Jump to content

Ivo Mašek

User
 • Posts

  1,081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Ivo Mašek last won the day on July 28 2021

Ivo Mašek had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  STB Vodafone, modem Compal CH7465
 • Place of subscription of Vodafone services
  Jirkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ivo Mašek's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator

Recent Badges

76

Reputation

 1. Mám také 300. Stačí to ....... no ale koketoval jsem z navýšením a výměnou toho zázračného modemu (když už to nabízí na úvodní stránce). No ale když jsem si přečetl ten post výše, tak to snad ani nebudu zkoušet. Oni se ozvou sami, pokud budou chtít (a já budu doma). Já to gigo zas tak životně nepotřebuji.
 2. Zítra jsem nucen použít služeb Českých drah, a tak jsem si přes OneTicket zakoupil jízdenku tam i zpět. Jízdenka přišla do emailu, a tak jsem si ji v mobilu rozkliknul. Zadal jsem požadavek externího zdroje ..... a místo obrázku (QR kód) se objeví malinkatý čtvereček, který nám říká, že na tom místě má být plnohodnotný obrázek. No, průvodčí by mě asi poslal někam, viďte. A tam někam bych měl poslat i celý Vodafone. Ale poněvadž vlastním tiskárnu, tak jsem si tu jízdenku s plnohodnotným obrázkem QR kódu (na PC problém není) vytiskl na starý dobrý papír. Inu - pokrok. Nedej bože, aby někdo ve vládě rozhodl, že se nikdy už nebude používat papír, ale vše bude digitální. Přes mobil.
 3. Potvrzení o první zprávě nepřišlo ani do spamu. Potvrzení o druhé zprávě má číslo: 1315418 Děkuji
 4. Takže jeden formulář jsem poslal v sobotu (a na ten mě ani nepřišla odezva, že byl přijat., ač byl skutečně odeslán)., další formulář odeslán včera (vlastně je to ten stejný, jako v sobotu (na ten alespoň přišla odezva, že byl přijat)., ........... situace se nezměnila, vše při starém. Viník (Vodafone) je vysmátý, v pohodě., nevinný se stará, dokladuje, je tzv. "v pozoru" ..... no je to neuvěřitelný. Dokonce (v příloze) dokladují, že nedostali peníze přes SIPO za květen. To je nesmysl. Na jejich kontě ty peníze už dááávno jsou. Pokud se to do týdne nevyřeší, tak mě nezbyde nic jiného, než zajet do Chomutova na Grape SC, kde mají kancl a kde se zákazníkem mluví naživo z očí do očí živý člověk (tohle žádný robotek Tobi nenahradí) a objednat od nich jejich TV. Nerad, ale nebudu mít na výběr. Nikdy bych si nepomyslel, že odejdu z kabelovky. No, a zařízení proti podpisu vrátím na prodejně Vodafone v Chomutově, rozvážu smlouvu a budu mít klid. Já chci mít klidný a pohodový život, nemám zájem o žádné zbytečné starosti a řešit věci, které zavinil někdo jiný a ne já.
 5. Kdyby jsi to četl pozorně a celé, tak bys věděl, že jsem jim už psal. A kdyby jsi byl i více vnímavější, tak bys věděl, že sem chodí lidé od Vodafone a umějí dobře poradit. Víš, tohle je diskusní fórum. Jestli tě to irituje, tak nereaguj a použij to, cos napsal - neřeš to.
 6. Ve fázi převodu UPC / VF nejsem. To ž mám zhruba rok za sebou. Nikdy žádný problém, a najednou tam lítají čísla, která nedávají ani smysl. A na každý měsíc velmi odlišné. Uvidíme co z toho bude.
 7. Zpoždění SIPO v tom s největší pravděpodobností nehraje roli. Protože X měsíců platím 1 756 / 1 755.-Kč, pak najednou přijde částka 3 511.-Kč a pak přijde předepsaná částka 2 054.-Kč (a tato částka nemohla projít ještě ničím). Ta numera přitom nejsou ničím podložena. Neodpovídají realitě.
