Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník valyhonda

Dobry den,chtel bych se zeptat,v cem muze byt problem,ze se mi uz 3den sekaji programy...Neni to vubec pekne...Divam se na film a v tom se to sekne...Da se to nak vyresit?Predtim to nedelalo....dekuji za kazdou radu... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník valyhonda

At se divam na eurosport nebo na Novu,tak se to seka...Je to jedno jaky kanal.Nerikam,ze kazdych 5 min,ale nekdy je to i 4-krat do hodiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Bohuzel to dela furt...Vse jsem skontroloval,jak rikam,az posledni 3 dny to dela... :cry:

 

Jestli to neni tim Ufonem. ME se taky sekaji slovenske programy a Nova Cinema.. budu tam muset zavolat.. Jestli se ti CT1 a Nova nesekaji, tak rovnou volej na UPC, je to vysilacem UFONu. Ja to aspon udelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém jaký popisuješ, ještě to zadrhává po přepnutí kanálu, tak 1 vteřina v pohodě pak se to zadrhne a pak běží dál v pohodě. Máme digitální TV teprve 1 měsíc (před tím analog, jel naprosto bez problémů), tak jsem myslel, že je to normální, obraz se seká na všech kanálech, už jsem musel dokonce 2x restart setoboxu. Lokalita Brno-Tuřany, kabelová TV v zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém jako "valyhonda"

"]Mám úplně stejný problém jaký popisuješ, ještě to zadrhává po přepnutí kanálu, tak 1 vteřina v pohodě pak se to zadrhne a pak běží dál v pohodě. Máme digitální TV teprve 1 měsíc (před tím analog, jel naprosto bez problémů), tak jsem myslel, že je to normální, obraz se seká na všech kanálech, už jsem musel dokonce 2x restart setoboxu. Lokalita Brno-Tuřany, kabelová TV v zemi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Potvrzuji ! a uplne s vama souhlasim , divna nahoda ze ma najednou tolik moc lidi problem stejneho razu , dneska jsem se schvalne nekolik hodin dival na programy na ktere se obycejne moc nedivam , Zone club , animal planet , ta3 a na vsech me to dela !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...