Jump to content

retron

User
 • Posts

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

retron last won the day on November 26 2019

retron had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Compal bridge, 4x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

retron's Achievements

Level 10

Level 10 (10/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

43

Reputation

 1. Od přechodu na Vodafone rychlost poklesla ze stabilnich 150 na cca 120-136 mbit. Dnes od rána internet kolísá a vypadává zcela. Restart proběhl 2x
 2. Zkus SledovaniTV, funguje na všem a kvalita obrazu na urovni Horizonu.
 3. Protože evidentně vsadili na špatnou platformu a razí korporátní politiku, že vše je přeci v pořádku, ikdyž mají plný FB, fórum i infolinky naštvaných zákazníků, kterým ze dne na den přestaly fungovat služby na které jsou zvyklí, a které si především platí. Naprosto ignorují zákazníky na Apple zařízeních a vlastně i Android. A když se Vám to nelíbí tak si pronajměte settopbox za 120 Kč měsíčně, vyřešeno!
 4. Mě taky po upgradu bílého odkoupeného Compalu na to hnusné nové rozhraní funguje admin/číslo ze štítku
 5. Po týdnu mi volal arogantní zástupce Vodafonu, prý z retenčního, kvůli přechodu na Vodafone TV. Nenabídl vůbec nic, slevu dát nemůže, settopbox také ne. Tak se ho ptám proč mi tedy volá? "No protože jste reklamoval Vodafone TV, ale žádné řešení Vám nyní nabídnout nemohu. Pokud chcete můžete si podat reklamaci. Tak jí podejte. Ne to musíte podat vy, buď v aplikaci nebo na pobočce." Tomu tedy říkám služby na úrovni Vodafone. Po této zkušenosti mi došla trpělivost a přecházím na SledovaniTV a optiku.
 6. To + je tam právě featura na tyhle zmrdoviny, otázka je jestli pak bude fungovat CI karta bez +, také jednu naštěstí mám mj. se i rychleji ověřuje.
 7. O2TV má dost tragickou kvalitu obrazu v porovnání s DVB-T2 pozemákem, SledovaniTV a HorizonGO, testováno předloni na 55" TV OLED Philips
 8. Pozemák je zadarmo a navíc velmi kvalitní (DVB-T2 ČT), ovšem když si platím nějakou službu, v tomto případě Komplet, tak očekávám krom programové nabídky nějakou přidanou hodnotu, což pro mě nelineární vysílání primárně je. Ale od úterka se přes VTV můžu nelineárně koukat "na televizi" leda tak v iPhonu a na to si nemusím televizi platit vůbec. OTT mám vyzkoušené i na jiných platformách a např. takové SledovaniTV výpadky netrpí, rozhodně míň než dej mu pánbu věčnou slávu HorizonGO.
 9. Mě teda děsí spíš to, že od převzetí UPC uplynuly již dva roky a Vodafone nepřišel absolutně s ničím! Naopak, vše se oproti UPC zhoršilo, ať už jde o kolísání internetu tak televizi, která ze dne na den prostě nefunguje - nefunguje na Macu, nefunguje Chromecast, nefunguje AirPlay, neexistuje aplikace ani pro jedinou SmartTV platformu a vy se nám tu snažíte namluvit, že je to normální a např. řazení programů uvádíte s pompou, jako kdyby šlo o vesmírnou technologii, přitom řadit programy uměla TV Philips v roce '84. Smiřte se s tím, že lineární vysílání je přežité a lidi chtějí sledovat co chtějí a kdy chtějí na zařízení, které preferují oni a ne poskytovatel, ať už je platforma jakákoliv. Takže, buď přijdete v dohledné době s funkčním řešením nebo se zákazníci začnou poohlížet po konkurenci, která to umí.
 10. Ondra: Také přeji hezký večer, ano kolegové mi toto slíbili, požadavek je uveden v systému, telefonický hovor nahrán. Každý týden s Horizon GO a bez Vodafone TV by byl dobrý a do konce léta potažmo než vyjdete s použitelnou aplikací vynikající. Požadavek na zpětný hovor již čtvrtý den bez odezvy. V můj Vodafone nemám všechny služby. Televize nefunkční. Ne(podporu) MacOS si opravte i přímo na webu vodafone TV viz. screenshot, kde uvádíte, že není podporován MacBook a zároveň uvádíte podporu Safari. Nezlobte se na mě, ale termín "letos" není závazný termín, ale výsměch zákazníkům bývalého UPC, kde služby fungovaly.
 11. Evidentne Ti to pada na vysilac na 900MHz. Flashni tam sw od O2 přihlaš se pod admin loginem ( admin : CPE@huawei), tim se zpřístupní možnosti LTE nastavení (Sitove nastaveni > LTE NASTAVENI) a pak si uzamkni pásmo (1,3) na 1800 nebo 2100 MHz (zjistis podle pokryti na strankach Vodafone).
 12. Také jsem čerstvě zmigrovaný a to co Vodafone předvádí je jedním slovem KATASTROFA! Byl jsem ubezpečen 3x na infolince, že přechod oddálí, prásk najednou v 8:00 SMS, že mě převádějí, okamžitě jsem tam volal, s tím že přechod zastaví a ještě ten den se někdo ozve... dodnes se nikdo neozval! V můj Vodafone vidím jen internet, do TV nastavení se nedostanu. Přestal fungovat Horizon GO, ve Vodafone TV pro iOS nefunguje airplay, VTV v safari nefunguje na jakémkoliv MacOS zařízení, nikoliv jen na MacBooku jak uvádíte v technických specifikacích! Na iPhonu nepoužitelné, takže jediné zařízení na kterém to jakžtakž funguje je iPad. Takže si platím plnou programovou nabídku a můžu se dívat leda tak živě anebo na iPadu - to je rok 2022! Vzpamatujte se tam a okamžitě vydejte aplikace, která podporuje minimálně Chromecast/AirPlay!
 13. Tak zrovna u FRITZ!Boxů nevím proč bych je přepínal do bridge modu. U VDSL FRITZ!Box považuji asi za nejlepší AllInOne řešení. S kabelovou verzí samozřejmě nemám zkušenost.
 14. Když Vodafone nabídne FRITZ!Box 6660, tak je to jasná volba a beru ho hned, samozřejmě ideálně s odkupem. Ovšem poslední modem, který byl jakžtakž OK bylo Cisco, možná ještě Technicolor, od té doby jsou to jen paskvily a ještě k tomu domrvené UPC/Vodafone okleštěným FW. Ten pronájem se ovšem v našich podmínkách těžce nevyplatí, Technicolor jsem koupil v roce 2014 za 2020 Kč a loni jsem ho ještě za pětikilo prodal. Kdybych ho měl v pronájmu tak jsem tam za 6580 Kč! Takže ta "nekonečná záruka" by mě vyšla na skoro na pět tisíc!
×
×
 • Create New...