Jump to content

tomus

Moderator
 • Posts

  11,307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  172

Everything posted by tomus

 1. Problém je že se jedná o šesti číselné heslo, které nejde měnit a tím pádem ani zapamatovat si ho a k němu je ještě občas potřeba číslo plátce, to je dalších osm čísel, myslím že Vodafone to tady trošku nedomyslel, při registraci služeb vám na začátku přijde SMS s těmito kódy a pokud si je hned někam nepoznamenáte, tak už tu zprávu budete těžko dohledávat, ale to heslo si dá díky bohu dohledat aspoň v Můj Vodafone, bez jeho resetu. to za UPC to bývalo jednodušší, stačilo najít jedno šestimístné číslo ve vyúčtování ze SIPA a mohl jsem jít volat.
 2. Možnost připojení vlastního modemu už se docela dost řešilo zde: https://www.techforum.cz/topic/61370-musí-se-pronajímat-modem/ Aktuálně už by to jít mělo, ale zatím se to ještě zřejmě nikomu nepodařilo, modem také musí splňovat určité parametry a evropské směrnice což si u této americké verze než se moc jistý.
 3. Já také nemám s přístupem na tuto stránku problém.
 4. A tvoje rodiče někdo z Vodafone kontaktoval ?
 5. @Petr Řezníčekto může být nějaká noční údržba sítě, koukni se jak radí Technikus kdy byl naposled restartován tvůj modem.
 6. Zkus se na to ještě zeptat v této diskuzní skupině na Facebooku: https://facebook.com/groups/teampixelczsk/
 7. Já bych do toho radši ten svůj router vůbec nemontoval a testoval to čistě jenom na modemu v režimu modem, buď to tam máš nějaký problém se signálem což bude asi nejpravděpodobnější varianta, nebo je vadný modem, nebo jeho napájecí zdroj, případně si nějak nerozumí s nějakými tvými zařízeními, nebo problém s wi-fi, pokud ho hodíš do režimu bridge, tak jenom na zkoušku.
 8. Vodafone zpoplatní volání na zákaznickou linku majitelům předplacenek za určitých okolností ...Pokud majitel předplacenky bude chtít mluvit přímo s nějakou osobou, tedy ze zákaznického centra, je zde možnost, že bude muset za to zaplatit. Zde ale bude záležet na tom, co vlastně bude chtít po operátorovi. Například vyřešení komplikovaného dotazu nebude stát ani jednu korunu. Pokud ale bude chtít například sdělit zůstatek kreditu přímo od zaměstnance Vodafonu, tak bude tato informace zpoplatněna. https://dotekomanie.cz/2023/09/vodafone-zpoplatni-volani-na-zakaznickou-linku-majitelum-predplacenek-za-urcitych-okolnosti/
 9. @abc.ddíval jsem se dost skrytých a smazaných příspěvků a nikde nic nevidím, o co se přesně jedná?
 10. Tak to je škoda zrovna Discovery science byl jeden z mála dokumentární kanálů který sleduji, není tam tolik reklam jako na hlavním Discovery, ale je fakt že poslední dobou to nějak upadá a pořád se tam opakují ty stejný pořady.
 11. A to chceš mít v každém telefonu jiné číslo, nebo v obou stejné ?
 12. Různá omezení webové aplikace Vodafone TV už se tady řešily opravdu mockrát, Jestli máš trošku moderní PC , tak můžeš vyzkoušet zde již několikrát zmiňovanou možnost nainstalovat si do počítače emulátor OS Android (LDPlayer, Nox) a nainstalovat a provozovat mobilní Vodafone TV aplikaci přímo v něm, pak problémy s monitory a různými chybovými hláškami většinou odpadají a jsou k dispozici některé další funkce, ovšem emulátory náročnější na výkon počítače a také se v aplikací Vodafone TV vyskytuje problém se zamrzáním času, kvůli kterému pak aplikace nefunguje korektně, ale tohle asi bude nějaký globálnější problém, protože stěžoval si tady na to uživatel i na mobilním telefonu a já to zaznamenal už několikrát už i v aplikaci pro Android TV, která když se třeba týden nebo dva nepustí, tak po prvním spuštění zůstane zamrzlý čas z doby kdy byla aplikace naposled spuštěná a musí se vypnout a znovu zapnout.
 13. To čemu říkáš restart modemu může být klidně i chvilková ztráta signálu, například kvůli bouřce, nebo nějakým pracím na sítí, nebo kvůli rušení signálu, nějakému problému u tebe v bytě a tak dále..
 14. Ne, měsíční pronájem za modem budeš muset platit dál, co máš vlastně za internetový tarif?
 15. Tak si zajdi na pobočku a uvidíš sám jestli ti ten tarif dají nebo ne, paní na telefonu se klidně mohla mýlit, ani telefonní operátoři nejsou vždy přesně informovaní.
 16. Modem Compal v pohodě zvládne i rychlost 500 Mbit, takže k výměně asi nebude důvod, až u rychlosti 1 Gbit se dává modem Arris Vodafone station.
 17. Nechcete jít někdo dělat ředitele Vodafone ? 😉 Vodafone Czech Republic opouští dosavadní generální ředitel Petr Dvořák 50letý manažer se přesune do centrály Vodafone Group, kde povede divizi partnerských trhů Na nástupce je vypsáno výběrové řízení, které řeší přímo mateřská společnost v Londýně https://smartmania.cz/cesky-vodafone-opousti-reditel-dvorak-nastupce-zatim-nebyl-oznamen/
 18. tomus

