Jump to content

retron

User
 • Posts

  764
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by retron

 1. také záleží ale v jakém balíčku, kdyby to nechali ve středním tak není co řešit zajímavost z fora: V Madarsku nič nové,aj tento rok prenosy F1 voľne (cez DVB-T),na verejno-právnej TV M4sport.
 2. to vůbec, ale argumentovat v roce 2024, že to je levné tak to může stát za nic, což v reálu je pro VTV přesné hodnocení, je přesně ten důvod, proč si z nás všichni operátoři a služby obecně dělají srandu. I první verze Horizonu byla stabilnější a lepší na ovládání než aktuální VTV a běžela na více systémech. Vývoj VTV od začátku veškerý žádný, ikdyž tady přesně specifikujeme chyby a mnoho lidí se na tom rádo a dobrovolně podílí a defacto jim děláme placené betatestery, bohužel za to platíme my jim.
 3. tak to je snad normální, že zákazníci vyžadují to co nabízí konkurence a aby si to mohli přehrát na svém zařízení já tu také neprudím, že někdo vyžaduje nějakou 3. španělskou ligu nebo že mě nezajímá apka na Tizen nebo LG, každý má nějaké preference mě to například na applu nefunguje od migrace a F1/MotoGP je historicky věc, kvůli které jsem si kabelovku vůbec pořídil ještě než byl na ní dostupný internet a jelikož to startuje za necelý týden, tak bych rád věděl jak se věci mají, ikdyž v tomto případě chápu, že s tím prudí spíš Nova, ostatně jako už jednou s Nova Sporty tomu bylo. A sorry náhled při přetáčení umělo správně už první verze O2TV, veškerá konkurence (SledovaniTV, Telly, SweetTV...) to umí taktéž. A nebýt retenční nabídky tak u Vodafonu už dávno nejsem.
 4. Jakmile jsem settopbox vrátil, tak přehled připojených zařízení zmizel, CA moduly mám vlastní.
 5. Tak funčkní je to tak napůl jako před výpadkem, Přehled připojených zařízení mi stále ukazuje 0/10
 6. Poslední aktualizace O2TV apky vyřadili AirPlay a asi i Chromecast, takže za mě nepoužitelné
 7. ale třeba až to opraví, tak tam budou vidět přihlášená zařízení 😅
 8. aha, ja jsem čekal akci na měsíční předplatné btw na stovku měsíčně to nevychází, když se tři měsíce nejezdí 😅
 9. já to tam nevidím anebo už akce skončila
 10. No ale to můžu rovnou celý kabel odstřihnout, protože kvůli F1 a MotoGP si kabelovku platím, zbytek klidně chytnu na nasliněný prst anebo mohu streamovat.
 11. tak to vrať na pobočce, což mi v Praze sami doporučovali, ale kod mi zaslali obratem
 12. Myslím, že si sem můžem psát co chceme, ale to je tak vše, u Vodafonu to nikdo stejně nečte resp. je jim to jedno. Pro ilustraci poslední refresh apky pro iOS proběhl před 7 měsíci, za 4 roky se dopracovali k verzi 2.0.7, což myslím hovoří za vše. Tipuju, že vývoj aplikací tam má na starosti asi tak jeden možná dva indové pro celou skupinu. Je to ostuda.
 13. Tak mě to pořádně nefungovalo ani na vašem "prémiovém" settopboxu a při streamování přes AirPlay to nefunguje už vůbec. Navíc nelze ani posouvat obraz z iPhonu, to pak pořad spadne a běží od začátku, ale to už jsem zde také hlásil.
 14. tak já tam nikdy ani nic jiného neviděl při přehrávání přes airplay, takže bych řekl, že je to spíš vlastnost než chyba
 15. Tak aktuálně uváděná apka O2TV 2.0 funguje i na WebOS 4 a pak, že to nejde...
 16. tipuju STB protože to operátoři tlačí jako prioritu automaticky to přidávají k objednávce a jelikož další zdroj příjmů za šrot jako bonus. Dneska "hloupá" televize defacto neexistuje, nějaký systém tam vždy je. I banální přepínání kanálů trvá déle než u televize z 80. let.
