Jump to content

marek-81

User
 • Posts

  193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

marek-81 last won the day on September 17 2020

marek-81 had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  4 GB
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  CI+
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marek-81's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

16

Reputation

 1. @Adolf.Shitlerano, budu muset používat služby jednotlivých TV (iVysílání, Iprima...), ale pak se tedy sám sebe ptám, proč si platím tv exUPC.
 2. Zdravím. Poslední týdny je zpětné přehrávání u služby Horizon doslova katastrofální. V podstatě se dá říci, že služba je na nic, jen tady na živý stream. Chtěl jsem se dnes podívat zpětně na pořad Archiv ČT 24 a nic není k dispozici. A to není všechno, už minulý týden jsem si nemohl pustit film z Primy HD, protože také nebyl k dispozici (druhý den po odvysílání). Máte to tak i vy? Mě to docela štve, protože si říkám, za co platím. Mám Klasik a de facto až na pár programů jsou všechny zdarma v dvb-t2, některé dokonce i v HD. Tak nevím nevím, zda se mi vyplatí to platit.
 3. Zdravím. Nemáte někdo prosím nějaké informace, kdy konečně dojde k ukončení spojení zákazníků exUPC s Vodafone? Jde mi hlavně o sloučení účtů a tedy i plateb a Horizon Go s VF TV. Zdá se mi to už opravdu hodně dlouho. Je to rok a půl a stále se motáme dokola. Kromě sloučení cen a webů se vlastně ještě nic zásadně nezměnilo. Díky za info.
 4. @Zlaťákne, jen jsem se zeptal na Messengeru co mě čeká. Kdy budu převeden ještě nevím.
 5. Já mám modem Technicolor a protože ho používám jen na internet (150) a nepoužívám ho k televizi (mám modul), tak mi ho nechají a nemusím tedy nic měnit. Jsem rád.
 6. @notiziaitalská verze vysílá večer pořady z vlastní (italské) produkce. Například prodej nádherných domů na Sardinii apod. Je to zajímavé jak lidé udělají z třeba chátrajícího domu kde nikdo nebydlí roky luxusní dům. Ale jak píšu, v Česku se vysílá verze z USA, což je dáno rozpočtem. Je to pro Discovery levnější.
 7. @notiziaJá mám HGTV HD zdarma přes Tivisat a není to špatný kanál. Večerní bloky jsou docela dobré. Samozřejmě je to tématicky zaměřený kanál pro diváky kteří mají rádi tento žánr. A ujišťuji tě, že když Discovery chce, tak má velmi kvalitní pořady. Třeba kanál Discovery Nove má super dokumenty nebo zábavné show. U nás jim prostě pšenka nekvete a tudíž nejsme pro Discovery prioritou a neinvestují tolik do vysílání. Ale to není chyba Disovery, to je slabost naší ekonomiky. Jinak souhlasím, že nemít RTVS 3 je fakt ostuda pro VF.
 8. Co to znamená, že PO migraci už to nepůjde? Co nepůjde? Mít CI modul od exUPC??
 9. Brouzdáním jsem narazil na nabídku Vodafone TV v Itálii a zjistil jsem, že jejich box umí i dvb-t2. Nevíte, jestli i u nás? https://www.vodafone.it/eshop/tariffe-e-prodotti/fibra-adsl-e-telefono/internet-a-casa-plus-tv.html?icmp=MDD_vodafone_tv#/
 10. Na klientském centru přes Messenger mi Vodafone sdělil, že klientů využívající CI moduly od exUPC se přechod na nový box od Vodafone týkat NEBUDE. Prý Vodafone i po kompletním přechodu počítá se zachováním DVBC. Takže v klidu.
 11. To, že například Netflix zamíchal kartami určitě nepopírám. Ale lineární televize tedy klasický televizní program má svá specifika a hlavně vždy nabídne něco jiného než Netlfix. Lineární televize sází na to co je "tady a teď". Tedy přímé přenosy, aktuální informace, denní seriály, živé show apod. Filmy už zdaleka nejsou tím hlavním tahákem na lineárních tv, jako tomu bylo v 90 letech když začínala vysílat Nova. Televize je dneska "živé" médium.
 12. Souhlasím s Adolfem, já jsem nikdy nesledoval Netflix, až v únoru když jsem opravdu už doma skoro šílel a neměl co dělat (kromě home office), jsem si opravdu ze ZOUFALSTVÍ předplatil u Vodafone Netflix. Ještě jsem ho měl v březnu a dubnu. Od tohoto měsíce konec. Bral jsem to opravdu jen jako rozšíření nabídky z nudy. Takže úspěch Netflixu bych během pandemie příliš neglorifikoval. Ty čísla brzy spadnou.
 13. @Adolf.Shitlers těmi reklamami máš pravdu, ale je to dáno bohužel trhem. Já mám italskou tivisat a v něm asi osm kanálů od Discovery Italia a můžu tě ujistit, že nabídka je opravdu kvalitní. Je ale jiná, než to, co Discovery nabízí u nás. Třeba Discovery Nove vysílá filmy, zábavu. Discovery Real Time reality show. Pak je třeba Motor Trend, Dmax, Food Network a ty pořady jsou fakt lepší. Takže bych to úplně nesváděl na Disovery, ale bohužel u nás se jim asi nevyplatí tolik investovat do programu. Asi to nemá kdo zaplatit nebo nevím.
 14. Jen bych chtěl připomenout, že nativního obsahu ve 4K na Eurosport 4K je asi 30%. To znamená, že 70% je pouze HD a tedy upscale. Co vím, tak sporty v nativním 4K jsou třeba Giro d'Italia který RAI produkuje ve 4K nebo lyžování.
 15. Pokud se nepletu, Itálie tak bude jedinou zemí kde bude stále VH 1 a to dokonce v HD. Zvláštní.
×
×
 • Create New...