Jump to content

Adolf.Shitler

User
 • Posts

  1,966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Adolf.Shitler last won the day on February 22

Adolf.Shitler had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  -
 • Place of subscription of Vodafone services
  -

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adolf.Shitler's Achievements

Level 13

Level 13 (13/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

133

Reputation

3

Community Answers

 1. Není nic snadnějšího, než číslo od VF přenést na nějakou předplacenku za 0 Kč (třeba Kaktus) a pak se obratem vrátit k VF jako "nový" zákazník. Je to sice hrůza takový postup, ale ve zdejších končinách oligopolů asi nic jiného nezbývá. Nebo je pak ještě možnost vzít neomezené volání od Erbia Mobile za 249 Kč měsíčně (nejsou tam ale ani volné SMS a ani data - 1 SMS stojí 1,50 Kč).
 2. Archer C6 (i C7) jsou už výkonově za zenitem, od TP-Linku bych šel min. do AX20.
 3. Záleží hlavně na dispozici toho bytu, pokud by byla předsíň a z ní vlevo a vpravo pokoje, nemusel by být problém. Jestli je to ale nějaký labyrint, kde jsou pokoje za sebou, potom nemusí stačí ani umístění modemu někde uprostřed bytu.
 4. Tak hodně štěstí u konkurence :D
 5. Možná bych ještě zkusil nastavení dle odkazu (jestli už to tak není nastaveno), každopádně je to divné, protože nikde stížnosti na abnormální spotřebu dat u Instagramu nejsou (tzv. "social pass" má třeba i Kaktus v podobě "neomezeně na sociální sítě" a to by jistě někdo na FB napsal, že mu to bere data i přesto, že je brát nemá).
 6. Také je možné, že dotyčný účastník není v samoobsluze přihlášený jako administrátor. Pak se mu OKU neukáže.
 7. Telefon sice ukáže spotřebu dat u aplikace Instagram, ale bohužel neukáže, jestli se přes ten Instagram netahala data z jiných webů, což už se pochopitelně do social pass nepočítá.
 8. A komu se nechce chodit na poštu, ten může z webu odeslat Dopis Online (platba za odeslání je možná platební kartou).
 9. Doklad od podání zásilky je vždy, pokud se jedná o zásilku doporučenou. Ideálně je ale posílat i s dodejkou, protože potom má odesílatel v ruce i potvrzení od převzetí ze strany příjemce.
 10. V pohodě, to byla jenom taková poznámka :D VoLTE by mělo jít v telefonu ručně aktivovat a pokud to ani pak nefunguje, pak ideálně sehnat SIM jiného operátora s prokazatelně funkčním VoLTE a vyzkoušet. Pokud bude v telefonu vše v pohodě, tak je chyba u VF. Když ne, tak je problém na straně telefonu samotného.
 11. Když pošlu výpověď doporučeně, tak mám doklad od odeslání a na poště snadno zjistím, jestli byla zásilka příjemci doručena - a tudíž mě vůbec nezajímá, jestli někdo začne tvrdit, že údajně nic nedostal. To stejné u vrácení zařízení. Pokud jde o jakousi vymáhací společnost, tak to lze klidně hodit za hlavu a nereagovat.
 12. Samozřejmě, že nahrazovat metaliku na posledních mílích je technicky i ekonomicky nereálné. A platí to jak pro kabelovky, tak i pro xDSL. U nové výstavby to může být něco jiného, tam se dá o optice až do bytu nebo RD uvažovat.
 13. @tomus Nevím jak DECO, ale běžný MESH jde pro jednotnou WiFi síť propojit pouze bezdrátově a není to jako u UniFi, kde je k AP dotažené UTP a není co řešit. Pokud to tak má i DECO (a RJ45 tam není jenom čistě pro případ, že zařízení bude ve funkci hlavního routeru), pak OK a snad to může fungovat.
 14. Od toho systému bych prchal pryč. Osobně jeden MESH ještě provozuji (AX20 + RE300), ale žádná sláva se nekoná. Rychlost poloviční, všechna zařízení se navíc primárně připojují právě k MESH RE300 (i když stojím metr od AX20) a dost často na MESH RE300 zmizí připojení k netu (vše se tváří jako připojené s dobrým signálem, ale net nikde). Bohužel teď jaksi váznou dodávky AP UniFi od Ubiquiti (čekací doba přes 3 měsíce), ale to je to jediné smysluplné řešení. Ne hračky typu MESH. A to mám TP-Link celkem rád, routery jsou vesměs v pohodě.
 15. Pokud je stále ještě řeč o mobilních datech (a ne pevném netu), pak třeba v síti T-Mobile také není IPv6, ale je jenom IPv4 a nikomu to žíly netrhá...
×
×
 • Create New...