Jump to content

marek-81

User
 • Posts

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by marek-81

 1. Je zvláštní, že německý operátor kdesi v Německu blokuje lte kvůli přetížení. Co by tedy pak měli dělat operátoři třeba v Itálii nebo Francii kde se do roamingu připojí statisíce turistů za den. Přitom v Itálii jsem nikdy žádný problém neměl ani s LTE.
 2. Jako filmy na AMC a Film+ špatný. Bezplatné kanály Nova Cinema nebo Prima Max jsou lepší než placené od AMC. @Ondra - Vodafonedobrý den. Nemůžu se dnes dovolat na linku. Nicméně zmizel mi kanál Filmbox Stars. Přitom tento kanál by měl být dostupný v balíčku Relax mini s tv klasik. Ale mám ho kódovaný.... Ostatní kanály jedou.
 3. @radiotvsamé lepší kanály. Jen tak dál Vodafone.
 4. Tak já bych se třeba rád podíval na první série Cattaniho Chobotnice. A vypadá to, že slovenská trojka bude více zařazovat zahraniční akvizice. Škoda, že není u Vodafonu.
 5. @Marek-26dobře Marku. Tak si hezky hrej. 🤟
 6. @Ondra - Vodafonedíky Ondro. Však já vám to zase připomenu. Opakování je matka moudrosti...
 7. @Ondra - Vodafonepřipomínám, že stále není k dispozici Chromecast. To jen, aby jste nezapomněli. 🙂
 8. @Tubedoklad o odeslání pošta předá vždy v případě doporučeného psaní. A kdo má klientskou kartu ČP, tak mu dojde automaticky doručenka na eamil. Nějak se mi nechce věřit, že Vodafone dá k vymáhání něco, co bylo skutečně odesláno (tedy fakticky, předložením potvrzení). Bohužel, z vlastní zkušenosti vím, že někteří lidé dokáží vymýšlet takové sci-fi příběhy, že scénárista Star Wars je oproti nim začátečník.
 9. marek-81

  Disney +

  V zahraničí, je Disney+ běžně v boxech. Takže je to otázka času.
 10. No, moje máti má senior 60+ a má tarif za 299, v tom neomezený sms, 250min a 1gb. Pro seniora paráda. A co je fajn, neprovolané minuty se sčítají, i když teda pouze za předchozí měsíc, pak se začne znovu od 250. Každopádně tento tarif mi přijde dobrý.
 11. @Marek-26diky. No tak to budu muset technika. Šmarja. Furt něco.
 12. No asi to budu muset taky zkusit vyměnit konektory. Nějaký tipy na kvalitní prosím? Díky.
 13. @Marek-26dekuji. Já žádné mikrofony apod nepoužívám, takže jak to mám řešit? Trvá to už docela dlouho.
 14. No byl u mě před asi rokem technik upc. Ten nic nezjistil. Zrovna nic nekostičkovalo. Zvláštní je, že to je jen u této frekvence.
 15. Zdravím. Už delší dobu kostičkuje frekvence 538.000 mhz kde vysílá například CNN Prima News. Kvalita signálu kolísá mezi 50 a 100 velmi rychle. Někdy je to v pořádku a nekostičkuje, ale to bývá spíše výjimka. Ostatní fr. jsou v pořádku. Čím to může být? Nějaké rušení?
 16. @mirijprotože Vodafone je normální a Skylink nenormální. A protože má Vodafone normální zákazníky a Skylink nenormální zákazníky kterým to nevadí.
 17. @ToMiRano, máš pravdu. Ale já stále preferuji klasický kanál oproti internetu. Navíc aplikace max není stabilní, obraz a zvuk není bez chyb a titulky jsou divné, jakoby ořezané. Zajímají mě hlavně filmové premiéry které HBO vysílá vždy od 20 hodin, už jsem tak zvyklý, sednu si, popcorn a dívám se. Internetové videotéky mě až tak k srdci nepřirostly.
 18. Zdravím všechny. Mám předplacené kanály HBO, tedy klasické lineární přes kabel exupc nyní Vodafone. Zajímal by mně rozdíl mezi HBO kanály a online videotékou HBO max. Ptal jsem se přes Messenger přímo HBO, ale odpověď je jakási zmatečná, prý se mám obrátit na mého operátora který nabízí kanály HBO. Jaké máte zkušenosti nebo informace vy? Je obsah shodný s HBO kanály i s HBO max? A naopak? Nebo Max bude mít vždy něco "navíc". Jde mi hlavně o premiérové filmy a seriály, ne filmy dvacet let staré. Děkuji za info.
 19. @Ondra - VodafoneZdravím. Jsem zmatený z nabídky v balíčcích Mini. V odkazu níže je napsáno, že balíček Relax Mini obsahuje mimo jiných kanály AMC, Film+ a Filmbox Stars. Když jsem si ale stáhl Vodafone tv nabídku, tak tam je pouze kanál AMC. Tak teď nevím co je správné. https://www.vodafone.cz/televize/relax-mini/ VodafoneTVnabidka.pdf
 20. @Ondra - Vodafonezdravím. Nevíte, jak se aktivuje balíček mini ke klasiku? V můj Vodafone jsou jen placené balíčky. Hlavně nepište, že už to nejde.
 21. No tak bohužel to je tím, že jsme malá země. A vždycky tomu bylo, že ve velikosti je síla. Navíc nejsme kdovíjakou turistickou velmocí, jako třeba Řecko, Itálie...kde se tyto balíčky uživí i díky turistům. Kromě toho každý cizinec co u nás dlouhodobě žije si příjem svých národních kanálů zajistí sám a většinou zdarma. Němec, Ital stačí aby koupil za pár stovek parabolu a přijímač a má zdarma kanály.
 22. @Pavel mLove nature 4k mám zdarma v sat platformě TivuSat a je to fajn kanál. Kvalita velmi dobrá. Co mi vadí, je že se dokumenty docela často opakují.
 23. Jen bych rád upřesnil některé věci. TV8 nebo abc tv nejsou klasické teleshoppingové stanice, ale televize nabízející jednoduché služby jako ezoteriku a nabídky zboží které divák koupí v "aukci", tedy zavoláním na placené číslo. Klasická nákupní televize jako mají na západě od nás už desítky let (QVC, HSE...) u nás bohužel neexistuje. Tyto televize mají vysokou úroveň jak nabízeného zboží, tak i samotné prezentace. Divák nevolá na žádné placené číslo (většinou bývá linka dokonce zdarma) a jednoduše si objedná prezentované zboží a to, co vidí, mu skutečně dojde za uvedenou cenu. Samozřejmě lze objednávat i online.
 24. Zvláštní je, že se vždycky dovolám k ope tak do 10tim min, někdy to trvá i jen pár minut. Naposledy před týdnem jsem se spojil do pěti minut. Volám přes den většinou okolo oběda. Asi mám přednost anebo štěstí. Volám přes *77.
×
×
 • Create New...