Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mag_cz

No ja jsem se pral s kostickovanim obrazu snad 2 roky, mozna vic.... HD kostickovaly hlavne ceske vsechny. Menily se kabely, porad neco dokola... az prisel jeden od UPC, znova vymenil kabely, nic se nezmenilo a ze pujde. Tak jsem mu rek, ze nepujde, dokud to neopravi.. zacal koktat, ze nema ten spravnej merak a ze posle nekoho jineho... za 2 dny prisli 2 manici s pristrojem za 250 tisic, promerili to a zjsitili, ze problem je v kabelu v miste, co je tesne u zdi a vede do zasuvky (koncove). Neco s tim udelali a po 2 letech mam klid. Uz to bezi pul roku bez problemu. I HD. Plzen. Hura!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den koupil jsem jsi LG televizi z jiné země tudiš na reklamu se obrátit nemůžu ale abych řekl to podstatný koupil jsem jsi za 1200 televizní kartu CA modul abych měl HD programy a neuběhlo ani týden a při zapnutí se mi sekne televize ale tak že jsem šel i nakoupit televizi jsem nechal hodinu a pul a furt nic ovladač nereaguje a jedinej způsob vytáhnout ze zásuvky chvilku počkat a zas zapojit ale takhle to dělat nechci proto že jak se ví ničí se televize prosím tak o radu jsem si jistý že to způsobuje ta karta CA modul od UPC předem Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

1. Zakoupení televizoru v jiné zemi nemusí být důvodem pro zamítnutí reklamace, zejména u nadnárodní firmy, jako je LG.

2. CA modul není podmínkou pro příjem HD programů, CA modul pouze umožňuje sledovat placené (kódované) programy. Možnost příjmu (sledování) HD programů je vlastností televizoru, nikoli CA modulu.

3. CA modul může být druhotnou příčinou uváděných problémů, ale je to málo pravděpodobné.

- Pravděpodobnou příčinou problému jsou poruchy v signálu. V posledních týdnech probíhá postupná přeměna kabelové sítě UPC, v signálu se mohou objevovat různé krátkodobé výpadky, na které různé typy tv reagují různě. Je třeba ověřit funkci tv bez CA modulu.

- Ač to zní podivně, je třeba zkontrolovat připojení signálu - anténní kabel a především jeho konektory.

- Snažil bych se vysledovat výskyt problému a pokusil bych se jej blíže specifikovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano také potvrzuji. Asi tejden se mi stava, ze se občas sekne obraz blkne, nebo vypadne tak na sekundu. A je to na všech kanale, vc. HD. Drive to nedělalo vůbec - mam kabelovku od 30.11.2012 - a v pohode az tedka to dela. Kvalitu mam 100 pct a signal je 82 pct, to uz takhle je od zacatku. Reset stb nepomohl, ani tov. nastaveni. Kabely jsou OK, vse je nove. Jsme nova lokalita Praha 4 - Nusle.

 

Tak co toto znamena? Kde je tedy chyba? A hlavne se ptam, pokud je to globalni, tak proc se s tim něco nedela?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Chyba je zcela jednoznačně v signálu, respektive v jeho cestě od UPC až do Tvého přijímače.

Podle čeho usuzuješ, že je chyba globální?

Proč si myslíš, že kabely jsou OK? Že jsou nové ještě neznamená, že jsou OK.

Kvalitu 100% a signál 82% máš v okamžiku odečtu v době bezchybného příjmu, tedy nic neříkající údaje...

K tomu signálu a kabelům- Kabely nejsou napevno připojeny, používáš nejspíš IEC konektory, STB máš volně položený na stolku, se vším se velmi pravděpodobně hýbe a především v konektorových spojích mohou vznikat různé ztráty apod. Píšeš o kabelech (mn.č.), máš jediný kabel od účastnické zásuvky do STB, nebo signál rozbočuješ do dalších přijímačů? Taky možný problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...