Jump to content

Ivo2003

User
 • Posts

  482
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Ivo2003 last won the day on October 31

Ivo2003 had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Základní
 • Vodafone devices
  Compal CH7465
  Set-top box Premium
 • Place of subscription of Vodafone services
  Opava
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ivo2003's Achievements

Level 10

Level 10 (10/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • One Year In
 • Reacting Well
 • Collaborator

Recent Badges

63

Reputation

2

Community Answers

 1. Bude se modem měnit i tomu kdo nemá internetovou službu ale jen telefon a Vodafone TV dvbc a k ní tento modem?
 2. Noční odstávky míval Tmobile už v dobách GPRS před 20 lety, vždy ve 2 ráno. Někdy nešlo nic, jindy nešlo volat, ale gprs jelo - zajímavé. Někteří operátoři prý přes noc 5G vypínají...
 3. Pro nat typ 2 by měla stačit veřejná IP adresa a nemusí být pevná. U Vodafone docsis připojení by měla být zdarma.
 4. Takže Vodafone vypíná 1800? Myslel jsem že vypíná 900 a 1800 si nechává. Však Oskar původně začínal hlavně na 1800, proto se i jako podmínka často uváděl duální telefon. Díky za objasnění EGSM, o tom jsem neměl tušení.
 5. Také mi přijde to vyjádření divné. Nejspíše při vytváření toho seznamu nekompatibilních přístrojů tam dali všechny přístroje vyrobené do určitého roku.
 6. Pásmo 1800 Mhz ale stále funguje, takže by telefon fungovat měl. Možná je však přepnut pouze na 900 Mhz pásmo, zkusit se tedy podívat v menu. Ondra - to se týká jen velmi starých neduálních telefonů jako například Nokia 5110.
 7. To bude nejspíše jen chyba popisku na Mironetu. Jinde to píšou správně. Kdyby to bylo z vga na hdmi, tak by to potřebovalo externí napájení a na výrobku by nebylo audio out, ale audio in
 8. A1018 je duální,, takže podporuje obě pásma 2G, 900 i 1800 Mhz, takže by měl normálně fungovat. Není telefon blokován na nějakého jiného operátora? V době tohoto mobilu operátoři Eurotel a Paegas blokovali přístroje pouze pro své sítě. Nebo by to mohla být nějaká nekompatibilita se SIM - ale to je méně pravděpodobné. V menu telefonu by mělo jít zobrazit seznam dostupných sítí, ukazuje to všechny sítě? Nejlépe mobil vyzkoušet se sim jiného operátora, ideálně TMO i O2. Je možné že je ten mobil vadný. Ericssony měly často problémy se signálem.
 9. Zřejmě jste jej měl štěstí na vhodný typ převodníku. S většinou to totiž nefunguje. Záleží co ten převodník dělá. Možná počítač vůbec nepozná že dochází ke konverzi na analog, protože samotný převodník může se grafice tvářit jako monitor. Hdmi-vga je vždy převodník a může fungovat různými způsoby. Prostá redukce hdmi-vga neexistuje.
 10. Vedle někdo píše že mu to jde. Záleží co ten převodník dělá. Možná počítač vůbec nepozná že dochází ke konverzi na analog, protože samotný převodník může se grafice tvářit jako monitor. Hdmi-vga je vždy převodník a může fungovat různými způsoby. Prostá redukce hdmi-vga neexistuje.
 11. Tak snad Vodafone by neměl nic blokovat, ani by mu to nemělo vadit. Je to spíše jen upozornění. Spousta lidí třeba nevědomky odesílá tisíce spamů denně a ani o tom neví, tak je dobré, že Vodafone upozorní na neobvyklou aktivitu nebo otevřené porty.
 12. O2TV bude patrně ještě horší, protože vůbec nemá dvb-c, a v diskuzní skupině O2 TV je hodně nespokojených dávající fotky nefunkční TV, kde jde vidět mimo TV vidět i půl obýváku. Tmobile si může každý zkusit, má i předplacenou službu, která se předplatí přes web a je ihned funkční, navíc prvních 7 dní na zkoušku zdarma.
 13. Aplikace Vodafone TV pro Android se někdy nespustí správně a zůstane viset na Vodafone logu - testováno na Android 8 i Android 13 Proč v mobilu je povinně režim na výšku a u tabletu povinně režim na šířku? Konkurence není omezena ani v jednom případě. Proč když aktivuji app na novém zařízení a zvolím stejný profil, tak proč musím řadit kanály znova? U konkurence se nastavení přenese. Občas se stream na 1-4 sekundy přeruší a je načítací kolečko. Nemožnost nahrát pořad ze zpětného shlédnutí není sice chyba jako taková, ale nedostatek oproti konkurenci to je. Proč není možné dělat screenshot? Může se občas hodit pro uložení nějaké informace z TV vysílání a navíc by se skvěle hodilo pro dokumentování chybových hlášek. Uvedl jsem asi největší nedostatky na které jsem po 2 měsících narazil. Žádné z těchto nedostatků však konkurenční služba nemá, jedinou výhodou Vodafone je dobrý bitrate, tam naopak konkurence hodně ztrácí..
 14. A slibuje "extrémní výkon wifi sítě" což je docela reklamština.
 15. Nejde mi to restartovat ani když je modem plně provozní. Že nepůjde restartovat zaseklý modem je mi jasné.
×
×
 • Create New...