuju taky, s kabelovkou jsem začínal v době, kdy byla v nabídce maximální rychlost internetu 64k, takže nějakou představu o DVB-C bych měl. Záseky u netových TV - nevím, asi je to obvyklý jev, já provozuju Telly na Apple TV a za ten rok a půl ten dojem nemám a klidně to dám na roveň DVB-C, co se stability týká. Pokud ale bych jako etalon vzal VTV aplikaci, tak ano - záseky, pády aplikace a podobně jsou vskutku jev obvyklý, takže od toho listopadu 2021, kdy jsem byl zmigrovaný z UPC do VF, mám Telly jako hlavní TV a jsem naprosto spokojený (což nemíním jako nějakou reklamu na Telly, s jinou IPTV ani zkušenost nemám, takže nemůžu porovnávat - pro mě bylo tehdy klíčové, že zrovna nabídli zkušební měsíční provoz za 1 Kč a šlo to nainstalovat na Apple TV 🙂).
O Android TV raději nemluvit, je to kombinace blbého sw a pomalého hw, minimálně tedy v provedení té mojí televize. Když jsem ji kupoval, tak jsem myslel, že je dobré jít cestou nějakého standardu. Je to můj první, jediný a taky poslední Android, víc k tomu těžko co dodat 🤷🏻♂️
CA modul je super, jen je potřeba k tomu vybrat správnou televizi 🙂 Moje androidí Sony je občas zmatená z aktualizace kanálů a Samsung zase ničí množství kanálů, je to evidentně nad síly toho konkrétního modelu. Ale jinak ideál, prošel jsem si (kromě těch chytrých cihel) všemi settopboxy, je to nejpohodlnější řešení. Kartu mám i v tuneru VU+ Zero 4K a taky v pohodě - používám to, abych se mohl podívat na televizi na počítači, protože u Vodafone nějak pozapomněli, že ne všichni mají Windows.
Nutno ale podotknout, že VTV se zlepšuje - mám prémiový box a už dlouho mě nenaštval, což nebylo obvyklé. Sice bych měl pár připomínek k ovládání, ale minimálně je to už použitelné ke sledování tv tak, jak člověk předpokládá, že by to fungovat mělo. Stejně tak se odehrálo něco na backendu, protože tak jako někdy během loňska přestalo fungovat přehrávání s aktivní Apple Private Relay (tedy se Soukromým přenosem), tak stejně v tichosti to zase fungovat začalo, náhodně jsem to v minulém týdnu objevil.