Jump to content

keramik

User
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by keramik

 1. Já psal o sledování v prohlížeči na notebooku , ale to bude asi podobný. No tak snad to za pár let bude fungovat 😞
 2. Jen jedna zkušenost s příjmem na dovolené ve Španělsku. Nepočítám s tím , že se tím bude někdo zabývat , stejně jako s ostatníma problemama VTV aplikací. Na mém notebooku v prohlížeči jede televize cca 4 vteřiny pak půl vteřiny točící se kolečko , pak zase 4 vteřiny atd. stále dokola. Rychlost wifi je jen cca 4-5M , ale iprima.cz plynulé přehrávání ( samozřejmě v nižším rozlišení a to samé telly. Proč si nemohu u Vodafone TV navolit nižší rozlišení , když už ten automat funguje na kosočtverec?
 3. Protože máte jejich STB. To už by bylo vážně smutný kdyby to nefungovalo ani tam. Já mám v televizích moduly , takže ten jejich STB nepotřebuju. To už bych měl doma milion krabiček a proč , když vše zvládne jedna )teda až na tu Vodafon aplikaci) Tady je řeč o PC , Androidbox atd. Internet mne funguje dobře , jen ta wifi má krátký dosah.
 4. Tak to musíte mít nějaký speciální přístroj , protože to opravdu funguje asi tak na 5% zařízení . Já tomu říkám náhodný generátor chybových hlášení. Já už jen čekám kdo bude mít v nabídce kromě skylinku program CANAL + SPORT s anglickou ligou a půjdu tam. A pokud to bude mít O2 tak tam přejdu i s internetem a 3 tarifama.
 5. Tak on social pass poslední 3 měsíce už data stejně z instagramu žere , takže je to asi jedno.
 6. Doufám , že ta věta - " ty už mají před sebou jen pár let " není myšlena i na ten modul.
 7. Ale tady by se nekupovali práva , ale jen možnost ten kanál vysílat. A když je balíček sport , tak by asi nebyl problém ho cenově navýšit. Na druhou stranu si kvůli český lize platím o2sportpack a tam ten kanál zřejmě bude , takže mne to až tak netrápí.
 8. To chápu , i mne to takhle vysvětlila na infolince. Nicméně se musela ta aplikace tedy nějak změnit , nebo razantně zvýšit přehrávání reklam , když se to děje poslední 2 měsíce. Upřímně nevím jak to přesně funguje , instagram nepoužívám. Ale facebook to takhle nežere. Budu mu muset asi změnit tarif na studentský neomezený . Bohužel tím přijdu o sdílenou datovou kartu ( respektive už nebude zadarmo ) .
 9. Tak já se přidám. Syn má studentský tarif se social passem zdarma a každý měsíc mu z 10+5 GB zbývalo kolem 8 . Poslední 2 měsíce jsou všechna data vyčerpaná již před obnovením. Koukal jsem do telefonu a 90% dat spotřebovala aplikace INSTAGRAM. Takže se něco muselo stát. Buď ta aplikace prostě data žere , nebo ji museli nějak změnit , že si při používání začala něco stahovat. Zhruba ve stejné době jako psal zakladatel vlákna. Syn říkal , že jen prohlíží příspěvky , na videa nekliká . Nechápu to , nedalo by se to prověřit a případně INSTAGRAM ze seznamu social passu vyškrtnout , aby to nemátlo ?
 10. Má widewinwe jen L3 . Tak já se už smířil s tím , že vodafone bude jediná televizní platforma , která na tom nikdy nepůjde , ale občas to zkouším. Navíc se teď změnila chybová hláška , ale má rozhodně jiný význam , než je výše uvedeno. jinak O2 , Telly , Skylink , Netflix , Voyo na tom šlape jako hodinky Nicméně abych jen nekritizoval český Vodafone , koukal jsem , že stejné problémy mají i v portugalsku , koneckonců je to stejná aplikace.
 11. Tak se mi konečně podařilo přesvědčit android box ke spuštění aplikace pro systém ANDROID TV. Bohužel jsem se dostal jen k úvodnímu menu. Při pokusu spuštění čehokoliv naskočí chyba TAV1871. Zkouším to dle instrukcí později již týden. Asi myslí ještě později , za rok , za dva.... Nebo nějaká jiná rada ?
 12. Fungují na tom aplikace pro oba systémy. Třeba O2TV aplikace pro androidTV se ovládá ovladačem a aplikace pro android myší , stejně tak VOYO , Youtube , i Telly co jsem platil loni kvůli anglické lize
 13. Ten si neplatím , tak nevím. Ale můžu odpoledne vyzkoušet , jestli aplikace naběhne. Koukal jsem na recenzi toho přístroje DREAMTV Mini Ultra HD a píšou , že Netflix funguje.
 14. Nefunguje , u mne MG007 . Asi nějaký tajný agent....
 15. Ale pro Vodafone je blbý to , že aplikace všech ostatních poskytovatelů tam fungují naprosto bez problémů.
 16. Tak jsem to včera zkusil na AndroidTV boxu DreamTV Mini Ultra HD a chyba MG007. Tak nic. Počkám do července , kdy mi skončí výhodné roční předplatné O2sportpack a přejdu komplet jinam. I s internetem a mobilníma tarifama.
 17. Tak radši nerejpejte. Podstata je taková , že za tu dlouhou dobu je aplikace stále v nedohlednu.
 18. Garantovat nemusí , stačí když to nebudou blokovat. Ono to poběží.
 19. Tak jestli to znovu zprasí vadným firmware , tak ať si to už strčí do zadele. Před vánoci jsem měl ty problémy taky , pak se to opravilo downgradem na starší verzi firmware . Buď se vrátím zpět na 500MB , nebo to kvůli neustálě absenci podpory android box / chromecast zruším úplně....
 20. Opět keci v kleci. Minulý rok jsem měl kvůli špatnému rozložení fotbalových práv 02 , Telly i UPC a u všech jsem se zpětným shlédnutím neměl problém. ( u UPC dřív ano , Horizon GO taky delší dobu měl problémy , ale poslední rok fungoval bez problémů - možná tím , že ubylo zmigrovaných klientů a server nebyl tak zahlcený , těžko říct )
 21. Neboj , ještě několik dlouhých let se pracovat bude.
 22. Nikam nespěchejte. Čím později vás převedou , tím kratší dobu (pokud to někdy zprovozní) budete bez zpětného shlédnutí. Pokud tedy nebudte mít jejich box . Teda vlastně na obrazovčičce telefonu to ještě půjde.
 23. A nebo se na to prostě vy....at a přejít k operátorovi , který poskytuje služby odpovídající letopočtu. Všem všechno funguje na všech platformách , kombinacích , androidboxech , jen Vodafonu ne 🤮
 24. No tak hlavně aby VODAFONE do těch pár let dokázal zajistit to co ostatní poskytovatelé internetové televize již řadu let umí - sledování přes android TV boxy , chromecast , Apple , Mac a další.
 25. No ale v případě zrušení DVB-C už jaksi nebude žádný důvod zůstávat u Vás. Tohle bych si rozhodně hodně rozmyslel.
×
×
 • Create New...