Jump to content

Adolf.Shitler

User
 • Posts

  2,613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Adolf.Shitler last won the day on May 19

Adolf.Shitler had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  -
 • Place of subscription of Vodafone services
  -

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adolf.Shitler's Achievements

Level 14

Level 14 (14/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

179

Reputation

4

Community Answers

 1. @marek-81 Zrovna ČT zcela jistě není kvalitnější v DVB-T, než v DVB-C.
 2. @retron On je sakra velký rozdíl mezi tím, když si člověk něco testuje nebo vyzkouší - a mezi tím, když to pak používá denně. @CableG Ano, čtu recenze na FB (i jinde), protože jedině tam se můžu dočíst, jak jsou uživatelé (ne)spokojeni s nějakou službou. Ty možná čteš nějaké PR žvásty operátora, jak je všechno ideální, ale reálně to nejspíš bude úplně jinak. Protože kdyby ne, tak dávno nejsi u VF a nepíšeš ve zdejší diskuzi, ale užíváš si svého fantastického vymodleného operátora jménem Telly :D
 3. Telly si pro velký úspěch raději na FB vypnula jak recenze, tak i komunitu (tj. možnost kohokoliv psát na jejich profil příspěvky). Další komentář už to asi nepotřebuje :D
 4. @retron Když údajně "SledovaniTV, Telly i SweetTV funguje naprosto perfektně", tak proč si to nepustíš přes ně? Skoro bych řekl, že proto, že je nemáš. Takže pak ani neznáš případné problémy, které jsou zase u nich (ale můžeš si o nich přečíst třeba na FB, jenom pro zajímavost). Tím se samozřejmě VF nezastávám, ale netovou TV je potřeba brát dost s rezervou, protože to je služba, která má k dokonalosti hodně daleko.
 5. @CableG Přechod na IPTV je v pohodě asi tak, že když si člověk otevře komentáře na FB třeba na stránce O2, tak je tam stížností prakticky tolik co tady :D A u T-Mobile a dalších poskytovatelů netové televize to pak není o nic lepší. Lidé holt ještě nepochopili, že IPTV může být doplněk pro zpětné sledování, ale pro lineární příjem se prostě nehodí a nikdy ani hodit nebude, k těmto účelům je tady DVB-C/S/S2/T/T2. A to ještě IPTV ani neumí takovou triviální věc jako je HbbTV a nahrávání pro vlastní potřebu přímo u sebe, s čímž si DVB-C/S/S2/T/T2 hravě poradí.
 6. Je otázkou, jestli VF TV umí dynamicky měnit rozlišení obrazu (a s tím spojený datový tok) u pomalejších netových připojení. Třeba Skylink live ano, O2 TV také ano. Jestli VF TV ne, tím se pak může vysvětlovat, proč to dotyčnému dřív fungovalo a teď nikoliv. Každopádně 20 Mbps linka je pro provozování netové TV dost haluz, protože jak člověk kromě televize používá net ještě pro další zařízení, tak se brzy dostane na limit. Začal bych tím, že se poohlédnu po rychlejším připojení.
 7. @krobotak Optika se rychle rozšiřuje? A kde? Leda na papíře nebo v proklamacích, ale v reálu nikde. Občas nějaká hurá akce s jedním sídlištěm a pak zase dlouho nic. Pro O2 je mnohem lepší, když skoupí jiné poskytovatele (nej.cz), než aby investovali do infrastruktury pro koncáky, na čemž by prodělali gatě. A u jiných firem to není o nic lepší, navíc investice jdou prioritně do mobilního netu, kde je větší pravděpodobnost ziskovosti.
 8. Problémy s DNS byly u UPC odnepaměti a pokud jde o Google, tak napsat něco o nedůvěryhodnosti může akorát trouba. Jinak každý user s Androidem jede s účtem právě pod Google, což může být podstatně větší průser, než DNS. To jen tak na okraj...
 9. Naprostá většina telefonů má možnost blokování příchozích hovorů ze skrytých čísel (což také lidé hojně využívají), takže používat anonymní volání sice může mít opodstatnění, leč s největší pravděpodobností se pak anonymně volající člověk nikam nedovolá.
 10. Byť tedy i zde už je nezřídka pokrok, že jednotliví úředníci mají svoje linky a jako odchozí se zobrazují právě ty (a nikoliv jenom jednotné číslo ústředny) a lze se na ně zpětně dovolat. Třeba Úřad práce ČR to takto má.
 11. Zavolat na zákaznickou linku a řešit to tam. Zde je pouze diskuzní fórum.
 12. Operátor zobrazí číslo takové, jaké požaduje zobrazit volající. A smyslem je např. to, že hodně lidí volá přes internet (VoIP za nízké ceny), ale tito lidé chtějí, aby se zobrazovalo jejich mobilní číslo a nikoliv číslo internetové (VoIP). Pochopitelně operátor, jenž takovou službu volajícímu poskytuje, by měl nějakým způsobem ověřit, že dané číslo skutečně patří tomu, kdo ho chce používat pro účely volání přes internet. Na straně operátora, kam hovor přichází (v tomto případě VF), ovšem musí být známo i číslo původní, a to pro účely tísňových volání a také pro účely identifikace zlomyslných volání, což je právě ta placená služba zmiňovaná výše.
 13. Podvrhnout telefonní číslo může kdokoliv a velmi často se tak děje ze zahraničí, takže původce nelze dohledat. Co ale lze, je si nechat od operátora za poplatek zveřejnit skutečné tel. číslo volajícího. Nutno ovšem podotknout, že ta informace nejspíš k ničemu nebude, když se jedná o již zmiňované zahraničí.
 14. Vysvětlení bude nejspíš v tom, že i když se aktuálně pásmo 87,1 - 108,5 MHz pro upload nepoužívá, tak v budoucnosti bude. Nejspíš v okamžiku vypnutí terestrických analogových FM vysílačů, jenž by teď ještě mohly způsobovat problémy.
 15. Dobrá byla nabídka VF 30 GB každý měsíc, za 999 Kč na půl roku. Bohužel co je dobré, to obvykle nemá dlouhého trvání...
×
×
 • Create New...