Jump to content

keramik

User
 • Posts

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by keramik

 1. Přesně. Já taky říkám manželce , že o té uvolněné klice na okně vím , že mi to nemusí každý půlrok připomínat.
 2. No právo na to máte , ale pokud nezmění nasazování zápasů LM , tak se v úterý přijde o nejatraktivnější zápas. Mne to teda nevadí , já si kvůli české čutané a anglické ligy platím navíc O2 sport pack , ale ostatní diváci asi nebudou moc nadšení. Aha tak to je když člověk dřív píše než čte. Pokud se LM přesune jen na Nova sporty , tak je to rozumný krok , myslím , že v tomhle případě ty kanály asi mohou rovnou ukončit vysílání.
 3. Kabely jsem teď měnil. Před tím to nešlo skoro vůbec , teď to už jen občas zakostičkuje. Nicméně myslím , že volných frekvencí s rezervou je tam dost , aby se to eliminovalo úplně.
 4. Tak ještě tam chybá CANAL+ Sport a O2 TV sporty 🙂 Jsem rád , že NS5 a 6 dali na frekvenci mimo 5G síť. Ještě by mohli přesunout PS 1 a 2 a NS 3 a 4 a na ty 5G frekvence dát třeba Barandov a jeho mutace.
 5. Ano přesně tak , to bylo jasné i bez odpovědi od O2. Další taková situace nastane ve 30.kole příštího ročníku.
 6. Dám naprosto jednoduchou triviální otázku. Jak je možné , že VŠEM ostatním poskytovatelům ( a to jsem měl průběžně většinu z nich , tak jak se přelévají sportovní práva ) se nestává aby jejich aplikacepřípadně webové prohlížeče byli spíše generátorem náhodných chyb. Ano mají třeba záseky , nebo horší kvalitu obrazu , ale prostě se do nich přihlásíte a funguje to.
 7. Internetovou aplikací NIKDY nepůjde plně nahradit DVB-C. Minimálně kvůli cca 30 vteřinovému zpoždění.
 8. Tak ještě aby vypínali jedinou věc , která jim funguje.
 9. EPG se špatným časem na WarnerTV na TV Panasonic i Samsung
 10. Pokud sleduje přes DVB-C tak problém mít nebude a pokud přes internet tak je opravdu X variant ke kterému konkurenčnímu poskytovateli přejít.
 11. No hlavně by bylo dobrý srovnat čas u EPG. Je to o hodinu posunutý a vzhledem k tomu , že program zatím není v žádném tv magazínu , tak je to dost blbý.
 12. Blázníš ? Když ji po tak dlouhé době vytvořili , snad nechceš aby ji ještě upravovali..
 13. Že by se hnuli frekvence , které ruší 5G ?
 14. Nejspíš nic , protože netová VTV je spíš generátor náhodných chyb , než služba odpovídající roku 2024
 15. Zřejmě nemáš v blízkosti zdroj rušení 5G. Já se tedy po roce a půl konečně dokopal k výměně kabelů tak frekvence 778MHz a 770MHz už úplně v pohodě a frekvence 762MHz občas zaškubne , ale předtím nešla vůbec.
 16. Zase jsou o krok před námi....
 17. Ale liga mistrů pouze záznamy . Moto GP nevím
 18. Na chatce na SMART TV s androidem , doma buď na Android boxu v aplikaci nebo přes KODI nebo v satelitním přijímači s linuxem přes Archiv CZ/SK. Jejich box je nesmyslminimlně z důvodu ceny , ale prý moc nefunguje
 19. Ono to bude jako u potravin - zdejší lidé si určitě přejí jiné ( čti horší ) složení / služby
 20. Ale nemusíš si 90% nabídky platit 2x. Když budeš mít Vodafone a k tomu si přikoupíš O2 TV Sport Premium pack tak máš všechny sportovní kanály ( kromě streamovacích Canal+ sport 2-8 ) I když bych byl taky radši kdyby to Vodafone zařadil kvůli kvylitě obrazu a pohodlnosti přepínání 1 ovladačem. Navíc já jako fanoušek Nottinghamu Forrest , který často dávají na těch streamovacích kanýlech , tak si ještě občas připlatím měsíční skylink Canal+ balíček a nehroutím se z toho
 21. Upřímně nechtěl bych se dožít doby , kdy bude z naší ligy jen 1 zápas a 1 náhodný z jiné ligy. To je stejný jako když si lidi stěžují , že se jen opakují staré filmy a pohádky - tenkrát byly 2 kanály + 1 ruský a teď jiich jsou desítky. Tak co mají dávat. Ono budoucnost TV vysílání jsou právě především živé sportovní přenosy a pak specializované kanály . Filmy si mohu pustit z jakékoliv streamovací platformy bez reklam .
 22. F3 měla už včera kvalifikaci , stejně jako F2
 23. Mne už včera jela smyčka na SportyTV na CA modulu v TV
 24. Já mám TV Panasonic s Android TV a tam není a i mi to potvrdili , že to ta aplikace zatím neumí. Jedině , že by ji aktualizovali , Mám to na Chatě a tam jsem byl naposled někdy začátkem listopadu.
 25. pozor je apka O2TV a apka O2TV 2.0 To je podstatný rozdíl a pokud si budeš O2tv pořizovat dostaneš už tu O2TV 2.0 . Nicméně pokud má v sobě android tak by tam měla jít nainstalovat i apka z neoficiálních zdrojů. A druhá věc O2Tv 2.0 přes aplikaci android TV neumí přepínat multidimenze. Musíš si ten zápas najít pčes menu - sport - hokej - extraliga - přímé přenosy. Celkem si zaklikáš.
×
×
 • Create New...