Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

cvancara last won the day on May 7

cvancara had the most liked content!

About cvancara

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CA
 • Place of subscription of Vodafone services
  OVA
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

cvancara's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

59

Reputation

 1. PLZ, hrál jsem si tady s těmi odkazy v TV programu. Může mi někdo na PC ověřit, že ty odkazy jsou stejné v rámci VF (negeneruje se to pro každého uživatele zvlášť)? CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542123 pořad ve 20:00 dne 20.5.2023 CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542124 pořad ve 20:25 dne 20.5.2023 Někde to jde po sobě a někde na přeskáčku a někdy tam jsou díry (ale jde to pořád pryč) CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542125 pořad ve 16:55 dne 26.5.2023 CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542126 pořad ve 23:05 dne 20.5.2023 CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542127 pořad ve 10:20 dne 21.5.2023 CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542128 pořad ve 00:55 dne 21.5.2023 CS Mystery - https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/138542129 pořad ve 01:45 dne 21.5.2023 Někdy vlastně stačí jenom přepsat to poslední číslo a jede další pořad. Dají se takto zjistit i "budoucí" pořady v rámci těch 7mi dnů. edit - sakra, zkouším a ty odkazy už nejdou, jsou mimo těch 7 dnů zpět. Tenhle odkaz https://tv.vodafone.cz/#/watchtv/info/epg/139600773 byl včera pro 01:55 - 02:35 dne 4.6.2023, ale dneska je to Nova z 02:00 23.5.2023
 2. Ten TV program mě taky neskutečně štve. Něco si najdu, třeba co bylo včera, pustím, hmm, to je blbost, ale už nemám možnost se zase vrátit do toho místa, kde jsem byl. Zase znovu - Sledování TV, TV program a jako pako hledat, kde jsem to vlastně byl. K Androidu TV jsem si připojil myš, v domnění, že ta obsluha bude rychlejší. Hmm, s myši to ovládat taky nejde. Takže když něco hledám, jdu přes bývalé slovenské UPC ( https://www.upctv.sk/sk/epg/initial ), tam si to v klidu najdu a pak teprve na VF TV. Taky nechápu, proč nemůže být přímý odkaz na ten TV program.
 3. edit: problém vyřešen - pokud je aplikace nově nainstalovaná a NEzobrazí se na úvodní obrazovce přihlašovací dialog (není kam zadat jméno a heslo), je třeba zkontrolovat, zda není na Android TV povolen Režim vývojáře. Stačí jej vypnout a při následném spuštění aplikace se již zobrazí vše, tak jak má být. Po přihlášení se Vývojář může zase případně zapnout.
 4. Jenom takový dotaz - když si něco pustím zpětně, třeba z před dvou dnů, po skončení se chci zase vrátit na ten seznam programů, bylo by už konečně možno, aby se to vrátilo tam, kde jsem byl a ne vždycky na dnešek? Když už to tedy neumí normálně pokračovat v dalším pořadu, který před těmi dvěma dny následoval a já pokaždé nemusel znovu a znovu listovat zpět a hledat, kde jsem byl? edit: hmm, tak dříve jsem si vybral nějaký kanál a hned jsem viděl, co bylo během dne a mohl jsem si to hned spustit. Teď tohle pro změnu zase zrušili 😨
 5. Ty náhledy jsou nesmysl, jenom to zdržuje a vše zpomaluje.
 6. Prima, vase udaje se nepodarilo verifikovat. Zustane pouze cervena obrazovka a nic vic. Ani ukoncit, ani nic zadat. Konecna. Android TV.
 7. Už jsem to tu jednou psal, mám Komplet, ale stejně mám v oblíbených asi 10 kanálu, na které koukám. Ale to je můj problém, ne VF.
 8. Jak jsem psal, nejde o nějaké přidané sport. kanály, (ty jsou mi ukradené), ale jde o nabídku Komplet jako takovou, kde uživatel nemusí přemýšlet, co jste kde přidali. Protože k čemu je pak uživateli, který má tenhle a tenhle balíček, když nové přidáte třeba zrovna tam, co uživatel nemá? Jak docílit toho, aby Komplet byl Komplet?
 9. Nj, ale když něco skončilo, taky nesnížili cenu. Tady jde o princip.
 10. No ale jako uživatele mě to celkem netrápí. Když si koupím auto v plné palbě, tak taky neočekávám, že mi za rok třeba odpojí volant, protože ten už je nově v jiném balíku.
 11. Nějaký fotbal je mi u zadku, ale Komplet nějak začíná být NEkomplet. Platím plnou palbu 829 Kč za to, abych nemusel nikdy řešit co a kde se přidalo. A s tím jsem si i nabídku pořizoval.
 12. No a to je to, o co se jedná. Problém může být i mimo byt, že ten MUX 762 už třeba vůbec nejde na té chodbě. Nerad bych, aby mi někdo začal automaticky měnit kabely a pak stejně prd...kvůli tomu jsem zrušil i tu zásuvku, abych vyloučil, že to dělá třeba ten kabel od zásuvky v bytě do TV. Stejně budu muset volat, s tím nic sám neudělám.
 13. Chjo, žádná raketová věda. Co dvě patra krabice před dveřmi na chodbě v paneláku hir: Z ní vede kabel do bytu a končí hir. Původně tady byla ta ant. krabice, kterou jsem tedy zkusil zrušit a na konec kabelu dal pouze koncovku a přímo do TV. Kabel sám nevyměním, protože se nedostanu do té krabice na chodbě.
 14. Dyť jsem psal, ze mám doma pouze DVB-C s CA, žádný internet od VF, žádný STB, modem ani nic jiného. Navíc má 20+ let. Kabel bych si klidně natáhl taky sám, kdyby nebyla krabice vedle dveří venku na chodbě...
 15. No budu muset, co už. Jenom mě děsí, že to tady budu muset zase předělat, protože je to vrtnuté z chodby do obýváku a natažené kolem chodby. Celkem mě zaráží, že tam třeba nejsou vůbec zádné chybové stavy, ani třeba nějaké kolísání/výpadky toho MUXu. Prostě ani ťuk. Původní krabice.
×
×
 • Create New...