Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Ladik last won the day on July 1

Ladik had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Basic 250 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  Super
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ladik's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

33

Reputation

 1. Tak jsem se byl podívat na nabídku Magenta TV web, messenger, návštěva prodejny a zjistil jsem že ten Canal+ je opravdu plná verze, takže videoteka, anglická fotbalová liga a od ledna ženský tenis a to je moje nejsledovanější záležitost, kvůli které jsem měl i Sport Pack od O2. A dále jsem zjistil, že od tarifu L mají Dramox v rámci tarifu. Jen tato divadelní videoteka stojí 299 Kč. Canal + zdarma jinak stojí tuším 189 Kč. Mám rád divadlo ženský tenis a když už fotbal tak anglická liga. Takže si to namíchám jinak. Teď mám Komplet od Vodafone a jako doplněk Sport Pack od O2. Nově Nově T-Mobile L plus jako doplněk Vodafone Základ plus HBO MAX.
 2. Za mě Canal+ a BBC Earth. O2 sporty mám.
 3. Chodím pracovat na no noční do České Třebové a vždy se stane to, že zhruba od 23:00 do 06:30 špatně funguje mobilní internet. Pořád to skáče z 5g na e a je to skoro nepoužitelné. Asi si Vodafone myslí, že přes noc se má spát. Vodafone má zřejmě nejhorší pokrytí, vždyť to pořádně nefunguje ani v městě co má 15 tisíc obyvatel.
 4. Ladik

  Canal +

  https://www.skylink.cz/livetv
 5. Ladik

  Canal +

  Asi tři týdny zpátky jsem se na Messengeru ptal zda nemají v plánu přidat BBC Earth. Odpověď byla zatím ne. Co se týče Canal+Sport u O2. Tam je to podle mě tak, že došlo k spolupráci se Skylinkem. Ve stejné době co se u O2 objevil Canal+Sport, na Skylinku přidali Nova Sport 3 a Nova Sport 4.
 6. Tak jsem se ptal na Messengeru jak to bude s Premiér Sporty po patnáctém srpnu a prý to v balíčku Komplet i nadále zůstává.
 7. Ladik

  WV1863

  Sledování mě webu jsem už dávno vzdal Nechci skončit na psychiatrii. Ale přes StB to je jiný kafe. Nejlepší má trhu. Jak programová nabídka, tak kvalita obrazu.
 8. Tak se mě podařilo zjistit kolík bude stát balíček AllinOne. Je to 620 Kč plus základ. Není ho zatím možné aktivovat. Co se týče Kompletu nejsou informace že by se v nejbližší době mělo něco odebírat. Premiér Sport 1a2 prodloužen do poloviny srpna.
 9. To jsem zvědavý zda zítra budu ještě mít Premiér Sporty v balíčku Komplet. Je tam něco co chci vidět a ani na infolince mě nedokáží odpovědět.
 10. Kde asi soudruzi z Vodafone udělali chybu.
 11. Já taky ne, jen píší o té možnosti, že kdybych přišel o stanice o které stojím. A ta situace nastane v červenci. V tom případě bych oželel erotické. Stejně na to nekoukám. Ale i bez nich mě nová varianta přijde o víc než dvě stovky navíc.
 12. Aha tak standartní cena tarifu Super je nyní 758 Kč. To je zase nějaké tajné zdražení. Teď jsem koukal že od července nebudou Premiér Sporty v balíčku Komplet. Pro mě stěžejní stanice. Budu muset přejít na novou variantu a ta mě přijde místo 531 na 939 Kč . Koukám, že ty tarify nenápadně zdražují ve všem. Mám šest služeb a koukal jsem, že u T=Mobile dám za podobný paušál 698 Kč u mobilu a celková nabídka televize mě vyjde na 675 Kč. Tak uvažuji, že se vším odejdu. Už se to přestává vyplácet.
 13. U těch nových tarifů malá sleva k internetu. Pak se dostáváme do situace že Basic plus 4 Mb a Super 10 Mb mají téměř totožnou cenu. Pokud se podíváme na Super a Super plus je rozdíl naopak moc velký. Více než dvě stovky. Prostě je to nedořešené. A stačilo málo. Udělat slevy k internetu zhruba totožné jako u předchozích tarifů. Takto je to neprodejné.
 14. Když Prima zakázala přetáčení reklam, rozhodl jsem se, že je nebudu podporovat a na žádnou jejich stanici nekoukám.
×
×
 • Create New...