Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

cvancara last won the day on November 28 2023

cvancara had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CA
 • Place of subscription of Vodafone services
  OVA
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

cvancara's Achievements

 1. Celý den na to různě koukám a nemám s tím problém. Střelím 5 minut, pak se kousek vrátím zpět nebo dopředu. Dám přednost jednoduchosti.
 2. Fakt mi tam nechybí - když chci přeskočit třeba reklamu, nepotřebuji k tomu žádný náhled. Za mě plus. Mám rád jednoduchost, ne přeplácanost. Ještě by bylo dobré, kdyby odstranili úplně i ty "prázdné" náhledy a nechali tam jenom ten čas.
 3. Mám pocit, (nevím ale od kdy), že ty náhledy už tam nejsou vůbec a je to teď takové "živější" při přesouvání toho jezdce.
 4. Já tohle už jednou doma řešil, kdy ze dne na den prostě ten signál na těch "kritických" muxech zmizel, navíc vždy v přesně danou hodinu. viz. https://www.techforum.cz/topic/61948-nefunguje-discovery-science-hd/#comment-462687 Nakonec zjištěn poškozený kabel pod kobercem - od té doby klid.
 5. Už to jede. Netuším proč, ale v seznamu kanálu je to 2 x. Jedny jedou a ty druhé ne.
 6. Ano, je to Paňák a bez jediného problému...dneska už Paňáka s DTS nekoupím.
 7. DVB-C , žádná aplikace ani STB. Jenom by mě zajímalo, proč zmizely pouze tyhle.
 8. Já tam tedy vidím u obou 100%. Nehledě k tomu, že ty ostatní kanály v tom muxu 730 jedou, pouze ty 4 regionální nee.
 9. Ani prd, poprvé, když se o tom tady začlo psát, tak stačilo spustit znovu ladění a zase se objevily. A teď zase zmizely a prostě tam nejsou. Zajímalo by mě, v čem se to tedy vysílá? Psalo se, že se to převádí z T2 signálu - "Konverze z DVBT2 (HEVC) do má své důvody a berte to prostě, že je to tak.". Prostě ten signál, (ani EPG), tam teď není.
 10. Tak jsem to zkoušel znovu a prostě tam není žádný signál, ani po přeladění:
 11. Prostě skočíš odhadem vpřed/vzad...nevím, ale když něco hledám třeba v nahrávce z TV, taky skočím dopředu/dozadu bez náhledu.
 12. Nejlepší by bylo, kdyby ty náhledy zrušili úplně. Alespoň by se i ta aplikace zrychlila. A nejlíp, kdyby zrušili i to "běžení" programu na pozadí, když si vybírám z TV programu v TV.
 13. Koukám, že všechny 4 regionální programy zase hlásí Nedostupné služby a je tam jenom tma. Přeladění nepomohlo, DVB-C.
 14. To samé, W10, Edge, do 15té minuty náhledy jsou a pak tma...teď zkoušeno.
 15. A to dělá pořád, nebo jenom u něčeho? Zrovna jsem to schválně zkusil a obraz je celý v TV. Ale taky si pamatuji, nějaké roky zpátky, se to taky stávalo i u nějakého jiného kanálu, že byl ořezaný.
×
×
 • Create New...