Jump to content

PetrM

User
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  modem Compal, VTV Box, CA Modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Plzeň Bolevec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PetrM's Achievements

Level 6

Level 6 (6/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Vy jste výbornej. A jestlipak takto uvědoměle klikáte i na reklamní bannery na vašich oblíbených webových stránkách a poctivě sledujete i reklamy např na YouTube?
 2. A půjde alespoň ztlumit zvuk, aby člověk nemusel ty zelený znrdy a pod. i poslouchat, nebo to taky zakážou?
 3. HDMI-CEC nemusí být dokonalé, stačila by podpora nejběžnějších značek TV, tolik jich zase není. U mých TV jihokorejské značky fungovalo HDMI-CEC u několika různých levných čínských TV boxů, takže bych pravděpodobně neměl problém ani u toho vašeho. Doufám, že nad ním nezlomíte hůl, když to dokáže číňan u boxu za pár stovek, vám by se to rozhodně mělo podařit také. Jinak to spárování ovladače s TV je určitě šikovná funkce, to vás musím alespoň částečně pochválit, ale je škoda, že se o ní dozvím až tady, nebo z vašich FAQ, a není uvedena v tištěném návodu, který jsem dostal k boxu.
 4. Doporučuji druhou epizodu seriálu Černé zrcadlo s názvem Patnáct milionů meritů, tam je pěkně ukázáno, do čeho se řítíme. 🤥 Černé zrcadlo - Patnáct milionů meritů (S01E02) (2011) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz (csfd.cz)
 5. Většinu toho, na co se ptáte, tu už Ondra z Vodafone vysvětloval, stačí zalistovat trochu zpět..
 6. Zkoušel jste někdo připojit tablet/mobil k TV přes USB-C to HDMI kabel/redukci? Zajímalo by mě, jestli to ta pofidérní aplikace zkousne, nebo bude zase házet nějakou chybu,
 7. Jaký koaxiál? Ten přívodní z chodby do jejich zásuvky? Tak ten u mě nevymění, není přístupný. 🤥 A nedá se to rušení nějak odstínit? Nepomohl by nějaký jiný typ koaxiálu k té TV? Nebo nějaký zesilovač, oddělovač nebo něco takového?
 8. Mám stejný problém, žádný z kanálů na frekvenci 770 MHz mi nejde, všechny ostatní kanály jdou naprosto v pohodě. Problém se ale týká pouze televize v jedné místnosti, nejvzdálenější od zásuvky UPC, na druhé televizi, která je blíže, problém nemám. Koaxiál k TV je kvalitní, s dvojitým měděným stíněním, konektory jsem použil šroubovací satelitní, a je mi divné, že se problém projevuje jen na této frekvenci. Kdyby byl problém v kabelu, asi by se projevil i u jiných programů, ale tam mám všude 100% kvalitu signálu. Je pravda, že v okolí TV mám nějakou další elektroniku, jako router, NAS, TV box, a koaxiál vede přes byt spolu s ethernetem, ale to by snad sinám ovlivnit nemělo, ne? @Jardabr Podařilo se vám to nějak vyřešit?
 9. Díky za tip, to byla asi jediná věc, co jsem ještě nezkoušel, a ono to překvapivě fakt jde. A vzhledem k tomu, že k TV jde připojit i myš, tak je to i celkem použitelné. Jistě, komfort vypadá jinak, a HW v TV není zrovna dělo, takže to chce trochu trpělivost, ale video běží dobře.
 10. Díky za zprávu, to je sice hezké, ale co mám dělat do té doby? V tuhle chvíli je tedy jediná možnost jejich set-top box za 7 pětek měsíčně, nebo čumět na mobilu/tabletu, a TV mít na okrasu? 🙄
 11. Takže prostě ten zmetek nějak pozná, že neběží na telefonu. A nedá se to nějak oblbnout? Hodně mě to štve, protože mám sice chytrou TV, ale to je mi k prdu, když aplikace pro TV s Tizen není. Tak jsem se snažil ji zprovoznit na Android boxu, marně, a přes webové stránky v Chrome to taky nejde, drze mi to nutí stáhnout aplikaci, která je nepoužitelná. A nejvíc mě dostalo, že nefunguje ani zrcadlení obrazovky z mobilu/tabletu. Takže jsem úplně nahranej.😡
 12. A v čem tedy může být problém, když ne v DRM a rootu? Co ještě tedy aplikace vyžaduje?
 13. A ten root jste ověřoval?
×
×
 • Create New...