Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by cvancara

 1. Nevím, jestli před paru dní, ale takhle to bylo pořád - v jednom nastavení funguje, ve druhém ne. Možná, že jsi měl jiný prohlížeč, třeba. Taky nechápu, proč v manuálu pořád píšou, že je třeba mít HW akceleraci vypnutou. Funguje to i s ní.
 2. K tomu PrintScrrenu - jednou funguje a jednou ne. Nefunguje, pokud je v prohlížeč nastavená ta HW akcelerace (nebo naopak, teď právě z hlavy nevím). V jednom případě to jde, v druhém případě je pouze černé okno. Předpokládám, že to nezměnili, nemám jak vyzkoušet teď.
 3. https://www.vodafone.cz/pece/vyuctovani-platby-kredit/platby-mobilem/m-platba/ Vždyť ti musel přijít nějaký potvrzovací kód: Zvolíte, že chcete platit přes m-platbu. Zadáte své Vodafone telefonní číslo a stisknete tlačítko pro zaslání autorizačního kódu. Obratem vám kód doručíme SMSkou. Kód vepíšete do požadovaného pole a platbu dokončíte. Částku vám naúčtujeme. U předplacených karet ji strhneme z kreditu, u tarifu se připíše na vaše Vyúčtování. "..Telefon nemám od Vodafonu.." Tak vzpomínej, s kým ještě sdílíš účet. Ještě jsem si všimnul: www.zive.cz/poradna/m-platba-vodafone/sc-20-cq-709002/default.aspx?consultanswers=1
 4. cvancara

