Jump to content

keramik

User
 • Posts

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by keramik

 1. Já mám TV Panasonic s Android TV a tam není a i mi to potvrdili , že to ta aplikace zatím neumí. Jedině , že by ji aktualizovali , Mám to na Chatě a tam jsem byl naposled někdy začátkem listopadu.
 2. pozor je apka O2TV a apka O2TV 2.0 To je podstatný rozdíl a pokud si budeš O2tv pořizovat dostaneš už tu O2TV 2.0 . Nicméně pokud má v sobě android tak by tam měla jít nainstalovat i apka z neoficiálních zdrojů. A druhá věc O2Tv 2.0 přes aplikaci android TV neumí přepínat multidimenze. Musíš si ten zápas najít pčes menu - sport - hokej - extraliga - přímé přenosy. Celkem si zaklikáš.
 3. Vuhledem k tomu , jak jim vše trvá - spíše nejsou schopni/ochotni cokoliv kromě jejich boxů aktivně podporovat , počítejte spíše v řádu desetiletek , spíše nikdy. Ani Apple stále není funkční. Na obranu české pobočky musím říct , že je v tom trochu nevinně , prtože aplikace a další věci se vytváří centrálně.
 4. Tak ono mi to stejně moc nefunguje protože 5g. A jelikož mám tyhle programy v O2 sport plus balíku , tak jsem se ještě nedokopal k výměně kabelů.
 5. Zvláštní je , že mi to v DVB-C přes modul v televizi funguje pořád. Přes aplikaci ne.
 6. Takže v balíčku starý sport není všechen sport..... No ale tady se to dá trošku pochopit , cenově by mne přechod na ten nový balíček stál dost a ty programy taky asi nebyli úplně zadarmo. nicméně přes kabel V DVB-C mne to funguje. Je to zvláštní. Ale stejně mám k tomu O2 sport plus takže ty programy mám tam.
 7. Ono by toho šlo , kdyby se chtělo.....
 8. Pokud je to DVB-C tak je to určitě rušením 5G. Po dlouhé době jsem konečně donesl tv k e koncové zásuvce a krátkým kabelem vše OK. Ale jinak obé televize PS1 a 2 nejde , Nova sport 3 a 4 kostičkuje ( frekvence hned vedle ). Takže musím rozdělat lišty a vyměnit kabely. Ale na TV panasonic s androidem v aplikaci VTV mne u PS1 a PS2 píše . že nejsou součástí mého tarifu , ale přes modul v televizi mne fungují. Jak je to možné ?
 9. tipuju , že o parník variant A
 10. Což bych uvítal , kdyby někdo měl všechny sporty pohromadě , klidně v nějakém příplatkovém balíčku. Malou chvilku to tak mělo O2 ale to už je dávno.
 11. Tak nevím , ale zrovna to DVB-C je jediná věc co mne ( a určitě spoustu dalších ) u nich ještě drží. Kdybych chtěl jen OTT tak jsem dávno pryč.
 12. keramik

  UHD kdy?

  V tu chvíli bych je odstřihnul i já.
 13. Každopádně do pronájmu si ho objedná jen superhlupák. Jen rok pronájmu je 1440,-
 14. Jenže jádro pudla je v tom , že by to na těch přístrojích fungovalo , kdyby to nezaříznul Vodafone svýma přehnanýma bezpečnostníma opatřeníma. Nebo mi řekněte v čem je rozdíl ta OTT(IPTV) od Vodafonu a od ostatních operátorů , kterým to všem funguje ?
 15. Přesně tak , jediný důvod DVB-C. Zpětné shlédnutí mám vyřešeno skylinkem , kde si platím CANAL+ Sport balík. Jinak bych už tady dávno nebyl.
 16. Na začátku to bylo MAG007 a naposledy to bylo TAV1871. Jak říkám náhodný generátor chyb
 17. Jenomže on je rozdíl když to nebude fungovat způsobem , že se to bude sekat , vypadávat apod , ale vy to na těch přístrojích prostě softwarově zakážete a vyskočí rovnou chyba. Přitom by to tam úplně v pohodě fungovalo když tam fungují aplikace všech ostatních poskytovatelů. Je to jen a jen snaha dostat od zákazníků výpalné za pronájem vašeho boxu. Mně by těch pár korun ani nevadilo , lae vzhledem k tomu , že si kvůli sportu platím ještě O2 sportpack a canal+ tak nechci mít k televizi připojeno milion boxů , když může být vše v jednom.
 18. Doplním další mnou vyzkoušené - Skylink live , Kuki , Telly
 19. Mne to nejde ani na android boxu , takže upětné shlédnutí na základních kanálech řeším přes skylink , kde si platím balíček Canal+ kvůli anglickému fotbalu.
 20. pořízení jiného poskytovatele. Jinak bude stále pouze systém náhodných chyb.
 21. Rozhodně nečekat a pokud nemáte doma jejich DVB-C a využíváte jen internetovou televizi tak okamžitě odejít.
 22. Oni o tom ví , nemusíte jim to každých půl roku připomínat..... 😒
 23. keramik

  WV1863

  Já bych si dal také to médium
×
×
 • Create New...