Jump to content

Adolf.Shitler

User
 • Posts

  2,883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Adolf.Shitler last won the day on February 27

Adolf.Shitler had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  -
 • Place of subscription of Vodafone services
  -

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adolf.Shitler's Achievements

Level 14

Level 14 (14/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

230

Reputation

5

Community Answers

 1. Podívat se na telefon, jaká pásma LTE přijímá. Je možné, že telefon pracuje v 5G, a tudíž využívá (zatím) méně vytížené pásmo, než ten Huawei, jenž 5G neumí.
 2. Přesně tak. Svým způsobem se to ale ví i u klientů s CAM podle využívané nabídky, a to jak v kabelovce VF, tak u SAT operátorů.
 3. Jasně, třeba Kauf a Lídl, kde je jeden majitel a ta rivalita je tak na úrovni, aby nezakročil ÚOHS, jinak ne. Nebo snad holding Andreje Bureše? Tam to spíš vypadá jak v loutkovém divadle :D
 4. Ne, Renátka nechá všechny ve své firmě, aby si dělali co chtějí jenom proto, že si to brepta jako ty přeje :D Končím, srandy už bylo dost :P Mimochodem si nepleť svět a ČR, co funguje ve světě, to nemusí tady (a opačně), třeba fotbal a hokej, kde ten prvně jmenovaný je sportem č. 1 celosvětově, ale v ČR je to právě hokej, který naopak zase nezajímá ty státy, jenž ho nehrají.
 5. Že manageři něco řídí nemá vliv na to, že si právě ona určuje, kdo tím managerem bude. Prostě toto vůbec neřeš, Nova = O2 = PPF, tečka.
 6. @thornung Ředitelé Novy a O2 budou souhlasit s tím, co jim Renátka nadiktuje a pokud ne, pak asi ředitelé dlouho nezůstanou. K tomu opravdu nemusím být nejchytřejší na světě a úplně stačí, když nejsem totální trotl, co si neumí spočítat, že 1+1=2 :D Co se týká nějaké statistiky, tak televizní sledovanost se měří a podle toho se odvíjí spousta dalších věcí, např. cena za reklamu atd. a nemá smysl to zpochybňovat jenom proto, že se to zrovna někomu nehodí do krámu a raději by tam viděl svoje oblíbené stanice a pořady. A už vůbec ne porovnávat jenom volně šířené programy vzduchem, protože je právě nutno porovnávat vše a tím se i ukáže, jak moc lidé mají zájem o placené programy, mezi něž patří i NS (neboli kdo je zapálený sportovní fanda, tak si jistě rád připlatí a nebude se spoléhat jenom na programy z terestriky).
 7. @r2d2 "Z celkového času, který tráví čeští diváci ve věku 15–69 let sledováním televize, připadá na sportovní pořady 5 %. Toto číslo je s jedinou výjimkou dlouhodobě stabilní.", tolik citace z "tvého" webu Atmedia (v cz znění: https://www.atmedia.cz/cesi-a-sport-jak-se-dari-sportovnim-tv-stanicim-u-nas ), čímž sis vlastně sám odpověděl, že je o sporty zájem naprosto mizerný a operátorům se prakticky vůbec nevyplatí se tím nějak vážněji zabývat. @thornung Co kdo kde vyprodal je pro ČR asi stejně zajímavé, jako neúroda rajčat někde v Amazonii, protože zde je hlavním sportem hokej, pak fotbal a pak dlouho nic, možná ještě tenis, když náhodou někdo z CZ hraje finále Wimbledonu. Rozhodně ne ani F1 a ani MotoGP. Ale klidně si stěžuj, ideálně na konci každého nádraží je taková budka speciálně pro otravy tvého typu, tam tě jistě vyslyší :D A že ti nedocvakne, že když PPF vlastní jak O2, tak Novu, a že se tedy jedná o jednu kapsu, to není můj problém, ale tvůj (až dospěješ, tak to třeba pochopíš). @ Peno Požádat mě můžeš o co chceš, ale vyhověno ti nebude. Tak ze sebe nedělej veřejně kašpara s nějakým vykáním, protože jenom já si rozhodnu, komu budu vykat a komu ne :P
 8. @retron Je obecně známo, že sportovní fanoušci nejvíc křičí a budí to tak dojem, jak je o sporty hrozný zájem, ale realita je naprosto odlišná - je zde: https://www.ato.cz/vysledky/rok-share/ v roce 2023 nějaká jiná sportovní stanice, mimo ČT sport? Není. V TOP 20 pořadech za rok 2023 pak není sport vůbec žádný: https://www.ato.cz/vysledky/rok-top-20/ Toto je pro každého operátora vodítkem, co má zařadit a co ne, nikoliv nějaká zbožná přání nějakých křiklounů kdesi na FB nebo na jakési Parabole.
