Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Ladik

 1. Už vím kde je u mě chyba. Je to VGA konektorem na našem druhém starším monitoru. Takže když budu chtít koukat na Vodafone TV, budu prostě muset vytahovat adaptér z VGA. Však ono si to časem nacvičím. Nevím zda se smát, nebo brečet.
 2. Já mám Windows a taky to nefunguje. Nahlásil jsem to a dám tomu čas. Je to ještě v plenkách.
 3. Jsem na tom stejně jako Pavel76, jen to číslo je maličko jiné. WT1807
 4. Už mě funguje i to nahrávání, takže za sebe můžu napsat, že jsem s Vodafone TV spokojený.
 5. Tak už novou Vodafone TV mám a už vím, že nahrávání ze zpětného zhlédnutí nejde. Problém je ten, že nahrávání vůbec nefunguje. Prostě když si dáte něco nahrát, tak to nenahraje. Ale abych jenom nehanil, obraz zachoval svoji vysokou kvalitu, jako měl u UPC a zpětné zhlédnutí je skoro u všeho a na rozdíl od UPC funguje bez problémů.
 6. Mám i O2TV tak mohu potvrdit že HGTV HD je totální odpad.
 7. Taky mě čeká migrace. Zjistil jsem, že budu mít ještě jeden koaxiální kabel navíc. Vůbec se mě to nelíbí. Odsouvání těžkých skříní, odšroubování lišt, vrtání do zdi atd. Zjišťoval jsem jak to vyřešit a ono to jde. Dám si jenom internet a potom v prodejně zařídím internetovou Vodafone TV, což znamená, že modem s boxem propojím ethernetovým kabelem. Takže jestli jsem to správně pochopil, tak jsou vlastně dvě Vodafone TV. Jedna kabelová, ta se používá při migraci od UPC TV, tam se použije ten koax kabel do boxu a druhá internetová, kterou se nabízí všem ostatním. A tu asi využiji já i když to bude komplikovanější. Jestli jsem napsal nějaké nepřesnosti, tak se omlouvám.
 8. Ty údajně chybějící programy tam jsou https://www.vodafone.cz/televize/prehled-programu/ Jsem moc spokojený jak je ten přehled udělaný.
 9. Koukal jsem na stránky Vodafone, ta tříměsíční nabídka zdarma již není.
 10. Jelikož se mě moc nezdálo co píše Pavel m tak jsem to taky zjišťoval a není to tak jak píše. Když máš tu slevu na internet, tak to neznamená, že již nedostaneš slevu na jejich TV.
 11. Já používám telefon na prozvánění, když nemůžu najít mobil.
 12. Já, když koukám na počítači musím dát čtyři nuly, když na mobilu otisk prstu.
 13. Mám stejný problém. Zkoušel jsem odinstalovat, ale nic to nevyřešilo.
 14. 10:10) – Vo­da­fo­ne pro Ži­vě.cz po­tvr­dil, že s ČE­Zem jed­ná. Mís­to kom­plet­ní­ho pře­vze­tí ale mlu­ví o stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ci. „Hos­po­dář­ským no­vi­nám jsme po­tvr­di­li, že už od ob­do­bí před 5G auk­cí pro­bí­ha­jí se spo­leč­nos­tí ČEZ jed­ná­ní o růz­ných mož­nos­tech stra­te­gic­ké spo­lu­prá­ce. Ne­po­tvr­di­li jsme ale, že se jed­ná rov­nou o pro­de­ji ce­lé spo­leč­nos­ti Vo­da­fo­ne,“ ře­kl mluv­čí ope­rá­to­ra On­dřej Luš­ti­nec
 15. Určitě rád uvítám informace o nové Vodafone TV, přímo od těch co už ji mají. Přechod nás čeká všechny, nikdo se tomu nevyhne leda že by odešel. Ale bych byl opatrný s tím okamžitým odsouzením. Některé věci se dají vysvětlit. Třeba když si zvolil "Nahrát seriál" a ono to nahrálo nahrávky, které již proběhli, může prostě znamenat, že to má i zpětné nahrávání a ne jen zpětné přehrávání. U IPTV je to běžná věc a je fajn. Prostě bych nedělal rychlé soudy.
 16. Pavle jsi strašně netrpěliví. Nemůže být všechno hned. Dejte jim čas.
 17. Já vůbec nepletu dvě věci dohromady, u O2 TV lze nejenom sedm dní pořad zpětně přehrát, ale i si ho zpětně nahrát do Cloudu a na jakémkoliv zařízení si ho měsíc přehrát. Co jsem slyšel, tak to umí to většina IPTV. Co mě zajímá(co Vodafone na svých stránkách nemá),zda to umí také Vodafone.
 18. "Přímo ze zpětného shlédnutí nahrávat nelze snad u žádné netové TV. Jedině přehrávat v PC a nahrát obrazovku." To je naprostý nesmysl, opak je pravdou. Mam O2 TV a tam to jde. Je to výborná věc a často ji využívám. Na něco zapomenu a nemam zrovna čas se dívat tak si to nahraju a kouknu třeba za čtrnáct dní. I zde jsem ale omezen časem, nahrávka vydrží měsíc.
 19. Zapomněl jsem napsat že se ptám na tu novou Vodafone TV. U O2 TV kterou také mám zpětně pořad nahrát lze .
 20. Neví někdo jestli se dá i zpětně pořád nahrát u Vodafone TV? Tuto informaci jsem nikde nenašel.
 21. Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně.
 22. Aspoň podle informací co mám od operátorů do dvou let všichni přejdou na Vodafone TV. Máme se radovat nebo brečet. To není tak jednoznačný. Já osobně nám i IPTV od O2 takže můžu porovnávat. O2 TV má na rozdíl od UPC TV trošku horší obraz, ale co se týče zpětného zhlédnutí tam je na tom co se týče kvality mnohem lépe O2 TV. Takže lze předpokládat, že si přechodem trošku pohoršíme v kvalitě obrazu, ale polepšíme v ZZ jak v kvalitě tak i v počtu stanic se ZZ. Na druhou stranu v neprospěch Vodafone TV je že to není na webu, jen tablet a mobil. Prý se na tom pracuje.
 23. Aspoň za mě mnoho povyku pro nic. Volal jsem na Vodafone zda nebude nějaká sleva (třeba jako má T-Mobile HBO GO za 111Kč k mobilnímu tarifu). Není tomu tak. Takže jediná výhoda je, že to bude na jedné faktuře.
 24. Když si zadám svou adresu, stejně mě to nabídne maximálně 500 Mb/s. Na druhou stranu je to vlastně jedno, protože litr bych za internet nikdy nedal. Nejsem si úplně jistý, zda jsou s touto cenou konkurence schopný. Například u mě konkurence nabízí 500/100 za 595 Kč. Ale mam 300/20 za krásnou cenu, tak to neřeším.
×
×
 • Create New...