Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Slovenské kanály mi taky často blbly a hlavně polské - tam to byl nejspíš vadný příjem na jejich straně - ozývaly se tam pazvuky jako u DVB-T a obraz sekaný ale kvalita a síla skoro 100%. Vypadá to jako by přijímali ze vzduchu DVB-T- a ještě špatně a distribuovali to dále do DVB-C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovenské kanály mi taky často blbly a hlavně polské ...

Ano, to potvrzuju. Před časem už to bylo neúnosné, tak jsem jim napsala s tím, že výměna kabelů nepomohla. Napsali mi číslo na technika, ať ho kontaktuju a domluvím si návštěvu, ale najednou výpadky a sekání "zázračně" zmizelo. Takže si myslím, že si stěžovalo víc lidí.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pocit, ze jsme vsichni tak vyskoleni na "kabelaz", ze to kabelama v 90% uz neni :-). Me se sekal pred casem na modulu v TV jenom jeden multiplex s Novou HD a Novou sport HD. Zavolal jsem si tedy technika, on meril, meril a hle byl jsem na tom pry straslive dobre se signalem. Takovej signal, by vam pane ostatni zavideli.... Rikam super, ale vidite, ze se porad ty kanaly na tomhle muxu sekaji... On povida, nojo vidim, ze se sekaji, ale to neni nase zarizeni :-). Tak mi alespon vycistil zasuvku, abych neplatil vyjezd. Dva mesice se to porad sekalo, TV vypisovala bitratove ztraty a chyby a pak najednou to prestalo.... Nakonec se mi vcera sveril pri vymene STB, ze si stezovalo vic lidi v lokalite a tak to poladili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ahoj, vypadává mi signál a kostičkuje obraz na hudebních kanálech a Eurosportu HD a NCG HD, který se vysílají v muxech na frekveci 690 a 698 MHz. Dělá to jen na těchto muxech. Nevíte někdo, co by mohlo způsobovat rušení na týhle frekvenci? Jedná se mi o lokalitu Příbram. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...