Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Celkový datový tok muxu (při šířce kanálu 8 MHz) je cca 38 Mbit/s. Jednohodinový záznam celého muxu je tedy 38 Mbit/s x 3600 s = 136800 Mbitů, tj. 136800 x 0,125 = 16 GB/h.

Hmm, možné to je... Pokud ano, pak to problém může způsobovat. Ruka byla rychlejší než hlava, sorry...

 

BTW Při použití DVB Viewer a dalšího programu si můžu zvolit, zda chci nahrát celý multiplex (v jediném souboru), standardně vždy pouze jeden program z muxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Taky můžu nahrávat celý stream, ale není to pevně dané. Při nastavení si můžu vybrat, které programy se mají nahrát. Používám jenom jeden.

To já taky, ale jenom u SD programů. V případě HD je to jak jsem psal výše, vždy se nahraje obsah celého muxu. Zkusím se ještě podívat na nové ovladače, jestli toto neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Celkový datový tok muxu (při šířce kanálu 8 MHz) je cca 38 Mbit/s. Jednohodinový záznam celého muxu je tedy 38 Mbit/s x 3600 s = 136800 Mbitů, tj. 136800 x 0,125 = 16 GB/h.

Hmm, možné to je... Pokud ano, pak to problém může způsobovat. Ruka byla rychlejší než hlava, sorry...

 

BTW Při použití DVB Viewer a dalšího programu si můžu zvolit, zda chci nahrát celý multiplex (v jediném souboru), standardně vždy pouze jeden program z muxu

Výše bylo uvedeno, že se jedná o ČT1 HD v DVB-T. Tam je tedy max. datový tok v celém muxu 31,67Mb/s. To jenom pro upřesnění :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahrávám jen jeden program 9Mb/s. Asi si ze mě někdo dělá srandu. Včera několik pokusů po tom hlavním nezdařeném nahrávání a všechny s chybami, dneska zas všechno v pořádku. Jen sem tam nějaká chybka, resp za 80 minut záznamu jen jedna korekce synchronizace zvuku.

 

BTW DVB viewer mi moc nefungoval, používám DVB Dream.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Koukam, ze dneska mux 618 (ten, kde jsou ted Fanda HD, Nova Cinema HD, Prima Cool HD, Prima Zoom HD, Fanda HD) totalne nepouzitelny. Stejne tak i mux 650 (kde jsou Polaci - kvalita signalu lita od 0% do 100% (obraz, tma, obraz, tma a porad dokola). Rano bylo jeste vse v poradku. Navic koukam, ze Fanda HD je jak na muxu 642, tak i na 618. Na obou ale totalne nepouzitelny. Na ostatnich muxech jede vse (i HD) bez problemu.

Ostrava - Dubina.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nova Cinema HD měla nějaký trhaný obraz na konci filmu Na kolejích čeká vrah, ale jinak to celou dobu fungovalo v pohodě. Fanda HD na stejné frekvenci bezproblémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera NOVA Cinema HD na filmu Pavučina snů od 21:30 hod ,jenom mě otravovalo to pípání zvuku .Obraz bez sekání. Talenti na UPC dali špatně informaci o přeladění Fandy HD ,místo na starou frekvenci to dali na novou v EPG. Lokalita Most

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak porad od vcerejska setrvaly stav. Zhruba ve vterinovych intervalech 100%, 0%, neni signal, 100%, 0% neni signal a porad dokola.

Muxy 618, 642 a 650. Vse ostatni jede bez jedineho problemu.

edit: ted si to schvalne kontroluju podle Seznamu muxu zde uvedenym, a je mi divne, proc treba polaci jsou jak na muxu 650, tak i na muxu 794?

Aha, ted se na to divam poradne. Co to znamena, ze u toho muxu 794 je napsano sit UPC, a u toho 650 je napsano sjednocena sit?

Ktery z nich vlastne plati? Protoze vsechny ty muxy, ktere jsou nepouzitelne (618, 642 a 650) jsou prave v tech sjednocenych.

edit.2: tak ted to porovnavam jeste se STB. Na nem jsou treba polaci porad na 794, a tam to jede v poradku. Na TV jsou ale jiz na 650, a tam to je nepouzitelne.

edit/3: tak jsem jeste zkusil zadat frekvenci muxu s polaky zadat rucne i v TV, a ejhle. Na 794 to jede opet jako vino, na tech 650 nepouzitelne.

Rusky mux, kde je i Fanda HD, kdyz je na 786, tak je uz taky v poradku. Pokud je na tom 642, tak je to nepouzitelne.

Jestli jede nekde jinde i ten mux, kde jsou ty Cinema HD, Zoom HD a pod., netusim.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...