Jump to content

retron

User
 • Posts

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

retron last won the day on November 7

retron had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Compal bridge
  4x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

retron's Achievements

Level 11

Level 11 (11/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

61

Reputation

 1. ja vyhlížel RTL už od dob kolem Horizonu, dříve veškeré německé satelitní kanály v nabídce byly, ale už jsem to vzdal s programovou nabídkou nemám problém, s použitelností VTV je to horší, ocenil bych hlavně podporu Apple/Mac
 2. Vyzkoušel jsem x služeb namátkou Sledovani.TV, Telly, SweetTV, HBO Max, Netflix, AppleTV+, Disney+, iVysílání, VOYO, ShowTime na různých platformách a ani na jedné jsem nezažil, že by pořád měla s něčím problém a vrstvila jednu zakódovanou chybovou hlášku za druhou, prostě se člověk zaloguje a funguje to! U VTV pořád člověk řeší, co se tomu nelíbí a proč, od/přihlašuje, reinstaluje, resetuje, volá na infolinku a dělá Vodafonu betatestera!
 3. Včera jsem se snažil přihlásit do VTV na Sony AndroidTV, vyskočila na mě hláška, že dané zařízení už v minulosti bylo přihlášeno pod jiným účtem VTV! A co jako? A co s tím mám jako dělat, když pod Můj Vodafone, pokud nemáte set-top box se přihlášená zařízení nezobrazují, aby šla odhlásit??
 4. A už je opět rozjetý obraz se zvukem, tentokrat snad 3 vteřiny možná i víc.
 5. tak chyba Obsah momentalne neni k dispozici. Zkuste to prosím později. (MV1821) případně Obsah nelze zpětně přehrát (MV1817) přetrvávala i dnes. zkusil jsem odhlásit/přihlásit aplikaci a běží to 🤦‍♂️
 6. Tak jsem se chtěl podívat na F1 Las Vegas a nepodívám se, ZZ nelze, nejde totiž spustit vůbec nic živě ani zpětně (iOS) Zabalte to!
 7. jo je to krám ostatně jako všechny Zyxely, krom Terminátora v kombinaci s vlatním routerem nebo doporučuji FritzBox 7530 nebo 7590, případně DrayTek. https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=924&t=1289208&st=0&sk=t&sd=a
 8. Myslím, že by Vodafone měl celou tuhle platformu korporátně zaříznout a začít od začátku, případně od někoho outsourcovat fungující řešení. Vždyť neumí ani to co uměl Horizon asi před 7 lety anebo umí, ovšem špatně. Jak se tomu věnují svědčí, že pro iOS existuje teprve verze 2.07, přičemž jakžtakž funkční je od 2.01 takže vývoj veškerý žádný. A když už se ohánějí tím korporátním řešením, nevím proč tedy neexistuje verze pro tvOS, když samozřejmě v Německu je.
 9. Dnes jsem sledoval MotoGP ze záznamu, sice to přes AirPlay 2x spadlo s chybovou hláškou "daný pořad akutálně nelze přehrát zkuste později", ale musím říct, že problém synchronizace obrazu se zvukem vyřešen.
 10. Já na tom nic logickýho nevidím, příklad někdo má OneNet firemní tarif v rámci nějaké vysoutěžené rámcové smlouvy, neomezené volání sms 30 GB (což je za mě lepší než neomezená data rychlostí 2mbit) a na neomezený třeba nemá nárok nebo není v nabídce proč by si to neměl/nemohl aktivovat? Navíc ve společnosti nebo organizaci, kde je řádově 1000 čísel něco řešit s administrátorem není úplně snadné. Nehledě na to, že to je opět "specialita" Vodafonu.
 11. Tak ceníkové ceny jsou u T-M stejně jako u Vodafonu pouze orientační, v Magentě nebo v retenci je to za jiné peníze. Minulý týden u mě zazvonil obchoďák a nabízel Mko za 1Kč na půl roku.
 12. No mě se to tedy netýká, ale přijde mi poněkud nešťastné, že to Vodafone jako jediný operátor umožňuje pouze u datově neomezených tarifů, technický důvod pro to neexistuje.
 13. Vodafone by si měl vzít příklad, ze Sledovani.TV a její komunikace. Před dvěma dny měli výpadek TV, přiznali to na FB a asi i jinde, uvedli v čem je chyba a kdy asi bude opravena. Dnes navíc uvedli kompenzaci za výpadek (Filmbox do konce měsíce ke všem balíčkům). Takhle nějak si představuji krizovou komunikaci a ne to strkání hlavy do písku, kterou Vodafone předvádí už od migrace z Horizonu.
 14. Tak pro neznalé AW cellular, spouští se to přímo z hodinek, resp. ze jejich obslužné appky a pokud to operator podporuje je to na jedno kliknutí, pokud ne, neni kam kliknout pouze upozorní, který operátor to podporuje. Takže pokud se tam ta možnost objevila není to chyba uživatele ale Vodafone.
 15. Vodafone předvádí jeden amatérismus za druhým už od převzetí UPC. Hlavně, že tlačí manželství pro všechny. Nejdřív vyřešte bordel ve vlastním byznysu a pak si teprve můžete hrát na aktivismus.
×
×
 • Create New...