Jump to content

keramik

User
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by keramik

 1. Ano , včera studio u zápasu Barcelona : Real posunutý zvuk. .
 2. Modul s kartou nemá nic společného s vyhledáním kanálů. Televize naladí všechny , jen by na těch předvolbách byl černý obraz + nějaká hláška.
 3. Nemáte zapnuté "pouze bezplatné kanály" ? Musí být volné+kódované.
 4. Nového století nebo tisíciletí ?
 5. Takže opět všechno to , co žádný jiný operátor neřeší.....
 6. Podle mne nikdy , protože je to banda zoufalců .
 7. Já se ptám Vás , resp. Vodafonu , proč jste jediní , kterým to vadí a nasíráte své zákzníky , když to zjevně není nutné.
 8. Jak jen to VŠICHNI ostatní dělají , že jim to nevadí.....
 9. A proč VŠICHNI zdůrazňuji VŠICHNI ostatní operátoři to umožňují ? Vodafone je opravdu jediný , který tohle vyžaduje.
 10. keramik

  Canal +

  Tak vzhledem k tomu , že by se ten CANAL+ musel stejně připlácet , tak není problém si ho objednat přes skylink internetovou televizi. Za 189,- jsou k tomu i základní české programy a funguje jim aplikace na VŠECH platformách , android boxech , webových prohlížečích všech systémů , takže se tím dá nahradit nefunkční aplikace Vodafone TV.
 11. Jenomže než se přizpůsobí a aplikaci upraví , tak vy už tady nebudete ( jak se říkalo v jedné vtipné reklamě ) Už někoho napadlo nechat povolit aplikaci na VŠECHNY Android boxy , jako to umí 99% operátorů na našem trhu ?
 12. Tak snad už ok , včera večer a v noci mne taky nefungovalo připojení na PS5 , nepřipojovala se na servery PS a psalo to něco o chybě DNS
 13. Ale takhle to už dávno mám nastavené. (dokonce myslím ten giga net ještě o kousek levněji )
 14. Já bych poradil , pokud toto chcete využívat , změnit poskytovatele. Na lineární vysílání je to určitě nejlepší operátor , ale pokud chcete používat zpětné shlédnutí , případně využivat internetové vysílání přes cokoliv jiného než jejich box tak je to vždy loterie a sekaná.
 15. Všichni operátoři přizpůsobují aplikace pro zařízení zákazníků , jen u Vodafone musí zákazníci přizpůsobovat zařízení aplikaci operátora.
 16. Tak to se omlouvám , pokud to myslel takhle tak má pravdu , t-mobile zatím opravdu nezdražil. Na drudou stranu oni mají jednu obrovskou výhodu v tom , že "domov" anglické ligy byla dlouhá léta DIGITV/TELLY a ti vysílají na stejné družici jako T-mobile , takže přechod k nim bude pro fanoušky premier league (využívající satelit ) nejjednodušší a zřejmě počítají , že tím pokryjí investici do nákupu práv.
 17. Já taky nepíšu , že zdražili , ale že by museli zdražit , kdyby ten kanál přidali.
 18. Ač jsem s Adolfem každou chvíli v rozporu , tak tady s ním musím souhlasit. Chci to , tak si to seženu a nebudu brečet.Skylink může udělat balíček za 189,- U ostatních poskytovatelů to tak jednoduché není , protože nevlastní práva a skylink jim to přeprodá ne za počet sledujících , ale za vysokou částku , kterou ten operátor musí od zákazníků vybrat. Což znamená zdražení balíčků pro všechny i pro ty , co ten kanál nechtějí. Já jsem si zaplatil zatím měsíc skylink a uvidíme . Dokonce jsem tím vyřešil problém sledování zpětného shlédnutí , protože jako každý operátor kromě Vodafone umí spouštět aplikaci na kterémkoliv android boxu. Dokonce dle diskuzních fór i ten ošklivý nefunkční box od O2 po aktualizaci na Android to prý zvládá bez problémů.
 19. To je mi taky záhadou. Ale po 14 dnech . kdy jsem mazal data aplikace , restartoval telefon ( prakticky jediný co jsem neudělal bylo odinstalování a znovunainstalování aplikace ) tak to po tomto povolení naskočilo. Třeba to s tím nesouvisí a jen si to zrovna ta aplikace v tu chvíli našla , nevím.
 20. Ale to všechno umí ta krabička taky , nebo myslíte , že není aplikace Youtube pro Android a Android TV ? Disk si nasdílím a opět koukám přes ten box a nemusím kvůli tomu zapínat počítač.Tipsport tam mý taky aplikaci a koukám na streamy z hokejový ligy na celé obrazovce . Příjem TV signálu , pokud to Vodafone nezku**í jako netovou televizi , mám v televizi přes modul , což je podle mne nejlepší.
 21. PROČ pořád melete ty nesmysly. Na android boxu funguje všechno ( teda kromě Vodafone TV ) a člověk má 1 krabičku na všechny operátory. Samozřejmě pořizovat ten nový box od O2 je nesmysl , když stejnou službu udělá android TV box i za míň než polovinu té ceny.
 22. Teď jsem zkusil aplikaci ručně povolit přístup k poloze a načetla si datum i čas správně. Tak té bandě amatérů , co vyvíjí aplikaci řekněte ať tam to povolení nastaví natvrdo.
 23. Tak jsem dneska na cestách chtěl kouknout na televizi přes mobil. Říkám si na mobilu to bude fungovat , nebudou idiotský hlášky , že mám necertifikované zařízení , nebo že na iphonu to nejde apod. Aplikace naběhla a hle točí se kolečka a nic. Tak se podívám a on tam datum 9.kvetna . To jsem ji asi zkoušel zapnout naposled. Pokud neumíte dokopat vývojáře aby dělali aplikace správně , nebo to aspoň opravili ( myslim , že o tomto problémů jsem tady uz před x měsíci četl , tak jim řekněte ať tam dají do nastavení moznost , abych si mohl sám manuálně nastavit datum , který je Když už si to ta aplikace nedokáže přečíst sama. A ještě mi poraďte , až to za par měsíců budu zase potřebovat , jak to mám vyřešit. Zkusil jsem vymazat data a nic. Zbyvala mne posledni možnost odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci , ale to snad nebudete myslet vážně.
 24. Tady bych hledal chybu asi v kabelech , nebo nějakém rušení. Jinak by to našlo programy všechny , jen by na nich byla černá obrazovka . Nebone napadlo , jestli jste při ladění na televizi neladil DVB-T to by možná počet odpovidal
 25. "logicky chce aby to na jejich zařízeních fungovalo" - obávám se , že tohle je pro Vodafone ten největší problém....
×
×
 • Create New...