Jump to content

Ivo Mašek

User
 • Posts

  1,015
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Ivo Mašek

 1. Pokud máš set-top-box Kaon (ten, co ti ukazuje vepředu hodiny), tak v tom případě se tě ještě dlouho nikdo neozve. Pokud máš (měl jsi) set-top-box "cihličku" (to je ten robustnější přístroj, který vepředu žádné hodiny nemá), tak to se ti už ozvat měli. Nejdříve posílají emaily (já měl dva) s upozorněním, že se blíží výměna a převedení na Vodafone a pak ti zavolají a dojednají den a čas, kdy k tobě přijde technik a provede výměnu zařízení a k tomu i převedení pod Vodafone (na mobil ti přijde několik SMS s různými informacemi a přihlašovacími údaji). Předpokládám, že máš buď Kaon, nebo CA modul. Cihličku by již k dnešnímu dni neměl mít v systému nikdo.
 2. Já měl problém s přihlášením do Můj Vodafone. Přihlašovací údaje, co poslali na mobil (SMS) nefungovaly. A tam se dostat je dost důležité, protože tam máš přehled o platbě, a další věci, které je dobré znát. Takže jsem napsal na email: poradime@vodafone.com podrobný popis mého problému. Asi za tři dny mě zavolali (nikoli poslali SMS, ale zavolali) na mobil a já jim vysvětlil problém. Ta paní, co se mnou mluvila, mě řekla, jaké přihlašovací údaje mám napsat. To jsem udělal, a zároveň jsem ji měl stále na telefonu, takže jsme to dali do kupy a vyzkoušel jsem to. Trvalo to ani ne 5 minut. Tím byl u mě problém vyřešený. Další problémy (spíše problémky) jsou pak ohledně příjmu TV. To popisuji jinde. Není to nic, co by znemožňovalo sledování TV a dá se to nouzově napravit. Je třeba tomu opravdu dát čas. Proto jsem v minulém postu připomněl úplné začátky "cihličky". Je dobrý si na to vzpomenout. Vadí mě například to, že si zapnu dejme tomu nějaký 50. kanál, chci vědět něco blíže. Na "cihličce" jsem zmáčkl info a naskočily informace. Tady mě naskočí také informace, ale u prvních, asi třech, nebo čtyřech kanálů, na které nekoukám. Na ten 50. se musím doklikat. Ale jsou to věci, které se dají přežít. Prostě - dejme tomu čas. Nějaké závratné zhoršení nepozoruji. Vlastně tak nějak nepozoruji nijaké zhoršení. ..... ale je možné, že nejsem nijak náročný.
 3. Po přečtení posledních postů jsem si vzpomněl na jeden film, kde velitel tanku (říkali mu Pošuk) tam neustále na svého mechanika nadával, že šíří negativní vlny .... 😀. Proč ten negativismus? Tady za kopečkama mám Německo a tam už několik let funguje Vodafone, který koupil tamnější velkou kabelovku (Kabel Deutschland). A ono to tam všechno funguje a už tam nabízí i nové set-top-boxy. Od stejného výrobce, jaké máme nyní my, tedy francouzský Sagemcom. Vzpomínám si na začátky s "cihličkou". V té době zařízení vhodné na vyhazov z okna na asfalt. Když jsem se s ní nedávno loučil, tak jsem byl smutný. Dejte tomu čas.
 4. Měl jsem "cihličku" a k tomu od UPC internet. V den výměny zařízení za STB Vodafone a za modem od Vodafone došlo k přehlášení na Vodafone a odšmiknutí od UPC. Pak mě čekala anabáze s přihlášením na Můj Vodafone (obdoba Moje UPC). Pouze ještě nejsou srovnány finance, protože mě na Vodafone vznikl přeplatek. UPC vybíralo peníze dopředu, Vodafone vybírá peníze pozadu. Tím vznikl přeplatek. Toto vše bude srovnáno, v mém případě, 25.8.2021. A pak už budu ve všech směrech definitivně spojen s Vodafone. Co se týče poplatku za služby, ty jsem měl přes SIPO, a to zůstává i u Vodafone. Trochu jinak je to u těch, co nevydrželi čekat na oficialní přepojení kabelovky z UPC na kabelovku Vodafone a spěchali. Tam je to trochu komplikovaný. Alespoň z mého pohledu .