  Rádio

  Když máš pouze receiver nebo tuner tak ti to je celkem na dvě věci.
 5. Dneska jsem schválně čekal, puštěnou TV s kabelem DVB-C a na CT-D nic. Měl jsem ještě na PC spuštěnou zároveň jak VF TV, tak i PODU TV a ani jeden výpadek.
 6. "..Zároveň s tímto krokem skupina Prima zintenzivnila aktualizaci programových schémat. Divák, který bude chtít zpětně sledovat vybraný pořad, vždy vyhledá přesný začátek pořadu, a nebude tak muset ztrácet čas jeho hledáním.." www.iprima.cz/tiskove-zpravy/od-cervna-nebude-mozne-pretacet-reklamy-stanic-tv-prima-pri-odlozenem-zhlednuti-poradu-v-iptv "..Spolu se zavedením omezení přeskakování reklamy zpřesňujeme i čas začátků jednotlivých pořadů.." www.nepretacej.cz
 7. Předpokládám, že kdyz má IPTV a nebo DVB-C příjem, že na PC je Vodafone TV stejná pro obě varianty? Liší se maximálně podle toho, co si uživatel platí, řekl bych.
 8. Jestli počítám dobře, tak ve Vodafone TV je 36 x 4 (tj. 144) kanálu. Kde je zbytek? www.vodafone.cz/televize/prehled-programu/ A ano, vím že jsou v tom seznamu i prg. podle regionu, ale pořád tam není vše.
 9. A máš třeba Komplet..? Tam určitě všechny nejsou.
 10. "..pokud televize běží po koaxiálním kabelu přes DVB-C, tak je zřejmě Internet od Vodafonu potřeba.." Není třeba, proč? Taky mám TV jenom přes koax, žádný inet od VF ani box není třeba. Stačí pouze CA modul, pokud chci sledovat i placené. Inet by byl třeba, pokud bych v TV chtěl používat "červené tlačítko" nebo nějaké vestavěné aplikace (HBO Max, VF TV a pod.).
 11. Zdarec, nějak jsem nemohl spát a tak jsem čuměl nad ránem na TV (CA modul v TV, takže žádná IPTV). Vše v cajku, obraz taky. Ale přesně v 0:32 najednou tma - signál 100% plný, ale TV na všech kanálech hlásí Nedostupný signál. Trvalo to tak cca 5 minut, pak se to rozjelo. Jediné čeho jsem si všimnul, že ten signál jakoby byl horší - na kanálech se objevovaly takové ty barevné pruhy, jako když je nedostatečný signál. V 01:32 opět tma, Nedostupný signál. Po chvíli se to opět rozjelo, ale ty výpadky v obrazu přetrvávaly. Těch výpadků bylo ještě několik do rána. Netušíte - probíhá večer nějaká údržba (Ostrava). Celkem bych byl nerad, kdyby nějaká úprava dopadla tak, že ten signál bude stát za starou belu.
 12. Ono by bylo vůbec nejlepší, kdyby jste se vy**ali na celou tu šaškárnu s blokováním na takovém či makovém prohlížeči či systému.
 13. Připomínám, že stále nejdou spustit všechny kanály ze seznamu.
 14. Nemám sice inet od VF, ale taky normálně dávali WiFi router ke vstupním dveřím. Trval jsem na tom, ať dotáhnou optiku až do "zhruba" středu bytu a s tím mám pokryto vše v 3+1. Sousedka si to nechala u těch vstupních dveří, aby nebyly vidět kabely po bytě (jak jinak) a vleze někde do obýváku nebo kuchyně a diví se , že je bez signálu.
 15. Aha, tak to nejsem sám, komu to háže nesmyslné odkazy - byl jsem zvědavý na ten formulář (protože se o tom bavili na FB) a ani od tama nešel stáhnout. Error Failed to load PDF document. Mi to totiž připadá, že někdo ty odkazy změnil na "vnitřní", přístupné z vnitřní sítě VF?
 16. Dneska projizdim kanaly a u Hobby jsem si vsimnul takovych 2 vterinovych zaseku obrazu. A pak jsem si vzpomnel, ze jsem to uz nekde cetl. Uz vim kde. CA modul + Panasonic. Ostatni jsou v poradku.
 17. No ale koupí si ho a nemusí si nic pronajímat. O to jde.
 18. Tak mi to nedalo a taky jsem si ty podmínky přečetl. Teď se tedy ptám: "..Koncovým zařízením se rozumí Set-top box určený Poskytovatelem pro Službu a nebo jiné Registrované zařízení (mobilní telefon, tablet, počítač apod.) s instalovanou Aplikací Vodafone TV určenou pro využití Služby.." Otázka - co je koncové zařízení v případě, že zákazník NEMÁ STB určený poskytovatelem, ani žádné registrované zařízení s instalovanou aplikací. Má pouze TV, kde je signál dodávám po anténním kabelu? Když VW koupil Škodu, připadalo by vám normální, že by řekl - na ostatní Škody serem, protože nebyly zakoupeny u nás a nemůžete je tedy ani převést ani prodat jiné osobě? Jak to tak čtu, tak VF počítá pouze s tím, že všichni uživatelé mají IPTV a nebo STB.
 19. "..dříve odkoupený CA modul u bývalého UPC u nás nově aktivovat nejde - nejedná se o zařízení zakoupené u nás.." tady bych ale oponoval - přebrali jste UPC?, přebrali. Takže v podstatě BYLO zakoupeno u vás. A pokud fungují odkoupené staré CA moduly u převedených uživatelů, tak nevidím jediný důvod, proč by neměly jít zaregistrovat. Jsou CA moduly podporovány? Jsou, takže tyhle řeči si nechte od cesty.
 20. Treba VF zareaguje a funkcnost blokne 😜 Na vymysleni obstrukci jsou jednicky.
 21. Ano, to vím. Jenom to píšu tak, aby bylo jasné, že nemám žádnou samostatnou grafickou kartu.
 22. Nemám grafiku, používám DP a HDMI na MB. Deska Gigabyte Z490M GAMING X, CPU i5 10600K, monitory Philips 275B1H. Vlevo VF, vpravo Poda.
 23. Měl jsem doma obavu z přechodu na VF, protože mám dva monitory, jeden je přes DP a druhý přes HDMI. Funguje to.
×
×
 • Create New...