Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,096
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by cvancara

 1. Přišly mi tady nové Lenovo ThinkCentre M70q a opět pouze HDMI a DP.
 2. Proto se už od minulého týdne snažím získat informaci, zda to bude fungovat nebo ne. PC mě živí a když se mě někdo zeptá, třeba na podobnou otázku, řeknu že teď nevím, ale vezmu a vyzkouším to. Do prčic, to je vážně takový problém, aby ten vývojář vzal, připojil HDMI a DP (nebo něco jiného) a vyzkoušel to? On neví, co tam vyvíjí a jaké blokování je nastaveno? Když něco dělám, tak si to taky otestuju pod různými verzemi Wind, prohlížečů a pod. To je asi jako zkonstruujem auto, ale nevíme, jestli bude jezdit. Začneme ho prodávat a budeme čekat, jestli si začnou stěžovat. A když budou, napíšeme, že jsme ale neřekli, že je to k jízdě.
 3. Dnes jsem znovu psal na FB ohledně toho jiného připojení než HDMI a ejhle, odpověď 5 minut stará: Vodafone CZ Pěkný den, Josefe, nepodporujeme pouze propojení VGA, ale ostatní způsoby připojení jsou bez potíží (HDMI, DVI, DP, USB-C...). Veronika Rád bych se mýlil, ale mám pocit, že levá neví, co dělá pravá
 4. Myslíš si, že si každý bude pořizovat internet, když se chce podívat na TV? A když si chci v autě něco poslechnout, mám v něm 2 napěchované USB flešky, kde si dám svůj výběr a nemusím čarovat v autě ještě s mobilem. Dokud bude veřejnoprávní TV a za kterou se platí, tak bude lineár (a nevěřím, že se dožiju jeho zrušení).
 5. Jako chápu třeba ten analog, ale nechápu, když jak DP tak i HDMI je digitál, oba mají ochranu proti kopírování, v čem je tedy ten problém? Nikdo jiný s tím problém nemá, připadá mi to, jako sprostý šprajc od VF.
 6. Prosím, jsem v této republice jediný, který má k PC zapojené dva monitory, jeden pomocí DisplayPortu a druhý pomocí HDMI? Oba jsou digitální, oba mají HDCP, ale nejsem schopný na FB z VF vydyndat, jestli to po převedení pod VF bude nebo nebude fungovat. Pod UPC to normálně funguje. Nemluvím o VGA ani DVI, ale opravdu o dvou digitálních výstupech DP a HDMI.
 7. Mám taky Podu a používám Horizon Go na Xiaomi boxu. Je pravdou, že to "zůstane viset" na úvodní obrazovce. Alespoň tohle jsem si na začátku myslel. Jednou jsem to nechal viset a ono se to rozjede - ale až tak po 2 -3 minutách. Pokaždé to zaprotestuje, že síť je pomalá (300/80, netuším proč, když HBO Go, YT a pod. jede normálně) a pak se to již normálně rozjede a funguje. Netuším, proč je tam vždy ta promlka při startu - jestli něco kontroluje, nebo je tam záměrně, aby to lidi odradilo, nevím? Dělá to od té doby, co UPC bylo požráno VF. Předtím to nedělalo. Jinak mi večer přišlo upozornění na email i SMS, že budu transformován v termínu 12.2 - 18.2 na VF. Mám z toho "obrovskou" radost.
 8. Teď od rána koukám na Primu Krimi a to samé - jako by někdo zvýšil hlasitost až na doraz (taky to strašně škvrčí v některých pasážích). Horizon Go.
 9. Zdravim, mate nekdo dneska taky problem s muxem 554? Sila signalu 100%, ale kvalita signalu pouze 10% (vsechny kanaly v nem). TV hned hlasi spatny signal. UPC, koax, CA modul.
