Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Technikus

 1. Zase chápu, že Vodafone nemůže dnes nikde veřejně napsat datum, když jsou zřejmě ve fázi testování a snad v kroku provádění nějakých kosmetických úprav, finalizování. Zveřejnit datum by mohli pár dnů/týdnů před, aby byli zákaznici informováni a redaktoři měli o čem psát články. Nicméně co z toho. Tím se i tak uspokojí jen část zákazníků, a to ti, kteří mají TV Samsung. Co však ti s ostatními systémy?
 2. @ToMiR Čtvrtletí? Aby to vůbec bylo letos 🤣
 3. Abychom všichni nečekali kdo ví co a kdo ví jak dlouho a ono to pak přijde a bude to na úrovni Android aplikace Vodafone TV. To bych asi i nadále preferoval ten set top box. No uvidíme. Kéž by se tomu věnovali tak, abychom z toho pak všichni padli na zadek.
 4. Tohle normálně funguje, odchází
 5. Co není může být. Možná by to celou situaci zrychlilo ale chápu, že to má i jistě mnoho záporů testovat u lidí, koncových zákazníků než interně u zaměstnanců s nějakým jasným zadáním a požadavky.
 6. Jak ne? Já se tehdy u exUPC přihlásil třeba do testování Powerline Wifi boosteru.
 7. Škoda, že se nehledají testeři z řad reálných uživatelů, kteří mají Tv Samsung a Vodafone TV.
 8. Na delší dobu v zahraničí se musí jednoznačně vyplatit místní SIM a služby.
 9. Google Chromecast 4 HD s Vodafone TV app v1.37.20 - potvrzuji funkční zpětné přehrátí
 10. Mohu poprosit o vysvětlení, co je Internet (Částečná služba (pouze US))? Moje hodnoty stavu sítě. Stránky se načítají jak z doby 56kbit. Router nešel restartovat ani z mobilní aplikace Můj Vodafone, přestože prý funguje zcela v pořádku.
 11. Nemám hlášku "Tento web není dostupný", ale "Přístup byl odepřen". Což je tedy zřejmě dobře
 12. filipberan.eu nejde ani z mobilních dat Vodafone a T-Mobile-CZ, takže chyba resp omezení bude jinde
 13. To jsou alespoň sympatické cenovky. Zajímavé, že cenově nerozlišují rozdíl mezi těma dvěma rychlostními tarify (+ rozdíl 70 vs 100 Kč pronájem modemu). V jaké lokalitě/městě byl leták doručen? Jak dlouho uvedená cena platí? Co je na letáku z druhé strany? Aktivace přes specialistu zní jako přes místního obchoďáka, vůbec ne přes Vodafone linku.
 14. @Tom Cruise Například Google Chromecast 4 4K nebo model HD. Každopádně i když mám TV Komplet, přes tu aplikaci v Android TV, ani např. v telefonu či tabletu nemám všechny dostupné programy, co přes set top box.
 15. Mám - 51 dBm a vše jede bez problémů. Jaké hodnoty jsou špatné, jaké dobré nemám tušení.
 16. @Marek-26 Více kanálů přes DVB-C znamená, že přes internet, jakmile bude nějaká aplikace pro Smart TV, tak nebude programová nabídka 1:1 v případě mého balíčku TV Komplet? Jak poznám plnohodnotné DVB-C, tedy místo/lokalitu, kde nepůjde využívat TV bez boxu/CA modulu? Přípojku mám na sídlišti v panelovém domě na Praze 13 a rád bych v budoucnu po zprovoznění aplikace na Smart TV chtěl ideálně vrátit set top box, zrušit tím pronájem a fungovat v rámci televize. Ale nevím, zda to vlastně bude funkční, lepší, rychlejší, plynulejší a vůbec realizovatelné.
 17. A jakmile vyjde aplikace na Smart TV, bude možné set top box vrátit a využívat služby bez něj? Vlastnosti televize zůstanou 1:1, nebo tam budou nějaká omezení/rozdíly ve sledování přes set top box vs. přes aplikaci?
 18. První rok u Pody je za GPON 1Giga 1000/300 Mbps 250 Kč + 50 Kč modem měsíčně, ale v ceníku, na který se odkazují v dalších letech je však GPON 1Giga rychlost 1000/500 Mbps za 440 Kč + 50 Kč modem měsíčně. Tzn. cena se po roce zvýší z 250 Kč na 440 Kč (u obou + 50 Kč modem), ale zřejmě i upload. Nebo mají špatně uvedený upload a ten je už od začátku smlouvy 500 a ne 300? Jinak po roce je myslím slušné i těch 300/150 Mbps za 340 Kč + 50 Kč modem.
 19. Kež by jim fungovala ta registrace a měly všechny odkazy sjednocené. Na jedny stránky dle google výsledků to nabízí 179 Kč, někde zase 89 Kč. Když jsem udělal registraci pod 89 Kč, tak se z karty nic neodečetlo, ale zobrazila se chyba a v účtu je vidět možnost předplatného za 179 Kč. Co jsem googlil, tak s tím má plno lidí problém 🤣 Potom jsem narazil na tento kód "CZHPFL2023", který při načtení účtu za 179 Kč nabídne upgrade účtu na poloviční cenu. Jinak pozor, 89 Kč nemusí být finální cena na X let. V podmínkách je uvedeno: Nabídka poloviční ceny navždy je k dispozici pouze pro nové měsíční předplatitele a jen na stránkách SkyShowtime.com. Tato nabídka platí do 11.04.23. Místo standardní měsíční ceny vám bude každý měsíc účtována CZK 89 nebo (pokud se standardní ceny změní) každý měsíc cena, která je o 50 % nižší než aktuální standardní měsíční cena předplatného SkyShowtime, a to až do zrušení. Předplatným služby SkyShowtime souhlasíte s podmínkami nabídky. podmínkami nabídky . Ceny se mohou změnit na základě oznámení nejméně 30 dní předem. Před datem příští platby můžete na svém Účtu zastavit a zrušit budoucí platby.
 20. Přišel jsem domů a než jsem chtěl cokoliv nastavit, vše dnes běhá naprosto vzorně. Tak nevím, asi šotek, uvidíme
 21. Pokud si otevřu web https://www.vodafone.cz/internet/, je u všech produktů zeleně označena sleva a šedě škrtnutá původní cena. Pokud však vyplním adresu, o slevě ani původní ceně není ani zmíňka. Pokud si otevřu ceník na straně 27, tam jsou taky uvedeny jen aktuální ceny a o slevě/původní ceně jsem zřejmě nic nenašel. Dostal se někdo s aktuální nabídkou rychlostí na lepší ceny? Proč jsou tady v bodech 2.1 nebo 2.2b rozdílné ceny v rámci jednotek korun proti těm na webu?
 22. Nezkoušel. Tzn. v notebooku v nastavení sítí /v mobilu u wifi nastavení změnit 31.30.90.11 a 31.30.90.12 na něco jiného? Přímo v routeru to změnit nelze?
 23. Kde tedy hledat chybu? Nebo je to v normálu?
 24. Zdravím, jsou tato čísla normální? Internet je z notebooku - kabelem i z mobilu pomalý i pro načítání, vyhledávání stránek. Na vše se čeká. Podle různých měření stránek ping cca 30-60ms. děkuji za kontrolu
×
×
 • Create New...