 17. zařízení lze normálně vratit bez sankcí, platí se pouze měsíční poplatek za pronájem 120 Kč
 18. VTV "Premium" box jsem byl nucen používat cca rok, jelikož mi Vodafone, jako uživateli Apple zařízení po migraci nedal jinou možnost a "Premium" pro mě představovalo pouze možnost wifi připojení, protože připojení kabelem nebylo možné a moc si nedokážu představit ještě horší HW u levnější verze, jelikož to bylo pomalé a přehříval se jak zapnutý tak ve standby. STB mi jednou spadnul z TV stolku tzn. asi půl metru a rozpadl se, takze jsem měl možnost ty prémiové vnitřnosti vidět. Samozřejmě, že box s Androidem a možností dohrávat aplikace je lepší řešení, než uzavřená platforma, pokud tam ovšem aplikace dohrávat lze, což ale zrovna u Netflixu nelze, resp. lze ale nelze spustit a přitom předplatné Netlfixu Vodafone sám nabízí, tak je to trochu k ničemu a nevím jak to bude Vodafone vysvětlovat zákazníkům. Nabízet 3 téměř identické boxy jak funkčně, tak vzhledově mi z obchodního hlediska nedává smysl. A co se týče Applu, menšinová platforma to byla tak v roce 2007, teď už to bude kolem dvaceti procent, nehledě na to, že tato skupina dle všech výzkumů nadprůměrně za streamingové služby utrácí a totálně ji přehlížet je na úrovni ignorovat Samsung/LG, ale to je asi zase další specialita našeho specifického trhu. Dříve, když neexistovali žádné appky pro jednotlivé platformy jsem to ještě chápal z důvodu tlačení vlastního HW, ale providerům naštěstí došlo, že zákazníci preferují vlastní řešení, ať už na jakékoliv platformě.
 19. To jo, ale tady když už už se to blížilo a u vás a v Polsku byla, to převzal Vodafone a od té doby máme utrum, kompletně co se podpory Apple/Mac týče.
 20. Tak O2 to slibuje každý rok už asi 6. rokem, UPC od Horizonu, T-Mobile teprve letos, tak by mohl být první a opravdu letos, třeba na podzim, zvlášť, když to v Německu mají. A asi bych se i trochu chytil za nos, když už to má i ČT (ivysílání) a Voyo... Nehledě na to, že kdo s tím přijde jako první, tak získá "zadarmo" nemalou akvizici zákazníků.
 21. Použil jsem to pouze jako váš oblíbený argument, který lze napasovat téměř na vše, když to nejde, ještě potom také na "systém". Ale jinak je to zbytečná debata, když drtivá většina konkurenčních aplikací na těchto systémech běží a to dokonce ve 4K, což asi vyžaduje výkonnější HW anebo lepší optimalizaci aplikace. Takže buď to neumíte anebo máte asi zbytečně přísnou policy co se týče DRM apod., která je ve výsledku proti uživatelské zkušenosti zákazníka, což by pro vás mělo být prioritou. A vypuštění dalšího nedodělku v podobě další krabičky "TV3" to jen potvrzuje. Už jen to, že nabízíte 3 různé STB, dva z toho za stejnou cenu a z 95% se stejnou výbavou je naprostý nesmysl. A vrchol je, že sice můžete aplikace doinstalovat, ovšem nelze je spustit.
 22. To je asi tak stejné jako, že není žádný technický důvod nepodporovat televizory Samsung s OS Tizen, které byly uvedené před rokem 2018 a televizory LG s webOS 4.x , které byly uvedené před rokem 2020, což je rozhodnutí Vodafonu
 23. no tak jistě, jakmile jste připojeni kabelem je v něm signál 😉
 24. to je totiž zase lobbying broadcasterů, za top pozice se totiž platí, resp. je to součást vyjednávání podmínek ale pro diváka je to neskutečný vopruz, to je snad první co člověk udělá, když si naladí TV, srovná kanály podle svých preferencí
 25. přesně tak VDSL linku 22/3 spolehlivě odstřelil backup na GoogleDrive
×
×
 • Create New...