Jump to content

Ladik

User
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Ladik

 1. Ladik

  Canal +

  https://www.skylink.cz/livetv
 2. Ladik

  Canal +

  Asi tři týdny zpátky jsem se na Messengeru ptal zda nemají v plánu přidat BBC Earth. Odpověď byla zatím ne. Co se týče Canal+Sport u O2. Tam je to podle mě tak, že došlo k spolupráci se Skylinkem. Ve stejné době co se u O2 objevil Canal+Sport, na Skylinku přidali Nova Sport 3 a Nova Sport 4.
 3. Tak jsem se ptal na Messengeru jak to bude s Premiér Sporty po patnáctém srpnu a prý to v balíčku Komplet i nadále zůstává.
 4. Ladik

  WV1863

  Sledování mě webu jsem už dávno vzdal Nechci skončit na psychiatrii. Ale přes StB to je jiný kafe. Nejlepší má trhu. Jak programová nabídka, tak kvalita obrazu.
 5. Tak se mě podařilo zjistit kolík bude stát balíček AllinOne. Je to 620 Kč plus základ. Není ho zatím možné aktivovat. Co se týče Kompletu nejsou informace že by se v nejbližší době mělo něco odebírat. Premiér Sport 1a2 prodloužen do poloviny srpna.
 6. To jsem zvědavý zda zítra budu ještě mít Premiér Sporty v balíčku Komplet. Je tam něco co chci vidět a ani na infolince mě nedokáží odpovědět.
 7. Kde asi soudruzi z Vodafone udělali chybu.
 8. Já taky ne, jen píší o té možnosti, že kdybych přišel o stanice o které stojím. A ta situace nastane v červenci. V tom případě bych oželel erotické. Stejně na to nekoukám. Ale i bez nich mě nová varianta přijde o víc než dvě stovky navíc.
 9. Aha tak standartní cena tarifu Super je nyní 758 Kč. To je zase nějaké tajné zdražení. Teď jsem koukal že od července nebudou Premiér Sporty v balíčku Komplet. Pro mě stěžejní stanice. Budu muset přejít na novou variantu a ta mě přijde místo 531 na 939 Kč . Koukám, že ty tarify nenápadně zdražují ve všem. Mám šest služeb a koukal jsem, že u T=Mobile dám za podobný paušál 698 Kč u mobilu a celková nabídka televize mě vyjde na 675 Kč. Tak uvažuji, že se vším odejdu. Už se to přestává vyplácet.
 10. U těch nových tarifů malá sleva k internetu. Pak se dostáváme do situace že Basic plus 4 Mb a Super 10 Mb mají téměř totožnou cenu. Pokud se podíváme na Super a Super plus je rozdíl naopak moc velký. Více než dvě stovky. Prostě je to nedořešené. A stačilo málo. Udělat slevy k internetu zhruba totožné jako u předchozích tarifů. Takto je to neprodejné.
 11. Když Prima zakázala přetáčení reklam, rozhodl jsem se, že je nebudu podporovat a na žádnou jejich stanici nekoukám.
 12. Když dáš spojte služby tak tam je internet 500 za 399 Kč. Tak to vypadá, že jste narazil na někoho, kdo nezná ceník. Příspěvek byl cenzurován, viz bob 5.3 platných pravidel fóra. Marek-26
 13. Taky mě to vyskočilo. Nevěděl jsem co s tím tak jsem se odhlásil z ověření. Jestli jsem udělal dobře nevím. Vůbec tomu nerozumím.
 14. Nevíte někdo co je za chybu WV1863? Teď koukám že tam mám WV1865
 15. Mě to stále nefunguje, ale už jsem si zvykl. Hold nesplnuji nějakou z miliardy podmínek.
 16. Jsem na tom stejně jako kenny. Na webu mě to nikdy nefungovalo. Takže vlastně žádná změna. Vodafone TV na webu je kapitola sama pro sebe.
 17. Já mám tu hlášku "zřeknutí se zodpovědnosti" taky. A to mám stb. Ukáže se to když sjedu na "všechny filmy".
 18. Na jejich stránkách jsou v nabídce tarify co neznám. A pěkně drahý. Super za 991 Kč. Je tam dvojnásobná rychlost 20Mb/s. Zkouší co výdrže. Ta cena je za čarou. Žádná sleva k internetu.
 19. No bylo to rozhodně více než pár desítek minut. Měl jsem to v řádu hodin.
 20. Nefunguje mě mobilní internet ani volání. Je nějaký výpadek? Je to až teď v noci.
 21. Tak jsem si ten zázrak taky stáhnul. Jen tak že zvědavosti, jak to funguje jsem dal přehrát od začátku. Půl minuty se mě tam točilo kolečko, tak jsem z toho vyskočil. Myslím že už to zkoušet nebudu. Úplně to stačilo.
 22. 78ivanek. Mám základní model a ten ovladač je jak píšete. Při přepínání se nemusí mířit na televizi.
 23. 78ivanek. Jak si se ptal jak dobře funguje to hlasové ovládání. No nic moc. Je to nepřesný. Ten levnější je plně dostačující.
 24. Těch 1000+ je ještě zvýhodněná cena k internetu. No nevím nevim, jestli se zákazníci pohrnou.
×
×
 • Create New...