Jump to content

Adolf.Shitler

User
 • Posts

  2,945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Community Answers

 1. Adolf.Shitler's post in Zvýšení rychlosti uploadu was marked as the answer   
  Ten příplatek 150 Kč je nejenom o vyšším uploadu, ale hlavně o dvojnásobném downloadu. Max., co VF nabízel, bylo 1000/70 Mbps, ale jenom podnikatelům. A Booster už je dlouhou dobu ze hry venku.
 2. Adolf.Shitler's post in Nemohu se přihlásit, nejsem v Česku was marked as the answer   
  Zpráva o tom, kolik se má hradit, chodí přes SMS. A SMS se ukládají v telefonu. Není tedy problém v telefonu přečíst nějakou starší SMS s zaplatit dle údajů třeba 1000 Kč. VF pak event. přeplatek zúčtuje v dalším období. A samozřejmě si co nejdřív nastavit (až to bude možné), aby vyúčtování chodilo i emailem.
 3. Adolf.Shitler's post in Zrušení smlouvy přes plnou moc was marked as the answer   
  V dnešní době už právnické osoby automaticky přijímají přes datovou schránku zprávy i od soukromých osob, takže pokud si dotyčná osoba (na kterou je smlouva vedená) zřídí datovou schránku, pak snadno podá výpověď takto. A zřízení datové schránky je možné přes bankovní identitu většiny CZ bank.

  Pokud jde o plnou moc, pak se obávám, že VF bude vyžadovat úředně ověřený podpis zmocnitele.
 4. Adolf.Shitler's post in Kostickovani PrimaCOOL HD, Nova Cinema HD was marked as the answer   
  Zavolat na 241 00 51 00, sdělit číslo smlouvy a vyžádat si kontrolu technikem.
 5. Adolf.Shitler's post in Jak vytvořit LAN v bytě was marked as the answer   
  V rozvodné skříni na vstupu do bytu bude účastnická zásuvka, z níž datový výstup propojíš do kabelového modemu (a za kabelový modem si dáš nějaký switch pro ethernet s adekvátním počtem portů, kolik potřebuješ) a výstup TV pak zapojíš do domovního koax. rozvodu co vede po bytě (případně s nutností zesílení již v rozvodné skříni nebo použití rozbočovačů dle situace).
×
×
 • Create New...