Jump to content

retron

User
 • Posts

  520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

retron last won the day on November 26 2019

retron had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Technicolor bridge, 4x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

retron's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • Very Popular Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

43

Reputation

 1. Na Krétě se mi iPhone připojil k Albánské síti, bylo to cca 600, ale slušný operátor T-Mobile mi to refundoval
 2. no tak to je bezva, že jabko jen tak nebude, hlavně, že nám to tu slibujete roky, Horizon jede na jabku skoro dva roky, jestli to takhle Vodafone povede dál, přejdu na SledovaniTV případně O2, které má AppleTV nasadit
 3. no hlavně by to chtělo aplikaci pro AppleTV/AndroidTV, kterou nam tu slibují už roky.
 4. Mě by absolutně stačila ta podpora Apple TV v kombinaci s CI modulem.
 5. No vše Tebou vyjmenované FRITZ!Box 6660 Cable umí, navíc 2,5 GHz port, NAS a wifi ax atd. :)) https://en.avm.de/products/fritzbox/fritzbox-6660-cable/
 6. Tak ono by úplně stačilo, kdyby Vodafone nabídl, třeba tři zařízení na výběr, modem, a dva routery, ovšem kvalitní a hlavně nezmršené vlastním fw, tak jak to dělá u ostatních zařízení např. VDSL modemů, samozřejmě s možností odkupu a přenosu mezi zákazníky. Když máte kvalítní all in one zařízení např. Fritzbox, tak není třeba za to navěšovat další vlastní routery, ikdyž chápu, že někoho to baví.
 7. Řazení kanálů je snad základ a uměla to i Philips Tv z roku tuším ´84. To je snad první věc co člověk udělá při instalaci televize.
 8. Tento týden zafukuje na Jižáku Cetin optiku, montovali mi to na chodbě a technik mi tvrdil, že optika půjde přímo až do bytu a když budu chtít tak prý i po bytě až do vlastního routeru.
 9. Na Ubiquity mi visí dva macbooky, dva iPhony, dvoje AppleWatch, AppleTV a iPad
 10. Ubiquity je určitě profi řešení, já zatím instaloval AC Lite, ale ted uz bych sel do U6-Lite nejen kvůli ax normě ale má i větší dosah, akorát nemá v balení af napájecí injektor. Také dost záleží na možnosti instalace, toto zařízení je určeno na strop/stěnu, pak existují ještě in wall verze.
 11. iMac bych zkusil připojit kabelem, jinak to Ubiquity U6-Lite není špatná volba
 12. To vypadá že se Ti mac chytá na 2,4 místo rychlejší 5GHz, Klepni na wifi s optionem a uvidíš na jaké síti se připojuje. Pak by bylo řešením buď prohledat kanály jestli je nemáš zahlcené, nebo rozdělit názvy wifi na 2,4 a 5G, případně preferenci 5G, ale tím nevím zda Vodafone Station disponuje.
 13. retron

  Výpadky

  s Vodafonem to jde opravdu od 10 k 5. Aktuálně nelze ani zaplatit přes moje upc: CHYBA. V průběhu zpracování transakce nastala neočekáváná chyba.
 14. tak i přes CA modul je to zpomalený, od sousedů slyším znělku Událostí tak o 5 vteřin dřív a to samé gooool 🙂
 15. Ono by možná stačilo, kdyby se konečně Vodafone rozhoupal a přinesl služby a servis na úrovni, namátkou: konečně přinesl multiplatformové aplikace především na AppleTV/AndroidTV přinesl fungující zpětné zhlédnutí ať už na čemkoliv dodal bezproblémové settoboxy minimálně s možností řazení programů a umožnil nákup a spárování CA modulů to samé modemy s možností přepnout do bridge/odkoupit/připojit vlastní konečně sladil systémy UPC/Vodafone skončili neohlášené výpadky, které alespoň ja u UPC předtím neměl Až všechno tohle Vodafone doladí, tak si na UPC nikdo nevzpomene, do té doby se toho naříkání na exUPC nezbaví nikdy a nějakou cenzurou případě úplným zrušením fóra jako to provedl O2 to opravdu nevyřeší. Myslím, že Vodafone už na to měl času dost a zatím teda zůstává dost za očekáváním.
×
×
 • Create New...