Jump to content

retron

User
 • Posts

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by retron

 1. Mě ten seznam zařízení "prošťouchl" settopbox, který jsem byl nucen si pronajmout aby suploval chybějící AirPlay. Od té doby se tam korektně zobrazují jak CA moduly tak ostatní mobilní zařízení. Jsem zvědav, co s tím stavem udělá, když jsem se settopboxu tento měsíc konečně zbavil. edit: tak po navrácení settopboxu mi to opět Přehledu připojených zařízení zobrazuje 0/10, takže je to evidetně navázané na STB
 2. To jsou zase kecy jako s tou podporou VTV Macu/AppleTV. AW podporovali operátoři např. v Německu už v roce 2017 možná dřív a i pidi státy typu Singapur ji měly hned od začátku. Co jsem slyšel JPP, tak prý Apple se zase s někým soudí o patenty, proto je to on-hold, ale kdo ví. Ale ostatní operátoři podporu mají, tak pokud po tom někdo prahne tak asi není důvod setrvávat u Vodafone. S tím signálem je to jednou lepší u jednoho jinde u jiného, ale např. co se týče 5G, ten paskvil kdy Vodafone akorát překlopil frekvence 3G na 5G s hodnotami horšími než LTE je tragédie. Mimochodem teď při updatu na 17ky jsem si všiml, že v Apple TV je pod podporovanými operátory v Německu jak Magenta T-M tak Vodafone Giga TV, proč to nejde tady je mi záhadou. Pro neznalé, stačí se pak pouze zalogovat s přístupy od operátora a zprovozní se všechny předplacené kanály nativně přímo v AppleTV bez nutnosti appky. Samozřejmě oba výše zmínění mají pro AppleTV i vlastní appky .
 3. Tak v tom případě si proškolte infolinku, jelikož operátorka s kterou jsem to řešil mě nutila do toho abych zařízení vrátil na pobočce (Chodov nebo Anděl). O kód na PPL jsem si musel vyloženě říct, jelikož ona k tomu prý nemá přístup, že mi ho pošle kolegyně.
 4. Dnes jsem vracel ten jejich výborný Premium set-top box a pořád to dle infolinky lze na pobočkách.
 5. zkousel, nefunguje, ostatne jako vetsina veci po migraci
 6. Pamatuju doby, kdy SPT Telekom zakazoval připojení nehomologovaného telefonního přístroje k pevné síti, samozřejmě, že jsem si DECT telefon připojil. Na druhou stranu si myslím, že by celou situaci vyřešilo, kdyby Vodafone nabízel dva tři přístroje na výběr, přičemž aspoň jedno bylo kvalitní a s možností odkupu.
 7. retron

  Wifi 6

  T-Mobile na kabelu Vodafonu nabízí Technicolor CGA4336 s Wi‑Fi 6 za 50Kč/Měs. Připojení: 4x 1Gbit Ethernet , 1x 2.5Gbit Ethernet Wi‑Fi 802.11ax na 2.4Ghz Wi‑Fi 802.11ax na 5Ghz https://www.t-mobile.cz/internet-modemy
 8. Tak si objednejte kabel od T-M a dostanete za 50/měs. Technicolor, který na první pohled vypadá jako profi zařízení a podporuje mj. wifi ax, samozřejmě v lokalitách, kde to lze. Navíc dostanete 60mbit upload automaticky pro všechny tarify a zákaznický servis na nesrovnatelné úrovni jako bonus.
 9. retron

  AirPlay

  Testuju to ihned od vydání updatu převážně v rámci F1 přenosů, ale perfektním bych to nenazval. Nelze ovládat z iPhonu posun atd., vždy se pořad spustí od začátku. Posun musím ovládat ovladačem k AppleTV. Pokud přehrávání pauznu v AppleTV a chci přehrávání po nějaké době v řádu minut opět spustit, tak pořad opět běží od začátku, což je dost otravné.
 10. V předposlední ani poslední nikoliv.
 11. To je jako normální, že Vodafone změní v půlce zůčtovacího období tarif (z Kabel 200 Profi na Internet Basic Profi) bez jakéhokoliv avíza a zákazník se to dozví až vyúčtování, samozřejmě s navýšením ceny?
 12. Koncové zařízení pro využívání služby Cable Internet musí povinně splňovat následující kritéria: 1.1 Disponuje certifikací DOCSIS 3.1 ze strany CableLabs. Takže tím Compal pravděpodobně padá.
 13. Jak to funguje, když mám teď na dané adrese odkoupený Compal (a případně CA modul). Bude ho T-M akceptovat? Zajímavé je, že u všech tarifů nabízí upload 60 Mb/s
 14. retron