 5. No tak já mám v provozu 3 televize. V obýváku a druhém pokoji mám TV přes STB, jsou to TV z dnešní éry., ovšem v kuchyni mám malou CRT, která umí přehrát VHS kazety., malá úhlopříčka, vyrobeno někdy v první polovině 90-tých let. HDMI nezná. Tak tam mám analog. Paní to používá jako kulisu při vaření. Až ten analog zruší, konečně se tam uvolní místo pro věci, které do kuchyně patří.
 6. Nespustíš ho, protože do něj musíš zapojit koax z datové (prostřední) zdířky. Ono to tak bylo po celou dobu fungování. I kdyby jsi ho tak znovu zapojil, tak už není spárován. Na datové zdířce je už modem. "Cihličku" rozebrat a vykuchat. Tedy vyndat HDD, hodí se i zdroj, ...... a pro fandu různých slaboproudých zařízení se tam najde lecos zajímavého. Kdo se o tzv. radioamaterismus (jak jsme tomu kdysi dávno říkali) nezajímá, tak je mu "cihlička" k ničemu a asi ji měl odevzdat technikovi. On už určitě bude vědět, co s tím a jak součástky použít. Soubory na HDD budou zřejmě kodovány - nevím, neumím posoudit. Pokud ano, a není k dispozici "dešifrovací" nástroj, tak HDD zformátovat a máš čistý HDD.
 7. Mě se technik zeptal, jestli má "cihličku" vzít s sebou, nebo jestli si ji budu chtít nechat. ..... tak jsem si ji nechal.
 8. Vše pod taktovkou Českého rozhlasu. Jejich pobočky po republice. Zahraniční tam nejsou (pokud tedy nejsou utajeny). Alespoň já je nenašel.
 9. Lze i rádia: na DO klikni na domeček. šipkou přejeď na aplikace pak šipkou směrem dolů dojdeš (ne jenom) na radio.
 10. 😄 Tam se bude špatně vymýšlet odlišný název. Ony ty "drobečky" jsou oba stejné. Já mám tedy ten Premium, co se do ovladače "zašeptá a on splní přání" 😄, ale zatím nemám potřebu to používat. Technik, co mě to přivezl, to vyzkoušel a fakt to funguje. A jsou to opravdu lehké "drobečky", protože já jsem musel formovat kabely, neb ony ten STB nadnášely. A to vypadalo fakt divně. Takže jsem musel vyformovat přívodní kabely, hlavně koax. Ten je originál od kabelovky a je robustní.
 11. kenny: Proč se ti na dálku hrabali v modemu, když tebou popisované problémy jsou v audiu, tedy v STB .................. no, jsou věci mezi nebem a zemí ........... Co se týče audia, tak zatím pouze a jenom nastavit v menu položku "stereo". Na ostatní zapomeň. Nebude to fungovat. Zatím ..... Moje poznatky po zhruba týdenním provozu: Po přepojení z "cihličky" na STB Vodafone a modem (měl jsem jednu krabičku, teď mám dvě krabičky., stačil mě jeden koax, teď mám dva koaxy, .....) jsem nejdříve vyzkoušel internet, ten byl a je OK., na mobilu jsem předělal nastavení na WiFi, také OK. Pak jsem si zapnul TV a ...... zhruba 70 procent kanálů černá obrazovka bez zvuku, bez hlášení chyby / error. Provedl jsem tedy vypnutí jak modemu, tak i STB, po chvíli opětovné zapnutí (modem fakt najíždí na můj vkus opravdu dlouho) a hle .... vše OK. Všech 199 programů funguje. Dva problémky přesto zůstaly. 1) Když si projíždím všechny kanály, tak minimálně u jednoho z nich (a je to různorodé, vždy je to jiný kanál) se objeví černá obrazovka bez zvuku. Řešení fungue tak, že na dálkovém ovladači vypnu STB, po pár vteřinách zapnu a hup - obraz i zvuk je OK. Nejdříve jsem to zkoušel tak, že když jsem narazil na takový "černý" kanál, tak jsem přepnul na další v pořadí (ten byl OK) a opět se vrátil o krok zpět, na ten "černý". Byla tam furt tma. Sranda je v tom, že tyhle "černý" kanály (programy) jsou různorodé, v celém spektru. Není to vlastně problém jen jednoho muxu. A nikdy to nejsou stále a ty samé kanály. Jak píšu - objevuje se to cik cak v celém spektru 199 programů / kanálů. A vždy (až na jednu výjimku) je to jeden kanál. Nestalo se mě, že bych při procházení narazil na nějaké další. 2) Na 51. kanále mám AXN HD. Obraz i zvuk v pořádku. Přepnu na další kanál, tedy na 52., tam je TV1000Russkoje Kino. Tam se objeví obraz v pořádku, ovšem zvukový doprovod zůstává z 51. kanálu (AXN HD). Přepnu na další kanál (je to 58.,protože 53. až 57. jsou vynechané - neexistují), a tam je logo Amazon a ticho. Vrátím se na 52. kanál (to ruské kino) a hle - správný zvuk, který přísluší tomu ruskému kinu. Opět se přepnu zpět na 51.kanál (AXN HD) a obraz i zvuk je správný, tedy AXN HD. Schválně opět přepnu dopředu na 52. kanál (ruské kino), obraz v pořádku, ovšem zvuk AXN HD. ........ Mě osobně je tohle fuk. Rusáky nesleduji. Ale jako zajímavost je to dobrý, ne? Tak to by asi tak zatím bylo všechno.
