Jump to content

vpa

User
 • Posts

  487
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by vpa

 1. Mám to od začátku roku, po přechodu, pomáhá restart, vyndat koaxial jsem nezkoušel. Vydrží to max. tak týden a pak to klesne. Po restartu ok. Technika jsem nevolal, ale na počátku jsem to řešil. Když to restart vyřešil, tak už nikdo nic neřešil.
 2. A oni automaticky přeskakují reklamy nebo je jen možnost? U Lepší TV jsem dnes četl, že to automaticky zkracuje reklamu na 3 minuty, w balíčkem to reklamy automaticky přeskakuje. Nezkoušel jsem ani jedno
 3. Jestli ono to nebude proto, že ostatní za to musí platit, zatímco Vodafone obtěžuje zadarmo.
 4. vpa

  BBC News

  To jste asi nerozuměl dotazu. Dotaz zněl, kolik byste připlatil, ne místo čeho, kolik byste si připlatil navíc, i s těmi tv8, Prima a všemi ostatními ptákovinami? Ty totiž neovliníte. Tak kolik, 30 Kč měsíčně?
 5. Přes shortcut se dal spustit i ve verzích 10 ,11. Odkaz jsem si už smazal, takže v 12 Vám to nedokážu ověřit, ale můžete hledat. Nova Launcher nepotřeboval další utilitu.
 6. Mimochodem, kolik je režie TCP IP protokolu? 😄
 7. U Samsungu bývá problém, že neumožňuje vývojářům aktualizovat starší aplikace. Chytrá televize to je, tedy chytře donutí zákazníky koupit novou.
 8. No právě, musím projít všechny sekce jednotlivě, což na mobilu občas mužů přehlédnout. Prošel jsem teď a tentokrát funguje i vizuální kontrola, zda-li je sekce přečtená či nikoliv. Minulý rok tuším o prázdninách s tím byl problém, že to chybně indikovalo, ale teď to je správně.
 9. Protože vlastník Nový je stejný jako O2 a platforma O2 to ještě neumí. Nějaké jednání, obchodní dohody, slevy, dotace ...
 10. Moc bych poprosil o navýšení počtu víc než 25. Občas prostě zaspím, zamarodím a 25 je málo. Navíc v poslední době provoz opravdu narostl. 25 není pro ruční nastavení vůbec velké číslo. Implicitně 15 stačí.
 11. U mně to začalo až po Novém roce, když pak technici něco nastavili, tak na pár dnů to běželo, ale typicky o víkendu je to špatné. 2 dny mám 590. Jen párkrát za ten rok jsem viděl víc. Jo, tohle je rychlost z Turrisu na Netmeter, pravidelně měření.
 12. Já měl dnes na gigabitu 51Mb a po restartu oslnivých 5Mb. Po dalším vypnutí mám už zase obvyklých 570. HW7. Řeším to od začátku roku, paní i slíbila, že se ozve, ale už se nestalo.
 13. vpa

  Nové stanice

  Víte, když je ve smlouvě 90 kanálů, z toho 50 HD, tak se hodí každá roura.
 14. Jestli využívají chybu protokolu, tak pokud nejsou blbci, tak skoro nebudete mít možnost zasáhnout nebo něco vyšetřit.
 15. Já se vždy domníval, že je to právě kvůli tomu, aby to byla pozemní verze.
 16. Prima nabízí pro poskytovatele i model internetové reklamy, tj. v době, kdy běží reklama, běží ve vysílání spuštěném ze záznamu reklama jiná, internetová. A samozřejmě nabízí i variantu reklamu přetáčet, ale to je nejdražší varianta, tam jde o navýšení o těch 2500% u O2. Jinak tohle je první fáze. V dalším kroku si zákazník zakoupí speciální sluchátka a brýle a nebude moci bez shlédnutí a vyslechnutí reklamy pokračovat, takže případně při odskočení na záchod, se přehrávání pro všechny u té televize zastaví, případně se jim jako volitelné spustí upoutávky na jiné pořady, to není reklama, s příplatkem půjde o oblíbená koťátka, do té doby, než se i poslední vrátí a pak bude reklama pokračovat. Stejně se to bude chovat, když si to sundáte nebo usnete. Tato funkčnost bude vypnuta v době běhu hlavního pořadu, tam si klidně spěte nebo si jdete na záchod podle libosti.
 17. Já to chápu tak, že Prima nebude blokovat přetáčení pořadu vpřed, ale Vodafone to neumí rozlišit. Prima je možná první, ale určitě ne poslední. Až to u sebe O2 zprovozní, Nova to bude vyžadovat taky a Prima se tam vrátí.
 18. Lepší TV i Sledování TV používám roky a sice je zajímavé zkušenosti jiných číst, ale pro mne je důležitější vlastní zkušenost. Na síti UPC, na různých sítích po hotelech v Česku, ale i v zahraničí jsem nezažil žádný závažný problém. Jasně že jsou někdy nečekané výpadky, ale pokud porovnám s UPC, Vodafone, T-Mobile, Skylink, Telly, Kuki, Magnalink/4NET, Antik, tak ty dvě jsou pro mne IPTV jedničky. Na druhou stranu, pokud je dostupná DVB-C, tak je to nesrovnatelný favorit.
 19. Trh je rozdrobený a něco jako norma prostě neexistuje a pokud se to něčemu blíží, tak je potřeba zaplatit a to se nikomunechce. Ani na straně přístroje, ani na straně poskytovatele. Každý čip/typ zařízení/verze software to má jinak a jiná je i implementace u poskytovatele. Není to novinka i dříve to bylo podobné, ale holt byla skoro jen Nokia, ústředny byla také jedna dvě. Dneska jsou všeho tisíce a desítky.
 20. Tuším, že zrovna zmiňované SledovaniTV mají platformu pro jiné země ModernTV.
 21. Já se tomu začal věnovat až dnes, měří mi Turris na netmeter.cz, platím 1Gb, běžné 750 - 650, 8.1 to spadlo pod 100, 10.1. stouplo na 200 a od 11.1. 50 nebo 100. Upload stále 50. Takže některé dny mám Full duplex, ale jen 50. Resety jsem samozřejmě zkoušel. Snad každou druhou noc to totiž vypadne úplně, i když všechno vypadá, že funguje, internet ne. Někdy to vypadne i večer, což jsem si odzkoušel na novém boxů, že přestala jít TV, přes kartu v TV bez problému. Výpadky na adrese evidovány nejsou. Dnes jsem tedy psal, ale protože nikde žádná evidence toho požadavku, tak jsem i volal. Asi po hodině od telefonátu mi to vypadlo a po restartu se to zvedlo na 200. Tak uvidíme. Paní slíbila, že až něco zjistí, tak se mi ozvou.
 22. Trochu OT, ale ještě na začátku prosince mi říkali, že po přechodu k nim budu moci i nadále platit kartou. Dnes jsem volal a že prý jim to nepovolili a platba kartou za služby po UPC není a nebude možná, platba kartou je omezena pouze pro mobilní služby.
 23. A DVI je jen digitální nebo obsahuje analogovou část?
 24. vpa

  AirPlay

  Ale Vodafone to kupoval kvůli linkám, kabeláži, nikoliv kvůli zákazníkům.
 25. Nevím, přes co fungují, mám dva standardní a jeden prémiový STB. Ovladačem z jednoho standardního ovládám všechny tři. Z druhých dvou ovladačů se to tak nechová.
×
×
 • Create New...