Jump to content

tomus

Moderator
 • Posts

  11,428
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  180

tomus last won the day on February 16

tomus had the most liked content!

About tomus

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Kabel 150 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF
  VTV box
  CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomus's Achievements

 1. Tak to ještě musíš počkat, jestli čekáš rychlejší upload.
 2. Třeba už je ta síť u tebe zmodernizovaná a ani o tom nevíš, díval ses do modemu kolik má naladěných kanálů ? Jestli už jsou tam třeba v upstreamu kanály co běží v OFDM modulaci.
 3. Dík, všechny ty hodnoty signálu jsou v normě, jen je škoda že tenhle typ modernu neukazuje také chybovost, z toho by se dalo vyčíst něco trochu víc, ale moc to nevypadá že by tam byl nějaký problém. A podle těch hodnot je vidět že jsi v lokalitě kde už proběhl upgrade technologie DOCSIS 3.1 a je tam využívána naplno v celém frekvenčním rozsahu. Zkus ty rychlosti a stabilitu otestovat ještě aspoň na Wi-Fi, sice to není tak směrdoatné, ale taky se z toho dá ledacos zjistit.
 4. @Ivo2003 U toho YouTube to může být způsobeno používání softwaru pro blokování reklam, pokud ho YouTube detekuje tak zpomalí načítání a myslím že to dělá i Chrome během přehrávání videí na YouTube. @Cramerbylo by dobrý tam zkusit připojit nějaký jiný počítač a otestovat rychlost na něm aby se vyloučila tam chyba. Pokud počítačem problém nebude, tak se můžeš přihlásit do modemu a kouknout se tam do diagnostiky která ti ukáže kvalitu signálu na modemu data není nějaký problém, což asi je jako lajk nepoznáš ale pokud uděláš screenshot a dáš to sem tak by se z toho dalo něco možná vyčíst, už se to řešilo zde: https://www.techforum.cz/topic/62557-pomalý-internet/
 5. Dokud to Vodafone oficiálně veřejně neoznámí, tak se tady nic jiného nedozvíme, protože Vodafone žádné interní informace z průběhu jednání nikdy nezveřejňuje a je dost možné že ani ve Vodafone ještě sami neví jak to nakonec dopadne, protože cena za ty kanály je vysoká a vyjednávání se může klidně ještě protáhnout. Také je potřeba myslet na ty klienty které tyhle sportovní kanály nezajímají a nebudou si chtít připlácet za sportovní balíček, nebo televizní nabídku, takže za mě ať Vodafone raději vyjednává déle a domluví se na nějaké kompromisní ceně, než kvůli tomu zdražovat. a co si pamatuji tak za UPC to nebylo jiné.
 6. Teď jsem koukl do mobilní aplikace a zatím to pořád nefunguje.
 7. Možná bude stačit jen přepnutí modemu na IPv4 adresu.
 8. Tak je odkaž na tohle fórum 🙂 Jinak jsem to otevřel ještě v mobilní aplikaci Můj Vodafone a tam je také prázdno.
 9. No nejde mi to přehrát, na chromecastu to hlásí chybu TAV1882, prostě občas se stane že některé pořád se nenahraje, s tím je potřeba počítat, to už se stávalo i na Horizon Go.
 10. @kautskymale jo jede to, teď jsem k tomu sedl ještě doma na svém Chromecastu a podařilo se mi to rozchodit pomocí sideloadingu, ale nechci tady dělat O2 TV nějakou reklamu, pro mě to byl jenom test, já na sport poslední dobou moc nemám čas koukat.
 11. @r2d2 Na Chromecastu v Google play aplikace O2 TV dostupná není, zatím jsem to dál neřešil, kdyžtak diskuzní fórum o tom je zde: https://m.zive.cz/poradna/o2-tv-app-na-chromecast/sc-20-cq-721902/?consultanswers=1
 12. Moje dnešní zkušenost, chtěl jsem O2 TV nainstalovat u příbuzného na Google Chromecast HD s Google TV (nebylo to kvůli Nova Sportům) a oni nemají aplikaci pro Android TV ! Sice jsem se dočetl na internetových fórech že se tam dá nahrát pomocí APK souboru a tak nějak zhruba to funguje, ale to že O2 nemá oficiální aplikaci pro Android TV která by šla stáhnout z Google play je pro mě fakt nemilé překvapení.
 13. Moderátor to sleduje a doufám že tady nedojde zase k nějakým zbytečným hádkám o tom který televizní operátor je lepší, už tak toho bylo dost, já myslím že každý si najde toho svého operátora který mu bude nejlépe vyhovovat, samozřejmě by jsme byli rádi kdyby Vodafone nové kanály Nova Sport zařadil do své nabídky, ale je nutné počítat i s tím že se jim nemusí podařit dojednat na nějakou rozumnou cenu, protože je potřeba myslet na to že tuhle situaci nezpůsobil Vodafone, ale provozovatel kanálů Nova Sport, který si vymyslel dva nové kanály a na ně přesunul atraktivní sporty a teď chce z toho vytřískat co nejvíc peněz, za rok se klidně taková situace může opakovat kdy přidá další dva Nova Sport 7 nebo 8 a jsme zase na začátku 🙂
 14. Každé ráno znamená v kolik hodin a na jakém zařízení, Vodafone box ?
×
×
 • Create New...