Jump to content

namec

User
 • Posts

  1,173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by namec

 1. namec

  Disney +

  Jestli nebude přístupná v boxech,tak na 100% bude přístupná v chytrých tv atd
 2. Pro mě by platil sloupeček s cenou.A kdybych si nebyl jist,tak bych asi kontaktoval KC,kde by měli přesně vědět,jak to s tímto balíčkem opravdu je.Tady ti moc lidí nepomůže,protože samy víme to,co ty.Následně bych sem hodil ironický post o tom,jaké že mají zase chaotické nabídky a na co si dát pozor
 3. Co je tam k nepochopení?130 min a neomezené sms + ty data.Kdyby bylo i volání neomezené,napsaly by neomezené volání a sms.
 4. Že by Skylink nechtěl platit za HD verze😒😉😀
 5. Jinak ten můj převod proběhl před zhruba 1 týdnem.Žádná stará zalezitost
 6. Ano,obě smlouvy jsou vedeny na moje jméno.Ale když to jde v tomto případě,tak to musi jít i v případě když je smlouva vedena na jméno yx a druhá smlouva je vedena na jméno xy.
 7. Jak jsem psal výše, mě převedli ca modul z jedné aktivní smlouvy na druhou smlouvu.Obě už po migraci.
 8. Z převedením odkoupeného CA Modulu do VF systemu nic VF nemá.On potřebuje,aby se zařízení pronajímala.Vždycky jde v prvé řadě o peníze.
 9. Uz se tady řešilo,že když je člověk už převeden do Vf systému,tak by to nemělo jít.Mě ale převedli.Sice z jedné mé smlouvy na moji druhou smlouvu ale převedli.
 10. Souhlas s tím HBBTV.Ty tlačítka k tomu přímo vybízí,aby byla k tomu využívána
 11. @Ondra - VodafoneNe polar Tv,ale Power tv
 12. Dotaz na někoho z Vf.Budou se v rámci app pro Android tv(následně op.system pro LG a Samsung) doplňovat chybějící tv stanice, které v tuto chvili chybí oproti nabidce v stb.Chybi Power tv,Chuck tv,Inside tv,čínské tv stanice.Že chybi nějaké regionalni stanice chápu,protože i v stb jsou rozděleny podle krajů a v app je asi těžké to stejně selektovat.
 13. Ja jenom čekám,až vyjde aplikace na Samsung a vrátím jim jejich stb
 14. Ano funguje.U mě na Google chromecast 4 a Xiaomi mi tv stick
 15. Jak je to s možností nahrávání?Je ta možnost?A jestli ano,kam se nahrávky ukládají?Do tv nebo někam do úložiště tak jak při nahrávání přes STB?
 16. Přes modul naladěna i TV Blansko.Premiovy stb zatim nic
 17. Zvětšit si na displeji telefonu fakturu tak,aby si měl QR kod dostatečně velký,udělat screenshot displeje,a pak postupovat,jak popsal Adolf.Neboli v fonu otevřít bankovnictví,vybrat QR paltbu,možnost zvolit výběr QR kodu z galerie a zaplatit.Trvá to asi o 30 sec dýl,než jak popsal Adolf
 18. @Ondra - VodafoneSe nedivím,že nejsi fanoušek TV8.Toho fanouška této stanice bych chtěl poznat.Takový se bude ale asi těžko hledat.😀
 19. Vůbec se nebojím to napsat.A napíšu to klidně znova.Tv8 a Tv ABC jsou zlodějské tv a v rámci některých svých pořadů i vymivají lidem mozek.Aspoň z mého pohledu.Na druhou stranu jsou lidi většinou svépravní,takže je jejich svobodna vůle, ze těm rádoby věštcům zavolají a ještě tomu věří.Nebo že věří tomu,že ty sklíčka,co vydávají za bůhvico,jsou originály.Ale jak se říká,nechci slevu zadarmo.Nakonec se určitě diví,až jim dojde účet za telefon,kolik ze musí zaplatit.
 20. TV8 už v nabídce dávno je.Ondra to očividně blbě napsal,že nově přidavaji tuto stanici.
 21. Předpokládám nějakou takovou odpověď: Vodafone tv je nová platforma na trhu a postupně se ji snažíme vylepšovat.
 22. @Ondra - Vodafone když už budete šibovat s programovými pozicemi,zkuste při té příležitosti spravit i problém s pořadím stanic.Od přidání stanice 1+1 registruji tento problém,viz foto v příloze. I když přesunu stanici na jinou pozici,třeba na 161,kde mám v tuto chvili TA3,tak po přesunu 1+1 na tuto pozici stb ukazuje na 161 jak TA3,tak 1+1.
 23. To jako budou v nabidce 2 zlodějsko-vymivaci mozku televizni stanice tv8?
 24. Tak normalni to muze byt,ale neni normalni si neoverit u kamamose,jestli to neni nejakej fake
×
×
 • Create New...