Jump to content

marek-81

User
 • Posts

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by marek-81

 1. Já bych teda konečně bral AXN v HD. To je už fakt ostuda v dnešní době.
 2. @tomusjá už Klasik nemám. Mám nový tarif Standard.
 3. @kraftwerk007díky za názor. Zatím si ho teda nechám. Ale upřímně kvalita dvbc není kdovíjak skvělá. Třeba kanály ČT HD jsou kvalitnější v dvbt než v kabelovce.
 4. Zdravím. Pokud se chci dívat na telku jen přes smart tv, tedy přes aplikaci VF TV pro Android, ale mám v pronájmu i modul, je možné ho vrátit a nechat si službu bez modulu?? Díky.
 5. Taky nejede internet. Já už jsem z VF fakt na nervy. Buď nejde telka nebo internet.
 6. Už to jede i mě.
 7. Aplikace VF TV na Android (TCL) nefunguje už hodinu. Ani live, ani zpětné.
 8. WBD je úplně jedno jakou jim dělá reklamu nějaká mini země někde na východě 🙂 Pro tyto společnosti jsou důležité země G7 na které se plně soustředí a ze kterých má největší zisky. Lokalizace bude až ve chvíli kdy se jim ta investice vyplatí. Takže být Tebou koukám na jiný kanály a Cartoonito nech plavat.
 9. Já si toho všiml včera odpoledne i večer. Některé stránky se načítají velmi pomalu, v mobilu jsem musel na chvíli vypnout wifi a frčet na datech 4g abych mohl něco dokončit. Snad to je jen chvilková záležitost.
 10. Vodafone nedělá nic jiného, než co dělá každá pay televize na západ od nás. Například slavná Sky také nemá balíčky podle počtu kanálů, ale podle žánrů. Takže cinema, sport apod. Kdo chce všechno, zaplatí si všechny balíčky. Tečka. Za mě je to naprosto v pořádku a konečně je nabídka přehledná a nemusím hledat který kanál je v jakém balíčku. Prostě chci filmy? Tak mám filmy. Chci sport? Tak mám sport. Chci všechno? Tak si zaplatím za všechno. Je to moc drahé? Tak to nechám být a dívám se z okna.
 11. V ceníku je napsaný, že k základnímu tarifu je přístup do aplikace Netflix a Amazon. To jakože za 150kc dostanu kromě kanálů i Netflix? Nějaký divný ne?
 12. Před měsícem jsem na jednom italském webu četl rozhovor s manažerem za Netflix Italia a mimo jiné řekl, že tarify s reklamou ve východní Evropě zatím nebudou a pokud budou, tak to bude za dlouho. Důvod je ten, že reklama je v těchto zemích velmi levná a nepokryla by náklady. Takže jinými slovy, více se jim vyplatí peníze přímo od lidí, než prodávat reklamní časy které by nepokryly rozdíl z poplatků.
 13. Ve čtvrtek jsou totiž na Voyo dva hity Ordinace a Zlatá labuť. Já sleduju jen tu labuť a raději si to pouštím v pátek a mám klid. Ale souhlasím, že by se s tím mělo něco dělat. Úspěch Voya podle mě nečekali ani oni sami. 🙂
 14. @Martin - Vodafonezdravím Martine. Nemám Komplet, ale platím si Voyo přes kupón. Je možné tedy si jej platit přes VF vyúčtování? Odpadla by tak možnost kuponů. Děkuji
 15. Náhodou Voyo není vůbec špatná služba. Já zkusil všechno, Netflix, Hbo, Prime, Disney... chybí mi jen Sky a jsou to samé americké hovadiny pro puboše. Hlavně teda Netflix, tam jsem si nevybral snad nic. Hbo a Disney jsou lepší, ale žádná sláva. Prime normál, neurazil ani nenadchl. Voyo je prostě pro českého diváka. Nehraje si na žádnýho velikána a to je mi sympatické. Seriály Voyo originál jsou vesměs dobré, ale samozřejmě kdo má rád střílející roboty nebo nadpřirozené schopnosti, tak zůstane spíš u Netflixu.
 16. @Daviddvbcpíšu o dvbc tedy o kabelu, ne internet.
 17. Zdravím vespolek.. nevíte, kdy VF konečně vypne SD duplicitní verze v dvbc?? Myslím, že v dnešní době už zbytečnost a hlavně zbytečně zabírá místo pro jiné kanály.
 18. Zdravím. Taky jste si všimli ne příliš dobré kvality HD kanálů ČT v dvbc?? Oproti dvbt je obraz méně ostrý, barvy nevýrazné a celkově horší.
 19. Tak není problém aktivovat jen aplikaci bez nutnosti pronájmu zařízení. Po telefonu mi hned aktivovaki tv klasik. Do tv jsem si jen stáhl aplikaci a přihlásil. Platím 80 kc měsíčně k internetu na doma.
 20. @Ondra - Vodafonezdravím Je možné aktivovat Vodafone tv klasik jen pro smart tv za 80 Kč měsíčně k internetu? Tedy bez boxu nebo modulu? Díky
 21. Je zvláštní, že německý operátor kdesi v Německu blokuje lte kvůli přetížení. Co by tedy pak měli dělat operátoři třeba v Itálii nebo Francii kde se do roamingu připojí statisíce turistů za den. Přitom v Itálii jsem nikdy žádný problém neměl ani s LTE.
 22. Jako filmy na AMC a Film+ špatný. Bezplatné kanály Nova Cinema nebo Prima Max jsou lepší než placené od AMC. @Ondra - Vodafonedobrý den. Nemůžu se dnes dovolat na linku. Nicméně zmizel mi kanál Filmbox Stars. Přitom tento kanál by měl být dostupný v balíčku Relax mini s tv klasik. Ale mám ho kódovaný.... Ostatní kanály jedou.
 23. @radiotvsamé lepší kanály. Jen tak dál Vodafone.
 24. Tak já bych se třeba rád podíval na první série Cattaniho Chobotnice. A vypadá to, že slovenská trojka bude více zařazovat zahraniční akvizice. Škoda, že není u Vodafonu.
 25. @Marek-26dobře Marku. Tak si hezky hrej. 🤟
×
×
 • Create New...