Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

cvancara last won the day on May 2

cvancara had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CA
 • Place of subscription of Vodafone services
  OVA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

cvancara's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

50

Reputation

 1. Připomínám, že stále nejdou spustit všechny kanály ze seznamu.
 2. Nemám sice inet od VF, ale taky normálně dávali WiFi router ke vstupním dveřím. Trval jsem na tom, ať dotáhnou optiku až do "zhruba" středu bytu a s tím mám pokryto vše v 3+1. Sousedka si to nechala u těch vstupních dveří, aby nebyly vidět kabely po bytě (jak jinak) a vleze někde do obýváku nebo kuchyně a diví se , že je bez signálu.
 3. Aha, tak to nejsem sám, komu to háže nesmyslné odkazy - byl jsem zvědavý na ten formulář (protože se o tom bavili na FB) a ani od tama nešel stáhnout. Error Failed to load PDF document. Mi to totiž připadá, že někdo ty odkazy změnil na "vnitřní", přístupné z vnitřní sítě VF?
 4. Dneska projizdim kanaly a u Hobby jsem si vsimnul takovych 2 vterinovych zaseku obrazu. A pak jsem si vzpomnel, ze jsem to uz nekde cetl. Uz vim kde. CA modul + Panasonic. Ostatni jsou v poradku.
 5. No ale koupí si ho a nemusí si nic pronajímat. O to jde.
 6. Tak mi to nedalo a taky jsem si ty podmínky přečetl. Teď se tedy ptám: "..Koncovým zařízením se rozumí Set-top box určený Poskytovatelem pro Službu a nebo jiné Registrované zařízení (mobilní telefon, tablet, počítač apod.) s instalovanou Aplikací Vodafone TV určenou pro využití Služby.." Otázka - co je koncové zařízení v případě, že zákazník NEMÁ STB určený poskytovatelem, ani žádné registrované zařízení s instalovanou aplikací. Má pouze TV, kde je signál dodávám po anténním kabelu? Když VW koupil Škodu, připadalo by vám normální, že by řekl - na ostatní Škody serem, protože nebyly zakoupeny u nás a nemůžete je tedy ani převést ani prodat jiné osobě? Jak to tak čtu, tak VF počítá pouze s tím, že všichni uživatelé mají IPTV a nebo STB.
 7. "..dříve odkoupený CA modul u bývalého UPC u nás nově aktivovat nejde - nejedná se o zařízení zakoupené u nás.." tady bych ale oponoval - přebrali jste UPC?, přebrali. Takže v podstatě BYLO zakoupeno u vás. A pokud fungují odkoupené staré CA moduly u převedených uživatelů, tak nevidím jediný důvod, proč by neměly jít zaregistrovat. Jsou CA moduly podporovány? Jsou, takže tyhle řeči si nechte od cesty.
 8. Treba VF zareaguje a funkcnost blokne 😜 Na vymysleni obstrukci jsou jednicky.
 9. Ano, to vím. Jenom to píšu tak, aby bylo jasné, že nemám žádnou samostatnou grafickou kartu.
 10. Nemám grafiku, používám DP a HDMI na MB. Deska Gigabyte Z490M GAMING X, CPU i5 10600K, monitory Philips 275B1H. Vlevo VF, vpravo Poda.
 11. Měl jsem doma obavu z přechodu na VF, protože mám dva monitory, jeden je přes DP a druhý přes HDMI. Funguje to.
 12. Celkem mě začíná štvát, dám pauzu, za půlhoďky se vrátím na monitoru jenom hláška "..Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1807).." V některých případech to chce ještě i znovu přihlášení 🥵 Sakra, to si to nedokáže navázat/držet to spojení? Na PC není nastaveno žádné uspávání, šetřící režim ani nic podobného.
 13. Počin je to jistě chvályhodný, to nezapírám. Ale - jak dlouho se vám přepínají programy v té Android TV? První 4 to nabídne hned, od 5 a dále jenom červené kolečko a točí a točí a točí a prd.
 14. Chromáka nepoužívám nikde, ale v poslední Opeře a posledním Edge 100 jede. Dva monitory, oba přes DP.
 15. Aneb kvantita vítězí nad kvalitou.
×
×
 • Create New...