 12. kenny: Nejedná se spíše o "cihličku"., a nikoli Kaon, které ukazují hodiny? Ten tvůj poslední post na to vypadá. "Cihlička" ti opravdu zahlásí absenci sítě, protože ten koax do něj je veden z datové zásuvky, i když na "cihličce" je vstup do klasické TV zdířky. Klasický Kaon (ten s těmi hodinami) se zapojuje do TV zdířky (jak na STB, tak i na TV zásuvce v bytě. Ten by šlapat, byť omezeně, měl.
 13. Zajímavost z Vodafone v Německu. Nutno ovšem dodat, že Vodafone tam před X lety pohltil celý Kabel Deutschland. A že rozdíl mezi Kabel Deutschland a globálním UPC je prostě velký. Takže Vodafone v Německu to měl mnohem snazší, než u nás. .... ale třeba se i my časem dočkáme všeho, co mají tam. https://zuhauseplus.vodafone.de/digital-fernsehen/tv-endgeraete/
 14. Tak ta druhá televize byla od začátku koncipovaná jako "hloupá" TV. Tam jsem nikdy nepočítal s možností videotéky, zpětného shlédnutí a podobný fičurinek. Proto právě tam jsem do poslední chvíle držel STB Handan (ten s tím "zeleným okem"), který jsem měl ještě z dob Karnevalu a proto právě tam jsem ho vyměnil za malý Kaon. "Cihličku" a teď STB Vodafone s modemem jsem proto dával na velkou TV v obýváku, kde jsem to od začátku koncipoval i pro sledování "netelevizních" programů, pro mě hlavně filmotéka. Tu velmi využívám.
 15. Děkuji za odpověď. Ten STB Vodafone by měl umět i jen příjem TV, tedy vstup jednoho TV koaxu, předpokládám. Tedy, mělo by to logiku. (pokud to tak nefunguje, tak mě opravte). Takže prostá výměna Vodafonu za Kaon by vyřešila to vedení dvou systémů, což předpokládám, že je solidní opruz.
 16. Mám dotaz, který se nejspíše bude týkat lidí, kteří již mají dlouho po výměně "cihličky" za STB Vodafone a současně provozují STB "malý" Kaon pro druhou televizi. Provozoval jsem ještě do nedávna pro jednu televizi "cihličku" a pro druhou televizi "malý" Kaon (to je ten, co ukazuje i hodiny). Protože Vodafone tlačí čas, a musí urychleně vyměnit "cihličky" za svůj STB., tak i u mě provedli výměnu a místo "cihličky" mám již STB Vodafone. Malý Kaon mě byl ponechán. Takže momentálně mě běží TV signál jak pro nový STB Vodafone (pro jednu televizi), tak i pro malý Kaon (pro druhou televizi). Ovšem v "Můj Vodafone" (proto jsem tak tlačil na to, abych tam měl přístup) jsou pouze služby: STB Vodafone a Modem. O druhém STB, což je "malý" Kaon tam není ani písmenko. Vy, co jste tou výměnou nového STB Vodafone prošli před delším časem, máte v "Můj Vodafone" ve službách také jenom ten STB Vodafone a modem., nebo tam máte ještě k tomu "malý" Kaon? Otázka pro lidi, kteří se motají kolem Vodafone: Bude ten "malý" Kaon fungovat i po 1. srpnu 2021? Když není uveden ve službách v "Můj Vodafone"? Pak tam mám ještě (z mého pohledu) chaos ve vyúčtování. nějaký přeplatek a zároveň nějakou platbu na příští měsíc, což je numero, jako kráva. Ale k tomu se rozepíšu (a požádám o vysvětlení) později.
