Jump to content

Adolf.Shitler

User
 • Posts

  1,467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Adolf.Shitler last won the day on January 28

Adolf.Shitler had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  -
 • Place of subscription of Vodafone services
  -

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adolf.Shitler's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

106

Reputation

 1. Legislativou rozhodně není dáno, že je nějaký operátor povinen umožnit záznam. Divák si záznam pořídit pro osobní potřebu může, ale je čistě věcí operátora, když možnost záznamu neumožní. U VF by to byl ovšem problém, protože ne každý ze zákazníků s CAM má verzi CI+, kde lze toto omezení aktivovat.
 2. Tentokrát už to vyjde zcela jistě, protože jak trvale dochází k navyšování ceny za reklamu, tak i inzerenti tlačí na to, aby za jejich peníze reklama doputovala k divákům a nemizela někde v rychlém přetáčení.
 3. Jen tak pro zajímavost - podle jakého klíče se určuje, jestli bude v muxech použita modulace 64 QAM nebo 256 QAM (a třeba 128 QAM se snad nepoužívá vůbec...)?
 4. Ideálně nějakým pevným připojením k internetu a pro volání službou VoWiFi.
 5. Když se mně nějaký program nelíbí, tak ho prostě z předvoleb v televizoru smažu (nebo ho ani neladím) a je po problému, ne? Jinak odchodem někam jinam by si člověk fakt pomohl, když všichni mají prakticky totéž (vyjma nějakých sportů) :D
 6. Technicolor ti nezůstane ani když setrváš u současného tarifu. Přechodem na vyšší tarif tu výměnu jenom uspíšíš.
 7. Kaktus VoLTE neumí, takže tam zjevně svítilo něco jen tak.
 8. Takové rušení by se na 100% projevilo i rozpadem obrazu, nejenom výpadkem zvuku.
 9. Řešení je snadné - reklamace služby a následná návštěva technika z VF, který provede kontrolu.
 10. Nevzpomínám si, že by někdy v kabelovém DVB-T byly programy RTVS 1 a RTVS 2 (ale možná ano, hádat se nebudu). Ostatní programy už pak skutečně nejsou, anebo je místo nich něco jiného (např. Šlágr 2, Óčko Black, ABC TV, CNN Prima News). Prostor v kabelovém DVB-T je jeden, a to u muxu na k21, kde jsou v SD zbytečné duplicity programů ČT.
 11. Které programy se ubraly z kabelového DVB-T? Odpovím si sám - nic. Pouze se tam bezmyšlenkovitě nepřidává úplně všechno a za co by musel operátor platit (a co je navíc primárně určené na zaplácnutí volné kapacity pozemního vysílání, což ale v kabelovkách nemá žádné opodstatnění). Jiná situace je v kabelovém DVB-C, kde si programovou nabídku už zákazníci platí a vesměs není problém tam něco přidat.
 12. Hromadně si stěžovat? Kolik userů to reálně zajímá, že nelze bridge? Prakticky nikoho. Navíc ty, co to skutečně zajímá a bridge potřebují, tak prostě nepoužívají službu 1 Gbps. Ostatně VF snad ani nikde v obchodních podmínkách nedeklaruje, že je bridge režim možný, takže si v podstatě ani nelze na co stěžovat.
 13. Je otázkou, jestli to volání bylo skutečně z VF a ne od nějakého pochybného překupníka typu Tarifomat apod.
 14. Přípojka pevné linky O2 znamená xDSL neboli současně nelze na této xDSL lince mít nic dalšího (jedině O2 vypovědět a pořídit VF xDSL, ale to nemá valný význam). Jestli je ale kromě xDSL ještě k dispozici kabelovka VF (přes koax. kabel), pak lze mít oboje, tj. jak xDSL od O2, tak i kabelovku od VF. Jinak ale i s jedním poskytovatelem (tedy stávající O2) není důvod, aby bylo víc routerů, úplně stačí jeden router a zbytek řešit přes switche, AP atd.
 15. Pokud je připojení k netu od VF, pak není problém mít internetovou TV i od O2 (ovšem půjde o tzv. OTT službu bez garance).
×
×
 • Create New...