Jump to content

tomus

Moderator
 • Posts

  11,611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  194

tomus last won the day on June 8

tomus had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Kabel 150 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF
  VTV box
  CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomus's Achievements

 1. S tím bych tedy nepočítal že to bude volitelné jak znám Vodafone.
 2. No před chvílí se vysílali Události v regionech, to znamená že v té době se v jednom multiplexu současně vysílá 9 HD kanálů, což je strašně moc a na sportovních kanále kde je potřeba vyšší datový tok je to pak vidět, Tak mě teď napadlo jak v tu chvíli vypadá obraz přes OTT, jako že by sis pustil ten sport zpětně a posunul ho úplně dopředu, takže bys tam měl nějaké půlminutové zpoždění, ale obraz by byl možná lepší ?
 3. Ty každodenní noční aktualizace bývaly už i za UPC na Mediaboxech, takže když to dělají i Vodafone boxy tak na tom není nic zvláštního, jenom si myslím že by tam měla být možnost aktualizaci ručně odložit, aby nedocházelo k přerušení televizního vysílání, pokud tam taková možnost není, tak asi nezbývá než Vodafone otravovat zprávami tak dlouho než tam tu funkci někdo přidá.
 4. U mě se ty sítě přepínají celkem dobře a to i přesto že se překrývají, občas to zůstane viset na té slabší, ale tak v 95 % případů se to přepne na tu silnější, možná je to i tím že v pokoji kde mám tu AP mám zapnutou pouze 5 GHz síť.
 5. A mobilní telefon si taky připojí na LAN ?
 6. Když si tu síť pojmenuje stejně jako na modemu, tak to ani nepozná, stejně to jinak udělat nejde.
 7. Ano, to můžu potvrdit přívodní kabel mám do WAN portu, takže všechny 4 LAN porty jsou volné.
 8. Nemá smysl kupovat switch, když tam fukne router v režimu AP, tak bude mít čtyři volné porty a k tomu wi-fi.
 9. Super wi-fi mi v tomhle případě nedává smysl, to je pro ty co potřebují někam dostat signál bezdrátově, ale on má všude natahané síťové kabely.
 10. Kup nějaký router který půjde přepnout do režimu AP, já na to třeba už několik let používám router od TP-link, mám ho propojený ethernetový kabelem s Compalem, v pokoji mě vysílá wi-fi síť a zároveň mám k němu připojený kabelem počítač a set-top box, jediné co mě na tom vadí že tp-link umí u Wi-Fi pouze základní čtyři kanály na 5 Ghz, takže kdybych kupoval něco příště tak si pohlídám abys zvládl i ty rozšířené protože se to pak překrývá s okolními wi-fi sítěmi a není kam uhýbat.
 11. Nedávno jsem četl, nevím už to bylo v diskuzi tady nebo někde jinde, že nějaká technika v autě, která se připojuje na mobil a tahá přes něj data, dokáže takhle zablokovat data na mobilu, tak se na to zaměř.
 12. A dělá to doma, i v autě i venku mimo auto ? Zkusil bych tam dát na zkoušku SIM kartu od nějakého jiného operátora
 13. O přístupovou kartu už žádat dávno nelze, Vodafone použité moduly do své sítě už znovu nezaregistruje, pokud tou kartou máš na mysli pronájem modulu, tak asi telefonicky.
 14. Vodafone pokud vím stejně jako bývalé u UPC nikdy žádné restrikce u těch průzkových funkcí neuplatňoval, takže asi jediný rozdíl bude v tom, že u některých typů televizorů se vždy po zapnutí na začátku objevuje taková otravná informační tabulka.
 15. A na uploadu ti to naměří kolik ? Těch hodnot v konfiguraci modemu si nevšímej, to s rychlostí nesouvisí.
×
×
 • Create New...