Jump to content

Ritchy

User
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Ritchy last won the day on November 30 2021

Ritchy had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  1000 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  Vodafone StationDOCSIS 3.1
 • Place of subscription of Vodafone services
  Severočech

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ritchy's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. Připojiji se. SMS jsou obtěžující a nechci je dostávat. Vyúčtování mi chodí do mejlu a na přikládané faktuře je datum splatnosti. To je řekl bych více jak dostačující.
 2. Co na to říci? Už to nejí fórum jak bývalo. Je to VF 💩, stejně jako ta sámoška nebo jak tomu nadávají. A tvůj sarkasmus mě v tom jen utvrzuje.
 3. Ale tohle je extra paráda, už to zavání cenzurou, třetí úprava jen s důvodem? Kde je TOMUS? A to předpokládám, že přispěvek bude smazán a spojen s IP a konkrétním účtem VF.
 4. Jsem z toho jelen, nelze citovat, editace mi něšla chvilku po odeslání... ale zkoušel jsem metizím VPN a doplnit svůj příspěvek o zkušenost, už to nešlo, asi to bylo i déle než 15 minut, ale proč právě 15 minut? Začíná to tu být řádně řízeno. Ano, bude to časovým omezením, tohle mi editova jde
 5. Co se děje po přechodu pod ofiko Vodafone s fórem? Nelze editovat vlastní příspěvky? Je to dočasné či úmysl? Začíná to být jak u pu...ů
 6. Prosím pěkně, z důvodu nějakého navícsmyslu mi něco řeklo podívat se do Vodadafone Station (od prapůvodu nastaven na Bridge). Mám tam FW: 01.02.068.13.EURO.SIP předchozí nevím. Nicméně se modem tváří jako router, zmizela mi možnost přepínání modem/router. V administraci se to tváří, že mám Bridge vypnuté, nicméně zatím se to chvá jeko Bridge. Až se bojím restartu. Víte někdo důvod? Či máte někdo zkušenost?
 7. Ahoj, koukám zde na potíže s rychlostí. Byl u mne technik, který zíral, že mám rychlost kolem 900 Mb na tarifu 1Gb, prý je to vyjímečně dobré :-D. No nic, každopádně používal webový test na https://speedtest.dkm.cz/ jako "prý" spolehlivý a Vodafonem určený měřič. Osobně jsem mu předvedl několikrát Speedtest® CLI, nasměrovaný na Vodafone servery v Brně, které ukazovaly větší rychlost. On byl ale takový odborník, že to v podstatě dementoval a trval na původním měření, i když to mé naměřilo více. Tedy chtěl bych pro tyto účely doporučit jak LINUX tak WIN: https://www.speedtest.net/cs/apps/cli a server je id: 1363- Pro LINUX či PoweShell Windows tedy: .\speedtest.exe --server-id=1363 nebo pro cmd: speedtest.exe --server-id=1363 Zajímali by mne vaše výsledky.
 8. U mě tedy vše v pořádku a to jak v Basic tak Expert mode. Zkusil bych tovární nastavení, případně jen restart vyndáním ze zásuvky +- minutu.
 9. Hezky jsem je poprosil s tím, že jsem na gigovou rychlost z půl gigové nepřešel kvůli absenci Bridge, což je fakt. A kupodivu mi odepsali, že mi to dají za cenu z tehdejší akce, tedy 550 Kč i s pronájmem Station.
 10. Třeba udělají v mezičase ten FW nebo konfigurák s bridge https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-omezil-akci-na-gigabitovy-internet-kvuli-nedostatku-cipu-mu-dosly-modemy/
 11. A je to na čas vyřešené https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-omezil-akci-na-gigabitovy-internet-kvuli-nedostatku-cipu-mu-dosly-modemy/
 12. O5 Bridge Já snad zjistil, jak s nimi svižne komunikovat. Na Facebooku mi vyběhla reklama s obrázkem té cihly, tak jsem hodil koment. Každopádně pokud Martina VĚŘÍ, měli bychom také věřit?
 13. U mě tady zatím vypada Compal stále jako dříve
 14. @Marek-26 No a to je právě ono, jde zaháknout stejně blbě jako Compal, tzn. jen někam do rohu, jinak ti čumí na výšku do prostoru. Normální je, že je zařízení na placato na zdi.
 15. Osobně si také myslím, že je to spíše problém konfigurace VF station, než FW v něm. V Compalu to jde v pohodě. Takže pokud by vytvořili konfigurační soubor, který by měl povolen vstup do nastavení a položce Bridge, bylo by dle mého hotovo. Nejsem však profík, takže prostě jen srovnání Compal - VF station. O kabelu, jak tu někdo zmínil to určitě není, nezáleží, zda je to optika, DSL či koax. A pokud zde nejde vypnout na VF station režim routeru a zapnou jen režim modemu, pak je to krám, sice vystajlovaný, ale krám. Navíc 4x vetší než staré modemy a nejde zaháknout na zeď, ale to už ani Compal, jedině na štorc a využít ho jako poličku.
×
×
 • Create New...