 17. Tak ať mě to, proboha, tedy zprovozní. Ať mě pošlou FUNKČNÍ přihlašovací jméno a FUNKČNÍ heslo. Přece toho zase nechci tolik. A je mě umožněno prachobyčejné přihlášení do Můj Vodafone. Hurá. Už to funguje. Volali mě z technické podpory (ještě, že mám dnes noční a ne denní směnu a nejsem tudíž momentálně mimo můj PC) a vše vyřešeno. Přihlašovací jméno, které mě včera po přepnutí z exUPC na Vodafone poslali na SMS na mobil, se muselo dnes změnit. To původní bylo nefunkční. Zdánlivá maličkost, která roztočí kolo problémů a potíží.
 18. Na stolním PC nemám WiFi. Tam mám pouze kabel. Jen tak mimochodem, z mobilu to také nejde. Mám vždy prý zopakovat nějaký dotaz. Zkoušel jsem i přes Firefox (a také přes Edge). Nic. Nic. Stále mě to píše, že mám zopakovat dotaz. V obchodě Vodafone v Chomutově na Palacké mě tam asi s tímhle problémem ti hoši moc nepomůžou, předpokládám. Tam maximálně oproti podpisu vrátím zařízení. Ono to, bohužel, k tomu nezvratně spěje. Nikdy by mě nenapadlo, že to dojde až sem. Asi idealní by bylo, aby nějaký technik přijel přímo ke mě, já mu tu půjčím svůj PC a budu se koukat, jak to půjde.
 19. Takže mě přišla informace, že platba za služby byla přijata. A že k dalším informacím si mám vlézt na "Můj Vodafone". To mám ale stále zakázaný. Stále se tam nedostanu. Takže se vůbec nedozvím, jestli bude fungovat SIPO, nebo jestli si to mám převekslovat jinam, atd., atd. To se všechno dozvím až z poslaných upozornění, že jsem dlužníkem. Sorry - ALE TAKHLE NE !! Jsem u kabelovky už od začátku Karnevalu. byl jsem jedním z prvních zákazníků. Po převedení na UPC se tady hromadně přecházelo k IPTV od GrapeSC, protože snad všichni tu máme od nich inet. Já si ho držím doposud a dobře dělám. Te´d se mě to bude náramně hodit. V tomhle domě, kde bydlím, jsem snad jediným zákazníkem kabelovky. Asi tím narušuji nějaký jejich systém. Teď, po převedení na Vodafone - ohromný problém. Neschopnost mě umožnit se přihlásit na web. Včera mě přišla zpráva od P. Pospíšila (specialista technické podpory), že moji zprávu předal dále. Výsledek: Nikdo jiný se neozval, přihlášení nefunguje. Včera ráno mě na mobil přišla SMS, že jsem již převeden a že pokud budou problémy, mám jim na SMS odpovědět. To jsem učinil, ..... a nic. Nezájem. Takže pokud nenastane změna, budu nucen (a to opravdu nerad !!) zajít do kanceláře Grape SC, učinit objednávku k zapojení dvou krabiček (TV v obýváku a děcáku). Tam se, jen tak mimochodem, mluví s živými lidmi. Což mnozí už ani neví, jak to vypadá. Do třech dní je montáž a zapojení IPTV STB hotova a vše funguje. Alespoň jsem od sousedů nikdy nezaznamenal nějakou stížnost. Bude mě to mrzet, ale Vodafone mě k tomu doslova nutí a tlačí. A bude to paradox, že to nebude odchod kvůli kvalitě TV a inetu., ale kvůli neschopnosti mě umožnit se přihlásit ke svým datům na Můj Vodafone. Já si svoje finance a informace o nich uhlídat musím. To snad všichni chápete. Tohle už není o špatném pocitu. Jsem opravdu nas*aný !!!
 20. Je to zhruba 33 hodin od převedení z UPC na Vodafone. Před chvílí mě přišel email. Ta zpráva je veselá a optimistická ..... ale nefunguje to.
