Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

jak tedy radíte já vyndám kartu z televize ovšem HD kvalita bude tím pryč jestli se aspoň trošku vyznám jinak souhlasím že jestli je to signálem takový problémy a mají je více lidí mělo by se něco na to vymyslet a děkuji za vaše odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Naprosto není zřejmé, na co po uplynutí jednoho měsíce reaguješ. Pokud kartou v tv myslíš CA modul, tek ten s HD kvalitou nijak nesouvisí. Několik HD programů je šířeno nekódovaně, takové programy je možno sledovat bez CA modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
tak dnes kolem pul devate az devate behem sledovani Nevinnych lzi na CT1 HD, pomerne znacne vypadky v signalu (čtverečkování, výpadky zvuku, zpomaleny obraz), s technikou se nijak nemanipulovalo, lehce snezilo :)[/quote

Tak jsem se uklidnil, bál jsem se, že je problém u mne. Jednou už jsem to zažil a spravila to až výměna CA modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za rozsiahlym výpadkom televízneho signálu v nedeľu večer je porucha vo firme Towercom, pre Omédiách.com to potvrdili niektorí vysielatelia, aj niektorí operátori. Výpadok sa dotkol podľa informácií od divákov Skylinku, Magio SAT, UPC, DigiTV, Satro. Výpadok sa týka slovenských staníc, niekde aj českých, problémy sa objavili od 20:30. Viacerí diváci ohlásili, že problémy mali aj počas dňa. Problémy boli aj s rozhlasovým signálom.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Nemáte nějaký informace o výpadku od dnešního odpoledne ? Signál se evidentně někde stratil. V prvním patře jede TV sekaně, v druhým digitál nejde vůbec, jen analog. V sobotu jsem přeladil všechny programy podle nových frekvencí, vše jelo bez problémů.

 

Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...