Jump to content

retron

User
 • Posts

  584
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by retron

 1. Takže další "vychytávka" Vodafone appky, nejenže neumí Airplay/Chromecast, ale pokud mate na iPhone hw přepnuto na vibrace tak vám nejde ani zvuk. Musíte přepnout na zvonění, ovládání hlasitosti v appce na to nemá vliv. Žádná jiná aplikace se tímto neřídí, to je zase specialitka Vodafonu. Přišel jsem na to náhodou jako poslední věc před reinstalací, letošní Le Mans jsem tak měl bez komentáře 🙉
 2. appka použitelná není, jelikož nepodporuje airplay ani chromecast
 3. zvlášť za 299 Kč jákakoliv rychlost na půl roku
 4. nejde o to jestli je to na firmu, ale zda je to Vodafone nebo Vodafone One Net - ten bonding umí
 5. Tak to bych tedy netvrdil, koupil jsem TC 7200 za 2016 v roce 2012 a ještě jsem ho za 500 prodal a za tu samou částku koupil Compal, pronájem je 50 nebo 70? Takže se vyplatil několikrát. O CA modulech ani nemluvě. Ovšem za VTV Premium box bych nedal ani korunu, to je pravda.
 6. Vodafone je nástupnická organizace po odkoupení UPC, takže MUSÍ převzít veškeré závazky plynoucí z přechozího vztahu. A co se týče poslední dobou velmi oblíbené výmluvy na "systém", tak to ovšem zákazníka vůbec nemusí zajímat. Sám mám 4 CA moduly a k tomu VTV box, který jsem z Vodafonu vyrazil, jelikož to, co předvedl s migrací byla a stále je tragédie, ale krám to je strašný. Takže doporučuji se nenenachat infolinkou odradit a obrnit se trpělivostí, protože tolik arogance, co se mi dostalo, jsem u žádného providera nezažil. Co se týče, řešení smluv po úmrtí, doporučuji z vlastní zkušenosti smlouvy nechat běžet dál, a řádně platit a dodržovat, jelikož nově uzavřené smlouvy jsou jedině horší a pokud nedojde k porušení smluv, nemůže se pozůstalému nic stát. U Vodafonu mě drží pouze a jen CA moduly, pokud na ně sáhne, tak okamžitě ruším veškeré smlouvy a přecházím na gigabit po optice v kombinaci se SledovaniTV, kterou teď testuji v rámci Velikonoční akce, funguje perfektně tak, jak by člověk očekával a na jakémkoliv zařízení, v mém případě konkrétně na AppleTV.
 7. měl jsem tam taky 0/10, až po přidání VTV boxu se tam najednou začali objevovat spárovaná zařízení, vč. korektního data přidání
 8. admin a heslo (číslo) na štítku Compalu funguje
 9. Paradoxně One Net v rámci Vodafone to umí, ale Vodafone standardně nikoliv. Než čekat na Godota, asi bych změnil operátora, který to umí.
 10. O lokalitě to je a není. Přesouvají logicky celé bloky (sídliště) naráz jak mi bylo řečeno. Obdobně nyní odložili přechod např. na Praze 13 někdy na půlku dubna.
 11. to asi blahé paměti, vzhledem k chabé nabídce, vygenerována OKU na tři firemní čísla a i s internetem přeneseno ke konkurenci, neozval se vůbec nikdo
 12. SledovaniTV to aplikovalo v rámci možností perfektně, mj. přesun na skutečný začátek pořadu, vyznačení reklamních bloků a limit 3min. reklamy v rámci ZZ mi přijde fér.
 13. Podle toho přehledu konkurence v článku je to bohužel nejhorší varianta.
 14. PŘEHLEDNĚ: Kde a jak se znepříjemní sledování televize přes internet Jednání proběhla i se společností Vodafone. „Zastavení pořadu, přetočení vzad nebo zhlédnutí pořadu z minulosti zůstává. Podle požadavku FTV Prima nepůjde přetáčet vpřed, aby diváci nemohli přeskakovat reklamy,“ odpovídá šéf komunikace Vodafone Ondřej Luštinec. Na diváka změna dopadne citelněji, protože rychlé přetáčení vpřed nebude funkční nejen u reklam. „Pokud jde o přetáčení vpřed, bude se omezení v rámci zpětného zhlédnutí týkat celého vysílání programů FTV Prima,“ doplňuje Luštinec. Z hlediska platby za služby se pro diváka kvůli tomuto omezení nic nezmění. Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/audio-foto-video/iptv-zpetne-prehrani-odlozene-sledovani-pretaceni-reklam-o2tv-prima.A220207_102906_audio-foto-video_nyv#anketa-progress-A20220208_nyv_358
 15. No ale to je přesný opak, ovládat TV ovladačem VTV boxu, což sice funguje dobře, ale v připadě vícero zdrojů postrádá smysl.
 16. Nějaký čas? Měli na to dva roky. Portace z Android na AndroidTV a obdobně z iOS na TVOS nění nijak složitá, je to v podstatě obdobné.
 17. Díky za info, ale zas musíte chápat nás zákazníky, že nám funkční služba přestala ze dne na den fungovat a pojmy jako "snad letos" , "plánujeme", "chystá se" přijdou poněkud nedostatečné a předpokládáme, že když něco nefunguje, tak se tomu přiřadí priorita a ne to bagatelizovat a tvářit se, že je vše v pořádku a vše funguje. Nehledě na to, že Vodafone měl dva roky na to, vyvinout a přijít během migrace již s plně funkční aplikací portovanou na všechny možné systémy. Pokud to nestihl - ok stane se - pozdržet migraci dokud s finální aplikací nepřijde, ale přece nemůžu převést zákazníky na polofunkční paskvil a např. uživatele Apple odříznout od služeb takřka absolutně. O dalších failech po migraci jako kolísání internetu, nefukční komunikace atd. ani nemluvě.
 18. Ano má, někdo to tu i zmiňoval a subjektivně startuje a reaguje rychleji. HW je vetší, ale placatější.
 19. Řešení je buď prémiový settopbox, který ale zase hřeje anebo počkat jestli nebo snad vydají appku pro Apple/GoogleTV
 20. Měl jsem 20 po zvonkodrátech u Vodafonu reálně 22 a to je fakt hrana, 50ka pevný LTE se chová dost často divně, ale jinak by to asi stačilo a 150 vs. 300 na kabelu v reálu ani nepoznám rozdíl.
 21. Já celkově nechápu to vysílání v DVB-T v kabelu. Televize co už umí DVB-T obvykle umí i DVB-C a základní programy kódované nejsou, takže se to zbytečně duplikuje a zabírá místo, o kvalitě ani nemluvě. To už mi přijde logičtější v kabelu ponechat ten analog, pro skleněnky, plazmy a lidi co nepřešli na digitál vubec.
 22. https://www.linkedin.com/posts/hanyfarghali_tv-prima-chce-přijet-natočit-do-o2-reportáž-activity-6895378320628822016-AnN8 https://twitter.com/rozanek/status/1489525398937477126
 23. Jo přesně o tohle volám léta! Ať dají výběr 7, 15, 30 programů a uvidí se o co je zájem. Sice mám Komplet ale v reálu sleduji pravidelně tak 10 programů a to ještě sezonně. Balíčky jsou mimo a recyklovaný balast derivátů Primy a Novy tuplem.
 24. Já myslím, že by se Vodafone měl radši zaměřit na to, aby co nejdříve ve spolupráci s Googlem a Applem vybudoval multifunkční aplikace pod názvem Chromecast a AirPlay, aby už v dubnu šlo sledovat televizní pořady na televizi.
×
×
 • Create New...