Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by cvancara

 1. Tak mi to nedalo a taky jsem zkusil svou adresu
 2. Vím, že je to trochu OFF, ale tento týden jsem si všiml, že se na společné anténě objevili poláci 4K
 3. Takovou částku jsem v roce 1996 platit jenom za internet přes tel. linku - telefon +- 3.000 Kč + 1.300 Kč za připojení 14.4kbits/s. To by někteří dneska nerozchodili.
 4. Nevím, co bylo v Praze, ale v Ostravě to byl ještě Kabel-Jih a bylo to přes kabel - měl jsem to doma. 1999 - 2000..?
 5. Na HBO na analogu se prodávala taková krabička, která se dala koupit asi za tři kila?
 6. Jenom dodatek - na vypínání HW akcelerace jím z vysoka kašlu, nikdy jí nevypínám, funguje to i s ní. Jenom nevím, zda to není třeba nějakou "správnou" HW konfigurací PC. Dva monitory mám taktéž, jeden na HDMI a druhý na DP.
 7. Já bych zase naopak - mám full nabídku a chtěl bych vše, co v té nabídce je i na PC/Androidu.
 8. A není to zase jenom podle nějaké oblasti? Vidím to stejně.
 9. Mám to taky...někdy stačí, když mi zazvoní mobil, dám pauzu, za 10 minut chci pokračovat a Relace vypršela. Je to různé, schválně používám Edge, ale je to úplně jedno.
 10. cvancara

  Canal +

  I O2 to odpískalo http://www.lupa.cz/aktuality/canal-sport-v-nabidce-o2-tv-nebude-provozovatel-ukonci-jednani/
 11. Já odpovídal na tuhle část: "..Na ČT sport v DVB-C není už od včerejška k dispozici EPG.."
 12. Schválně jsem to teď zkoušel a EPG tam je i na následující dny. Ostrava. TV s kartou.
 13. Takže tímto máme 4K vyřešené 🙃
 14. Mám ten obyčejný Xiaomi TV stick, ne ten 4K. Všechno jede, ale pouze u VF ty jejich pošahané náhledy při vybírání z toho seznamu, je nekoneřné. Než se zobrazí další stránka, to je děs. Mám i PODU a tam problém není. Jenom to, na co šáhne VF jde do kytek. Více všemožného blokování, než funkčnosti.
 15. Smiřte se s tím, že v té TV nikdy nebude všechno, co by kdo chtěl. Voják se stará, voják má.
 16. Možná že podle toho nastavuje časovou zónu?
 17. V tom seznamu chyb chybí MT1803 Aktivní VPN nebo služba s podobnou funkcí může zabránit správnému fungování aplikace. Stejně tak může způsobovat potíže zapnutá služba Soukromý přenos na zařízeních iPhone nebo iPad (chyba MT1803).
 18. Nevím, jestli se něco dělo, ale včera večer už to zasilovat nebylo třeba - jako by se to vrátilo na předchozí úroveň.
 19. Mi to tak v poslednim tydnu pripada, jako by byla snizena hlasitost u vsech kanalu, nejenom pres STB. I na TV s kartou. Vecer jsem to musel vzdy ztlumovat, ale ted musim jeste pridavat.
 20. "..spustili Vodafone TV přes prohlížeč.." Až to bude fungovat pod JAKÝMKOLIV prohlížečem a JAKÝMKOLIV systémem, tak se o tom můžeme bavit.
 21. Špatné - nešpatné, posledně jsem se náhodou zakoukal na GI Jane a nestačil se divit, jak je to prostříháné, kolik scén bylo vystříhnuto. Horší, jak v dávných dobách v kinách. To ať si nechají.
 22. Nevím, jestli před paru dní, ale takhle to bylo pořád - v jednom nastavení funguje, ve druhém ne. Možná, že jsi měl jiný prohlížeč, třeba. Taky nechápu, proč v manuálu pořád píšou, že je třeba mít HW akceleraci vypnutou. Funguje to i s ní.
×
×
 • Create New...