Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

cvancara last won the day on July 14

cvancara had the most liked content!

About cvancara

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CA
 • Place of subscription of Vodafone services
  OVA
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

cvancara's Achievements

 1. Měl jsem stejný problém kdysi a tohle bylo řešení: https://www.techforum.cz/topic/60883-vodafone-tv-na-smart-televizi/?do=findComment&comment=463405
 2. Treba jenom chce, aby se tam podivalo co nejvice lidi?
 3. cvancara

  EPG

  Najdeš tady. https://www.upctv.sk/sk/epg/initial
 4. A co když to někomu vadí, mít to natvrdo a nemoci si to vypnout? Já nevím, na DO mám tlačítko zap/vyp titulky.
 5. cvancara

  EPG

  Co to zase dneska je? V EPG data jsou, ale na jednotlivých stanicích místo údajů, je zase pouze text Informace brzy k dispozici. Proč používáte nějakou pochybnou extérní službu, místo normálních EPG dat od poskytovatele?
 6. A k čemu by to jako mělo být? Jak se dívám, tak Film Europe má titulky volitelné, takže si je můžeš zapnout/vypnout, kdežto Film Europe + je nemá samostatně a jsou už součástí toho pořadu.
 7. cvancara

  EPG

  Zrovna na to taky koukam, ze EPG naskakuje o nejakych 9 - 10 hodin zpet. Je 21:17, ale EPG na vsech kanalech ukazuje 13:00 - 14:00. Panasonic + CA modul.
 8. To je divné, co si pamatuji, tak AXN HD už na kabelu bylo, než ho zrušili: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-vyradil-z-nabidky-kabelove-a-internetove-televize-kanal-axn-hd-8566471
 9. To jsou ty zlepšení služeb, za UPC nebyl problém ani s Operou ani s počty
 10. Nj, ale předpokládám, že v tom anonýmním okně se budu muset znovu přihlásit? Nechce se mi to teď zkoušet a hledat to přihlásení.
 11. Zrovna teď hledám význam této chyby, ale v seznamu jí nenacházím. Spolehlivě jí nasimuluji tak, že mám v Edge spuštěný nějaký pořad, který stopnu s tím, že se na něj podívám později. Otevřu si další okno, kde si chci spustit něco jiného a po nalezení a pokusu o přehrání vždy chyba "..Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1G151).." V okamžiku, kdy úplně uzavžu to pozastavené okno, další pořad už normálně jde spustit.
 12. S optikou problém nebyl, ta se táhla "zespod". TV kabel by musel jít od "shora" dolů a to problém už byl.
 13. Kábel původně chtěl měnit celý, tak byla ostatně i nahlášena oprava technikem. Problém byl ale ten, ze na chodbě to z té krabice vede takovým plechovým obložením, ve kterém jsou zároveň i trubku ze střechy pro odvod vody. No a to nešlo nijak rozebrat. Nabídnul jedině provrtat zeď někde u stropu a tama tahat kabel, což se mi ani v nejmenším nezamlouvalo. Nakonec ho tedy napadlo zkontrolovat ještě ten kabel a našel (prostě jsem to přehlídl). No a dopadlo to napojením pomocí té spojky. Kdyby nebylo to poškození, tak to jede dodnes, tipuji.
 14. Spojku dělal technik, protože byl problém v tom natažení nového kabelu z té krabice z chodby. Funguje? Funguje, signál 100% všude. Pokud by byl zase někdy problém, tak se bude zase řešit. Chyba byla, že jsem ten kabel nevzal do ruky, ale jenom zkontroloval vizuálně. Mohlo být jasno dříve.
×
×
 • Create New...