Přejít na obsah

Médium nelze přehrát WV1862


olse

Doporučené příspěvky

Zdravím, nefunguje mi online Vodafone TV v prohlížeči, po dlouhém načítání zobrazí chybu Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1862). Co tato chyba znamená a z jakého důvodu není popsána lépe a srozumitelněji, abych se vůbec nemusel dotazovat někde na fóru?

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už se tady řešilo mockrát a většinou bezvýsledně, ale v jednom příspěvku jsem teď našel že: 

chyba WV1862 je způsobena, když někdo používá VPN či proxy a buď je tam nesoulad s geolokací či je tam něco bloklého na úrovni firewallu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Médium nelze přehrát WV1862

Ja teda zADNE vpn, ANI PROXY DOMA NEPOUZIVAM A NEJDE TO TAKY....RESP. NEKDY JDE, NEKDY NEJDE. vETSINOU TO NEJAKY CAS NEJDE PO AKTUALIZACI fIREFOXU, DO TYDNE SE TO ROBEHNE :d obrazek.thumb.png.0152a040d8738b954f84a87630e9b7b1.png

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoví tedy někdo z Vodafonu? VPN nepoužívám, vše ostatní mám v základním nastavení. Co se geoblokace týče, všechny ostatní služby obdobného typu fungují.

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2024 v 22:18, tomus napsal:

To už se tady řešilo mockrát a většinou bezvýsledně....

>olsle : zde jsi u vodafonu, tedy necekej zadne zazraky na pockani, tu jsou problemy jenz se tahnou mesice...
V lepsim pripade si pockej od "kompetentnich" na radu typu:

 

V 20. 9. 2023 v 9:18, Martin - Vodafone napsal:

Dobrý den, @romek, jestli to pořád přetrvává a nepomáhá ani přeinstalace aplikace, napište nám ohledně toho prosím přes https://tam.je/forum/, podíváme se na to 🙂  

.

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, takhle obecně to opravdu neprověříme, to není tím, že bychom zde nebyli kompetentní, ale protože k řešení situace potřebuje přístup ke konkrétní službě v našich systémech. Takže je opravu potřeba se na nás obrátit telefonicky nebo přes formulář na https://tam.je/forum/

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, olse napsal:

Odpoví tedy někdo z Vodafonu? VPN nepoužívám, vše ostatní mám v základním nastavení. Co se geoblokace týče, všechny ostatní služby obdobného typu fungují.

Zdravím, možná budu zbytečně přímý.

Ale máte pocit, že z těch poskytnutých informací se dá, jakkoliv odpovědět? Kromě toho, jestli za sebe každý odpovíme, zda u nás OK nebo stejný problém.

Minimálně na screenu vidím nějaký typ blokátoru. V prohlížeči bez doplňků funguje? Jaká přesně verze prohlížeče to je? Jaký firewall a antimalware používáte? Máte povolené Cookies a pokud ne všechny, tak které konkrétně a co je jejich obsahem?  Jaké programy, které by mohly ovlivňovat síťový provoz máte? Jaké verze Windows (a to přesně) je na PC? Je tato verze legální? Má aktuální aktualizace? Nejste zapojen do Insider programu Windows? Na jaké síti jste? Jaké zařízení je mezi PC a internetem? Jak je toto zařízení nastaveno? 

A takhle bych mohl pokračovat. 

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 2
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a že jsem tak smělý, nemělo by to být opačně? že by třeba měla být ta aplikace/služba funkční?? že by se neměl zákazník pídit, kde je problém??? že, místo nicneříkajích kódů by měla vyběhnout konkrétné hláška, kde je problém a ne aby si ji pak dotyčný googlil někde na fóru případně ve FAQu?

tenhle Caltrát nebo jak se to zove je od začátku paskvil, který v podstatě dále skoro ani nevyvíjíte (viz. updaty napříč platformamy)

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retronNo, mělo a nemělo. Nemohou ručit (a proto také neručí) za každou možnost a kombinaci, která může nastat (už vidím ty miliony virtuálních PC, by sežralo více zdrojů jak celá služba 😄 ). Hlášky by asi mohli být lépe popsané, ale jeden problém může generovat více hlášek a naopak. Ne vždy jde na straně serveru na druhé straně identifikovat, co je přesně za problém. Navíc i ten počet informací, které se nyní smí v EU sbírat je mnohem menší než kdysi (za mě dobře).

Ale notak, kdybys napsal, že se vyvíjí tempem pomalejším jak lenochod nebo je kvalita stále neuspokojivá... Ale takhle se střílet do vlastní nohy? Ten update napříč platformami je zrovna ta nejviditelnější část. A jen upřesním, já rozhodně nic nevyvíjím. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám naprosto jednoduchou triviální otázku. Jak je možné , že VŠEM ostatním poskytovatelům  ( a to jsem měl průběžně většinu z nich , tak jak se přelévají sportovní práva ) se nestává aby jejich aplikacepřípadně webové prohlížeče byli spíše generátorem náhodných chyb.  Ano mají třeba záseky , nebo horší kvalitu obrazu , ale prostě se do nich přihlásíte a funguje to.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...