Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

To samé já, pořád brouzdám na problémové stanice a už dva dny nic. Pro jistotu jsem nepoužívaný Handan 5000 zapojil u souseda o dvě patra nade mnou na dobu neurčitou, aspoň okoukne nabídku Standard (má jen Starter) a pokud mi to začne vypadávat, napíšu mu SMS a zjistím tak, jestli je to slábnutí i mimo můj byt. Akorát se obávám,že mi ho nebude chtít vrátit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam zajimavej propblem. DVB-C modul v samsungu PS50B450 slape bez problemu, ale Nova HD a Nova sport HD se seka. Ostatni HD kanaly jedou bez vypadku. Prijel technik, vsechno promeril, doladil zasuvku a se silou signalu jsem pry nadprumernej. Pripojim HD STB a Nova HD a Nova sport HD se neseka, strrcim kabel do TV s modulem....seka se. Vratil jsem se na starsi firmware, porad stejny. Podle me, ale neni problem v modulu v TV, pokud se ostatni HD kanaly nesekaji, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Vyřešeno. Jak jsem sám detekoval, od úterý 1.12.2009 všechny výpadky ustaly. Včera byl u mě technik UPC zapojit UPC telefon a hned mezi dveřmi jsem na něj bafnul, jestli o onom vyřešení neví, on s tajuplným úsměvem přiznal, že na to přišli náhodou, navíc dostali pár stížností z Prahy, ale to že to měsíc zlobilo pro celý zlínský okruh je netrápilo. Bylo to v HW, víc jsem nebádal, přestal jsem mu rozumět :lol:

No hlavně Tome a všichni zlíňáci, do dalšího problému máme s frekvencí 442 a 450Mhz pokoj, konečně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mirage7

Hodne se zde diskutuje vliv kvality propojovaciho kabelu mezi STB a ucastnickou zasuvkou... jake pouzivate kabely? Ma na kvalitu signalu vliv napr. integrovany filtr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Nejlepší je dle mě na míru udělaný kabel od technika UPC. Nevím jak dlouho už to tak dělají, ale jako všichni co se v této tématice pohybují přešli na kompresní kleště. K nim jsou konektory IEC či F na jedno použití, které konečně zaručují dlouhodobý klid. K tomu je potřeba přesný průměr koaxu, který se za ty roky taky vyvinul, betelný drát (ne jak v těch kompletovaných tenkých kabelech za 30kč, po pár pohybech se ulomí koncovky) a velmi husté pletené stínění. Když jsem to viděl, začal jsem si pohrávat s myšlenkou tuto výbavu vlastnit, dokonce jsem to málem objednal, ale díky kleštím šla objednávka nad litr a tak jsem to vzdal :?

Co mě potěšilo že se tak dá efektně a s minimem ztráty vyřešit i rozbočovač na F-ka http://www.t-cz.com/default.asp?cls=stoitem&stiid=1520, mám s třemi výstupy a nedetekuji rozdíl, když to odpojím a dám na přímo. Dokonce ani v analogu. Ale jak říkám, nejlepší je donutit k tomu technika UPC či někoho kdo dělá satelity, přinejhorším si vezme 2-3 kila za materiál a práci, ale ušetří se za kleště :wink: Poradil jsem to i dvěma známým a taky spokojenost..

 

PS: Koukám nám to tu napadá trojan či co? Dnes to hodně zlobilo a nakonec mi Avast nahlásil JS:Redirector-AM :shaking:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...