Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Ladik

 1. Já už to vyřešil jednoduše. Včera jsem TV zrušil. Po telefonu, nic složitého. Jen zítra odnesu stb na prodejnu. U O2 jsem že stříbrné přešel na zlatou, to jest plná nabídka. Všechny programy jsou všude. Ta jejich nová aplikace již konečně funguje a je tam perfektní obraz, mnohem lepší než přez jejich stb. Já už na to neměl nervy, tak jsem se rozhodl to rozseknout.
 2. Ze tří na pět, no to je, skvělé, úžasné, úplná revoluce .
 3. Zkoušel jsem i HBO MAX. a vše v pořádku. Jeden monitor do počítače DP, druhý VGA redukce na DP do počítače. Mimo Vodafone TV funguje všem.
 4. Měl jsem Lepší TV a tam je skutečně všude všechno. V současnosti mám i O2TV a tam před několika měsíci přidali vše na web. A v těchto dnech by mělo být vše i na mobilních zařízeních. Ten trend tady je, aby bylo všude všechno.
 5. Plná nabídka by měla být na mobile i webu. Mají to tak všude, jen ne na Vodafone.
 6. Tak jsem si před chvílí chtěl pustit nahrávku a ejhle oblíbená hláška. Další to stejné, ještě další a taktéž. Prostě už nefunguje ani přehrávání nahrávek. A zrovna teď jsem si zkusil přehrát nahrávku abych přesně napsal znění hlášky a ono mě to pustilo. Tak napočtvrté se to podařilo . Sláva.
 7. Ano, mám tento stejný problém.
 8. To je podmínek aby vám to na webu fungovalo. A když je splníte, ještě neznamená, že vám to bude fungovat. Vzhledem ke zkušenostem co mám by mě nepřekvapila informace "vzhledem k manželce kterou jste si vzal, vám nemůžeme Vodafone TV na webu zaručit".
 9. Z mého pohledu naprosto skandální přístup Vodafone. Místo aby se řešilo, aby to všude fungovalo, tak se vysvětluje, že když se vyskytne tato chyba, znamená to tento problém.
 10. Včera jsem chtěl koukat zpětně na hokej, ale nešlo to spustit. To stejné na jiné stanici. Dnes mě chrčel zvuk, to se mě stává, to potom musím vytáhnout ze zásuvky STB a znovu zapojit a po načtení v pořádku. Také se mě někdy stává, že přepnu na stanici a není tam nic. To už mám taky vychytaný co s tím. Jdu do EPG pustím pořad zpětně a pak z něho vyskočím. A to pomůže.
 11. A to není jenom Telly, Kuki, Lepší TV ale i O2TV, T-Mobile TV, Sledování TV. A Když to ještě zjednodušíme, bezproblémově to funguje všem, jen ne Vodafone.
 12. Vodafone TV je na webu funkční, jako devadesátiletý chlap v posteli.
 13. Přesně tak, já už od příštího měsíce na žádnou stanici Prima nepřepnu. Mám komplet i od O2 i Netflix. Mě může být nějaká Prima ukradená. Jak jinak můžu dát najevo svůj nesouhlas. Prostě ji ignorovat.
 14. Také jsem proto aby bylo všude vše. Většina konkurence to tak má. Na druhou stranu je to vlastně jedno, když to na webu nefunguje vůbec.
 15. V současné době je anglická liga na premiér sport 1hd a premiér sport 2 hd. Tyto stanice jsou v O2, T -Mobile a Telly.
 16. Troufnou si nesouhlasit. Mám Vodafone TV přes kabel a na pozici 5 mám pořád ČT24 HD. Na pozici 205 nic nemám. Naštěstí mám ještě O2 TV a tam to sledovat můžu.
 17. Měl jsem 20 u O2 a když byla možnost přešel jsem k UPC , teď Vodafone kde jde mám 300. A věřte je to velký rozdíl. Je pravda, že vyšší rychlost je už zbytečná.
 18. Psát o lidech co nemají rádi reklamy, že kradou filmy, je na tečku mezi oči.
 19. Udělat to jako O2. Prostě to vyřadit. A měli by to udělat všichni operátoři. Ať si to nabouchaj do pr.. . Je tu ještě pozemní vysílání.
 20. Jseš strašně netrpělivý.
 21. Veronika prostě není v obraze a Ondra z Vodafone se odpovědi vyhýbá jak čert kříže.
 22. A ty máš O2TV, že jsi na ni tak vysazený. Mám plnou nabídku a jejich tv rozhodně není tak špatná jak tvrdíš. Mám i plnou nabídku Vodafone TV, tak můžu posuzovat. Každá má své přednosti a své zápory, klíčový rozdíl ve prospěch O2TV vidím v tv na webu. Co ale Vodafone zlepšil oproti UPC je kvalita zpětného zhlédnutí. Vodafone má také trošku lepší kvalitu obrazu. O2 má zase pro mě klíčové stanice a tenisem a bojovými sporty a to vše u na webu. Takže v současnosti beru jako lepší O2TV. Jestli to ale dá vše Vodafone do pořádku, pro mě zásadní celá programová nabídka i na funkčním webu, tak bych se přikláněl spíše k Vodafone TV a k tomu sportovní stanice od O2.
 23. Ondro v nějakém příspěvků píšete, že časem bude nová Vodafone TV v prohlížeči. To taky pojede jen přes HDMI? Předem děkuji za odpověď. Vzhledem k tomu nesmyslnému a nelogickému rozhodnutí jak to máte vymyšlený nyní uvažuji o obchodu, ale nechci se unáhlit, proto bych rád věděl jak to bude.
×
×
 • Create New...