Jump to content
V úterý 3. 8. dojde v časných ranních hodinách k plánované odstávce fóra. Uděláme vše pro to, aby bylo fórum opět funkční nejpozději v 6 hodin.

Marek-26

Administrator
 • Posts

  4,493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

Everything posted by Marek-26

 1. Zdravím, v sekci Sdílená data I - správce+ lze ty poměry změnit.
 2. Chatovat s operátorem se dá např. na Facebooku. Ale než začnete psát, je dobré vědět, jakou rychlost máte jako minimální.
 3. @Pavel mV případě, že máte dostupnou exUPC síť, tak vám na adrese IPTV nezřídí resp. by neměli. Zkušenosti mám jen z testování, takže informace by byly dost nerelevantní.
 4. Ano, je to přesně ono webové rozhraní, na které jsme čekali. Teď už jen počkat na Android Tv, Web OS a Tizen aplikaci 🙂 Jabko jen tak nebude.
 5. @Altinik Neplást veřejnou IP a pevnou IP. @Ondrej1 v ExUPC by to problém být neměl.
 6. @kenny Přihlašovací údaje do Můj Vodafone chodí smskou.
 7. @pavlos Netuším, box nemám. Pokud to není nikde v nastavení případně v návodu, tak se obávám, že nikoliv.
 8. @pkoci Kabelem se vše šíří na určitých frekvencích. Je třeba tyto frekvence uvolnit, aby mohly být využity pro jinou službu. Jedná se tedy o vypnutí archaických služeb z důvodu přípravy na budoucí navyšování uploadu.
 9. @noza21 Řadit programy nešly ani předtím, ale zatím chybí funkce oblíbených kanálů, na mediaboxech také zpočátku nebylo, snad přibude i zde. Rádia by už měla být dostupná všechna nebo alespoň naprostá většina. Nahrávání je do cloudu, nepíšete, zda jste měl velký nebo malý mediabox. U velkého se nahrávalo na interní dosk, u malého na externí. EPG lze vyvolat i jinak než vstupem do menu (tam se navíc načte vždy od kanálu 1, nikoliv od aktuálně sledovaného). Když jsem box zkoušel, přišel mi svižnější, nahrávání do cloudu jsem si pochvaloval, kanály si neřadím a zvuk jsem měl po HDMI.
 10. @PetrB Nastavení - další nastavení - tovární nasravení. Ale je otázkou, zda ty kanály vůbec nemá nebo jen nemá předplatné, např. z důvodu, že byl dlouho vypnutý. Kdyby chybělo předplatné, pak bude nutné kontaktovat Vodafone, aby zaslali refresh programové nabídky a případně provedli párování.
 11. Zatím nemá co jít. Vydržte, až bude oznámeno.
 12. @sodekcz No, ve Vodafone se to asi brzy dozví 😄 ale obávám se, že to bude takové číslo, že bychom ho nečekali. Osobně bych očekával pár desítek lidí, ale mám takové tušení, že jich bude mnohonásobně více. @Ivo Mašek A nebo tam bude muset přijít jiná TV či DVB-T box. @tomus Ukončena budou i analogová rádia.
 13. Aplikace je jasně definovaná jako aplikace pro Android telefony, což nějaký box není. A nic se nemění, k takovým zařízením nebyla ani předtím podpora. Že předchozí aplikace fungovala nelze brát jako argument.
 14. To, že tam něco běželo předtím neznamená, že teď když něco jiného neběží, tak je to špatně. Prostě se nejedná o kompatibilní zařízení a je tak bez podpory.
 15. Nekompatibilní zařízení, nejčastěji to bývá problém s chybějícím DRM apod.
 16. @Dressler.t Není žádné. Zařízení nelze nijak používat. Takže rozebrat, vzít co využijete (HDD, SATA kabel ...) a obal hodit do plastů a vnitřek do elektroodpadu.
 17. @Boris911 I UPC resp. Vodafone dává PowerLine adaptéry, ale s nimi většinou žádné problémy nebývají. Je možné, že to je problém u toho modelu, který máte. Nebo je to nějaká kombinace více faktorů.
 18. @Arcao Jasně, že zkoušel a úspěšně 🙂 Bluestack a Nox. Je třeba nastavit Mock location (tedy fake GPS polohu) a skrýt root.
 19. Dobré ráno, a 192.168.100.1 funguje?
 20. Hi, on speedtest.net try to switch to Vodafone server in Brno. Every ISP can guarantee speed only inside his site. In/Out communication depend on many parameters like peering, speed and busy of network nodes etc. When you try to connect to your neighbour, it's possible, that signal go across half of Europe over 10+ servers and every hop can be funnel, what slow down connection between two points. As we're saying in CZ, every chain is strong as his weakest part.
 21. @notizia Neomílejte stále dokola ABC a TV 8. Prostě chtějí být v nabídce a platí si za to. To je úplně něco jiného, než že by si Vodafone řekl "hej, to nutně musíme mít v nabídce!". A Chuck TV má velký potencionál a sledovanost mít bude. Teď když vysílají i v ČR, mohou se domluvit s vlastníky lig v ČR a vysílat i ty, jelikož paradoxně na poli esportu jsme stále spíše Československo (smíšené týmy). Mohly by tam přibýt Tipsport Cool Liga či Sazka eleague, FIFA, LOLko a DOTA2 mají také obecně docela velkou sledovanost. A do esportového baru / herny je tento program též dobrý, prostě zapnu a nemusím se o to celý den starat. Nemusím na twitchi překlikávat streamy. Nové programy bych čekal po létě.
 22. Ještě by bylo dobré vědět kanál, je možná, že ta klimatizace nevidí kanály 13 a 14 na kterých může modem vysílat.
 23. @honza265 Webová aplikace ten srpen 2021 snad i stihne 🙂
×
×
 • Create New...