Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Ladik

 1. Ceníková cena už je docela drsná, když chcete vše. Se službami u Vodafonu 220+690 takže 910 Kč, když máte jen TV 390+690 takže 1080 Kč. Na to , že jim to pořádně funguje jen přes kabel. Na druhou stranu jsem zjistil, že na Prima+ je spousta filmů co chci vidět a jinde nejsou, takže je možné, že si dám tu variantu, kde je. Nyní u mě hlavní televize T-Mobile a spokojenost. Teda až na absenci Nova Sport 6.
 2. Ondro já nemám iPhone.
 3. Jde to u mobilu roztáhnout na celou obrazovku? Nešlo mě to u HBO MAX ani u MAX.
 4. Já mám u T-Mobile ještě mnohem výhodnější cenu, včetně lepšího pokrytí.
 5. Ten Základ od Vodafone TV mám kvůli Mezzo a Mezzo Live. Rád si jednou za čas poslechnu koncert kvalitní vážně hudby. T-Mobile má sice o něco kvalitnější programovou nabídku, ale co se týče těchto stanic, jsou mnohem kvalitnější než konkurenční co má T-Mobile. A ještě manželka je na Vodafone TV zvyklá, tak taky kvůli ní.
 6. To já zaplatím taky (plná nabídka Magenta TV, přes retenční za 540 Kč, Vodafone 150 Kč, 70 box, Canal+ kvůli ženskému tenisu 1890 Kč za rok a O2 1099 Kč na tři měsíce kvůli konci lig hokej, fotbal a zápasu Procházky v UFC.). Já zas nepochopím, jak může rodina utratit dobrovolně 8000 Kč měsíčně za cigarety. Stačí aby dva v rodině kouřili krabičku denně, což není nic výjimečného.
 7. Přát někomu aby sousedovi chcípla koza není správné.
 8. Nechápu logiku, že když někdo napíše, že když je Vodafone nejhorší neměl by mít volební právo. Co se týče datového signálu, je po mém přechodu k T-Mobile obrovská změna k lepšímu. S Vodafonu jsem měl špatný datový signál i v městě co má více než 15000 obyvatel. Manželka v práci si změnu také pochvaluje. Vodafone je prostě v tomto směru nejhorší. Co se týče internetu, tam je situace jiná. A ještě k tomu lidé v uvozovkách, tak to je na ránu pěsti do čela.
 9. A nechtělo by to místo sepisování, chyby odstraňovat. Mě už to může být celkem jedno. Z Kompletu jsem přešel na Základ a hlavní TV mám XL u T-Mobile. Čtyři neomezené paušály jsem taky převedl k T-Mobile. Tam kde pracuji neměl Vodafone kvalitní datové pokrytí. A to město má více než patnáct tisíc obyvatel. Teď vše funguje jak má. Jen před chvilkou mě volala manželka, která je zvyklá na Vodafone TV, že ji to kostickuje. Ach jo. Ještě mám u Vodafone internet za celkem slušnou cenu. Ten docela funguje jen někdy WiFi má drobné výpadky. Doufám, že mě nešáhnou na cenu internetu, Nordic Telecom tam má optiku za skvělou cenu.
 10. Ladik

