Jump to content

Marek-26

Administrator
 • Posts

  5,815
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  173

Everything posted by Marek-26

 1. Ne, jediná možnost je doručení technikem na adresu instalace.
 2. To už je od začátku, že má nahrávka platnost 90 dní 😉 Takže žádná záhada.
 3. Já bych to řekl ještě jinak. Vodafone má snahu mít jen Arris, ale těch ostatních zařízení je tolik, že tolik Arrisů nemají a tak se snaží alespoň vyměnit ty staré za Compaly, aby se zátěž sítě rozložila.
 4. Já bych to tu napsal, ale víte, jak to pak dopadá.🙂
 5. Tak prý bude v další verzi FW opraveno, jedná se o chybu, která vznikla asi aktualizací Celeno driverů.
 6. Zatím si nikdo vlastní modem nezprovoznil, takže nikdo žádné zkušenosti nemá. Každopádně bude muset projít vložením do systémů vodafone toho daného kusu a nikdo nezaručuje, že bude fungovat.
 7. 😄 Jasně, sám od sebe začne fungovat... operátorka byla milá, ale mimo. Takže je to blbost si je kupovat 😉
 8. Počítám, že jinak se HW nemění, ale co já vím 🙂 a FW se mění i u stávajících modemů u zákazníků.
 9. Do žlutého kontejneru putuje jen ten bílý obal 🙂 Zbytek se po repasi vrací zpět do oběhu.
 10. @tomus 4 boxy + 2 aplikace pro TV + 2 aplikace pro tablety + 2 aplikace pro mobily. Celkem tedy 10. Pak je tam ještě druhý limit a to 6 současně zapnutých TV.
 11. @tomus Bílý Compal se již nedává, přestal se dávat prakticky po převzetí. A Arris už si jde doobjednat/vyžádat i k nižším tarifům, to také dříve nešlo. @Drejkys Jelikož ty nové modemy umí více kanálů, potřebují silnější HW a tím pádem mají vyšší spotřebu.
 12. Jsem, minimálně kanál 12 to vybere, ten to vybralo mě 😄
 13. Víš co znamená slovo "přibližně"? Vy se fakt chcete vrátit do doby, kdy tu nikdo nic nebude psát.
 14. Jak nakoupím, tak prodávám. Proto ty termíny nedávají. 🙂
 15. @retron A myslíš, že se dožiješ ďáble? 😄
 16. A automatické volby to vybírá ze všech.
 17. No, u té 2.4 WiFi je to asi opravdu jedno, zkusil bych kanál 6, tam je nejslabší signál okolních WiFi 🙂 5GHz bych přeladil na kanál 60. Televizi, když je v dosahu, určitě propojit kabelem.
 18. Ano, ale po prvním zapojení si stahuje firmware, konfigurační soubor atd. je tedy možné, že proces neproběhl korektně. Na pobočce s modemem nepomohou, většinou je tam ani nemívají. Ano, číslo je 800 77 00 77 nebo z mobilu od Vodafone *77
 19. Dobré ráno, zkuste modem uvést do továrního nastavení, následně nastavit WiFi kanál manuálně na nějaký nejméně obsazený. Pokud potíže budou i nadále přetrvávat, bude nejspíše vadný kus, pak si je třeba zavolat o servis. https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/datova-zarizeni/compal-ch7465vf/
 20. Dobrý den, Vodafone určitě ctí všechny platné zákony, hlavně ty, týkající se GDPR, nejen pro to, že si dávají záležet na svém jméně, ale i proto, že jsou za porušení skoro likvidační postihy. Respektují to, co máte dohodnuté, dá se to lehce ověřit na například v Můj Vodafone, jaké souhlasy jste udělili. Většinou podvodníci sbírají veřejně dostupná data ať už legálně či z nějakých úniků (například Facebooku unikly údaje jako jméno, telefon, email). Toto telefonní číslo nefiguruje v těch, které Vodafone uvádí jako "jejich" https://www.vodafone.cz/kontakty/partnerska-prodejni-call-centra/ Doporučuji ověřit, zda telefonní číslo nefiguruje ve veřejném telefonním seznamu na 1188.cz a pokud ne, tak se obrátit na ČTÚ. https://www.ctu.cz/nevyzadane-marketingove-hovory-navod
 21. No jo, ale za dob 3G jsme neměli neomezená data 🙂 A na mobily je ta rychlost OK. Na mobilu opravdu nepotřebujeme koukat na 4K videa a podobně.
 22. Jak to, že není možné? Normálně nechat notářsky ověřit podpis.
×
×
 • Create New...