Jump to content

vpa

User
 • Posts

  469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by vpa

 1. Tuším, že zrovna zmiňované SledovaniTV mají platformu pro jiné země ModernTV.
 2. Já se tomu začal věnovat až dnes, měří mi Turris na netmeter.cz, platím 1Gb, běžné 750 - 650, 8.1 to spadlo pod 100, 10.1. stouplo na 200 a od 11.1. 50 nebo 100. Upload stále 50. Takže některé dny mám Full duplex, ale jen 50. Resety jsem samozřejmě zkoušel. Snad každou druhou noc to totiž vypadne úplně, i když všechno vypadá, že funguje, internet ne. Někdy to vypadne i večer, což jsem si odzkoušel na novém boxů, že přestala jít TV, přes kartu v TV bez problému. Výpadky na adrese evidovány nejsou. Dnes jsem tedy psal, ale protože nikde žádná evidence toho požadavku, tak jsem i volal. Asi po hodině od telefonátu mi to vypadlo a po restartu se to zvedlo na 200. Tak uvidíme. Paní slíbila, že až něco zjistí, tak se mi ozvou.
 3. Trochu OT, ale ještě na začátku prosince mi říkali, že po přechodu k nim budu moci i nadále platit kartou. Dnes jsem volal a že prý jim to nepovolili a platba kartou za služby po UPC není a nebude možná, platba kartou je omezena pouze pro mobilní služby.
 4. A DVI je jen digitální nebo obsahuje analogovou část?
 5. Ale Vodafone to kupoval kvůli linkám, kabeláži, nikoliv kvůli zákazníkům.
 6. Nevím, přes co fungují, mám dva standardní a jeden prémiový STB. Ovladačem z jednoho standardního ovládám všechny tři. Z druhých dvou ovladačů se to tak nechová.
 7. Mám teď více boxů a zjistil jsem, že dálková ovládání ovládají více boxů najednou. Dá se to nějak vyřešit, aby každý box měl pouze svůj ovladač?
 8. Já jsem tento týden stahoval přes otevřít odkaz v novém okně a stáhnul jsem to.
 9. Můj, nainstalovaný před 2 dny, vypadá vzadu trochu jinak. Zleva je anténní vstup, pak zaslepený otvor, napájení, HDMI, RJ-45 a USB-A. Chcete říct, že když box vezmu a připojím ho do jiné sítě přes RJ-45, tak mi poběží také? I v zahraničí? Nebo třeba přes mobil? EDIT: Aha, já nemám Premium box, ale základní, ten nemá WiFi a hlasové ovládání.
 10. Nemohl by mne někdo navést nebo vysvětlit, jak funguje Premium Vodafone TV set top box v porovnáním s předchozími boxy, s IPTV a DVB-C přes kódovací kartu? Co běží přes koaxiální kabel a co přes IP kabel? Děkuji.
 11. O víkendu jsem koukal a taky to zlobilo.
 12. Třeba to bude společně s Prima Show.
 13. No, občas ten koax při připojování do zařízení pěkně zableskne. Do ruky to dává taky slušný šlehy. Zařízení bývají připojena dvojlinkou nebo adaptérem, elektro rozvod je taky obvykle dvojlinkou, paneláky nic lepšího neměly.
 14. Kdo nevěří, ať si to zkusí a neplácá nesmysly, ze to neexistuje . To že to neznáte a nepoužíváte ještě neznamená, že to neexistuje.
 15. Samozřejmě, že redukce z HDMI na VGA existuje. Běžně se připojuji na starší projektory. Jestli to ale bude fungovat na VodafoneTV, to si umím představit, že v tu chvíli nemusí.
 16. Doporučil bych odkaz exUPC někde připnout, protože nikde viditelně na Vodafone není.
 17. 45 minut? To máte štěstí, mě to jejich automat pokládá po 30 minutách.
 18. Nikdy se nastavení neprovedlo. Ačkoliv se router snaží po změně pokračovat na nové adrese, tak ta je nefunkční a odpovídá pouze ta stará. Samozřejmě jako klient jsem byl vždy v té správné adresaci sítě. Zřejmě je to blokováno.
 19. Dnes jsem dostal a Vodafone Station 3.1 a pokoušel jsem se asi hodinu změnit síť 192.168.0.x na jinou. Bohužel to nejde, ačkoliv to tam nabízí. Vypnul jsem i DHCP, kvůli kterému to mohlo zlobit, ale prostě se nepodařilo. Stále je to jen síť 192.168.0.x.
 20. No vždyť se to v tom článku píše. Navíc, Británie už do EU nepatří, to už u nás neplatí.
 21. Někdy si to změřte. Běžně je reklama delší než pořad, počítám to včetně promo na své pořady, což zákon nepočítá. Teď nedávno jsme to měřili, Nova nebo Prima, nevím který z jejich programů. Asi by to zákonu vyhovělo, ale dívat se na to nedalo.
 22. Pokud má trvat migrace zákazníků na box s funkčním dvb-c 2 roky, tak proč by vypínali v blízké době dvb-c? Jaký vám to dává ekonomický smysl? A co bude za 5 let? To už se možná televize s dvb-c prodávat nebudou.
 23. Mají prý zatim licenci jen pro pozemní vysílání. O vysílání v dalších sítích prý teprve budou uvažovat.
×
×
 • Create New...