 21. Televize, ani internet zatím špatný není. Musel jsem sice resetovat oba přístroje, teď to zatím (úmyslně píšu "zatím") funguje OK. Problém (a snad i neřešitelný) je s přihlášením na Můj Vodafone. Už jsem dostal dotaz na mobil, takže po mé odpovědi to snad budou nějak řešit., dále jsem dostal odpověď na email z "poradime@vodafone.com" (tam jsem jim včera psal), že se tím technici budou zabývat. Pro mě je nepochopitelné, že tak primitivní věc, jako poslat správné údaje (přihlašovací jméno a heslo) tam neumí a mají s tím problém. Já samozřejmě nechci opakovat dotaz, ale jenom se primitivně přihlásit. Takže i ta kolonka s opakováním dotazu je postavená na hlavu. jak jsem už psal - jsem z toho rozmrzelý a mám stále větší nedobrý pocit. A to ještě nevím, jaké přihlašovací údaje mě čekají v sekci Můj Vodafone (jestli tedy budu patřit mezi ty vyvolené, co tam smějí nahlédnout). Mě tam hlavně bude zajímat financování služby, jakým způsobem, atd. Protože doposud nikdo z Vodafone jednoduše, nahlas, zřetelně a uchopitelně nesdělil, zda u zákazníků exUPC bude možno pokračovat v platbě přes SIPO, nebo si to budeme muset převekslovat. A to se dozvíme jen a pouze v sekci Můj Vodafone. Pokud se tam dostanem, pochopitelně. A kdo se tam nedostane, dozví se kulový a po čase mu budou chodit nedoplatky a možná i penále za nezaplacené služby. Co pak bude následovat, je myslím jasný. Ač nerad bych k tomu sáhnul.
 22. Ráno moudřejšího večera. Naštvaný jsem ale tak nějak stále. ..... tenhle týden mám volno pouze 2 dny (včerejšek, který jsem skejsnul v bytě., a dnešek, který bude nemlich to samý). Dělám 12-ti hodinové směny a navíc mě čeká jedna noční šichta navíc. Tento týden je prostě bomba. A venku je azůro. Ten termín do konce července je špatný už od začátku. Konec měl nastat buď na konci června, nebo na konci listopadu. Červenec a srpen jsou měsíce dovolených. ohromná spousta lidí má zaplacené zájezdy z minulé sezony, kdy pomalu nesměli ani za hranice okresu. Rozhodně nebudou letos rušit "dva roky" zaplacenou dovolenou kvůli výměně boxu. A v prosinci mají lidi úplně jiný starosti a fofr, než aby se zabývali nějakým boxem. Tohle tady vedení Vodafone vůbec nevystihlo. Té "cihličky" se budu loučit velice těžko. Zpočátku box, který lezl na nervy, ale postupně vychytáním much super zařízení. Stálo to mnohé velké úsilí, aby z toho boxu udělali plně funkční mašinku. Nemůžu o té "cihličce" říci jediné křivé slovo. Tohodle boxu je opravdu velká škoda. Kaon B3001 a "cihlička" - super mašinky. Takže od půl dvanácté jedu na nový STB Vodafone a modem Compal. Vyjuchanej z toho tedy nejsem. Občas se na TV nezobrazí nějaký tv kanál (je to různé, je to všehochuť)., po reset STB je to pak v pořádku. Ovšem resetovat STB takto - to asi není řešení. Zlatá "cihlička", absolutně bez problémů. Takže nastal ne pokrok, ale úpadek. Dále údaje, které jsem dostal na mobil (SMS), kterých je požehnaně (až si začínám myslet, že centrála sídlí v pokladně ČNB), jsou zvláštní. Jméno i heslo na "Můj Vodafone" je špatné - to mě hlásí po snaze se přihlásit. Mnohokrát obnovené heslo - momentálně je chyba, zopakujte to. To bych ovšem mohl do aleluja. Ovšem do "Moje exUPC" se v pohodě přihlásím a ač již nemám zapojenu "cihličku", tam se jede stále po staru a zapojenou jí mám. Napsal jsem na poradime@vodafone.com a uvidíme, co z toho bude. Takže místo radosti - velké rozpaky. Spojovat posty, které nedávají smysl - to je taky majštryk.
