Jump to content

vpa

User
 • Posts

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

vpa last won the day on January 22 2020

vpa had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  250 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Hradec Králové

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

vpa's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

44

Reputation

 1. Doporučil bych odkaz exUPC někde připnout, protože nikde viditelně na Vodafone není.
 2. 45 minut? To máte štěstí, mě to jejich automat pokládá po 30 minutách.
 3. Nikdy se nastavení neprovedlo. Ačkoliv se router snaží po změně pokračovat na nové adrese, tak ta je nefunkční a odpovídá pouze ta stará. Samozřejmě jako klient jsem byl vždy v té správné adresaci sítě. Zřejmě je to blokováno.
 4. Dnes jsem dostal a Vodafone Station 3.1 a pokoušel jsem se asi hodinu změnit síť 192.168.0.x na jinou. Bohužel to nejde, ačkoliv to tam nabízí. Vypnul jsem i DHCP, kvůli kterému to mohlo zlobit, ale prostě se nepodařilo. Stále je to jen síť 192.168.0.x.
 5. No vždyť se to v tom článku píše. Navíc, Británie už do EU nepatří, to už u nás neplatí.
 6. Někdy si to změřte. Běžně je reklama delší než pořad, počítám to včetně promo na své pořady, což zákon nepočítá. Teď nedávno jsme to měřili, Nova nebo Prima, nevím který z jejich programů. Asi by to zákonu vyhovělo, ale dívat se na to nedalo.
 7. Pokud má trvat migrace zákazníků na box s funkčním dvb-c 2 roky, tak proč by vypínali v blízké době dvb-c? Jaký vám to dává ekonomický smysl? A co bude za 5 let? To už se možná televize s dvb-c prodávat nebudou.
 8. Mají prý zatim licenci jen pro pozemní vysílání. O vysílání v dalších sítích prý teprve budou uvažovat.
 9. To zas bude určitě Šlágr.
 10. Trošku OT, ale na měření doporučuji ve vyhledávání Google zadat speedtest. Je skvělý.
 11. Včera jsem nějak nestíhal, o ničem nevím, ani nevím, jestli toto má nějakou souvislost s uvedeným problémem. ČT1 HD o půl deváté večer fungovala bez problémů. Asi o půl desáté jsem přepnul na ČT2 HD a po nějaké době začal signál blbnout. Kostičkování je slabé slovo. Úplné výpadky. Přepnuli jsme jinam a bez problémů. Netušil jsem, že ČT mívá problémy.
 12. Díky za podnět, vůbec jsem si nevšiml, že se služba Telefon Start ruší, pokud jim nezavoláte do 10.6.2020, že službu chcete využívat i nadále..
 13. Určitě to není nastavené podle odkazu. Např. SMTP běží po portu 25, a POP3 na 110. Tyto nezabezpečené varianty Seznam nepodporuje. POP3 (Post Office Protocol - Version 3) Adresa: pop3.seznam.cz Port: 995 (šifrované spojení SSL) Server pro odchozí poštu SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) Adresa: smtp.seznam.cz Port: 465 (šifrované spojení SSL) Dále je u tohoto serveru nutné zapnout funkci "SMTP autentifikace" (ověřování uživatelského jména a hesla na SMTP serveru).
 14. Změna z DVB-T2 či S2 do DVB-T nelze bez změny HEVC na MPEG-4 provést. Kolik je asi televizí, které umí HEVC v DVB-T? HEVC před pár lety neuměly ani televize s DVB-T2. Připadá mi ekvivalent s nynějším vysílám v DAB+, kdy se srovnává kvalita s jinými způsoby a také velmi kritizuje, ale vzhledem k tomu, že principiálně je vysílání v DAB+ jinak, tak pouhá konverze signálu nestačí, ale musí se zpracovávat a dekódovat jinak již na počátku signálu. Když se tedy dekóduje z HEVC do MPEG-4, tak to není stejné, jako když se z původního signálu konvertuje na MPEG-4. Trošku tu teda míchám hrušky s jablkama, ale snad to bude pochopeno a omluveno.
×
×
 • Create New...