Jump to content

marek-81

User
 • Posts

  306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by marek-81

 1. @Daviddvbcpíšu o dvbc tedy o kabelu, ne internet.
 2. Zdravím vespolek.. nevíte, kdy VF konečně vypne SD duplicitní verze v dvbc?? Myslím, že v dnešní době už zbytečnost a hlavně zbytečně zabírá místo pro jiné kanály.
 3. Zdravím. Taky jste si všimli ne příliš dobré kvality HD kanálů ČT v dvbc?? Oproti dvbt je obraz méně ostrý, barvy nevýrazné a celkově horší.
 4. Tak není problém aktivovat jen aplikaci bez nutnosti pronájmu zařízení. Po telefonu mi hned aktivovaki tv klasik. Do tv jsem si jen stáhl aplikaci a přihlásil. Platím 80 kc měsíčně k internetu na doma.
 5. @Ondra - Vodafonezdravím Je možné aktivovat Vodafone tv klasik jen pro smart tv za 80 Kč měsíčně k internetu? Tedy bez boxu nebo modulu? Díky
 6. Je zvláštní, že německý operátor kdesi v Německu blokuje lte kvůli přetížení. Co by tedy pak měli dělat operátoři třeba v Itálii nebo Francii kde se do roamingu připojí statisíce turistů za den. Přitom v Itálii jsem nikdy žádný problém neměl ani s LTE.
 7. Jako filmy na AMC a Film+ špatný. Bezplatné kanály Nova Cinema nebo Prima Max jsou lepší než placené od AMC. @Ondra - Vodafonedobrý den. Nemůžu se dnes dovolat na linku. Nicméně zmizel mi kanál Filmbox Stars. Přitom tento kanál by měl být dostupný v balíčku Relax mini s tv klasik. Ale mám ho kódovaný.... Ostatní kanály jedou.
 8. @radiotvsamé lepší kanály. Jen tak dál Vodafone.
 9. Tak já bych se třeba rád podíval na první série Cattaniho Chobotnice. A vypadá to, že slovenská trojka bude více zařazovat zahraniční akvizice. Škoda, že není u Vodafonu.
 10. @Marek-26dobře Marku. Tak si hezky hrej. 🤟
 11. @Ondra - Vodafonedíky Ondro. Však já vám to zase připomenu. Opakování je matka moudrosti...
 12. @Ondra - Vodafonepřipomínám, že stále není k dispozici Chromecast. To jen, aby jste nezapomněli. 🙂
 13. @Tubedoklad o odeslání pošta předá vždy v případě doporučeného psaní. A kdo má klientskou kartu ČP, tak mu dojde automaticky doručenka na eamil. Nějak se mi nechce věřit, že Vodafone dá k vymáhání něco, co bylo skutečně odesláno (tedy fakticky, předložením potvrzení). Bohužel, z vlastní zkušenosti vím, že někteří lidé dokáží vymýšlet takové sci-fi příběhy, že scénárista Star Wars je oproti nim začátečník.
 14. marek-81

  Disney +

  V zahraničí, je Disney+ běžně v boxech. Takže je to otázka času.
 15. No, moje máti má senior 60+ a má tarif za 299, v tom neomezený sms, 250min a 1gb. Pro seniora paráda. A co je fajn, neprovolané minuty se sčítají, i když teda pouze za předchozí měsíc, pak se začne znovu od 250. Každopádně tento tarif mi přijde dobrý.
 16. @Marek-26diky. No tak to budu muset technika. Šmarja. Furt něco.
 17. No asi to budu muset taky zkusit vyměnit konektory. Nějaký tipy na kvalitní prosím? Díky.
 18. @Marek-26dekuji. Já žádné mikrofony apod nepoužívám, takže jak to mám řešit? Trvá to už docela dlouho.
 19. No byl u mě před asi rokem technik upc. Ten nic nezjistil. Zrovna nic nekostičkovalo. Zvláštní je, že to je jen u této frekvence.
 20. Zdravím. Už delší dobu kostičkuje frekvence 538.000 mhz kde vysílá například CNN Prima News. Kvalita signálu kolísá mezi 50 a 100 velmi rychle. Někdy je to v pořádku a nekostičkuje, ale to bývá spíše výjimka. Ostatní fr. jsou v pořádku. Čím to může být? Nějaké rušení?
 21. @mirijprotože Vodafone je normální a Skylink nenormální. A protože má Vodafone normální zákazníky a Skylink nenormální zákazníky kterým to nevadí.
 22. @ToMiRano, máš pravdu. Ale já stále preferuji klasický kanál oproti internetu. Navíc aplikace max není stabilní, obraz a zvuk není bez chyb a titulky jsou divné, jakoby ořezané. Zajímají mě hlavně filmové premiéry které HBO vysílá vždy od 20 hodin, už jsem tak zvyklý, sednu si, popcorn a dívám se. Internetové videotéky mě až tak k srdci nepřirostly.
 23. Zdravím všechny. Mám předplacené kanály HBO, tedy klasické lineární přes kabel exupc nyní Vodafone. Zajímal by mně rozdíl mezi HBO kanály a online videotékou HBO max. Ptal jsem se přes Messenger přímo HBO, ale odpověď je jakási zmatečná, prý se mám obrátit na mého operátora který nabízí kanály HBO. Jaké máte zkušenosti nebo informace vy? Je obsah shodný s HBO kanály i s HBO max? A naopak? Nebo Max bude mít vždy něco "navíc". Jde mi hlavně o premiérové filmy a seriály, ne filmy dvacet let staré. Děkuji za info.
 24. @Ondra - VodafoneZdravím. Jsem zmatený z nabídky v balíčcích Mini. V odkazu níže je napsáno, že balíček Relax Mini obsahuje mimo jiných kanály AMC, Film+ a Filmbox Stars. Když jsem si ale stáhl Vodafone tv nabídku, tak tam je pouze kanál AMC. Tak teď nevím co je správné. https://www.vodafone.cz/televize/relax-mini/ VodafoneTVnabidka.pdf
×
×
 • Create New...