Jump to content
V úterý 3. 8. dojde v časných ranních hodinách k plánované odstávce fóra. Uděláme vše pro to, aby bylo fórum opět funkční nejpozději v 6 hodin.

Ladik

User
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Ladik last won the day on March 28

Ladik had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  ∞ GB 10 Mb/s
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Premium VTV BOX
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ladik's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

21

Reputation

 1. Už vím kde je u mě chyba. Je to VGA konektorem na našem druhém starším monitoru. Takže když budu chtít koukat na Vodafone TV, budu prostě muset vytahovat adaptér z VGA. Však ono si to časem nacvičím. Nevím zda se smát, nebo brečet.
 2. Já mám Windows a taky to nefunguje. Nahlásil jsem to a dám tomu čas. Je to ještě v plenkách.
 3. Jsem na tom stejně jako Pavel76, jen to číslo je maličko jiné. WT1807
 4. Už mě funguje i to nahrávání, takže za sebe můžu napsat, že jsem s Vodafone TV spokojený.
 5. Tak už novou Vodafone TV mám a už vím, že nahrávání ze zpětného zhlédnutí nejde. Problém je ten, že nahrávání vůbec nefunguje. Prostě když si dáte něco nahrát, tak to nenahraje. Ale abych jenom nehanil, obraz zachoval svoji vysokou kvalitu, jako měl u UPC a zpětné zhlédnutí je skoro u všeho a na rozdíl od UPC funguje bez problémů.
 6. Mám i O2TV tak mohu potvrdit že HGTV HD je totální odpad.
 7. Taky mě čeká migrace. Zjistil jsem, že budu mít ještě jeden koaxiální kabel navíc. Vůbec se mě to nelíbí. Odsouvání těžkých skříní, odšroubování lišt, vrtání do zdi atd. Zjišťoval jsem jak to vyřešit a ono to jde. Dám si jenom internet a potom v prodejně zařídím internetovou Vodafone TV, což znamená, že modem s boxem propojím ethernetovým kabelem. Takže jestli jsem to správně pochopil, tak jsou vlastně dvě Vodafone TV. Jedna kabelová, ta se používá při migraci od UPC TV, tam se použije ten koax kabel do boxu a druhá internetová, kterou se nabízí všem ostatním. A tu asi využiji já i když to bude komplikovanější. Jestli jsem napsal nějaké nepřesnosti, tak se omlouvám.
 8. Ty údajně chybějící programy tam jsou https://www.vodafone.cz/televize/prehled-programu/ Jsem moc spokojený jak je ten přehled udělaný.
 9. Koukal jsem na stránky Vodafone, ta tříměsíční nabídka zdarma již není.
 10. Jelikož se mě moc nezdálo co píše Pavel m tak jsem to taky zjišťoval a není to tak jak píše. Když máš tu slevu na internet, tak to neznamená, že již nedostaneš slevu na jejich TV.
 11. Já používám telefon na prozvánění, když nemůžu najít mobil.
 12. Já, když koukám na počítači musím dát čtyři nuly, když na mobilu otisk prstu.
 13. Mám stejný problém. Zkoušel jsem odinstalovat, ale nic to nevyřešilo.
 14. 10:10) – Vo­da­fo­ne pro Ži­vě.cz po­tvr­dil, že s ČE­Zem jed­ná. Mís­to kom­plet­ní­ho pře­vze­tí ale mlu­ví o stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ci. „Hos­po­dář­ským no­vi­nám jsme po­tvr­di­li, že už od ob­do­bí před 5G auk­cí pro­bí­ha­jí se spo­leč­nos­tí ČEZ jed­ná­ní o růz­ných mož­nos­tech stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ce. Ne­po­tvr­di­li jsme ale, že se jed­ná rov­nou o pro­de­ji ce­lé spo­leč­nos­ti Vo­da­fo­ne,“ ře­kl mluv­čí ope­rá­to­ra On­dřej Luš­ti­nec
 15. Určitě rád uvítám informace o nové Vodafone TV, přímo od těch co už ji mají. Přechod nás čeká všechny, nikdo se tomu nevyhne leda že by odešel. Ale bych byl opatrný s tím okamžitým odsouzením. Některé věci se dají vysvětlit. Třeba když si zvolil "Nahrát seriál" a ono to nahrálo nahrávky, které již proběhli, může prostě znamenat, že to má i zpětné nahrávání a ne jen zpětné přehrávání. U IPTV je to běžná věc a je fajn. Prostě bych nedělal rychlé soudy.
×
×
 • Create New...