Jump to content

Marek-26

Administrator
 • Posts

  6,190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  197

Marek-26 last won the day on November 27

Marek-26 had the most liked content!

2 Followers

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Super 500 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  Premium 5G
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Compal
  VTV Premium
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brüx
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

46,666 profile views

Marek-26's Achievements

 1. Ani UPC nemělo klon verzí napříč platformami. Bylo to znát třeba na videotéce hodně, která se občas dost lišila. Také ve webové verzi nešly některé programy atd.
 2. Tak ono je to z mého omezeného pohledu jednoduché. Zmrazit stávající rychlost pro stahování a zavádět jen nové tarify s vyššími uploady, kde bude nutné mít ED3.1 modem. Nad 50Mbps v uploadu je nezbytně nutný ED3.1 modem. A vzhledem ke správě sítě může nastat i situace, kdy i pro stávající rychlosti v downloadu dle stávajícího tarifu bude nutný ED3.1 modem, protože ten dokáže využít i spektrum mimo normu ED3.0. Technicky to dává smysl. Pak tu máme další pohledy, které nejspíše vnímá každá větší firma, tedy i Vodafone a jdou tak trochu tomu technickému pohledu.
 3. @TechnikusNo, to se asi brzy změní. 🙂 @kotasek Nově se výměny dělají už jen za Arris prý. Ještě dobíhají ty dříve naplánované, kde se počítalo ještě s Compaly.
 4. @TechnikusUrčitě, stačí se podívat kolik let trvá dostat od lidí Cisca a starší 🙂 @Ivo2003 Jestli je to Compal, tak si myslím, že to bude na spodku priorit.
 5. Budou se dávat jen Arrisy. Buď tem s WiFi 5 nebo s WiFi 6.
 6. Což je u dynamické v celku normální ne? Přesně, potřebuji pevnou, tak si ji pořídím. Horší by bylo, kdyby ta tu možnost nebyla.
 7. Poprosím rovnou všechny, pokud uvidíte otevřené rozvaděče Vodafone, napište sem adresu. Vím komu předat. @Daviddvbc výše uvedené rozvaděče prý dnes byly zajištěny,
 8. Při změnách ze strany Vodafone výše pronájmu zůstává.
 9. A ještě, problém je v budově nebo venku? Je možné, tě díky snížení výkonu nebude uvnitř budovy dobrý signál.
 10. Compaly nám pomalu končí, při splnění určitých podmínek (tarif, část sítě...) se mění i ty 😉
 11. Ahoj, obojí nahlášeno. Sice se pomocí Duct Tape opravují i letadla 🙂 ale jako zabezpečovací prvek to opravdu není adekvátní.
 12. Nebude to fungovat, HDCP musí být v celém tom procesu. Ty o tom nevíš, že by někdo nahrával, ale podívej se tady po fóru, kolik lidí si drží CA moduly, aby si mohli nahrávat k sobě na disk a mít nahrávku tak dlouho, jak chtějí oni, mohli si vystříhat reklamy atd.
 13. Vymazat cookies a data stránky, odpojit od internetu nebo restartovat PC, připojit znovu a znovu se přihlásit. Zkontrolovat, zda jsou povolené cookies a nejsou ze strany prohlížeče blokovány. Jestli nezabere, nezbyde nic jiného, než kontaktovat technickou podporu Vodafone.
 14. Ad Horizon, drahé a jen by měli službu pronajatou, nebyla by zcela jejich. A navíc určitě nesplňovala spoustu věcí, které nás teď spíše omezují a štvou a tím jsou všemožné ochrany. @CableGTohle vypadá na chybu, se kterou se nikdo nepotýká. Jsou dvě možnosti. Čekat, že se to vyřeší "samo" nebo to nahlásit. Testování se provádí na začátku a ta chyba se nemusela vyskytnout.
×
×
 • Create New...