Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by cvancara

 1. Celý den na to různě koukám a nemám s tím problém. Střelím 5 minut, pak se kousek vrátím zpět nebo dopředu. Dám přednost jednoduchosti.
 2. Fakt mi tam nechybí - když chci přeskočit třeba reklamu, nepotřebuji k tomu žádný náhled. Za mě plus. Mám rád jednoduchost, ne přeplácanost. Ještě by bylo dobré, kdyby odstranili úplně i ty "prázdné" náhledy a nechali tam jenom ten čas.
 3. Mám pocit, (nevím ale od kdy), že ty náhledy už tam nejsou vůbec a je to teď takové "živější" při přesouvání toho jezdce.
 4. Já tohle už jednou doma řešil, kdy ze dne na den prostě ten signál na těch "kritických" muxech zmizel, navíc vždy v přesně danou hodinu. viz. https://www.techforum.cz/topic/61948-nefunguje-discovery-science-hd/#comment-462687 Nakonec zjištěn poškozený kabel pod kobercem - od té doby klid.
 5. Už to jede. Netuším proč, ale v seznamu kanálu je to 2 x. Jedny jedou a ty druhé ne.
 6. Ano, je to Paňák a bez jediného problému...dneska už Paňáka s DTS nekoupím.
 7. DVB-C , žádná aplikace ani STB. Jenom by mě zajímalo, proč zmizely pouze tyhle.
 8. Já tam tedy vidím u obou 100%. Nehledě k tomu, že ty ostatní kanály v tom muxu 730 jedou, pouze ty 4 regionální nee.
 9. Ani prd, poprvé, když se o tom tady začlo psát, tak stačilo spustit znovu ladění a zase se objevily. A teď zase zmizely a prostě tam nejsou. Zajímalo by mě, v čem se to tedy vysílá? Psalo se, že se to převádí z T2 signálu - "Konverze z DVBT2 (HEVC) do má své důvody a berte to prostě, že je to tak.". Prostě ten signál, (ani EPG), tam teď není.
 10. Tak jsem to zkoušel znovu a prostě tam není žádný signál, ani po přeladění:
 11. Prostě skočíš odhadem vpřed/vzad...nevím, ale když něco hledám třeba v nahrávce z TV, taky skočím dopředu/dozadu bez náhledu.
 12. Nejlepší by bylo, kdyby ty náhledy zrušili úplně. Alespoň by se i ta aplikace zrychlila. A nejlíp, kdyby zrušili i to "běžení" programu na pozadí, když si vybírám z TV programu v TV.
 13. Koukám, že všechny 4 regionální programy zase hlásí Nedostupné služby a je tam jenom tma. Přeladění nepomohlo, DVB-C.
 14. To samé, W10, Edge, do 15té minuty náhledy jsou a pak tma...teď zkoušeno.
 15. A to dělá pořád, nebo jenom u něčeho? Zrovna jsem to schválně zkusil a obraz je celý v TV. Ale taky si pamatuji, nějaké roky zpátky, se to taky stávalo i u nějakého jiného kanálu, že byl ořezaný.
 16. MI tohle dělá doma, při psaní příspěvku přes Operu. Musím vždy přes Edge.
 17. Tak bohužel, stale stejný problém. Jako by tam chyběly nějaké synchronizační pulzy, snímky..?
 18. Přípona T2 je u signálu z "luftu".
 19. Když dva dělají totéž není to totéž. Nechcete se už konečně na to vy....bodnout?
 20. Nechcete už tak náhodou zrušit ten zákaz přetáčení Primy (nebo to alespoň upravit tak, jak je to jinde, kde při starších záznamech to přeskakovat jde)? Stejně vám to funguje podle plota:
 21. Doma taky funguje, ale když zkusím otevřít přímo cdn.app-parks.com, tak se zobrazí: This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below. <ListBucketResult xmlns="http://obs.myhwclouds.com/doc/2015-06-30/"> <Name>app-parks-production-website-resource</Name> <Prefix/> <Marker/> <NextMarker>apps/app/images/appicons/88863c92-a7ee-4145-9d34-516acf62de0d.png</NextMarker> <MaxKeys>1000</MaxKeys> <IsTruncated>true</IsTruncated> <Contents> <Key>apps/</Key> atd.
 22. U mě bez problému, ale ne VF.
 23. Jediný důvod - DVB-C. Pokud by tohle skončilo, můžou si ty dráty vytáhnout.
 24. Ee, např. HBO 64, HBO 2 256, HBO 3 256 a jedou všechny. Nejsou ani z jednom muxu, takže ani tohle ne. Prostě mi to připadá, že tam asi? VF něco filtruje/nedodává v tom signálu?
 25. Nemám (a ani nechci), žádný STB, používám to, co nabízí TV (a co od samého začátku fungovalo). Včera jsem tedy večer namátkově zkoušel různé stanice a výsledek je takový půl na půl: Na všech kanálech nahrávání na HDD funguje, s tím problém není. Ale tam, kde nefunguje Rew Live (vůbec se nespustí automatické nahrávání), tak v případné nahrávce nelze posouvat ani dopředu ani zpět (pouze začátek a konec, nic víc - jsou tam úplně nesmyslné časy té nahrávky). Tam, kde Rew Live funguje, jde se vracet, tak tam i případné nahrávky jdou posouvat libovolným směrem. Namátkový seznam stanic, kde to jede a kde ne: HBO, HBO2, HBO3 - vše funguje Nat. Geo. Wild - jede Nat. Geo. - nejede Prima - jede (tedy to nemá nic společného s tím, že Prima zakázala přeskakování reklam) Prima Cool - jede Nova - jede Nova Fun - nejede Viasat Nature - jede Viasat History - nejede Viasat Explorer - nejede CT1 - jede AXN - jede Animal Planet - nejede Seznam.cz - nejede Euronews - nejede CGTN - nejede Barrandov Krimi - nejede Jednotka - nejede MTV Live - jede MTV Hits - jede atd... S kodeky nevím, jestli to má nějaký vliv, předpokládám, že kdyby ta TV ten kodek neznala, tak by asi obraz nešel vůbec. Foto: 1) - Rew Live ani nenaběhne 2) - případná nahrávka nejde posouvat, nesmyslné časy 3) - Rew Live jede, jde posouvat, vracet... 4) - případná nahrávka lze posouvat, přeskakovat...
×
×
 • Create New...