  Wifi 6

  No jestli už v Německu za ty dva roky vyladili firmware, tak by u nás ty nové modemy mohly fungovat snad dobře, protože určitě se tady najde dost uživatelů kteří si vzpomenou jaké byly začátky z Vodafone station a jak dlouho trvalo než se vychytaly všechny problémy.
 19. @Technikusano vím, už jsem to s adminem také řešil, ale bohužel on je tvrdohlavý a trvá na tom že starší zařízení a tarify prostě neexistují, z tohoto důvodu jsem profil uživatelů v podstatě přestal sledovat, protože je to nepřehledné, lidi tam píšou nesmysly, nebo to nevyplňují vůbec.
 20. To si Marku stěžuješ na špatném místě, staré modemy do profilu vyplnit nelze, to se zeptej admina proč to nejde. Poznámka moderátora: přesunuto z jiného témata
 21. Tu jsem kupoval loni a už tehdy jsem měl problém ji koupit v běžné trafice, nebo u jiných prodejců, byla k dostání jen přes internet na webu Vodafone a možná na prodejnách Vodafone, ale to jsem nezkoušel. Vodafone a předplacenky to je taková trošku tragédie, za mě naprosto neatraktivní.
 22. Informace o spolupráci Googlu a Vodafone proběhla tiskem letos v únoru, někdy před měsícem nebo dvěma pak Google vydal informaci že Google bude svoje produkty prodávat i v dalších zemích, byly tam tuším čtyři a mezi nimi třeba Rakousko, ale ČR opět nikde, nicméně funkce 5G a VoLTE na Pixelech jsou už i u nás konečně podporované, takže už to tolik nevadí.
 23. V prvé řadě bych určitě pořádně zkontroloval kabeláž a všechny pasivní prvky v bytě a vyměnil co se dá, například ta zásuvka u televizoru, proč tam vlastně je ? Z toho co jsem tady přečetl je chyba v bytě a ne někde na přívodu, protože jinak by zesilovač nepomohl, zřejmě tam máš rušení od mobilních 5G sítí, Až potom když nebude jiné cesty tak tam dát ten zesilovač a dát ho co nejblíž přívodu, ať zesiluješ kvalitní signál a není už nějaký zarušený, pokud to nemá vliv na funkci internetu, tak ho klidně nech tam kde byl, ale stejně počítej s tím že dřív nebo později budeš muset vyměnit, nebo ho dát jen na TV výstup, protože ten rozsah pro upstream do 65 MHz nebude stačit. A proč ti tam na upstreamu chybí jeden kanál těžko říct, možná ve tvé lokalitě vůbec není k dispozici, nebo je nějaký zarušený a modem ho nenaladí.
 24. 7 dBmV na modemu úplně stačí, pokud bys to zesílil někam nad 15 dBmV, tak modem stejně přestane fungovat, protože signál už bude přebuzený, to samé platí pro televizory.
 25. Určitě ano, tarif změníš v aplikaci nebo na webu přes Můj Vodafone, a SIM kartu ti vymění na prodejně.
×
×
 • Create New...