Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Ladik

 1. Já vím že zdražil z 599 Kč na 699 Kč mobilní tarif neomezené volání, neomezené sms, neomezené data s omezenou rychlosti k internetu. Jinak vše ostatní spíš zlevnil.
 2. Klikněte na seriál ale nedávejte přehrát, ale jeďte nahoru na díl seriálu. Potom vpravo budou všechny nahrané díly vedle sebe a můžete si přehrát jaký chcete.
 3. Zmáčknete menu (domeček) a jeďte dolů. Doporučení na míru, sledovat další, nahrávky. Pak jeďte do leva a potvrďte. A tam je všechny budete mít.
 4. Tak mě Nova Sport 3 a 4 nejdou. Tmavá obrazovka. Předevčírem večer to šlo, včera večer už ne.
 5. Já už zkoušel všechno. Několikrát telefonem, kde slíbeno, že to předají technikům, přes dotaz v můj Vodafone, kde slíbeno taktéž a zkoušel jsem to emailem na aplikace@vodafone.cz, tam bez odpovědi. Abych byl objektivní musím napsat, že mě Vodafone TV na televizi, mobilu i tabletu funguje spolehlivě.
 6. Adolf, sice nemá Sport 1 a Sport 2, ale má O2 Sport, O2 Fotbal a O2 Tenis. Pro mě zajímavější nabídka.
 7. Já nevěřím že Vodafone přidá Nova sport 3 a Nova sport 4. Vodafone sází na pestrou nabídku s nejvyšším množstvím HD kanálů. Exkluzivní stanice, ale nenabízí. Opačnou taktiku má O2. Nejnižší množství HD kanálů a nejvyšší množství exkluzivních sportovních stanic. Já mám oboje a spokojenost.
 8. Já mám taky, O2TV , hlavně kvůli ženskému tenisu.
 9. Už vím kde je u mě chyba. Je to VGA konektorem na našem druhém starším monitoru. Takže když budu chtít koukat na Vodafone TV, budu prostě muset vytahovat adaptér z VGA. Však ono si to časem nacvičím. Nevím zda se smát, nebo brečet.
 10. Já mám Windows a taky to nefunguje. Nahlásil jsem to a dám tomu čas. Je to ještě v plenkách.
 11. Jsem na tom stejně jako Pavel76, jen to číslo je maličko jiné. WT1807
 12. Už mě funguje i to nahrávání, takže za sebe můžu napsat, že jsem s Vodafone TV spokojený.
 13. Tak už novou Vodafone TV mám a už vím, že nahrávání ze zpětného zhlédnutí nejde. Problém je ten, že nahrávání vůbec nefunguje. Prostě když si dáte něco nahrát, tak to nenahraje. Ale abych jenom nehanil, obraz zachoval svoji vysokou kvalitu, jako měl u UPC a zpětné zhlédnutí je skoro u všeho a na rozdíl od UPC funguje bez problémů.
 14. Mám i O2TV tak mohu potvrdit že HGTV HD je totální odpad.
 15. Taky mě čeká migrace. Zjistil jsem, že budu mít ještě jeden koaxiální kabel navíc. Vůbec se mě to nelíbí. Odsouvání těžkých skříní, odšroubování lišt, vrtání do zdi atd. Zjišťoval jsem jak to vyřešit a ono to jde. Dám si jenom internet a potom v prodejně zařídím internetovou Vodafone TV, což znamená, že modem s boxem propojím ethernetovým kabelem. Takže jestli jsem to správně pochopil, tak jsou vlastně dvě Vodafone TV. Jedna kabelová, ta se používá při migraci od UPC TV, tam se použije ten koax kabel do boxu a druhá internetová, kterou se nabízí všem ostatním. A tu asi využiji já i když to bude komplikovanější. Jestli jsem napsal nějaké nepřesnosti, tak se omlouvám.
 16. Ty údajně chybějící programy tam jsou https://www.vodafone.cz/televize/prehled-programu/ Jsem moc spokojený jak je ten přehled udělaný.
 17. Koukal jsem na stránky Vodafone, ta tříměsíční nabídka zdarma již není.
 18. Jelikož se mě moc nezdálo co píše Pavel m tak jsem to taky zjišťoval a není to tak jak píše. Když máš tu slevu na internet, tak to neznamená, že již nedostaneš slevu na jejich TV.
 19. Já používám telefon na prozvánění, když nemůžu najít mobil.
 20. Já, když koukám na počítači musím dát čtyři nuly, když na mobilu otisk prstu.
 21. Mám stejný problém. Zkoušel jsem odinstalovat, ale nic to nevyřešilo.
 22. 10:10) – Vo­da­fo­ne pro Ži­vě.cz po­tvr­dil, že s ČE­Zem jed­ná. Mís­to kom­plet­ní­ho pře­vze­tí ale mlu­ví o stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ci. „Hos­po­dář­ským no­vi­nám jsme po­tvr­di­li, že už od ob­do­bí před 5G auk­cí pro­bí­ha­jí se spo­leč­nos­tí ČEZ jed­ná­ní o růz­ných mož­nos­tech stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ce. Ne­po­tvr­di­li jsme ale, že se jed­ná rov­nou o pro­de­ji ce­lé spo­leč­nos­ti Vo­da­fo­ne,“ ře­kl mluv­čí ope­rá­to­ra On­dřej Luš­ti­nec
 23. Určitě rád uvítám informace o nové Vodafone TV, přímo od těch co už ji mají. Přechod nás čeká všechny, nikdo se tomu nevyhne leda že by odešel. Ale bych byl opatrný s tím okamžitým odsouzením. Některé věci se dají vysvětlit. Třeba když si zvolil "Nahrát seriál" a ono to nahrálo nahrávky, které již proběhli, může prostě znamenat, že to má i zpětné nahrávání a ne jen zpětné přehrávání. U IPTV je to běžná věc a je fajn. Prostě bych nedělal rychlé soudy.
 24. Pavle jsi strašně netrpěliví. Nemůže být všechno hned. Dejte jim čas.
 25. Já vůbec nepletu dvě věci dohromady, u O2 TV lze nejenom sedm dní pořad zpětně přehrát, ale i si ho zpětně nahrát do Cloudu a na jakémkoliv zařízení si ho měsíc přehrát. Co jsem slyšel, tak to umí to většina IPTV. Co mě zajímá(co Vodafone na svých stránkách nemá),zda to umí také Vodafone.
×
×
 • Create New...