Jump to content

namec

User
 • Posts

  1,180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

namec last won the day on February 10 2022

namec had the most liked content!

About namec

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  ∞ GB
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CAModul,VF box premium
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno-Kohoutovice

Recent Profile Visitors

10,305 profile views

namec's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator

Recent Badges

98

Reputation

1

Community Answers

 1. namec

  Chuck tv UHD

  Ne.Žádné nové info není.Je to jenom povzdech,že by tyto stanice VF mohl přidat
 2. namec

  Chuck tv UHD

  Ale no tak.To,že by VF mohl přidat RTVS 24(3) ,to se shodnem.Ale křičet tady zákazníku plať a koukej do tmy je trochu nefér. 1-To,že Chuck tv nevysílá,není chyba VF,ale problém je na straně Chuck tv. 2-Kdy naposled VF(UPC) zdražoval v souvislosti s tím,že by přidal nějakou novou stanici?
 3. OK.Ale to neznamená,že VF by nemohl,pokud by se domluvil a zařadil C+sport,zdražit.A k tomu článku.Ten jsem pochopil tak,že VF nehodlá vykupovat sportovní práva a spustit vlastní tv stanici,která bude výhradně v jejich síti.Stanici C+sport Skylink spustil a dal nabídku ostatním operátorům ohledně zařazení.Už je jenom na té domluvě mezi Skylinkem a operátory.Tohle není nic o tom,že by neměl VF zájem o zařazení C+ sportu.Navíc v článku není ani jedna zmínka o C+sportu.
 4. @arsenal1 si ve svém příspěvku trochu odporuje.V jedné větě napíše,že "K žádnému zdražení při přidání C+sport nedochází a nedojde" a v druhé větě napíše,že "Vodafon již avizoval že o C+sport nemá zájem"Tak by mě zajímalo,jak to tedy myslel. Narozdil od @arsenal1 jsem @keramik pochopil přesně tak,jak posléze dovysvetlil. Navic jsem nikde ofi. nečetl,že by VF neměl zájem o C+sport.Všude proklamují,že jsou se Skylinkem v jednání a zajemby byl.A jestli nakonec C+sport zařadi a souběžně zdraží,tak se to stejne bude formulovat tak,že ke zdražení stejně muselo dojit z důvodů vyšších nákladů na provoz sítě atd.
 5. namec

  Chuck tv UHD

  Tak pořád je tu Hd verze
 6. Spíš by měli mít v nabidce 4K sportovni nebo doku.stanice.A ne brak typu Chuck tv apod.Kde maji ten proklamovany Love Nature 4k nebo Eurosport.
 7. Nenadávej na Primu,ale na Vodafon,že nedokáže to,co ostatní operátoři.A to,že ostatní operátoři dokázali nastavit svůj systém tak,aby nešli přetáčet jen reklamy, ale pořad šel posunout jak dozadu,tak i dopředu.Vodafone šel nejjednodušší cestou,jakou mohl jit.Žádná snaha navíc
 8. namec

  Disney +

  Jestli nebude přístupná v boxech,tak na 100% bude přístupná v chytrých tv atd
 9. Pro mě by platil sloupeček s cenou.A kdybych si nebyl jist,tak bych asi kontaktoval KC,kde by měli přesně vědět,jak to s tímto balíčkem opravdu je.Tady ti moc lidí nepomůže,protože samy víme to,co ty.Následně bych sem hodil ironický post o tom,jaké že mají zase chaotické nabídky a na co si dát pozor
 10. Co je tam k nepochopení?130 min a neomezené sms + ty data.Kdyby bylo i volání neomezené,napsaly by neomezené volání a sms.
 11. Že by Skylink nechtěl platit za HD verze😒😉😀
 12. Jinak ten můj převod proběhl před zhruba 1 týdnem.Žádná stará zalezitost
 13. Ano,obě smlouvy jsou vedeny na moje jméno.Ale když to jde v tomto případě,tak to musi jít i v případě když je smlouva vedena na jméno yx a druhá smlouva je vedena na jméno xy.
 14. Jak jsem psal výše, mě převedli ca modul z jedné aktivní smlouvy na druhou smlouvu.Obě už po migraci.
 15. Z převedením odkoupeného CA Modulu do VF systemu nic VF nemá.On potřebuje,aby se zařízení pronajímala.Vždycky jde v prvé řadě o peníze.
×
×
 • Create New...