Jump to content

marek-81

User
 • Posts

  340
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by marek-81

 1. @vodafone: Je dobře že blokujete a jen tak dál! ♥️
 2. Italský operátor Iliad má neomezený tarif za 10 eur a k tomu 200 GB. Tak nevím, kde děláme chybu.
 3. Já mám net přes kabel od VF 250 za 469 vc modemu. Když vidím ty ceny tak někde jsem asi udělal chybu.
 4. Zdravím. Nevíte zda VF plánuje úpravu aplikace pro Android chytré tv? Třeba mi chybí seřazení stanic dle libosti...a taky si myslím, že ovládání není úplně rychlé a přívětivé.
 5. Mně je mnohem sympatičtější české Voyo které podporuje českou tvorbu než MAX nebo Netflix. Navíc ty ceny všech těch platforem jdou pořád čím dál víc nahoru.
 6. Mě by zajímalo, co planují s lineárními kanály HBO...
 7. Mě jen mrzí, že ani taková společnost jako je WBD se nerozhodla odbavit svůj kanál v HD i v dvbt2 a to přesto, že třeba v Itálii ho má v HD zdarma jak v dvbt tak i na satelitu a to nepočítám dalších 10 stanic které má také zdarma v HD. Tím chci jen říct, že chtít peníze jen za to, že v roce 2024 budu vysílat v HD je z mého pohledu zneužití místního trhu. Protože HD je dnes už prostě standard. Ale my už jsme si zvykli, že Česko je přece specifický trh že.... Aspoň děkuji, že vysílá barevně.
 8. @Adolf.Shitlermáš pravdu, ale stejně by mě zajímalo, proč to tak je. Že by velikost trhu? Nebo jednoduše tlak diváků? Je to zvláštní.
 9. @Jack_6428HD je dneska naprostý standard. Jen ne u nás. V Itálii, Španělsku, Francii mají už HD běžně zdarma v dvbt a v případě Itálie i na satelitu (tivusat). Je to prostě přirozená technologická evoluce. Dokonce ve FR a IT už plánují i 4K v pozemáku (Rai a France TV).
 10. No toto mají špatně udělaný, nepřehledný. Je lepší zavolat na infolinku a nechat si to vše říct.
 11. Tak už mám kabelovou televizi a jsem velmi spokojený. Kvalita HD je výborná, signál stabilní. Mohu jen doporučit. Opravdu lepší než TV přes internet. Alespoň pro mě.
 12. @tomusnemám, jen net+tel. Ale už je modul objednaný.
 13. Děkuju všem za reakce. Napsal jsem do formuláře. Nicméně nerad bych, aby zaměstnankyně byla sankcionována. Stačí upozornění.
 14. Dobrý den. Včera jsem absolvoval telefonát na VF linku s tím, zda je možné si pronajmout CA modul. Paní mi ale k mému překvapení sdělila, že moduly již VF nenabízí a už lze pouze objednat iptv, tedy buď přes Smart TV nebo set top box. Je to tedy začátek konce klasické kabelovky??
 15. marek-81

  UHD kdy?

  Jde o peníze. Vyrobit obsah ve 4K je 2x dražší a náročnější než HD. UHD si mohou dovolit pouze velké a bohaté země a i tam omezeně. V podstatě v UHD vysílá v Evropě jen RAI. Ostatní jen příležitostně.
 16. Proč nepoužitelné? Každý nemá rád americký nebo korejský voloviny pro nevyzrálý děti. Já měl Netflix dva měsíce a stačilo a věřím, že je nás víc.
 17. Bbc Earth z 99% vysílá dokumenty které jsou jinde dostupné formou FTA, například na ČT 2, Zoom a jiných. Takže žádný exkluzivní program. Kanál jen využívá značky Bbc. Nic víc.
 18. @Pavel mnení pravda, že Voyo nepřidalo žádný filmy. Například Invalida je pěkná komedie... Zahraniční akvizice je slabá, to je Pravda, ale na druhou stranu Voyo se prezentuje jako národní platforma která se soustředí na české filmy a seriály. Netflix přidává mnohem více filmů, ale na korejské blbosti nebo pořady pro náctileté se koukat teda nemusím. Pokud bych počítal čistě americkou nebo evropskou tvorbu Netflixu, tak to jsou tak dva filmy týdně. Takže nic moc.
 19. Já bych teda konečně bral AXN v HD. To je už fakt ostuda v dnešní době.
 20. @tomusjá už Klasik nemám. Mám nový tarif Standard.
 21. @kraftwerk007díky za názor. Zatím si ho teda nechám. Ale upřímně kvalita dvbc není kdovíjak skvělá. Třeba kanály ČT HD jsou kvalitnější v dvbt než v kabelovce.
 22. Zdravím. Pokud se chci dívat na telku jen přes smart tv, tedy přes aplikaci VF TV pro Android, ale mám v pronájmu i modul, je možné ho vrátit a nechat si službu bez modulu?? Díky.
 23. Taky nejede internet. Já už jsem z VF fakt na nervy. Buď nejde telka nebo internet.
×
×
 • Create New...