Jump to content
V úterý 3. 8. dojde v časných ranních hodinách k plánované odstávce fóra. Uděláme vše pro to, aby bylo fórum opět funkční nejpozději v 6 hodin.

tomus

Moderator
 • Posts

  9,982
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

tomus last won the day on July 31

tomus had the most liked content!

2 Followers

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomus's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated
 • Conversation Starter
 • Very Popular Rare
 • One Year In

Recent Badges

219

Reputation

2

Community Answers

 1. Ahoj, zkopíruj tuto zprávu, připiš tam detaily o tvém tarifu a na jakém zařízení internet používáš a zprávu vlož na Facebook Vodafone, protože tady nefunguje oficiální podpora ze strany Vodafone (ale můžeš to zkonzultovat klidně i zde) https://m.facebook.com/vodafoneCZ/posts_to_page/ Jinak určitě bych pátral zda tam nemáš nějaký vir nebo něco podobného.
 2. Zkus ty chyby porovnat časově se zpětným shlédnutím, jestli se vyskytují i tam, To platí i pro ostatní uživatele kteří mají problémy s nějakými pravidelnými výpadky u některých kanálů. Jinak mě CS film také občas hodí kostky, ale míval jsem tady s ním potíže i v minulosti, takže nedokážu posoudit kde je přesně chyba.
 3. Protože ty základní tarify s neomezenými daty mají omezenou rychlost, aby to uživatele nezneužívali například na pevné připojení, jestli chceš neomezená data s neomezenou rychlostí, tak si musíš připlatit nebo se musíš poohlédnout u jiných operátorů, například O2 teď nabízí v akci za 300Kč měsíčně 100 GB dat což se dá považovat téměř za neomezená data, nebo T-mobile a jejich letní akce s neomezenými daty. Ale zeptat se na to samozřejmě můžeš za to nic nedáš.
 4. Tak je třeba si uvědomit že se jedná o mobilní data která se přenáší vzduchem a tam může být mnoho faktorů které rychlost můžou ovlivnit, například kvalita signálu, nebo zatížení sítě, s tím operátor nemůžeme nic moc dělat, Takže se obávám že tohle s operátorem nějak nevyřešíš,
 5. Jestli myslíš mobilní data pro studenty, tak ty mají omezenou rychlost na 10 Mb/s. https://www.vodafone.cz/jetovtobe/
 6. A důvod proč by jsi chtěl tuto změnu? Jediné co mě napadá je použití mimo domov, třeba na chatě.
 7. ČT Art kódované není, ty soubory je potřeba nějakým editačním softwarem pospojovat, pamatuju, že kdysi dávno jsem na to používal DVR studio, ale doba pokročila tak je možné že už jsou kvalitnější softwary, ale hlavní otázka je zda to vůbec půjde.
 8. Těžko radit, svůj profil vyplněný nemáš, takže ani netušíme, co máš vlastně za služby a koncová zařízení, Vyplnit profil sice není povinné, ale pokud si sem někdo jde pro radu, tak by ho ve vlastním zájmu měl vyplnit pravdivě.
 9. Nelze, buďto máš účet ještě u exUPC a máš k dispozici Horizon Go a nebo už jsi byl migrován do platformy Vodafone a máš dispozici Vodafone TV, ale mít obojí současně není možné.
 10. Jak můžu sledovat Vodafone TV přes internetový prohlížeč? https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/ Nepodporovaná zařízení nebo zapojení: Vodafone TV nelze sledovat při zapojení obrazovky (monitoru) přes VGA konektor nebo pomocí dokovací stanice a při připojení přes VPN. Pokud je váš notebook připojený nepodporovaným způsobem, může se zobrazit chyba s označením WT 1807. To s tím pripojením přes VGA konektor myslí vážně, nebo se jedná například o připojení externího monitoru k notebooku?
 11. Možná půjdou přehrát záznamy z nekódovaných kanálů, například z ČT. O dekódovacím nástroji na tyto set-top-boxy jsem nikdy neslyšel, on ani není moc důvod něco takového vyvíjet, když je nutnost rozebrat setobox a vytáhnout z něj disk, něco jiného by bylo kdyby to šlo dostat ven třeba přes USB, ale ani pro malé Mediaboxy, které nahrávají na externí harddisk nic podobného není.
 12. Bohužel to je riziko koupeného boxu, když technicky zastará, můžeš ho vyhodit, to není vina Vodafonu, to bylo tvé rozhodnutí koupit si ho, ale je tady určitá alternativa, že bys ten box používal bez internetových funkcí zpětného zhlédnutí a videotéky, pak by z něho byl hloupý setobox, ale teoreticky po dohodě by sis ho mohl nechat funkční a dál používat. Podobný problém tady řešil @Jirka007 , tak snad ti k tomu něco napíše jak to dopadlo. Zdražení o 56 Kč, je podle mě ještě docela férová nabídka, když pronájem stojí 70kč u základního boxu a 120kč u prémiového.
 13. A k čemu ti ten modem bude když ho nevrátíš ? Akorát zaplatíš pokutu, která dle aktuálního ceníku činí 2000Kč, ten modem žádné jiné využití nemá, pokud se v systémech Vodafone bude jevit jako nevrácený, tak ho ani nepůjde znovu využít. Spíš bych se zkusil domluvit, zda by ten modem třeba i včetně tvé smlouvy nešel migrovat na novou adresu.
×
×
 • Create New...