Jump to content

Ivo2003

User
 • Posts

  728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Ivo2003 last won the day on June 18

Ivo2003 had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile services
  -
 • Vodafone television
  Základní
 • Vodafone devices
  Compal CH7465
  Set-top box Premium
 • Place of subscription of Vodafone services
  Opava
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ivo2003's Achievements

Level 12

Level 12 (12/14)

 • Posting Machine Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • One Year In
 • Reacting Well

Recent Badges

164

Reputation

3

Community Answers

 1. Říkal jsem si, že když stejně kvůli Vodafone station se musí zásuvka měnit, tak ji může rovnou posunout. Jediný materiál navíc bude zásuvková krabice a potom uchycení ke zdi.
 2. Aby nebyla diagnóza "závada se na místě neprojevila". Ale vzhledem k tomu že se stejně compaly budou měnit tak snad ne. A může mi technik rovnou přemístit zásuvku o 2 metry jinde když ji taky bude měnit? K zásuvce vede z chodby kabel sponkovačkou chycen k rohu podlahy. Chci ji posunout tak, že bude stačit koax cvaknout a dát ji 2 metry blíže k chodbě (nové umístění by bylo na trase kabelu). Je to možné?
 3. Vidím že mě ani nemusí mrzet že z neznámého důvodu mi Vodafone tv v prohlížeči vůbec nejde spustit. Konkurence běží naprosto OK.
 4. Asi mi odchází Compal. Několikrát denně se stává, že wifi funguje velmi pomalu nebo vůbec. Ping na 192.168.0.1 je přes 300 ms nebo N/A a vždy to trvá okolo pár minut. Dělá to jen na wifi. Používám jen 5 GHz a zarušením to nebude - je sice na stejném kanálu více sítí, ale moje druhá síť na stejném kanálu funguje OK. Má někdo podobné zkušenosti? A jak to reklamovat když to 99 procent času funguje správně?
 5. Ještě dodám že při použití routeru jako AP u tplinku není nutné přívod z hlavního routeru dávat do portu LAN, ale je možné využít port WAN a všechny LAN porty zůstanou dostupné pro další zařízení. Píšu jen tak pro jistotu, protože často čtu, že v režimu AP se propojuje s routerem přes LAN port. Minimálně u tplink to nutné není.
 6. Wifi kabel může být anténní kabel k wifi anténě se SMA konektorem. Ale v podání běžných uživatelů to nejspíše bude UTP.
 7. Staré wifi zásuvky tím je myšleno co? Není tam nějaký konflikt ip adres nebo něco podobného? Pokud se připojuje počítač, tak se podívat do prohlížeče události co přesně to hlásí za chybu. A extender stejně hodně snižuje max rychlost a kvalitu. Propojit další router kabelem v režimu AP je mnohem lepší řešení.
 8. Vodafone začal blokovat nelegální a nevhodné stránky už od roku 2008 na základě seznamu nějaké britské neziskovky. Později rozsah blokovaných stránek značně snížil, přesto např jednou už kvůli tomu omylem byly zablokovány některé funkce na Wikipedii. https://www.lupa.cz/clanky/stalo-se-wikipedie-byla-zablokovana/
 9. Tyhle věci s cenou dělá i tmobile. Napřed se podívám na ceny a dostupnost na adrese A, kde mi to ukáže cenu 399 Kč, pak na adresu B a ukáže mi to taky 399. V nové relaci cookies mi to ale u B ukáže 199. Jakoby nechtěli přiznat, že jinde to je levnější.
 10. https://www.lupa.cz/aktuality/operatori-blokuji-pristup-na-uloziste-datoid/ Přesměruje na url. ttps://www.vodafone.cz/blokovani-hazardnich-her/
 11. Poslední dobou Vodafone TV app pro Android blbne - posun o 10s zpět posune na jiné místo cca o 8 minut zpět a nejde posouvat jinam. To se stává nepravidelně. Ke konci filmu často vyskakuje překryv s nabídkou podobných filmů a nejde to dát pryč. Pomůže většinou restart aplikace. Android 14. Mám 14ku už od listopadu, ale blbne až poslední dobou, tak tím to nejspíše nebude.
 12. Není to nějaký starý elitebook? Ještě takový ten s portem dokovačky vespod? Jestli ano tak to bude v pohodě. To většinou bývá přes dokovací port vydrátované jednotlivé konektory. U Thinkpadu dokonce po připojení UTP kabelu do dokovačky blikaly diody na neobsazeném RJ45 portu přímo na NTB. Spojovalo se to na gigabit i když notebook byl z roku 2004 a dokovačka podobného stáří.
 13. U cat5 může nastat problém. Ale dá se to ověřit již nyní. Černý Compal má gigabit porty a pokud je síťová karta s modemem dohodnutá na gigabitu - viz údaj ve win, tak by to mělo chodit. A nebo to ověřit kopírováním souborů na domácí síti.
 14. Možná když hledá s klíčovými slovy, tak se dostane i na jinou nabídku.
 15. Vlastní ONT v tuto chvíli funguje snad jen u Pody.
×
×
 • Create New...