Jump to content

tomus

Moderator
 • Posts

  11,252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  167

tomus last won the day on May 23

tomus had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Kabel 150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF, VTV box, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomus's Achievements

 1. Také myslím že už je na čase aby to přetáčení reklamy na Primě Vodafone po roce začal nějak řešit ke spokojenosti svých uživatelů, zablokovat přetáčení celého pořadu vpřed dávalo možná smysl v počátku kdy se nevědělo jak to nakonec celé dopadne, ale dnes už je jasné že situace se nezmění a proto by bylo vhodné to upravit a omezit přetáčení reklamy pouze na reklamní blok a ne celého pořadu, protože každý kdo tuhle funkci někdy vyzkoušel dobře ví jak je to nekomfortní.
 2. @marek-81 Psalo se tady v minulosti že u televizní nabídky Klasik není možné mít televizi pouze s aplikací, tak nevím.
 3. Na mojí adrese už žádný výpadek hlášený není, aplikace v android mobilu i na Chromecastu HD funguje.
 4. A proč tam máš nastavené šílené heslo, když si tam můžeš nastavit nějaké vlastní, dřív to nešlo ale v současné době už je to možné v Můj Vodafone.
 5. Ne nelze, na žádném modemu od Vodafone nelze měnit DNS servery, je to dělané pro hloupé uživatele tak, aby se v tom nikdo nevrtal, buďto můžeš modem přepnout do režimu bridge a za něj si připojit nějaký vlastní router na kterém si nastavíš vlastní DNS servery, a nebo musíš vlastní DNS nastavit na každém koncovém zařízení v domácnosti u kterého to jde, což ale rozhodně není komfortní a ideální řešení.
 6. @Technikus Ano bude to fungovat, zrovna dneska jsem si na mobilu přepnul DNS servery na Google a ačkoliv mám modem Compal od Vodafone kde DNS servery měnit nejdou, tak internet normálně běžel i přesto že Vodafone DNS měly tu chvíli výpadek.
 7. Ano, můžu potvrdit že internet už zase funguje normálně, na chvíli došlo k úplnému výpadku a poté to naběhlo a nyní už bez problémů s DNS od Vodafone.
 8. Píšou tam že změna se netýká čísel, která jsou v síti Vodafone, takže může se to teoreticky týkat i virtuálních operátorů, kteří provozují své služby na síti Vodafone, např. Oskarta, nebo Sazkamobil. Tady by to asi chtělo ze strany Vodafone doplnit jak to bude.
 9. Jakmile jsem na mobilu nastavil vlastní DNS server od googlu, tak internet zase začal normálně fungovat.
 10. Tak tu máme změnu v informování o vyúčtování prostřednictvím SMS: Pravidelnou SMS o vystavení vyúčtování a přijetí platby vám budeme dál posílat, pokud u nás máte anebo budete mít kontaktní telefonní číslo, které je v síti Vodafone. Pokud vaše kontaktní číslo není v síti Vodafone, tak vás o každém vystaveném vyúčtování a přijetí platby budeme místo SMSky informovat e-mailem https://www.vodafone.cz/pece/vyuctovani-platby-kredit/nastaveni-vyuctovani/informace-o-vyuctovani/
 11. Budeš muset kontaktovat Vodafone, aby ti to promazali, a ještě tady pár týdnů nazpět někteří uživatelé měli problémy s Chromecastem 4k kvůli aktualizaci na něm, po které Vodafone TV přestal fungovat a byl nutné udělat tovární reset Chromecastu. Marek tady onehdá psal, že kdo nemá pronajatý setobox, tak se mu ty zařízení tam neukazují.
 12. V jedné diskuzi na španělském fóru jsem našel, že pomůže jít do Můj Vodafone, tam smazat že seznamu zařízení které zlobí a znovu se na něm přihlásit pomocí přihlašovacích údajů v aplikaci Vodafone TV.
 13. Když mě před rokem technik Vodafonu doma měnil setobox v rámci migrace, tak jsem se ho na ten konvertor ptal a moc hezky se o něm teda nevyjadřoval, prý ta výsledná kvalita obrazu často není nic moc.
 14. Vodafone už své set-top-boxy neprodává pouze pronajímá, pokud byste chtěla vlastní setobox, tak si musíte ještě od Vodafone pronajmout CA modul, který do něj vložíte, což v dnešní době už není příliš ideální varianta, Lepší je pronajmout si od Vodafone set-top box ke kterému případně připojíte redukci, pokud váš televizor nemá vstup na HDMI a budete mít k dispozici i zpětné zhlédnutí a videotéku. Co přesně máte za televizor ? A co máte za setobox který se vám porouchal ? Někdy odejde jen napájecí zdroj, který se dá vyměnit.
×
×
 • Create New...