 8. Jako čekat a případně to zaplatit a až potom si stěžovat a dostávat to (někdy pracně) nazpátek? Já v téhle zemi žiju přes 60 let a tudíž vím, že co navrhuješ, nebývá v naší české kotlině zrovna dobrým nápadem. Protože to pak obvykle končí tak, že viník je úplně v pohodě., a stará se, telefonuje, píše, a přesvědčuje a dokazuje ten, co je v tom úplně bez viny. ..... a ještě dostane sprdunk, proč se neozval hned, jak zjistil nesrovnalost. Vítej v národě českém. Já jsem samozřejmě v "Můj Vodafone" využil formuláře a vše popsal. Tak snad do 10 dnů (nebo jak dlouho) přijde odpověď.
 9. A v částce 2 054.- Kč se projevilo / neprojevilo co ? Že jsem tak smělý.
 10. Ty služby jsou rozepsaný a samozřejmě to vůbec neodpovídá. Tam se někde vzaly peníze z ničeho - nejsou podložený. Někdo si je vymyslel. Nevím koho tam na těchto pozicích zaměstnávají, ale pravdou je, že za Karnevalu a UPC jsem nikdy tohle řešit nemusel. Tak cesta v každém případě nevede přes oněch 3 tisícovkách. Jinak tu Grape TV tady na chomutovsku používají snad všichni. Tenkrát utíkali po přechodu z Karnevalu do UPC. Tady na sídlišti, kde všichni byli pod kabelovkou, nás snad nezůstalo ani 10.
 11. Každý měsíc platím přes SIPO služby od Vodafone v částce 1 756.-Kč, nebo 1 755.- Kč. Dnes jsem nahlédl do "Můj Vodafone" a z hrůzou jsem zjistil, že za červen mám z ničeho nic platit (bez vysvětlení) částku 3 511.- Kč a na červenec mám vypsanou částku 2 054.-Kč !!!!! Vodafone se asi již dočista úplně zbláznil. Chtěl bych vysvětlení od lidí z Vodafone, co sem chodí. Pokud se ze strany Vodafone nebude dodržovat smlouva, kterou jsme uzavřeli minulý rok po přechodu z UPC, pak v Chomutově na prodejně okamžitě vrátím zařízení a přejdu pod Grape SC, od nichž mám inet už od roku 1997 a provozují i TV. Otázka 2 dnů, obzvláště, když mám veškeré kabely do všech místností natažené. Pokud se Vodafone chce zbavit svých platících a bezproblémových zákazníků, kteří tu jsou už od dob Karnevalu, tak toto je opravdu idealní způsob, jak to provést. Přikládám obrázky (aby se tomu věřilo, neb to je pro normálně uvažujícího člověka neuvěřitelné)
 12. Teď jsem si pustil televizi a ten úvod, který je tu tak kritizován, netrvá ani 5 vteřin. Za mojí osobu - mě to fakt nevadí. Mě naopak velmi iritují reklamy, ale to je jiný "chlívek" a jiné téma.
 13. Dobře, k tematu: Tvůj dotaz: Tvá odpověď v tvém postu výše (vlastně rychlejší vlastní odpověď na tvojí vlastní pozdní otázku): ... možná by to chtělo vysvětlení, protože ty máš možnost ten program sledovat
 14. Vážený pane (a jemu podobným), pokud jste sobec a vidíte jenom sebe., tak je to samozřejmě váš problém a má to také vypovídající hodnotu (o vás). Ta ukrajinská televize nevysílá žádné filmy, je to čistě zpravodajství o místech zasažených válkou (kterou opravdu nezačali ukrajinci) a je to určeno pro lidi té země, i ty, kteří museli utéci a zanechat vybombardované domy, mnohdy i svůj osobní majetek, a také část své rodiny, která v těch místech zůstala a ta místa brání, atd. Ten kanál vysílá i v jiných zemí. S nějakou sledovaností toto nemá nic společného. Jestli vás to přesto irituje, je mě vás svým způsobem líto, a jenom si tak říkám, co jste v životě musel špatného zažít, že jste takovým sobcem. Každopádně to ale nebylo nic moc, protože bomby a rakety na vás nepadaly a o žádného z blízkých jste v této situaci nepřišel. A že bych měl být chudák, protože nemám možnost sledovat onen slovenský kanál ? Ne, opravdu se necítím jako chudák.
×
×
 • Create New...