 10. Schválně koukám na ten Antrax na Horizon Go a je ten zvuk nějaký divný. Chvílemi to řve a pomalu se to ztišuje až tomu někdy není rozumnět. A ty zvuky v pozadí někdy úplně "chrčí". Jako by to bylo přebuzené. edit: po přepnutí na originální zvuk je to v pořádku. Dělá to pouze ta CZ stopa.
 11. Připojil jsem společnou anténu a 32 stanic. Pohoda.
 12. Tak jsem přišel domů, pustím rádio a prd, jenom šum svistu.
 13. Tolik peněz za logo s uhryznutým jabkem. Kdyby to jabko bylo aspoň celé.
 14. Jenom dotaz - na PC ve Vodafone100 byl až do minulého týdne FilmBox, ale s úplně jiným EPG. Od pondělka zkouším co tam hraje teď a dneska je třetí den, kdy nejde v Horizon Go na PC spustit V100, Boomerang a iConcert (všechny tři permanentně hlásí Omlouváme se, video nyní nelze přehrát). Jenom by mě zajímalo, jestli to je všude, nebo jenom u mě. Všechny ostatní stanice jedou (v TV je taky vše v pořádku i s těmi třemi).
 15. Toho VF 100 jsem si všiml včera večer. CZ stopa mlčí, anglická jede. Přitom samostatný program má normální CZ zvuk. Koukám, že VF má v tom nějaký hokej. V TV na kanalu VF100 běží National Geographics HD, kde ale nejde ten CZ zvuk. V Horizon GO na VF100 ale jede FilmBox Premium HD, ale s EPG z Nat. Geo. 😉
 16. Bych spíše řekl, že VF vůbec netušilo, do čeho jde. Chtěli pokrytí kabely a optikou, ale už si nikdo nedal dohromady, co vše k tomu taky patří.
 17. Já kdysi řešil něco podobného ještě u UPC - náhodou jsem zjistil, že mi chybí nějaké kanály oproti jiným uživatelům v Horizon TV (mám komplet). Taky - ne, jede to, musí tam být. Zkoušeli jsme to, jsou tam všechny. Trvalo to skoro 3 měsíce, než jednoho co mi volal napadlo, ať mu dám přihlašovací údaje a ejhle, fakt, kanály chyběly. Pak už to šlo ráz na ráz - že prý byla chyba přímo v té uživatelské DB. Takže taky - chyba vázaná přímo na uživatele.
 18. Ano, volat. Ale prvně si vždy ověřím, jestli to dělá i někde jinde. Ráno už to vypadalo OK. To máš třeba to samé, jako z pondělka na úterý brzo ráno. Nemohl jsem spát, zapnul bednu a kukal. Najednou cvak, úderem 02:51 všechny kanály začly hlásit Žádný signál, kromě několika z Primy a ještě nějaké naše. Z plné nabídky šlo asi cca. 10. Nikde nic psané, normálně bych se přes den prvně zeptal jiných, než bych začal něco hlásit. Samo, že po příchodu odpoledne domů zase vše fungovalo. I ten jejich Vodafone 100 kanál hlásil Zašifrovaný kanál.
 19. Koukam, ze to dela cely mux 762. Discovery HD taky nepouzivatelny, Discovery Science HD, Dtx HD, ID Extra HD, TLC.... Vsechny nekoukatelne.
 20. Ostrava - DVB-C, pořád UPC, obraz nekoukatelný. Kostky a barvičky.
 21. Koukam na svoji kartu v TV a stejne vubec netusim, o cem je rec.
 22. A co tak zasvětit ostatní, o co se vlastně jedná?
 23. V zásadě, pokud máš do bytu nataženy i dráty od tel. linky O2, tak po nich můžeš mít i jejich net + TV. Třeba já mám v bytě jak kabely od O2 (kdysi byl ADSL + tel. linka), pak mám bývalé UPC kabel, po kterém mi jede pouze jejich TV a pak mám ještě i optiku na internet od PODY (kde mám i jejich základ TV).
×
×
 • Create New...