Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak
Dělá to i jinde? V Pb tato závada trvá.

 

Myslíš tím ty hudební kanály a Eurosport HD a NCG HD na muxu 690 a 698 MHz? To dělá i u tebe? Já jsem si právě myslel, že problém bude na mé straně, ale jestli to je i u tebe, tak nejspíš na straně UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník novacisko

Mám problém se sekáním obrazu na kanálech Nova Cinema a Prima Cool v centru Ostravy. Zhruba jednou za 10 minut (někdy častěji) se obraz sekne a problikne Aktualizace. Úroveň signálu 69%, kvalita signálu 98%. Dnes jsem koupil nový koax a čekal, že se to tím vyřeší, ale bohužel ne. Poraďte, je to na zavolání technika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze ti to blbne i na dalsich kanalech v tomto multiplexu,

nejjistejsi je STB pripojit co nejbliz zasuvce, nejlip tim kratkym koaxem, ktery k nemu dodava a pak to znovou otestovat, takhle mas jistotu zda je chyba u tebe, nebo ne.

 

Mimochodem jaky mas typ STB, on totiz kazdy ukazuje trochu jinou uroven signalu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník novacisko

Mám ještě karnevalovský CV-5000. Občas mi blbne Očko a Z1, ale jinak jsem spokojený. Signál vedu zásuvka - STB - DVDrekordér - TV a na DVDrekordéru mám rozbočovač, ze kterého vede koax na jinou TV do vedlejší místnosti. Zkusil jsem dát pryč rozbočovač, ale to nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Djkoma

Zdravím, u mě (Pardubice) stejný problém. Úroveň signálu se drží na 72%, obraz se každou chvíli zasekne na 2-3 vteřiny a pak opět naskočí program (včetně informace) a jede to dál (furt dokolečka). Problém je především u slovenských televizí, ale je to dost nepravidelné. Jednou každou druhou minutu jindy se na to dá koukat. Už tu dřív byl servisák, jediné co udělal bylo, že všechno vypojil a nechal jen stb a tv propojenou, nic se nezlepšilo. Komentář do telefonu, že ty slovenské programy to prostě dělají a ať ještě zkusíme jiný scart kabel jsem bral jako vtip... Teď tu byl další, změřil si kabely, ztráta tuším 15-20db, prý mám koupit co nejdražší kabel mezi anténou a stb(kluci by to mohli zařídit sami, za ty nechutný peníze;)). Přepojeno. Stále to samé. Celá rodina už ztrácí trpělivost... čím dál častěji se také zasekává stb, které se kousne a musí se vypnout. pan servisman to okomentoval, že je to počítač, musí se čas od času vypojit z elektriky... Nejhorší je, že poslední servisman tu byl a zrovna se nic nesekalo... :(

 

řešení? Přejít jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jetli mas slovaky na 418 MHz, tak ty rusi U:fon.

 

Znovu opakuju - nejjistejsi je STB pripojit co nejbliz zasuvce, nejlip tim kratkym koaxem, ktery k nemu dodava a pak to znovou otestovat, takhle mas jistotu zda je chyba u tebe, nebo ne, pak si muzes eventualne stezovat na UPC.

 

Take dost zalezi na urovni signalu, pokud mas i internet tak se koukni jake ti to ukazuje hodnoty,

ja mel u slovaku 45 dBuV, pak me to technik zvysil na 62, ale i tak je s tim obcas problem, je potreba pouzivat koax. kabel s trojnasobnym stinenim.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...