Přejít na obsah

Jak správně změřit rychlost připojení


Návštěvník Lukys1989

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lukys1989

Prosím vás kde a Jak nejpřesněji změřit rychlost připojení? měl jsem 300 zvedl jsem si to Na 500 ale rychlost měřím stále maximálně 250 .. nebo víc nepustí moje síťová karta?je to možné? děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš Win 10 tak si klikni na sít a net a potom zobrazit možnosti adaptéru tam zjistíš jak máš rychlou sítovou kartu, mám taky 500 připojení a mělo by to stahovat 60mbs/s, tak mi to tahá pokud máš slabou kartu tak si to na stahování připoj přes kabel ten to určiitě zvládne pokud nemáš přehistorický zařízení. Bavíme se o připojení AC. Jinak mě to jede těch 60 naprosto stabilně. Zkus to at se daří.....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukys1989

Honzo děkuji a zaměřím to i přes ps4 když jí mám přes kabel,?

před 7 minutami, Honza333 napsal:

Když máš Win 10 tak si klikni na sít a net a potom zobrazit možnosti adaptéru tam zjistíš jak máš rychlou sítovou kartu, mám taky 500 připojení a mělo by to stahovat 60mbs/s, tak mi to tahá pokud máš slabou kartu tak si to na stahování připoj přes kabel ten to určiitě zvládne pokud nemáš přehistorický zařízení. Bavíme se o připojení AC. Jinak mě to jede těch 60 naprosto stabilně. Zkus to at se daří.....

Jinak jdu se podívat na tu síťovou kartu na pc ale když měřím rychlost přes UPC tak to ukáže cca 250mb/s a stahování cca 7

před 37 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Změřit jedině tak, že budeš stahovat soubor určité velikosti (nejlépe nějaký velký) z prokazatelně rychlého serveru a podíváš se na čas, za jaký ke stažení dojde.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan

Jedině kabelem přímo do modemu a speedtest.cesnet.cz

Když změříš malou rychlost tak si zavolej na linku, řeknou ti že je to v normě

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...