Jump to content

Ivo Mašek

User
 • Posts

  1,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Ivo Mašek

 1. Výpadky se čas od času stávají, a to všem operátorům. A nejenom u nás. Při současné složité a komplikované technice (a její provázanosti) by spíš bylo divný, kdyby k různým občasným výpadkům nedocházelo. Ovšem - některým diskutujícím na Novinkách inteligence doslova srší 😁 . Za všechno může Vodafone . . . protože je úplně nejhorší. (nejhorší ovšem je, že tihle "lidé" mají volební právo)
 2. Dobrý den Já dám obrázek, že si fakt nevymýšlím.
 3. Obávám se, že takhle to nepůjde. V druhém kroku musím zaplatit (používám kartu), takže na jejich účet jim automaticky skočí 17 201.-Kč., a navíc neexistuje možnost si to poslat na krám do Chomutova (jediná možnost je balík do ruky přes poštu - nejde změnit - zkoušeno). Třetí krok je potvrzení - a to jsem radši nezkoušel. A mám takový dojem, že nějaká moje poznámka bude pro ně irelevantní a nebudou se tím vůbec zabývat. Protože moje prašule (plnou pálku) už budou mít na svém účtu. Už nebude ani možno nic změnit. Vlastně jim už bude šuma-fuk, že ve skutečnosti jsem jejich dlouholetý zákazník. Pro mě to znamená - ten jejich přístup - jediné: dej svoje peníze jinému obchodníkovi, tento si je nezaslouží. Apropó: proč u O2 byla možnost si mobil poslat na krám? Proč u Vodafone nelze?
 4. Já jsem si kdysi kupoval Realme 7 Pro, ještě v době, kdy jsem byl u O2. A tam jsem si ho objednal na krám i s různými doplňujícími propietami a s tím, že ho chci čistý, bez jejich "software". V pohodě mě vyhověli. Předpokládám, že stejně to funguje u Vodafone. Takže v plánu bylo si ho (tu Motorolu - ten model opravdu špatný není - nejsem mobilní maniak) objednat na krám a trolejbusem si pro něj zajet. Tož holt nechám vydělat konkurenční obchod. K tomu to evidentně dospěje.
 5. Chtěl bych si pořídit mobil Motorola Edge 50 Pro (je to novinka), (prosím - nevymlouvejte mě ho, asi jsem na tu značku zatížený 😄 ). Obchod Vodafone ho nabízí. Pro nezákazníka za 17 201.-Kč, pro zákazníka za 14 201.-Kč. Takže jsem vpravo v chlívečku zadal, že jsem zákazník Vodafone. Abych mohl pokračovat dále, musel jsem se přihlásit do "Můj Vodafone". Dosud proběhlo vše v pohodě. Po přihlášení ovšem nastal pro mě nepochopitelný problém. Protože v nabídce pro stálé zákazníky Vodafone (mám u nich sloučenou službu TV + internet + mobil) najednou tento telefon vůbec není. Prostě neexistuje. Ohledně Motoroly pouze modely minulého roku s Androidem_13. Nechápu to. (Tak ale do mozku ředitele české pobočky Vodafone nevidím - tak to neřeším). Holt, Vodafone už peníze nepotřebuje, tak já je dám buď CZC, nebo Alze, . . . tam určitě penězi nepohrdnou. Každopádně by mě ovšem zajímalo (a to by mohl vysvětlit někdo z Vodafone, kdo sem chodí), proč nezákazníkům se nabízí tento nový telefon, a proč zákazníkům (dlouholetým) se tento nový telefon (který je na skladě) zapovídá a "cpou" jim rok staré modely se starým systémem (Android_13). Poznámka: Fakt se mě nechce nikam volat, dohadovat se, čekat na tel. odpověď, a tak podobně. Nebaví mě to. Od toho je obchod a tam to buď nabízí, a nebo nechtějí nabídnout - pak jdu logicky jinam.
 6. Já jsem tam dal smějící se smajlík. Asi jsem jich tam měl dát padesát. ...... jednou se z toho tady zblázníte.
 7. Já fakt nevím, na co si pořád stěžujete. 😄
 8. Když chce provozovatel od poskytovatelů jakýkoli lukrativní program, tak musí vzít i tu "vatu". Takhle to dříve fungovalo, a asi to tak funguje i dnes (moc bych se divil, že už ne).
 9. Koukat na film na mobilu - to musí být úžasný zážitek (pro notebook platí to samé). Ano, je to každého svobodná volba - a moje svobodná volba je se tomu nepodřizovat. A doufám, že DVB-C zůstane zachován i nadále.