  Roaming

  V tomto jediném měl Vodafone navrch. A koukám že to dorovnal směrem dolů. Přešel jsem k T-Mobile a to pokrytí u nich je úplně někde jinde. Jak u dat, tak u volání. Říkal jsem si, že si Vodafone uvědomuje že je nejhorší a proto láká na zhruba dvojnásobek dat v zahraničí, ale jak je vidět tak jim to je jedno.
 11. Mám Magenta TV a DVTV Extra mě funguje.
 12. Tak koukám na Premiér Sport 3 a je tam opravdu UFC. Podle mě má Vodafone velký problém. Můj názor.
 13. Magenta funguje celkem dobře jak na televizi, mobilu I počítači. Takže jako celek to hodnotím jako lepší variantu než Vodafone TV, kde se mě to na mobilu seká a na počítači nejde vůbec. Co se týče aplikace na TV, není nic extra, ale špatná není. Obraz je kvalitní, nic se neseká, ani při zpětném zhlédnutí. Co je pomalé, je přepínání programů. Co mě vyhovuje, že při zpětně sledovaném pořadu, můžu sledovat dále jek chci dlouho. Žádné ukončení po čtvrt hodině tam není. Při posuvu pořadu to má náhled a mnoho možností, rychlostí posuvu. Programová nabídka výborná, za mě nejlepší na trhu. Epg někdy nesouhlasí, ale to jsem zažil všude. Třeba Premiér Sport 3 měla být jako čistě tenisová stanice, pro mužský tenis. A dnešní turnaj UFC byl tam. Samozřejmě v epg to nebylo. A asi ani nebyl problém na straně T-Mobile. Budu přecházet i s telefonem, od zítřka jsem u T-Mobile.
 14. Bylo to na Premiér Sport 3. Přešel jsem tento týden jako hlavní TV k T-Mobile. Nejdřív jsem strašně zuřil že T-Mobile zřejmě na Premiér Sport 1 UFC nemá. Pak jsem ale zjistil, že je to přesunutý na Premiér Sport 3. Právě na to zpětně koukám a naopak si libuji, že jsem přešel.
 15. Špatně jsem pochopil, psal jsem o televizi přes stb. Na PC mě to nejde vůbec. A už to ani nezkouším , nemám na to nervy.
 16. Já jsem ten poslední co by se vzhledem k špatným zkušenostem Vodafonu zastával, ale já tam, při nahrání pořadu 15 minut navíc mám. Ale evidentně ani těch 15 minut nestačilo. U zpětného zhlédnutí je také 15 minut navíc, pak to vyskočí. Většina konkurence to má vymyšlené lépe, žádné vyskočení není, jede to do ty doby než se sami rozhodnete to ukončit.
 17. Dobrý den mám dotaz. Celá rodina máme, při prodloužení smlouvy víše zmíněné telefony. Na pracovišti co dělám mám často internet e. Beru to tak , že tam má Vodafone špatný signál a uvažuji, že se všemi tel. čísly odejdu ke konkurenci. Ale teď večer se mě doma stalo, že jsem měl internet e a opravdu internet nefungoval. Ale překvapilo mě, že děti měli normálně 5g a vše funkční. Nemůže být problém v telefonu. Ptám se proto, že bych nerad přešel ke konkurenci, abych následně zjistil, že problém je v telefonu. Zdá se mě, že mám s tímto telefonem více problémů při sledování Vodafone TV. Časté zastavování obrazu, ale zvuk jede normálně. U T-Mobile TV v mobilu co mám na měsíc předplacenou mě to nedělá. Teď se přiznám, že jsem zmatený v čem je problém. Nejhorší je, že u Vodafone není na koho se obrátit. Na okrese jedna prodejna s jedním člověkem, sice skvělým, aspoň ve Svitavách. Dříve Litomyšl měla prodejnu, dva lidi. Už není. Kdybych byl u T-Mobile nebo O2 tak se při problému seberu z domu a za sedm minut jsem v prodejně, kde je vždy několik lidí. Rád bych zjistil zda třeba nemám jenom nějaký trošku vadný telefon, co je citlivější na signál. Je něco takového možné? Nejsem technický typ. Děkuji
 18. Máme spoustu skvělých tenistek a je radost na to koukat. Je to pro mě velká priorita, proto jsem zrušil Sport Pack od O2 a pořídil si aplikaci Canal +, kde to nově od letošního roku vysílají. Aplikace funguje dobře. Jsou tam i další věci, anglický fotbal, bohatá videoteka. Můžu doporučit. Od února dojde ke zdražení. U operátorů to má jenom Skylink a ten má exkluzivitu, ale pochybuji, že to utáhnou, tak tipuji, že za rok či dva to nabídnou dalším. A to bych tipoval na T-Mobile, oni už aplikaci Canal+ mají, ale variantu bez ženského tenisu.
 19. Mám na měsíc předplacenou T-Mobile TV. To byla paráda když manželka obsadila televizi a já chtěl koukat na něco jiného a nemusel k mobilu, ale šel jsem na počítač. Vodafone TV mě na webu nefunguje vůbec a i na mobilu je lepší T-Mobile. Budou asi změny.
 20. To už je několik měsíců v České Třebové přes moji noční. Vlastně každou noční. Velice často je tam internet E. A často se po několika vteřinách střídá E s 5G. Když výpadky sečtu je to v řádu hodin, každou noční. A tady v Litomyšli. Ve středu města klidně 300 a půl kilometru, kde bydlím už třeba jenom 5. Připadá mě, že to není náhoda, že přestože je celkově Vodafone nejlevnější, má nejméně zákazníků. Například jsem si předplatit na měsíc jejich TV. Na TV, mobilu i webu funguje skvěle.
 21. Aha, takže je to vlastně v pořádku, to je dobře, že to vím. Usnadnilo mě to rozhodnutí.
 22. V Litomyšli, ve městě by to snad mohlo být lepší. Katastrofa. V noci v České Třebové často E. Když se ptám ostatních co mají O2 a T-Mobile tak vše v pořádku. Co se týče mobilu tak se zřejmě s Vodafone rozloučíme.
 23. Tak jsem se byl podívat na nabídku Magenta TV web, messenger, návštěva prodejny a zjistil jsem že ten Canal+ je opravdu plná verze, takže videoteka, anglická fotbalová liga a od ledna ženský tenis a to je moje nejsledovanější záležitost, kvůli které jsem měl i Sport Pack od O2. A dále jsem zjistil, že od tarifu L mají Dramox v rámci tarifu. Jen tato divadelní videoteka stojí 299 Kč. Canal + zdarma jinak stojí tuším 189 Kč. Mám rád divadlo ženský tenis a když už fotbal tak anglická liga. Takže si to namíchám jinak. Teď mám Komplet od Vodafone a jako doplněk Sport Pack od O2. Nově Nově T-Mobile L plus jako doplněk Vodafone Základ plus HBO MAX.
 24. Za mě Canal+ a BBC Earth. O2 sporty mám.
×
×
 • Create New...