Jump to content

keramik

User
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

keramik last won the day on November 23

keramik had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  1000 Mb/s
 • Vodafone mobile services
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  V.Station 3.1
  2xCA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Plzeň - Skvrňany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

keramik's Achievements

Level 6

Level 6 (6/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

5

Reputation

 1. Nahrávka je nahrávka , ale nestačilo by při zpětném zhlédnutí třeba jen ten pořad neukončovat ? Prosté by běžel pořád než ho sám vypnu ? Za mne nejjednodušší a nejrychlejší řešení. Toho ale Vodafone není příznivcem , on radši co nejsložitější řešení.
 2. A než ji vytvoří tak bude ten tvůj televizor už příliš starý a aplikace na ten model stáhnout nepůjde.
 3. Ale já neřeším kvalitu obrazu. Jde o to , že když jsem v místě s pomalým internetem a nemůžu si sám nastavit kvalitu obrazu , stává se ze sledování sekanina. K čemu je mi super obraz , který se stále seká. To si radši snížím kvalitu a jede to bez záseků . Jenže tuhle vymoženost nabízí snad všichni poskytovatelé kromě Vodafonu. Stejně jako spoustu dalších věcí....
 4. Před rokem jsem si zde stěžoval , že nejde nastavit snížení kvality obrazu při přehrávání. Včera jsem v práci , kde máme pomalejší internet chtěl koukat na fotbal a ejhle , ono to pořád nejde. Takže automatika mne neustále zasekávala obraz..... To je to takový problém ????? Musel jsem si zaregistrovat zkušební sledování Kuki tv za 1,- a tam je v nastavení kvalita nejlepší , střední a nejnižší. Proč to u vás nejde ?
 5. Já to říkám pořád , že celá vodafone TV ( kromě DVB-C ) je jen náhodný generátor chybových hlášení.
 6. A četl jste nějaké diskuzní fóra Vodafonu ?????
 7. Kecy v kleci. Balíček security mne operátorka při objednávání nabídla , já řekl , že ho nechci a nic mi neaktivovali. Takže zase jen snaha odvrátit pozornost od chyb ve vlastní televizi pomlouváním konkurence.
 8. Před rokem jsem o tom tady někde psal , na dovolené jsem měl pomalý internet a vždy 2 vteřiny to běželo , pak se točilo kolečko a tak stále dokola. Tenkrát psali , že na možnosti nastavení nižšího rozlišení místo automatického pracují.... No je to přeci jen zatím jenom rok....
 9. A nebylo by možné zatlačit na autory této aplikace aby vypnuli veškeré nesmyslné ochrany a ta aplikace fungovala včude bez problémů jako to má veškerá konkurence ? Měl jsem snad kromě t-mobilu v průběhu let všechny poskatovatele internetové tv a NIKDY se mi nestalo na JAKÉMKOLIV zařízení nebo webovém prohlížeči , že by to nefungovalo ( samozřejmě nepočítám občasný výpadek , ale u VODAFONE TV je to souvislý generátor chyb ) Tuhle televizi drží nad vodou pouze příjem v DVB-C , kde naopak nemá konkurenci , ale nevěřím , že si to někdo může v tomhle stavu pořídit pouze jako internetovou TV.
 10. keramik

  ČT Sport +

  Ono všem ostatním poskytovatelům to funguje na "obyč" Androidu jak v telefonu tak v boxu. Ale Vodafone z důvodu nějaké ochrany kohosi čehosi se rozhodli , že přes box s obyč.Androidem to prostě zaříznou. Nemůže za to čeký Vodafone ale zahraniční centrála , protože ta aplikace je vyvíjena mimo naši zemi....
 11. Bylo to pravidelně každý čtvrtek cca mezi 20 - 23 hodinou. Jinak nebyl problém. Tak uvidíme. Snad se poučili.
 12. No docela se téhle aktivity bojím. Manželka si platí VOYO kvůli růžovce a poslední dobou pravidelně ve čtvrtek večer kdy nasadí nový díl se nedá na VOYO připojit . Tak jestli neposílili servery , tak se máme na co těšit.
 13. keramik

  ČT Sport +

  Omlouvám se nespecifikoval jsem model , XA400
 14. keramik

  ČT Sport +

  Ale nekupuj si nějaký android box , protože je velká pravděpodobnost , že ti na něm nepoběží aplikace VODAFONE TV ( ono by si pak nemusel mít ani ten jejich set top box. Co vím tak to funguje na chromecastu a Tesle
 15. Opravdu ? Mám kabelovou DVB-C a mám své moduly ( teď už jde jen pronájem ) v televizích a žádný set top box nemám a nepotřebuji.
×
×
 • Create New...