Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Ladik

 1. To trestní oznámení bych určitě podal. To co se vám děje, je za čarou.
 2. Ta Sweet TV mě osobně přijde podezřele výhodná. Mám Sledování TV a to můžu s klidným svědomím doporučit.
 3. Tak si nechte nabídku zvýšit na Klasik. K internetu pár korun a budete na tom mnohem lépe. Čím by jste chtěl ČT3 nahradit? HBO?
 4. Tak když to není problém, proč to pořádně nefunguje. To nemá logiku. V tomto případě jediné vysvětlení, že nohy na stole, v jedné ruce kafíčko, v druhé cigárko " však oni stejně zůstanou".
 5. Mě osobně nefunkčnost Vodafone TV na počítači vadila a proto jsem jednoduše jejich TV zrušil Nejlogičtější řešení. Když to udělá spousta lidí, začnou to řešit. Není správné psát soupis chyb. Správné je chyby odstraňovat.
 6. To ti ta Veronika "krásně" poradila. A hlavně, že jsi napadl někoho, kdo ti dobře radil. Je dobré zavolat a začít to řešit. Udělal jsem několikrát a a je to opravdu rychlejší způsob jak to vyřešit .
 7. Ta věta " spustili Vodafone TV přes prohlížeč" je podle mě vtip dne. I když mě už to trápit nemusí, neb jsem to už psychicky nevydržel.
 8. Na první pohled by se mohlo zdát, že je na tom Vodafone a O2 stejně. Oba dva nemůžou při zpětném zhlédnutí u stanic Prima posouvat dopředu. U O2TV můžete pořád i zpětně nahrát. A když si pořád zpětně nahrajete můžete posouvat jak chcete, včetně reklam.
 9. Ladik

  Canal+ sport

  https://www.skylink.cz/novinky/264cs-premier-league-od-srpna-na-novem-programu-canal-sport Skylink se domlouvá i s ostatníma.
 10. Já zas koukám, na neomezený super za 599 Kč a sleva 4000 Kč na telefon. Mě to všude ukazuje slevou 2000 Kč Kautskym, prosím poraďte jak jste se dostal k té nabídce. Mě se to nedaří.
 11. A nemá tam Peter jednom překlep? Podle mě chybně napsal UPS místo UPC. To celé podle není o přepravci, ale o nespokojenosti se zákaznickou podporou Vodafone.
 12. Já bych uvítal kdyby se všichni operátoři domluvili a všichni všechny jejich stanice vyřadili. Ať si je nabouchají do
 13. Já už to vyřešil jednoduše. Včera jsem TV zrušil. Po telefonu, nic složitého. Jen zítra odnesu stb na prodejnu. U O2 jsem že stříbrné přešel na zlatou, to jest plná nabídka. Všechny programy jsou všude. Ta jejich nová aplikace již konečně funguje a je tam perfektní obraz, mnohem lepší než přez jejich stb. Já už na to neměl nervy, tak jsem se rozhodl to rozseknout.
 14. Ze tří na pět, no to je, skvělé, úžasné, úplná revoluce .
 15. Zkoušel jsem i HBO MAX. a vše v pořádku. Jeden monitor do počítače DP, druhý VGA redukce na DP do počítače. Mimo Vodafone TV funguje všem.
 16. Měl jsem Lepší TV a tam je skutečně všude všechno. V současnosti mám i O2TV a tam před několika měsíci přidali vše na web. A v těchto dnech by mělo být vše i na mobilních zařízeních. Ten trend tady je, aby bylo všude všechno.
 17. Plná nabídka by měla být na mobile i webu. Mají to tak všude, jen ne na Vodafone.
 18. Tak jsem si před chvílí chtěl pustit nahrávku a ejhle oblíbená hláška. Další to stejné, ještě další a taktéž. Prostě už nefunguje ani přehrávání nahrávek. A zrovna teď jsem si zkusil přehrát nahrávku abych přesně napsal znění hlášky a ono mě to pustilo. Tak napočtvrté se to podařilo . Sláva.
 19. To je podmínek aby vám to na webu fungovalo. A když je splníte, ještě neznamená, že vám to bude fungovat. Vzhledem ke zkušenostem co mám by mě nepřekvapila informace "vzhledem k manželce kterou jste si vzal, vám nemůžeme Vodafone TV na webu zaručit".
 20. Z mého pohledu naprosto skandální přístup Vodafone. Místo aby se řešilo, aby to všude fungovalo, tak se vysvětluje, že když se vyskytne tato chyba, znamená to tento problém.
 21. Včera jsem chtěl koukat zpětně na hokej, ale nešlo to spustit. To stejné na jiné stanici. Dnes mě chrčel zvuk, to se mě stává, to potom musím vytáhnout ze zásuvky STB a znovu zapojit a po načtení v pořádku. Také se mě někdy stává, že přepnu na stanici a není tam nic. To už mám taky vychytaný co s tím. Jdu do EPG pustím pořad zpětně a pak z něho vyskočím. A to pomůže.
 22. A to není jenom Telly, Kuki, Lepší TV ale i O2TV, T-Mobile TV, Sledování TV. A Když to ještě zjednodušíme, bezproblémově to funguje všem, jen ne Vodafone.
 23. Vodafone TV je na webu funkční, jako devadesátiletý chlap v posteli.
 24. Přesně tak, já už od příštího měsíce na žádnou stanici Prima nepřepnu. Mám komplet i od O2 i Netflix. Mě může být nějaká Prima ukradená. Jak jinak můžu dát najevo svůj nesouhlas. Prostě ji ignorovat.
×
×
 • Create New...