 9. @r2d2 Vznikla zde hysterie, proč VF nemá dva - od O2 narychlo spíchnuté - kanály, které budou vysílat F1 a MotoGP, přičemž souhlas, že o sledovanosti nevíš lautr nic (v opačném případě bys zjistil, že je ta sledovanost uvedených sportovních akcí prachbídná).
 10. Kdyby ta optika TM byla takové terno, tak už jsi dávno přešel :P
 11. @Peno Zatím tady vnucuješ svoje myšlenky jenom ty sám a plácáš cosi o většině, když v reálu víš kulový. A že vycházíš ze svého okolí je sice hezká věc, ale v globálu úplně o ničem, protože tvoje okolí je možná pár (desítek) lidí, což v počtu statisíců u operátorů nehraje naprosto žádnou roli. @r2d2 Popisuji jednak svoji osobní zkušenost a hlavně - když chce někdo přejít jinam, tak proč sakra nepřejde a místo toho tady vyskuhrává týdny někde v diskuzi? To si fakt myslíš, že si nějaký operátor sedne na zadek z těch pár lidí, co tady demonstrativně šermují s odchodem v domnění, jak se operátor hned postaví do pozoru a začne podělanému O2 sypat milióny za nějakou F1 nebo motorky, kde je sledovanost na úrovni statistické chyby (pravda, možná o trochu větší, abych nekřivdil)? Chce to spadnout nohama na zem.
 12. @ retron Taky si platím elektriku a plyn, přičemž se tyto dvě věci v něčem překrývají, např. že na obojím mohu vařit. Ale na druhou stranu zase každá z těch věcí má něco navrch, což je důvodem, že mám obojí. Totéž u kabelovky a třeba satelitu (můj případ), kdy kabelovka je na všech TV v bytě a satelit jenom u jedné a důvodem satelitu jsou SK programy, co na kabelovce nemám, ale i tak je jak u kabelovky, tak u satelitu spousta stanic stejných (mimochodem to má i výhodu, že když jedna služba nefunguje, tak použiji druhou). Takže to ber v případě NS 5+6 stejně, prostě budeš mít víc služeb současně. Putovat mezi operátory je pak pochopitelně každého věc, ale kdo se trochu pohybuje v daném prostředí, resp. kdo již je sám "televizní turista", tak dávno zjistil, že počáteční euforie z "nového" operátora časem vyprchá, protože se zákonitě objeví nějaké nedostatky a nakonec to nezřídka vede k tomu, že je člověk akorát naštvaný, že vůbec někam přecházel a nenechal si co měl dřív. @Peno Napsal jsem to nepřesně, moje reakce byla na tato slova: "Vám možná přijde normální, mít padesát operátorů a streamovacích služeb najednou, ale většině lidí opravdu ne.", kdy se bavit o nějaké většině je irelevantní, pokud člověk nemá nějaká hodnověrná čísla. Zbytek ohledně placení víc služeb viz odstavec výše.
 13. Jistě, někdo odchází a jiný přichází, resp. někdo přechází mezi operátory, ale celkově to rozhodně není nějaká většina, jak se mylně domníváš, protože všichni operátoři mají klientů min. stejně, spíš se číslo průběžně zvětšuje. A zvětšuje se právě proto, že lidé už neuvažují jak v pravěku, že všechno musí zajišťovat jeden jediný poskytovatel, ale v pohodě si platí těch operátorů víc. A pokud se chceš dívat, tak holt musíš platit, to jinak nejde. Kdo na to nemá, ať kouká z okna nebo chodit makat někam na vedlejšák, aby na to měl. Samozřejmě je to ale marginální věc, protože lidé jsou schopni měsíčně prohulit tisíce, prochlastat totéž a provoz auta, chaty nebo milenky není o nic levnější, takže nějakých pár stovek na TV už v tom nehraje vůbec žádnou roli.
 14. Pokud chtěl někdo k O2 přejít, tak přešel dávno, resp. kdo k O2 nechce, tak tam nepřejde nikdy. A celkově je s podivem, že se debaty stále vedou ve stylu "přecházení", když dneska není problém mít těch operátorů klidně 10 souběžně a nikdo nikam přecházet nemusí. Už proto ne, že jeden rok má něco tento operátor a druhý rok zase tamten operátor a tak to jde pořád dokola. Dělat ze sebe televizního turistu, co mění operátory jak fusakle, to už je snad diagnóza :D
 15. Jelikož se naprosto stejná závada projevovala jak v kabelovce VF, tak v SAT Skylink, tak bych řekl, že problém byl někde na straně ČT a tudíž změna parametrů muxu v kabelu by tomu nijak nepomohla.
×
×
 • Create New...