Jump to content

tomus

Moderator
 • Posts

  10,181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  101

tomus last won the day on October 24

tomus had the most liked content!

1 Follower

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomus's Achievements

Level 14

Level 14 (14/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Conversation Starter
 • Very Popular Rare
 • First Post

Recent Badges

234

Reputation

2

Community Answers

 1. Napiš o jaký notebook se přesně jedná, model a případně jeho výbavu, může mít třeba příliš zastaralý hardware, který takovou rychlost nezvládne, nebo třeba jen špatně nastavenou síťovou kartu, nebo nějaký softwarový problém.
 2. Můžeš zkusit vyměnit napájecí adaptér, box používá celkem univerzální napáječ 12V / 1A, takže lze použít i nějaký z jiného zařízení, pokud má stejné napětí astejný nebo vyšší výstupní proud. Resetovat box můžeš zkusit ještě pomocí diagnostického menu. https://www.techforum.cz/topic/6145-hd-mediabox-nejde-spustit/?do=findComment&comment=155527 A samozřejmě mít jistotu že je v pořádku dálkový ovladač, takže se koukni třeba přes fotoaparát mobilu zda při stisku tlačítka bliká infračervená dioda.
 3. Jestli nejsi nový klient a máš účet ještě v systémech UPC a nebyl jsi migrován do systémů Vodafone, tak si nech změnit IP adresu na ipv4, to je asi nejednodušší řešení.
 4. Možná hloupá otázka, ale z jakého důvodu jsi dělal tovární reset, nebyl už třeba nějaký problém předtím ?
 5. Když už jsme u těch reklam, tak Prima se opět pokouší zakázat jejich přetáčení, doufám že ani tentokrát jim to nevyjde. https://digital.rozhlas.cz/televize-prima-chce-od-brezna-pristiho-roku-zabranit-v-iptv-sitich-pretacet-8602969
 6. Podporu LTE u Apple watch cellular Vodafone slibuje že bude, dost lidí se na to ptá na Facebooku, ale je otázkou jak rychle to bude, protože implementovat tuto technologii je zřejmě docela náročné, jak vysvětluje toto 2 měsíce staré video. https://youtu.be/YOPW3FSQTdU
 7. Něco už se řešilo tady: https://www.techforum.cz/topic/60127-signál-v-budově/
 8. Už vysílají, Prima show na 602 MHz a Prima star na 746 MHz.
 9. Ty zelené fajfky značí pouze to, že je tam něco vyplněno, vůbec to neznamená že jsou údaje vyplněné správně, budeš muset kontaktovat přímo Vodafone.
 10. Pokud jde o VoLTE, tak bohužel nic jiného nečekám, problém je v tom že Pixely se u nás oficiálně neprodávají, Takže v jejich firmwaru od Google není zakomponována podpora českých operátorů. V minulosti jsem někde viděl úpravu firmwaru pomocí rootu, kam se přidalo několik řádků s informací o českých operátorech a pak to fungovalo. Google by se musel domluvit s českými operátory, jenže jemu je to evidentně jedno, protože český trh je pro něj příliš malý a vlastně všechny jeho produkty se tady oficiální cestou neprodávají.
 11. Dle informací na webu Vodafone je nutné funkci volte aktivovat v samoobsluze Můj Vodafone. https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/pokryti/volani-pres-volte-2/
 12. Může se jednat o nějakou komplikovanější závadu a oprava může trvat déle, chce to trpělivost. A ten slogan že Na místě už to řeší naši technici, bych bral s určitou rezervou, protože to dávají skoro do každé zprávy o výpadku.
 13. Zkus to porovnat se zpětným zhlédnutím v Horizon Go, zda jsou výpadky i tam.
 14. Maximální dosažitelná rychlost osmikanálových modemů jako je Technicolor, Cisco, nebo Ubee je okolo 350 Mbit/s, modem Compal umí 24 kanálů, proto dokáže rychlost rovnoměrně rozprostřít do více kanálu a jeho maximální rychlost je také mnohem vyšší.
 15. Kontaktuj Vodafone telefonicky, myslím že je jedno přes které menu se tam proklikáš ke spojení s operátorem.
×
×
 • Create New...