Jump to content

marek-81

User
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

marek-81 last won the day on November 6 2021

marek-81 had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  4 GB
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  CI+
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marek-81's Achievements

Level 8

Level 8 (8/14)

 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

19

Reputation

 1. S koncem přetáčením reklam naprosto souhlasím. Reklamy televize živí a divák by měl reklamu strpět, chce-li využívat služeb dané televize. Pokud s tímto divák nesouhlasí, nemusí se dívat anebo si připlatí za verzi "bez reklam".
 2. Já jsem to vyřešil tak, že jsem využil kamaráda co pracuje v Itálii, ten mi koupil modul Tivusat a sleduju zdarma cca 100 HD kanálů a 7 ve 4K. Mám tam i plno jinak placených stanic jako Mezzo, Food Network, Vh1, ale hlavně všechny RAI. Samozřejmě mám výhodu, že ovládám italštinu, i když ne dokonale, ale filmu rozumím. Rezignoval jsem na ty naše mazanice, to nemá smysl za to platit.
 3. @tomustak samozřejmě. Mladej fousek co si myslí, že jsme blbí.
 4. Nesnáším, opakuji nesnáším lidi, co všechno nechají na poslední chvíli. A nejen platby, ale i nákupy apod. Hrůza. A ještě se pak diví, když jim operátor pošle upomínku po splatnosti.
 5. @Michal Pelikánne, pokud platíte včas, žádná upomínka nemůže přijít. Jenže si dokážu představit, jak se na to kašle a pak se člověk diví, že nemá něco zaplacené. Bohužel to je dnešní generace která nechává vše na poslední chvíli. Já když vím, že mám něčeho splatnost 20 v měsíci, tak už 15 si ověřuju, zda mám zaplaceno. Ale chápu, že toto vy neřešíte.
 6. No to určitě. Pokud platíte včas a správně, tak nikdy žádné upomínky nechodí. Nedělejte z nás tady blbce. Mě v životě žádná upomínka za platby nepřišla. Ani od VF ani od jiného subjektu. Protože si všechno hlidam bez ohledu na inkaso.
 7. Já si myslím, že to moc prožívate. Prostě zaplaťte co vám naúčtovali a hotovo. Každej by měl vědět, za co kolik platí bez ohledu na papír. Takže pokud mě dojde účet na 1000 Kč a vím, že platím měsíčně 500, tak logika mě říká, že mám zaplaceno i za příští měsíc. Za týden udělám kontrolu v samoobsluze, pokud uvidím přeplatek - nic už neřeším. Pokud ne, vezmu potvrzení o zaplacení a reklamace. Tečka. Život je jednodušší když si ho jednodušší uděláme.
 8. No já pevně doufám, že se to nestane za mého života. Ruštiny jsme tu měli až až. Je potřeba se dívat na západ ne na východ.
 9. @petrmetČeská republika není Bangladéš, ale mentalitou, myšlením a chováním je to typická východní země. Což teda taky není zrovna kompliment. A situace okolo Covidu včetně očkování to jasně ukazuje.
 10. @Adolf.Shitlerdobře, tak za kvalitní auto kterým třeba jezdím denně do práce, do ciziny apod chápu, že se vyplatí investovat. Stejně tak chápu, když si někdo raději koupí kvalitní oblečení za tisíce. Stejně tak chápu, že si někdo připlati za dobré jídlo, to jsou všechno věci které prostě potřebujeme. Ale mobil?? Navíc když za rok bude zase jinej, to člověk ani neskončí se splátkami a už je mobil zastarelej. Z mého pohledu to je rozmazlenost dnešní doby, nic jiného. Stejně tak nechápu proč si někdo pořídí televizi za 80 tisíc. To je megalomanství a to nemá nic společného se zdravým rozumem.
 11. Tak ono hlavně není normální dávat za mobil 30 litrů. A když už, tak jen v případě, že na to mám. Určitě ne půjčka nebo splátky. Já peníze mám, ale mobil mám za 4 litry a to jsem ještě nadával, jak je to drahý.
 12. @Marek-26hmm. Odpověď je vždy mnohem jednodušší - stačí se dívat a rozdíl vidíš. A technické aspekty nechám masturbujícím který to baví.
 13. @pavlosto si piš. Mám možnost mít kanál Rai 4K (satelit) a až díky tomuto kanálu vím, co je 4K. Vše ostatní je fake aneboo něco lepší HD. Dokonce ani Eurosport 4K nemá tak kvalitní obraz a to je placený.
 14. @Marek-26ty to strašně prožíváš. Když teda UPC byl od VF natolik odlišný, proč jej tedy kupoval? Asi VF věděl co dělá a do čeho jde, ne? A když už do toho šli, tak to měli udělat tak, aby vše proběhlo rychle, hladce a s co nejmenšími zásahy. Řešit Chromecast až "po" je trochu divný a zavání to amatérismem. Když věděli, že klienti exUpc měli podporu Chromecast, tak měli okamžitě jednat a službu implementovat i do VF TV tak, aby divák byl s přechodem pod VF co nejvíce spokojený a s nejmenšími změnami.
×
×
 • Create New...