Jump to content

tomus

Moderator
 • Posts

  9,974
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

tomus last won the day on July 31

tomus had the most liked content!

2 Followers

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomus's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated
 • Conversation Starter
 • Very Popular Rare
 • One Year In

Recent Badges

219

Reputation

2

Community Answers

 1. ČT Art kódované není, ty soubory je potřeba nějakým editačním softwarem pospojovat, pamatuju, že kdysi dávno jsem na to používal DVR studio, ale doba pokročila tak je možné že už jsou kvalitnější softwary, ale hlavní otázka je zda to vůbec půjde.
 2. A jak často ti to kostičkuje?
 3. Těžko radit, svůj profil vyplněný nemáš, takže ani netušíme, co máš vlastně za služby a koncová zařízení, Vyplnit profil sice není povinné, ale pokud si sem někdo jde pro radu, tak by ho ve vlastním zájmu měl vyplnit pravdivě.
 4. Nelze, buďto máš účet ještě u exUPC a máš k dispozici Horizon Go a nebo už jsi byl migrován do platformy Vodafone a máš dispozici Vodafone TV, ale mít obojí současně není možné.
 5. Jak můžu sledovat Vodafone TV přes internetový prohlížeč? https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/ Nepodporovaná zařízení nebo zapojení: Vodafone TV nelze sledovat při zapojení obrazovky (monitoru) přes VGA konektor nebo pomocí dokovací stanice a při připojení přes VPN. Pokud je váš notebook připojený nepodporovaným způsobem, může se zobrazit chyba s označením WT 1807. To s tím pripojením přes VGA konektor myslí vážně, nebo se jedná například o připojení externího monitoru k notebooku?
 6. Možná půjdou přehrát záznamy z nekódovaných kanálů, například z ČT. O dekódovacím nástroji na tyto set-top-boxy jsem nikdy neslyšel, on ani není moc důvod něco takového vyvíjet, když je nutnost rozebrat setobox a vytáhnout z něj disk, něco jiného by bylo kdyby to šlo dostat ven třeba přes USB, ale ani pro malé Mediaboxy, které nahrávají na externí harddisk nic podobného není.
 7. Bohužel to je riziko koupeného boxu, když technicky zastará, můžeš ho vyhodit, to není vina Vodafonu, to bylo tvé rozhodnutí koupit si ho, ale je tady určitá alternativa, že bys ten box používal bez internetových funkcí zpětného zhlédnutí a videotéky, pak by z něho byl hloupý setobox, ale teoreticky po dohodě by sis ho mohl nechat funkční a dál používat. Podobný problém tady řešil @Jirka007 , tak snad ti k tomu něco napíše jak to dopadlo. Zdražení o 56 Kč, je podle mě ještě docela férová nabídka, když pronájem stojí 70kč u základního boxu a 120kč u prémiového.
 8. A k čemu ti ten modem bude když ho nevrátíš ? Akorát zaplatíš pokutu, která dle aktuálního ceníku činí 2000Kč, ten modem žádné jiné využití nemá, pokud se v systémech Vodafone bude jevit jako nevrácený, tak ho ani nepůjde znovu využít. Spíš bych se zkusil domluvit, zda by ten modem třeba i včetně tvé smlouvy nešel migrovat na novou adresu.
 9. Ještě jeden nový článek o Android emulátorech, na kterých se můžete pokusit rozjet aplikaci Vodafone TV na vašem PC: https://m.zive.cz/jak-dostat-android-do-windows-tady-je-6-nejlepsich-emulatoru/a-211327#part=1 Doufám že se již brzy dočkáme doby, kdy tohle potřebovat nebudeme.
 10. Pokud si toho ještě někdo nevšiml, tak zpravodajství z olympiády lze přecejen sledovat v DVB-C na kanále ČT24 (SD), které je zřejmé na rozdíl od HD verze, přebíráno z pozemního vysílání DVB-T2.
 11. Jestli si dobře vzpomínám tak to bylo původně tak že signál z ČT se dříve opravdu bral z optiky přímo od ČT, ale pak došlo k nějaké změně,v jejíž souvislosti na optice narostl u těch kanálů datový tok a tím pádem by byl problém ty kanály nacpat do jednoho multiplexu, tak se to začalo brát ze satelitu, kde je datový tok o něco nižší. Kdo chce vidět záběry na ČT24 z olympiády, může koukat vysílání v DVB-T, které je v kabelu také dostupné a které se přebírá z pozemního DVB T2, , je to sice kompromisní řešení, ale není to primárně vina operátora, ale ČT a pořadatelů olympiády.
 12. Vypínání analogu bude pokračovat i v dalších lokalitách: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-jeste-letos-vypne-analogovou-kabelovou-televizi-v-praze-a-dalsich-8539295
 13. Prý je výpadek: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159573262261812&id=176688316811&anchor_composer=false
 14. Co zkusit emulátor androida: https://www.techforum.cz/topic/59765-mobilní-aplikace-vodafone-tv/?do=findComment&comment=446340
 15. Mě to na PC také teď zrovna nechce chodit.
×
×
 • Create New...