 10. Mám Vodafone stb (premium box) a na pozici 30 to normálně funguje. Když se podívám do tvých info, tak vidím kulový, co používáš za box, tak nevím ......
 11. Vy, co tak strašně chcete ty sportovní kanály, kolik jste ochotni si každý měsíc připlatit k současné ceně? Ona je to totiž dost drahá legrace.
 12. Mám ten prémiový, a před chvíli jsem to zkusil z 5 metrů. V pohodě funguje. Ten standardní jsem nikdy neměl, takže u něj nevím.
 13. ... a to pomíjím fakt, že ne vždy to stoprocentně fungovalo. Někdy si oba přístroje, kde šlo zapnout CEC, spolu nerozuměly. Ta myšlenka byla dobrá, ale mnohdy s tím byly problémy.
 14. Děkuji za info. Ano, to je CEC. Ale myslím, že STB Vodafone neumí CEC (a to samozřejmě musí umět oba přístroje). Uvidíme, co k tomu napíše někdo od Vodafone.
 15. Já tedy mám ten prémiový STB Vodafone, oba přístroje (STB + TV) v režimu standby, ale o možnosti spuštění TV pomocí HDMI propojeného mezi STB a TV, upřímně, ani nevím, že by to bylo možné. A to se v TV oboru pohybuji 40 let. (Tak zase nikdo nemůže vědět všechno.) Počkejme si na vyjádření někoho znalého, ..... sám jsem zvědavý. Vždy se muselo použít spárování ovladače od STB. Já třeba tuhle možnost nepoužívám.
 16. Spárování DO Vodafone s televizorem: https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sparovani-dalkoveho-ovladani/ ne s každou TV to lze provést
 17. Je to jenom o penězích. Kdo je majitelem O2 ? Kolik ta skupina má dalších výnosných aktivit mimo filmový a televizní průmysl ? Kolik ta celá skupina má roční obrat, zisků, atd ? Kolik taková skupina chce za práva pro ty sportovní kanály ? Atd., atd. Nabízí se logická úvaha, že by Vodafone vytvořil extra balíček, ale . . . zaplatí se to ? Nebo to bude ztrátový podnik ? Kdo pak tu možnou ztrátu bude platit ? Atd., atd. Prostě, jestliže chci auto, v kterém interier bude komplet v pravé kůži a přístrojová deska v pravém mahagonu, tak nebudu spílat Škodovce, proč to do svých aut standardně nedodává, ale tak nějak automaticky se poohlédnu jinde (Bentley, RR, ...) a škodovku prodám.
 18. Tak on zas tak lokální není. Chomutov, Jirkov, Žatec, Louny, Kadaň, Klášterec, ... Má zajímavé nabídky a funguje (nejdříve pod značkou Nero, pak Grape SC) od roku 1998. Jen tak mimochodem, Grape SC je spolumajitelem páteřní inet sítě Vídeň - Praha - Berlín. https://www.grapesc.cz/
 19. Na Grape SC (inetová televize + internet) mají ohledně cenové politiky sportů rozumný názor. . . . . který se tady některým nebude líbit.
 20. Jeden francouzský truhlář někdy roku 1924 pronesl nevědomky památnou větu: "Nikdy neopravuj to, co funguje". Škoda, že nebyl známým vědcem. Takhle ho nikdo nebere vážně a jak to dopadá.
 21. Stále nefunguje. Ovšem než to začali opravovat, tak to fungovalo. Ještě v pátek. Teď využívám zařízení, ale zároveň ho nemám. Einstein by se nestačil divit.
 22. Já tedy už nějakou delší dobu STB-Vodafone mám (verze pro kabelovku, ne pro IPTV. Vizuelně jsou oba stejný)., a rozhodně nepozoruji žádnou pomalost, nebo že by něco nefungovalo jak má.
 23. To máš tak. Nejdříve tě navnadí na stránku, kde ti slíbí splnit si vánoční přání. Pak tě z té vánoční stránky s tvým přáním převekslují na obyčejné stránky všedních dnů s podmínkami všedních dnů, kde se dozvíš, že nemáš nárok. No a aby tě to nebylo líto, tak tvé přání vypustí do vesmíru. Dříve se říkalo, že se to vypařilo jak pára nad hrncem. Holt teď je ta moderní doba. Ať žijou Vánoce.
 24. Kam to posune tady v českém prostoru? ..... Už tady žiji hodně dlouho, pamatuji ještě presidenta Novotného. Takže tuším, kam to (ne)posune. Ale nechci prudit. A pan Dvořák v Anglii? Do roka a do dne - a máme ho zpět. U nás. U nás je totiž "možný všechno". Tam ne.
 25. Tohle nebude problém v koncových zařízení, ani to nebude problém na vstupním zařízení domů. Tady bude něco špatně v nějakém uzlovém bodě Kolína.
×
×
 • Create New...