Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Everything posted by cvancara

 1. Měl jsem stejný problém kdysi a tohle bylo řešení: https://www.techforum.cz/topic/60883-vodafone-tv-na-smart-televizi/?do=findComment&comment=463405
 2. Treba jenom chce, aby se tam podivalo co nejvice lidi?
 3. cvancara

  EPG

  Najdeš tady. https://www.upctv.sk/sk/epg/initial
 4. A co když to někomu vadí, mít to natvrdo a nemoci si to vypnout? Já nevím, na DO mám tlačítko zap/vyp titulky.
 5. cvancara

  EPG

  Co to zase dneska je? V EPG data jsou, ale na jednotlivých stanicích místo údajů, je zase pouze text Informace brzy k dispozici. Proč používáte nějakou pochybnou extérní službu, místo normálních EPG dat od poskytovatele?
 6. A k čemu by to jako mělo být? Jak se dívám, tak Film Europe má titulky volitelné, takže si je můžeš zapnout/vypnout, kdežto Film Europe + je nemá samostatně a jsou už součástí toho pořadu.
 7. cvancara

  EPG

  Zrovna na to taky koukam, ze EPG naskakuje o nejakych 9 - 10 hodin zpet. Je 21:17, ale EPG na vsech kanalech ukazuje 13:00 - 14:00. Panasonic + CA modul.
 8. To je divné, co si pamatuji, tak AXN HD už na kabelu bylo, než ho zrušili: https://digital.rozhlas.cz/vodafone-vyradil-z-nabidky-kabelove-a-internetove-televize-kanal-axn-hd-8566471
 9. To jsou ty zlepšení služeb, za UPC nebyl problém ani s Operou ani s počty
 10. Nj, ale předpokládám, že v tom anonýmním okně se budu muset znovu přihlásit? Nechce se mi to teď zkoušet a hledat to přihlásení.
 11. Zrovna teď hledám význam této chyby, ale v seznamu jí nenacházím. Spolehlivě jí nasimuluji tak, že mám v Edge spuštěný nějaký pořad, který stopnu s tím, že se na něj podívám později. Otevřu si další okno, kde si chci spustit něco jiného a po nalezení a pokusu o přehrání vždy chyba "..Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1G151).." V okamžiku, kdy úplně uzavžu to pozastavené okno, další pořad už normálně jde spustit.
 12. S optikou problém nebyl, ta se táhla "zespod". TV kabel by musel jít od "shora" dolů a to problém už byl.
 13. Kábel původně chtěl měnit celý, tak byla ostatně i nahlášena oprava technikem. Problém byl ale ten, ze na chodbě to z té krabice vede takovým plechovým obložením, ve kterém jsou zároveň i trubku ze střechy pro odvod vody. No a to nešlo nijak rozebrat. Nabídnul jedině provrtat zeď někde u stropu a tama tahat kabel, což se mi ani v nejmenším nezamlouvalo. Nakonec ho tedy napadlo zkontrolovat ještě ten kabel a našel (prostě jsem to přehlídl). No a dopadlo to napojením pomocí té spojky. Kdyby nebylo to poškození, tak to jede dodnes, tipuji.
 14. Spojku dělal technik, protože byl problém v tom natažení nového kabelu z té krabice z chodby. Funguje? Funguje, signál 100% všude. Pokud by byl zase někdy problém, tak se bude zase řešit. Chyba byla, že jsem ten kabel nevzal do ruky, ale jenom zkontroloval vizuálně. Mohlo být jasno dříve.
 15. cvancara

  EPG

  V prehledu je to porad na houby.
 16. cvancara

  EPG

  Se dívám na ty komunity na FB - Upozorňujeme, že momentálně nejsou k dispozici všem skupinám, ve všech zemích ani všem uživatelům. Případně by měly jít povolit: https://www.facebook.com/help/messenger-app/710123129607435/?helpref=faq_content
 17. cvancara

  EPG

  Má se tam nechat originální EPG a ne tady ty "zvěrstva".
 18. cvancara

  EPG

  Jak se to vlastne ted da nahlasit na FB VF, kdyz tam neni zapnuta komunita?
 19. cvancara

  EPG

  Zrovna jsem to chtel taky napsat, ale radeji jsem mrknul sem. Stejny problem na Panasonicu. Nekdo bud ulozil a nebo nacetl spatne kodovani cestiny.
 20. Jěště že alespoň část chytám na normální anténě. I když bych raději uvítal, kdyby to bylo normálně na kablu. Celkem by mě zajímalo, jak se vždy tvrdilo, že slovenské kanály nemají licence pro zahraniční vysílání, ale chcete mi namluvit, že všechny ty české kanály na slovensku mají?
 21. Nevím proč, ale už tak týden se přerušuje zpětné přehrávání na PC. Jede bez problému a zhruba cca. po 20ti minutách červené kolco a točí a točí. Musí se to posunout dopředu o paru vteřin a pak to zase jede. Když to vrátím zpátky, tak se to zase sekne na tom samém místě.
 22. No ono je taky zajímavé, že to až do 26.4. normálně fungovalo, tzn. by to muselo být permanentně vypnuté, protože mi ty muxy do té doby jely 24 hod./den.
 23. Rozuzlení záhady- dopadlo to tedy následovně. Minulý týden přišel technik, změřil signál v krabici na chodbě, všechno v pořádku. V bytě tedy namontoval novou ant. krabici již se šroubovacími konektory a dal nový kábel do TV. Jeden mux 770 naběhl skoro v plné síle, pouze ten 762 kolísal od 80 % až do 0%, pořád nahoru - dolů, bylo to nepoužitelné. Tím tedy skončil s tím, že nahlásí výměnu kabelu z krabice na chodně až k TV. Včera přišel "tahač" kabelu a po zjištění, že předchozí technik to jenom proměřil, ale nekontroloval kabel ho začal kontrolovat a našel (zhruba v polovině toho kabelu). Jelikož je kabel podél zdi pod kobercem, tak ve dvou místech byl narušen (bylo to ale otočené směrem ke zdi, takže to nebylo vidět na první pohled). Takže ho střihnul, namontoval spojku a zbytek kabelu natáhl nově. A je po problému, všechny signály jsou 100%. Ale důvod, proč to vždycky vypadlo od 06:00 až do 00:15 stále nejasný. Ale to už je teď jedno. Tímto chci poděkovat za vyřešení mého problému všem zůčastněným (i nezůčastněným).
×
×
 • Create New...