Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Toto mi napsali!!!

 

Na Váš settop box byl zaslán obnovovací signál. Prosíme o zanechání zařízení v pohotovostním režimu (zapnutí na jakémkoliv programu) a následné doladění, případně uvedení do továrního nastavení. Je nutné taktéž zkontrolovat dotažení koncovek koaxiálních kabelů a scart kabelu. Pokud závada přetrvává kontaktujte prosím naše klientské centrum pro případné domluvení návštěvy technika.

 

Je to cim dal horsi i sekani a kostickovani...ted se divam na biathlon na eurosportu a to kostickovani nekdy je strasne...Zlínsko...

 

twe. to je dementní odpověď asi jim taky napíšu

jesti máš od nich telefon,tak bych radší volal.podle mě je lepší,když se problém řeší s člověkem a než s komplem.samozřejmě oni to čtou,ale technikovy můžeš lépe popsat problém.a když už tam budeš volat nebo psát,tak tam klidně řekní,že problém je v celé čr.já sem to udělal a odkázal sem se na toto forum.sice tomu moc nevěřil,ale aspon vědí že problém není lokální

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pepoš

Tak jsem dnes volal na UPC že mi v Brně-Kr. poli že mi také kostičkuje a seká se obraz. Nejprve se me vyptavala operatorka na kabely atd ...Tak jsem ji tvrdil že je to nesmysl a že to není u mě když to děla spoustě lidí (i kolegum v práci). Přepojila mě na nějakého technika který prohlásil že ví o problému od včerejšího dne že se týká Brna, Vyškova a okolí (odtud zatím problém mají potvrzen) a že pracují na odstranění problému....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jesti máš od nich telefon,tak bych radší volal.podle mě je lepší,když se problém řeší s člověkem a než s komplem.samozřejmě oni to čtou,ale technikovy můžeš lépe popsat problém.a když už tam budeš volat nebo psát,tak tam klidně řekní,že problém je v celé čr.já sem to udělal a odkázal sem se na toto forum.sice tomu moc nevěřil,ale aspon vědí že problém není lokální

 

telefon od nich nemám a podle posledního příspěvku to vypadá že to už zaregistrovali, tak to snad dají do pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Robecz
Brno Řečkovice seká se a kostičkuje hlavně Nova a Prima,trvá to asi týden.

To stejný nám dělá i v Brně v Černovicích. Jsou dny, kdy se na Eurosport, Novu,Primu atd nedá dívat. Spravit nebo poskytnout slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem volal na UPC. Nejprve mládenec, klasika - máte v pořádku kabely? není v blízkosti zdroj rušení např. mobilní telefon? :shock:

Přepojím vás na technika. Technik byl podle hlasu dívčina tak kolem 20 :D Připadalo mně, že místo technika jsem se dostal pouze na jiný support. Děvčica byla rozhodně erudovanější - mluvila o SCARTu a navedla mě, jak restartovat SetTop Box a znovu naladit programy :idea:

Prý to určitě pomůže. Mám to sledovat a když to bude přetrvávat, prý tam pošle techniky a ti vymění STB. To už jsem se válel smíchy.

 

Za jediné pozitivum považuju, že jsem se dovolal na poprvé a nemusel 15 minut poslouchat Mou vlast nebo co jim to tam hrává 8)

 

Večer jsem se modlil U Poirota na ČT1, aby to nevypadlo zrovna když bude odhalovat vraha. Naštěstí to dopadlo dobře, vypadlo to "pouze" asi 2x v průběhu filmu. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník valyhonda

Ja se divam na krasobrusleni na eurosportu a to je strasne,kazdou chvilku se to seka a moje pritelkyne jen nadava,ze to je banda blbu u UPC a delaji si z lidi srandu..... :P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na Eurosportu to dělá dost často :evil: - to vážně skvělé, když se někdo odrazí ke skoku a v tu chvíli to zamrzne :evil:

to se ti zdá,že obraz zamrzl.to jen ten krasobruslař má nový trik.a o jak dlouho vydrží ve vzduchu :D .jinak na KC ví o těchto problémech a na odstranění se prý pracuje.aspon to platí pro BRNO,VYŠKOV,BLANSKO a ADAMOV.v ostatních lokalitách prý problém není. takže doporučuji všem,co nejsou z těchto lokalit,aby to klidně i několikrát denně urgovali na KC

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...