  AirPlay

  tak já tu ironii pochopil a souhlasím s tím, že chlubit se, že v roce 2023 jsme spustili AirPlay, je asi jako se chlubit, že mám v autě autorádio HorizonGO to měl tuším od druhé aktualizace a Horizon pro AppleTV fungoval už před odkupem Vodafonu, akorát se k nám jaksi už nedostal takže už Vám chybí jen rozchodit VTV na webu pro Maca, appka pro AppleTV a podpora Apple Watch - takže tak úroveň roku 2015 abych nebyl zlý.
 15. Tak s dnešní aktualizací Vodafone TV pro iOS funguje už alespoň AirPlay do AppleTV. díky za ty dary!
 16. Ale předně se na to snad nelze neustále vymlouvat a strkat hlavy do písku "to my ne, to oni", snad mezinárodnímu teamu dává CZ dcera nějaký feedback nebo vážně jen čekáte co zase přistane za paskvil?
 17. myslím, že Vodafone by měl mít na to do listu daleko prioritnější věci k řešení než 2FA ověření fóra 😅
 18. V iOS žádné "menu" není, ale možná mám nějakou ořízlou zkušební verzi, ale appka funguje velmi svižně
 19. Pro Tvé info: SledovaniTV jsem využíval posledního půl roku, bez jediného problému, vím, že byl jednou nějaký problém při upgradu appky pro AppleTV, funguje naprosto na všem, jediná nevýhoda je a to klidně přiznám - cena SweetTV jsem testoval cca dva měsíce jako alternativu právě za VodafoneTV, poměr cena/výkon naprosto neprůstřelná, během 2měs. nebyl jediný problém, funguje taktéž skoro na všem Telly jsem "ze zoufalství" vyzkoušel od včera, v rámci jejich bankovní promoakce na 60 dní, za mě až příliš simple appka pro iOS, nelze (nebo jsem nenašel) řadit kanály, ale funguje!!! a také asi skoro na všem Narozdíl od VodafoneTV, která aktuálně nefunguje vůbec a když funguje tak je to i tak tragické.
 20. mouchy ano, ikdyž naprosto minimálně a marginálně a obvykle se výpadek netýká hlavní služby a operátor se za to obvykle alespoň omluví a transparentně to řeší a komunikuje, ovšem ty pterosaury co poslední dobou předvádí Vodafone akceptovat nelze, zvlášť, když se jedná o dlouhodobě neřešené a systémové záležitosti a ještě se u toho tváří, že se vlastně nic neděje a že jde o marginálie, customer support tragický! Už si toho všímají i naprosté lamy a BFU, které prostě řeší pouze to, zda služba základně funguje. FYI: a ještě máte prohozenou CZ a SK stopu na Sport 1 už od Miami
 21. Takže včera trénink na GP Monaka a dnešní závod Chyba inicializace MG086 (iOS) To už se vážně jděte bodnout amatéři! Na co šáhl Vodafone od migrace to nefunguje! Zajímavé je, že SledovaniTV, Telly i SweetTV, které se tu někdo vysmíval funguje naprosto perfektně. Nevím naco se čeká na aktualizaci, když to jinou změnou appky nebylo, pokud vím. Mac/Apple bez podpory už asi dva roky, appka pro AppleTV nikde, airplay, kterou podporuje snad cokoliv, nikde! Budu požadovat kompenzaci a očekávám opět kecy typu, že to je doplňková služba. Ne není v roce 2023 proberte se! CA modul neCA modul, přecházím ke konkurenci, protože i za 620 korun Komplet a 150 Mb je to zadarmo drahé, když to nefunguje! V pondělí DNS servery koncem týdne TV, co dál, máme se dívat z okna?
 22. Myslím, že tragédie je spíš to, co předvádí Vodafone. Podporu AW má T-Mobile 2 roky, O2 skoro rok, v DE to funguje minimálně 6 let. Aplikaci pro AppleTV uměl už Horizon. Jakákoliv větší platforma spustí aplikace pro skoro všechna podporovaná zařízení. A portovat appku z iOS na TVOS rozhodně není žádná věda, o certifikaci u Apple, pokud není appka zkriplená také ne, do 3 měsíců je to rozhodně. A když má aplikaci pro ATV už i iVysílání a VOYO, které fungují naprosto perfektně tak asi není problém u Applu.
×
×
 • Create New...