Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,070
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by cvancara

 1. cvancara

  RSS

  Super, dík, jede. Nj. prof. slepota.
 2. cvancara

  RSS

  Zdar, nezměnilo se něco v nastavení RSS? Nějak nehlásí žádně novinky - naposledy myslím o víkendu a přitom nové příspěvky tu jsou. Nebo je jiná adresa? https://www.upczone.cz/rss/1-upc-zone.xml zkoušel jsem i https://www.techzone.cz/rss/1-upc-zone.xml ale taky se nechytá.
 3. Jestli to jsou tyhle: https://www.livesport.cz/ https://www.zing.cz/ https://eu.shop.battle.net/en-us https://hudebnibazar.cz/ tak bez problému. Co to je nejdou, vůbec se nenačtou, nebo jenom část, nemáš tam nějaký ten blokovač blbě nastavený? Ping na stránku jde?
 4. "..Můj mobilní internet nemá problém s ničím pouze pevný..." Ale bez zveřejění těch dotyčných stránek těžko dál radit.
 5. Kvalita 98%, sila signálu 91% (TV + CA). No ale už jsem je vypnul, ať se mi vůbec nezobrazují v seznamu.
 6. Ostrava, CA modul, jede. Ale koukám, že na výpadcích píšou Začátek výpadku: 01. 09. 2021 00:00 Konec výpadku: 01. 09. 2021 06:00 Tak asi od zítřka už fungovat nebudu.
 7. Stejný problém na PC - příjdu domů, chci se dívat a prd. 503 - Service Unavailable
 8. Předpokládám, že zájem by opadl, kdyby si tak VF řekl o zvýšení měsíčních poplatků.
 9. Kredit je nutné dobít, než vám vyprší platnost předplacené karty. Pokud během následujících 3 měsíců od vypršení platnosti kreditu (10 měsíců) svou kartu dobijete, vrátíme vám propadlý kredit do 5 dní. V opačném případě telefonní číslo úplně zrušíme. Takhle jsem příšel o 800 - dobito bylo, jenom jsem jí nepoužíval. Pak jsem mobil zapnul a bez signálu. Když byl vypnutý, asi o týden jsem prošvihl varující SMSku.
 10. ".. a nechce za žádnou cenu zařadit slovenskou Trojku od RTVS..: Viděl jsi někdy, co tam vysílají? Chytám to na společnou anténu a opravdu není o co stát.
 11. Jak kdyby toho sportu už nebylo přehršel. A celkem se divím, že když jeden něco nabízí, že si všichni myslí, že to musí nabízet všichni.
 12. V mobilu by mělo jít nastavit/zobrazit spotřebovaná data. Tak si to nastav a porovnej.
 13. Všímám si toho v poslední době u více stanic - hlavně, jak se mění scéna. V TV je třeba půlka obrazovky stará scéna a půlka obrazovky už nová. Pak ta půlka zakostičkuje a teprve až pak se to zobrazí správně. Včera jsem si toho všiml např. na Viasatech, CBS (u CBS to dělá skoro permanentně).
 14. Už tam zase je...jenom mě to tak zaujalo.
 15. Jediný nejsi, taky mám pouze od UPC TV a net od někoho jiného. Jenom mám kartu v TV, nic víc (tedy žádný STB).
 16. Zdravím, dnes si chci spustit na PC některé věci z rána, ale i když je u programu ikona ZP, chybí tam možnost přehrávání. Prostě tam nejsou ty tlačítka Sledovat - u asi tak cca. 10ti programů jsou, u zbývajících chybí. Má to taky někdo tak? Koukám, že to tak je asi od včerejšího večera...lokalita Ostrava - Dubina A tady pro změnu chybí
 17. Polskou stopu uvítám kdykoliv, pokud je součástí...ono to tak v pohraničí a blízko hranic bývá. Tyhle preparace nesnáším.
 18. OVA - bez problému (Opera na PC).
 19. Nejak se ty CT kanaly misty rozpadavaji. Ale na DVB-T nekoukam, tak o tom normalne ani nevim.
 20. Na PC to samé, stejně tak i pořad předtím, další už jdou.
 21. Mě by celkem zajímalo, proč tu není nějaká reciprocita? https://www.horizon.tv/sk_sk/tv/zive-programy.html Vidím Primy, Barrandovy, CT3, u nás vidím akorát STV1, STV2 a TA3. Proč to tak je, chcte mi říct, že naše TV nakupují práva i pro SK diváky a naopak to není? Spíše se čím dál, tím více přikláním k variantě, že CZ kabelovky záměrně nechtějí uvádět SK kanály.
 22. Tak zrovna tohle taky ani ťuk - Omlouváme se, video nyní nelze přehrát. Na PC někdy stačí přeskákat paru minut na začátku a většinou se to chytne. Teď ani prd.
 23. Jo, jsou ty stopy jiné, schválně jsem to večer ze zvědavosti zkoušel, jak to je. A taky nemám rád ty "preparace".
×
×
 • Create New...