Jump to content

keramik

User
 • Posts

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by keramik

 1. Já to říkám pořád , že celá vodafone TV ( kromě DVB-C ) je jen náhodný generátor chybových hlášení.
 2. A četl jste nějaké diskuzní fóra Vodafonu ?????
 3. Kecy v kleci. Balíček security mne operátorka při objednávání nabídla , já řekl , že ho nechci a nic mi neaktivovali. Takže zase jen snaha odvrátit pozornost od chyb ve vlastní televizi pomlouváním konkurence.
 4. Před rokem jsem o tom tady někde psal , na dovolené jsem měl pomalý internet a vždy 2 vteřiny to běželo , pak se točilo kolečko a tak stále dokola. Tenkrát psali , že na možnosti nastavení nižšího rozlišení místo automatického pracují.... No je to přeci jen zatím jenom rok....
 5. A nebylo by možné zatlačit na autory této aplikace aby vypnuli veškeré nesmyslné ochrany a ta aplikace fungovala včude bez problémů jako to má veškerá konkurence ? Měl jsem snad kromě t-mobilu v průběhu let všechny poskatovatele internetové tv a NIKDY se mi nestalo na JAKÉMKOLIV zařízení nebo webovém prohlížeči , že by to nefungovalo ( samozřejmě nepočítám občasný výpadek , ale u VODAFONE TV je to souvislý generátor chyb ) Tuhle televizi drží nad vodou pouze příjem v DVB-C , kde naopak nemá konkurenci , ale nevěřím , že si to někdo může v tomhle stavu pořídit pouze jako internetovou TV.
 6. keramik

  ČT Sport +

  Ono všem ostatním poskytovatelům to funguje na "obyč" Androidu jak v telefonu tak v boxu. Ale Vodafone z důvodu nějaké ochrany kohosi čehosi se rozhodli , že přes box s obyč.Androidem to prostě zaříznou. Nemůže za to čeký Vodafone ale zahraniční centrála , protože ta aplikace je vyvíjena mimo naši zemi....
 7. Bylo to pravidelně každý čtvrtek cca mezi 20 - 23 hodinou. Jinak nebyl problém. Tak uvidíme. Snad se poučili.
 8. No docela se téhle aktivity bojím. Manželka si platí VOYO kvůli růžovce a poslední dobou pravidelně ve čtvrtek večer kdy nasadí nový díl se nedá na VOYO připojit . Tak jestli neposílili servery , tak se máme na co těšit.
 9. keramik

  ČT Sport +

  Omlouvám se nespecifikoval jsem model , XA400
 10. keramik

  ČT Sport +

  Ale nekupuj si nějaký android box , protože je velká pravděpodobnost , že ti na něm nepoběží aplikace VODAFONE TV ( ono by si pak nemusel mít ani ten jejich set top box. Co vím tak to funguje na chromecastu a Tesle
 11. Opravdu ? Mám kabelovou DVB-C a mám své moduly ( teď už jde jen pronájem ) v televizích a žádný set top box nemám a nepotřebuji.
 12. Vy toho nasděláte , že nejde 1 program. co máme říkat my , co nám na našich zařízeních nejde spustit samotná aplikace 😒
 13. Tak já to zatím neřešil , protože tam nebyli pro mne zajímavé programy. A zatím jsem se nedokopal abych zkusil vyměnit kabely. Nicméně abych je neměnil zbytečně , jde si zavolat technika na proměření zásuvky aniž bych platil případný zbytečný výjezd pokud by to bylo v kabelech ?
 14. Akoát mi mrzí , že to dali zrovna na frekvenci , kterou mi v Plzni ruší 5G síť. Ale mám kvůli české lize O2 , tak holt budu koukat jako dosud.
 15. Já bych to upravil. Vodafone TV internetová patří leda tak do mobilu nebo tabletu. Protože ostatní poskytovatelé dokáží fungovat i v těch TV , na PC , Apple , Mac , andoid boxech a jinde......
 16. Tak ono to bude asi souviset s tím jaký mají internet. Já měl o2TV i s jejich internetem a zřejmě jsem měl štěstí , že jsem byl blízko ůstředny na kterou navíc asi nebylo napojeno moc lidí . Teď mám internet vodafone tak s tím taky žádný problém není. Mě spíš vadí , že VODAFONE je papžštější než papež a na rozdíl od všech ostatních blokuje používání na boxech bez WidevineL1. Ale bohužel s tím asi naše pobočka moc neudělá , protože jsem koukal , že stejnou verzi aplikace používá i portugalský VODAFONE , taže vývoj asi půjde trošku mimo nás....Díky tomu , že si platím canal+ sport balík u skylinku , tak mohu naštěstí zpětné shlédnutí používat přes ně.
 17. Je zvláštní , že jediná internetová televize se kterou jsem na svých přístrojích měl problém je VODAFONE. S O2 , Telly , Skylinkem nikdy. Jinak jediný co mne drží u VODAFONE po přesunu od UPC je to , že mám v obou televizích svůj odkoupený modul a DVB-C fakt umí ( tedy doufám , že se jeho kvalitu nebudou snažit "vylepšovat" jako třeba tu aplikaci na internetovou televizi )
 18. Ano , včera studio u zápasu Barcelona : Real posunutý zvuk. .
 19. Modul s kartou nemá nic společného s vyhledáním kanálů. Televize naladí všechny , jen by na těch předvolbách byl černý obraz + nějaká hláška.
 20. Nemáte zapnuté "pouze bezplatné kanály" ? Musí být volné+kódované.
 21. Nového století nebo tisíciletí ?
 22. Takže opět všechno to , co žádný jiný operátor neřeší.....
 23. Podle mne nikdy , protože je to banda zoufalců .
 24. Já se ptám Vás , resp. Vodafonu , proč jste jediní , kterým to vadí a nasíráte své zákzníky , když to zjevně není nutné.
 25. Jak jen to VŠICHNI ostatní dělají , že jim to nevadí.....
×
×
 • Create New...