Jump to content

Ivo Mašek

User
 • Posts

  1,063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Ivo Mašek last won the day on July 28 2021

Ivo Mašek had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  STB Vodafone, modem Compal CH7465
 • Place of subscription of Vodafone services
  Jirkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ivo Mašek's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator

Recent Badges

76

Reputation

 1. Ne vždy platí, že kdo se bojí, nesmí do lesa. Taky se už nemusí z toho lesa vrátit 😀
 2. Já jsem před nějakým časem přecházel ohledně mobilu z O2 na Vodafone. Potřeboval jsem k tomu samozřejmě OKU kód, v mém případě od O2. Oni tam mají také něco podobného, jako zde je "Můj Vodafone". Tam jsem můj OKU kód nenalezl. Takže složitý telefonát (různé přepojování - ten robotek je tam stejně hloupý jako tady) a pak po dovolání se živému člověku, mě ten dotyčný hodně dlouho lámal a sliboval "hory-doly". Můj odchod od O2 nebyl z důvodu nespokojenosti (byl jsem u O2 od doby Eurotelu), ale z důvodu sloučení služeb u Vodafone. Asi po necelé hodině mě ten OKU kód přišel jako SMS na mobil. Chtěli po mě jméno a tuším že i rok narození a číslo smlouvy (to si už přesně nepamatuji). Každý operátor vám musí sdělit váš OKU kód.
 3. Sakra, musel jsem si vzít brejle. 😃 . Ale zajímavé počtení. Už od dob Karnevalu si zařízení pronajímám. A jsem úplně v klidu. Mám postaráno o servis (a byl občas potřeba) a o výměnu bez problému.
 4. Tak on to tam vysvětluje technik. A asi to tak bude jak píše, bohužel.
 5. Vodafone koupil UPC a převzal břemeno, které k tomu náleželo. Pokud některé zařízení nemohl Vodafone provozovat (např. licenční podmínky, atd.), tak ho začal vyměňovat za zařízení své (viz "cihlička"). Určitě Vodafone neřekl, že "cihličku" jste si pořídili od UPC, tak holt máte smůlu. Kupte si nové zařízení od nás. Ne. Došlo k výměně. A má to logiku. A to samé by se mělo týkat i zařízení, zvané CA moduly. Buď překlopit CA od UPC na svůj systém Vodafone, a pokud to technicky nejde, tak vyměnit za CA Vodafone. - Cihlička - stb Vodafone - CA modul UPC - CA modul Vodafone To má přece logiku, ..... nebo ne?
 6. Tak BBC měla údajně nízkou sledovanost. A ty lidově čínské kanály mají asi velkou sledovanost. Hlavně ten zpravodajský kanál. To je slušná vymývárna. Na to penízky jsou, na BBC nejsou. Argument, že na to civí zdejší číňané neobstojí. Všichni mají satelit, nehledě na to, že při životě v zdejším reále a zdejšímu (evropskému) zpravodajství, se těm zprávám z čínské TV akorát zasmějou.
 7. S tím BBC se mě to vůbec nelíbí, ale nic s tím neuděláme. Bohužel. Taková TV8 je holt "zajímavější" a lidem hodně dá.
 8. Jsem rád, že se nenudím a stále mám co dělat. A tudíž se vyhnu tomu TV8. Obzvláště program v 20:00 hodin bude super: Hledat zmysel života. V poradně. ........ kriste pane
 9. Tyhle problémy se spojením herních serverů a on-line hraní tady byly už v dobách UPC. Pokud si matně pamatuji, řešilo se spoustu těchto problémů už před X lety za časů UPC. Ostatně proto si držím druhou inetovou linku od jiného poskytovatele. Každopádně stěžovatel je uživatelem inetu od Vodafone, a opravdu nemusí znát jak a co a proč si on má nastavit a tak podobně. Tohle by měl opravdu vyřešit poskytovatel internetu, tedy Vodafone.
 10. Na ovladači k "cihličce" a Kaonu bylo tlačítko s názvem "i" (informace). Fungovalo to jednoduše, intuitivně, nekostrbatě. Holt, pokrok není vždy pokrok. Co se týče tlačítek, která jsou zapadlá, tak na to se dá časem zvyknout. Palcem jdou nahmatat obrysy "zapadlých" tlačítek. ..... ale to tlačítko "i" tam fakt chybí.
 11. C.M. - Ty weby nespravuje Vodafone, ani nejsou jejich majetkem. Takže když najednou zmizí, tak se k nim logicky nikdo nedostane, ani Vodafone. Apropó: oni ti nějak chybí?
 12. Jo,jo. Byly výpadky. WiFi (mobil), pevný inet...... Já mám výhodu, že se ve mžiku můžu přepojit na pevný inet od GRAPE. Což jsem udělal a pohoda. Teď pár dní pojedu přes GRAPE, ať trochu "opráším" spojení ...... 😄
 13. Vypnout BBC World není šťastný nápad. Řekl bych, že je to solidní blbost.
 14. Tak se na ty kanály nekoukej. Nebo tě někdo násilím nutí ? Ovladač má tu výhodu, že můžeš přepnout jinam. ...... a nebo TV vypnout úplně.
 15. Mám premiový box Vodafone, který mě vyměnili při převodu z UPC na Vodafone, někdy minulý rok v létě. Je pravdou, že s "cihličkou" jsem se loučil těžko, neboť ona fungovala. Ovšem nutno podotknout, že začátky té "cihličky" byly opravdu tristní. Nefungovalo nic. A nejenom u nás. Jako první se s ní seznámili v Polsku. A byli zoufalí, tak jako tady. Stačí si jen zajít do historie tohoto fóra, a počíst si tam od uživatelů značnou řadu postů k oné "cihličce". To byl opravdu velký nepodarek, .... prostě šunt. A jak šel čas, udělali z "cihličky" výborný box pro sledování kabelovky. To box Vodafone nemá takové porodní bolesti ani zdaleka., to se nedá ani přiblížit k začátkům "cihličky". Nikdy jsem po celou dobu, co box Vodafone mám, nezpozoroval nijaké záseky. Přepínání z kanálu na další je rychlé (a oproti Kaonu B3001 přímo raketové - kdo ho zažil, ví) Až se dodělají další věci ( které "cihlička" uměla, ale po dost dlouhé době), u tohoto boxu, bude to fajn. Licence nejsou zadarmo, a u software to platí dvojnásob.
×
×
 • Create New...