 23. V jiném tematu jsem nedávno psal, že se mě to poslední dobou začíná nelíbit. Ten Vodafone a jejich organizace práce, obzvláště, když jim čas dupe na paty. V pátek mě volali z Vodafone, že v pondělí (dnes) mezi 14:00 a 16:00 hod., přijede technik a provede výměnu nového STB a modem za stávající zlatou "cihličku". Nu což, souhlasil jsem a zařídil si to. V poledne jsem odpojil "cihličku", připravil kabeláž, připravil prostor a jal jsem se čekat na ten zázrak. A tak čas běžel a v 15:15 hod. mě nějaká paní z Vodafone volala, že nikdo nepřijede (nemohla ve 14:00 hod., je potřeba zákazníka trochu podusit), že Vodafone má opět nějakou poruchu. Co tady čtu na foru, tak tolik poruch nebylo za UPC a už vůbec ne za Karnevalu. Furt nějaká porucha. Tak jsem paní vysvětlil, že nejsem nezaměstnaný, ani nejsem akcionář, ani majitel firmy., ale že chodím do práce a u nás se holubník netoleruje. Že tento týden mám dost nabušený, protože mě mimo mé šichty ještě čeká noční přesčas. Týden jak vyšitej. A že pak máme generální výpad (tam žádné volno nepřichází v úvahu) a pak přichází čas dovolených. Takže možná budu mít čas až tak v říjnu, listopadu. Na to mě paní odpověděla, že do začátku srpna musí být migrace dokončena. Takže ten čas jim opravdu dupe na paty, ale tam jako by se nechumelilo a zákazník je asi něco jako šachová figurka, s kterou pohnou, jak se jim to časově bude hodit, né té figurce. Takže jsem "cihličku" zapojil nazpátek a hle - vše funguje. Ale prý porucha. Možná v Praze, tady daleko od Prahy nic a předpokládám, že technici najmutí Vodafonem sem nejezdí z Prahy, ale jsou zdejší. Takže jsme se domluvili na zítra mezi 10:00 - 11:00 hod. Pokud bude zase nějaká porucha (a nebo rybník - je vedro, kdo by jezdil po sídlišti), tak prostě už žádný termín nebude. U Vodafone si musí uvědomit, že nejsme figurky na jejich zavolání a že domluva je férová a plní se !! Někdo tady nedávno měl podobný problém. Akorát obráceně. Zákazník chrlil termíny a technikovi se to nelíbilo - i když jim čas dupe na paty. Pokud zase zítra bude porucha (rybník), nebo pro změnu zase covid (to už tu dlouho nebylo), tak to operátorce típnu a prostě nic. Ať se starají a uvědomí si, že tu jsou pro nás, ne my pro ně. Protože můj čas také není zadarmo.
 24. Jo, jo. To je ta stránka. (už jsem jim poslal email, na Vodafone) Pak mě zaujala ještě jedna věc. když se odhlašuji, tak na horní liště mám možnost: "moje exUPC" a na pravé straně lišty je "Přejít na web Vodafone". Na "moje exUPC" to nejde. Odkaz je neklikací. Jde se pouze odhlásit na "Přejít na web Vodafone". Když mě to tam přenese, tak je tam info pouze pro lidi, co mají nějakou službu od Vodafone. Jenomže já od nich nemám vůbec, ale vůbec nic! Ani telefon, ani STB, ani modem, ..... prostě nic. Pro mě, jakožto majitele "cihličky" a malého Kaonu, tam není vůbec nic. Od UPC / Vodafone jsem pouze dostal 25. dubna email, že se mám připravit na výměnu cihličky za Vodafone STB a jejich modem. Dne 26. května mě přišla ta stejná zpráva (dalo by se říci - 2. knižní vydání). očekávám, že kolem 20. června mě přijde 3. knižní vydání. A čuju, že to takhle bude až do prosince. Mě je to fuk. Ten frmol, co najednou budou mít (a já třeba v jejich termíny nebudu mít čas) je jenom jejich boj. Začíná se mě to nelíbit. Předpokládám, že ta možnost na horní liště (moje exUPC) by měl být odkaz na stále fungující web UPC. Kde se řeší "cihlička" a vše, co se týká lidí, co mají zařízení od UPC, nikoli od Vodafone. No vida. Už to šlape. Kdo a kde udělal renonc a čekal, až se dotyčný (tedy já) ozve., to se asi nikdy nedozvím. Tu poslední větu jsem napsal až dnes po osmé hodině. To spojování postů po tak dlouhé době, které navíc klame tím, že chybu spravili po "hodině" - to je taky výkon. Každopádně je tímto nesmyslným spojováním postů, mezi nimiž je mnoho hodin prodlevy, je také znemožněna oprava postu.
×
×
 • Create New...