Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Ladik last won the day on January 22

Ladik had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Basic
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Základní
 • Vodafone devices
  -
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ladik's Achievements

Level 8

Level 8 (8/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

37

Reputation

 1. U T-Mobile druhý extrém. Prostě otevřu mobil otiskem prstu. A potom pouze kliknu na ikonku a jsem tam.
 2. Koukal jsem se do ceníku Vodafone a samozřejmě Super+ tam je. Na stránkách se neuvádí, vše co se nabízí.
 3. Přesně tohle odpověď jsem dostal od Ericha. Mám XL takže můžu být klidný a jestliže to trochu zdraží, vzhledem k perfektní nabídce to budu chápat.
 4. Ty nové tarify Vodafone vyjdou mnohem dráž než u T-Mobile. Plná cena Vodafone 390+690 = 1080. U T-Mobile 899. Sleva k dalším službám Vodafone 910 a u T-Mobile se jde dostat na 675. A to nepíšu o cenách co jde ziskat. U Tv jsem na 60% ceníkové ceny, u volání dokonce na 50%
 5. Jestli chcete sledovat na mobilu TV tak bych šel minimálně do tarifu co nabízí 10 Mb/s .
 6. Ceníková cena už je docela drsná, když chcete vše. Se službami u Vodafonu 220+690 takže 910 Kč, když máte jen TV 390+690 takže 1080 Kč. Na to , že jim to pořádně funguje jen přes kabel. Na druhou stranu jsem zjistil, že na Prima+ je spousta filmů co chci vidět a jinde nejsou, takže je možné, že si dám tu variantu, kde je. Nyní u mě hlavní televize T-Mobile a spokojenost. Teda až na absenci Nova Sport 6.
 7. Ondro já nemám iPhone.
 8. Jde to u mobilu roztáhnout na celou obrazovku? Nešlo mě to u HBO MAX ani u MAX.
 9. Já mám u T-Mobile ještě mnohem výhodnější cenu, včetně lepšího pokrytí.
 10. Ten Základ od Vodafone TV mám kvůli Mezzo a Mezzo Live. Rád si jednou za čas poslechnu koncert kvalitní vážně hudby. T-Mobile má sice o něco kvalitnější programovou nabídku, ale co se týče těchto stanic, jsou mnohem kvalitnější než konkurenční co má T-Mobile. A ještě manželka je na Vodafone TV zvyklá, tak taky kvůli ní.
 11. To já zaplatím taky (plná nabídka Magenta TV, přes retenční za 540 Kč, Vodafone 150 Kč, 70 box, Canal+ kvůli ženskému tenisu 1890 Kč za rok a O2 1099 Kč na tři měsíce kvůli konci lig hokej, fotbal a zápasu Procházky v UFC.). Já zas nepochopím, jak může rodina utratit dobrovolně 8000 Kč měsíčně za cigarety. Stačí aby dva v rodině kouřili krabičku denně, což není nic výjimečného.
 12. Přát někomu aby sousedovi chcípla koza není správné.
 13. Nechápu logiku, že když někdo napíše, že když je Vodafone nejhorší neměl by mít volební právo. Co se týče datového signálu, je po mém přechodu k T-Mobile obrovská změna k lepšímu. S Vodafonu jsem měl špatný datový signál i v městě co má více než 15000 obyvatel. Manželka v práci si změnu také pochvaluje. Vodafone je prostě v tomto směru nejhorší. Co se týče internetu, tam je situace jiná. A ještě k tomu lidé v uvozovkách, tak to je na ránu pěsti do čela.
 14. A nechtělo by to místo sepisování, chyby odstraňovat. Mě už to může být celkem jedno. Z Kompletu jsem přešel na Základ a hlavní TV mám XL u T-Mobile. Čtyři neomezené paušály jsem taky převedl k T-Mobile. Tam kde pracuji neměl Vodafone kvalitní datové pokrytí. A to město má více než patnáct tisíc obyvatel. Teď vše funguje jak má. Jen před chvilkou mě volala manželka, která je zvyklá na Vodafone TV, že ji to kostickuje. Ach jo. Ještě mám u Vodafone internet za celkem slušnou cenu. Ten docela funguje jen někdy WiFi má drobné výpadky. Doufám, že mě nešáhnou na cenu internetu, Nordic Telecom tam má optiku za skvělou cenu.
 15. Ladik

  Roaming

  V tomto jediném měl Vodafone navrch. A koukám že to dorovnal směrem dolů. Přešel jsem k T-Mobile a to pokrytí u nich je úplně někde jinde. Jak u dat, tak u volání. Říkal jsem si, že si Vodafone uvědomuje že je nejhorší a proto láká na zhruba dvojnásobek dat v zahraničí, ale jak je vidět tak jim to je jedno.
×
×
 • Create New...