Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaF

Jsem z Brna. Díky té proruše se na to nedalo týden koukat.

 

Den 1. pokus dovolat se do UPC. "Klientské centrum má momentálně poruchu - moc se omlouvají, na odstranění závady pracují."

 

Den 2. pokus dovolat se do UPC. "Nelze se dovolat. Jednou to zazvoní a pak se spojení přeruší. Po cca 20. pokusu to vzdávám."

 

Den 3. Vyplním kontaktní formulář a čekám. Ten samý den večer to opraví. O tom co se dělo se dovídám pouze náhodou z doslechu.

 

Den 4. Čtu článek na Digizone. Namísto tohodle vyjádření bych spíš čekal omluvu na první straně UPC webu plus nějakou tu symbolickou slevu. Přece jen se to přes týden nedalo sledovat. Odpověď na ohlášení stále závady nikde. Slibují ji do 48 hodin. Nyní je to už 96 a nic.

 

Den 5. Rozhodli jsme se ukončit smlouvu s UPC. Stejně nám už dlouhou dobu vadilo neustále přibývající množství reklamy. Původně jsme si bláhově mysleli, že když je pořad ve vyšší nabídce za výšší cenu, tak to bude podle toho vypadat. Mýlili jsme se. Do UPC jsem se opět nedovolal. Tak vyplňuji kontaktní formulář. Snad se chytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník onak

Ahoj, chtěl bych se zeptat, právě před chvílí se mi začal sekat obraz na muxu 658 MHz (ČT1, Nova, Prima, ...). Máte někdo taky takový problém. Lokalita Příbram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Weiny

Otrokovice: Naladil jsem přes modul Conax všechny DVB-C programy, spokojenost, kromě: Eurosport HD, National geographic HD, Discovery SD.

Tyto tři programy mají i několikrát do minuty výpadek signálu, klesne natolik že zmizí a napíše se není signál. Dělalo to celý víkend, do toho již jinde zmiňovaný častý rozpad HBO HD (skoro co minuta), ale to mám jen na pár dní. I tak je nesledovatelné. Zvláštní že zbytek i v HD je naprosto OK, Nova i Nova Sport či skvělý Filmbox HD, zážitek bez kompromisů... Doufám že to vyřeší, ve čtvrtek mi má přijít technik, stálo mě to 15min telefonát na "linku poslední pomoci"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport HD a National geographic HD vysilaji v jednom muxu, takze problem bude se signalem, zacni kontrolou kabelu a konektoru u sebe doma, at to nemas za 300 Kc.

U Discovery nevim, pokud take blbne signal, tak by musely vypadavat i otstatni kanaly v tom muxu, jako Eurosport, Sport 1 ...

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Tomus to asi nebude domácíma kabelama. Když to máme po takřka celé republice. Dnes v Praze JM FBox HD nejede a HBO se rozpadá každých cca 5-10 sec. ato přímo příšerně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus to asi nebude domácíma kabelama. Když to máme po takřka celé republice.

Nevím, jestli je to možné, ale napadla mne taková teorie. UPC dostává signál od jednotlivých provozovatelů a podle informací zde na fóru tento signál neupravují. Aby signál mohli distribuovat, musí jednotlivé signály spojit do muxu. Každý signál má určitý datový tok a celý mux může přenést součet všech toků do určité hodnoty a více ne. Co se ale stane, když součet tuto hranici překročí? Napadlo mne, že v takovém okamžiku dojde k zamrznutí, protože se při součtování prostě musí část dat uříznout. Podle sledování jednotlivých HD stanic vždy v postiženém muxu se mi zdá, že právě něco takového se děje. Víte někdo něco více?

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus to asi nebude domácíma kabelama. Když to máme po takřka celé republice. Dnes v Praze JM FBox HD nejede a HBO se rozpadá každých cca 5-10 sec. ato přímo příšerně.

Pokud pise:

Tyto tři programy mají i několikrát do minuty výpadek signálu, klesne natolik že zmizí a napíše se není signál.

tak to nemuze byt chyba nekde u zdroje, to by to podalo, ale signal by byl OK.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...