Jump to content

cvancara

User
 • Posts

  1,378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Everything posted by cvancara

 1. Aha, tak jsem zkusil otevřít v novém okně a fakt, spustilo se to jako fullscreen a je to takové nějaké jiné (ano, používám více monitoru a více oken, takže ten fullscreen si můžou strčit za klobouk - nebo to dát jako volitelné nastavení):
 2. Já to mám takhle (ale je pravdou, mám Giga/Giga optiku a skoro pořád tam vidím to pošahané načítací kolečko).:
 3. Tady nic, porovnával jsem to i s STA a DVB-C a zvuk je v cajku. VTV jsem nezkoušel.
 4. Ve ktere casti Ovy ti to jede? - OVA - Dubina Naposledy ráno, teď jsem na šichtě.
 5. OVA - obraz ostrý, jako břitva. Možná proto, že DVB-C? VTV taky v cajku.
 6. Ne, myslím všech 6. Ale jsou až na konci, nekoukám na to.
 7. Jéžišku na křížku, kde je QR konec. Tam jsem kdysi měl i účet a pak myslím nějak skončil. Nějaké roky z5.
 8. Asi zajdu do Alberta, že když mi nedají slevu, tak začnu chodit do Tesca. Tohle mě neskutečně s.e.r.e tyhle cenotvorby.
 9. Tak na to jsem celkem zvědavej, když za Komplet už roky platím 829 Kč.
 10. Zákaz přeskakování je evidentně jenom u VF. Proto Primu zpětně u VF vůbec nepoužívám. Ale kdo chce, kam...
 11. Dík, jenom netuším, jestli dělám něco špatně a nebo je chybka v systému.
 12. To jsem si taky myslel - přepíšu ho, dám Uložit, je to v pořádku. Vyskočím z toho okna, vlezu tam znovu a je tam to původní. Mám tam: Změním: Uložím a okno uzavřu. Vlezu tam znovu a ejhle, je tam staré: .
 13. Jenom taková drobnost - ale jak změním ten údaj (ten výsledek ze speednetu)? Nastavení účtu - nastavení profilu - zadám tam nové číslo, uložím a prd. Pořád tam je to původní. Odhlásím, znovu přihlásím, Opera, Edge a ani prd. Jako by tam bylo na věčné časy to jednou zadané.
 14. Nikdy jsem si toho nevšímal, ale když venku řvou a ve VTV běží ještě +- 20 vteřin reklama. VTV má suverénně největší opoždění oproti jiným IP TV.
 15. Tak zrovna u VF na slovo "napořád", bych byl opatrný.
 16. Zrovna koukám na History a je to nekoukatelné. Obraz se totálně rozsypává. Koukám na stejné záběry ve VTV a je tam taky:
 17. Fakt jsem rád za naší spol. anténu. Až mě jednou VF naštve...
 18. Když si přečtu to složení, tak to bude opravdu "přínos". "..Mezi tvářemi televize se objeví např. Šárka Vaňková, Alice Bendová, Pavel Anděl, Martin Dejdar, Aleš Cibulka, Miloš Knor nebo Eva Decastelo.."
 19. Ta TV neumí přeladit pouze ten konkrétní mux? Já vždy nechám vyhledat jenom v jednom konkrétním muxu, když se něco ubere/přidá.
 20. Chtěli jste NS? Chtěli, tak se teď nesmíte divit. Chápu, že asi budou muset navýšit kvůli tomu cenu, ale ať si jí navýši za Komplet a ne nějaké vymýšlení nových balíků. Komplet je komplet, nazdar.
 21. Ne, opravdu mi je nějaké NS u zadku. Už je vyhozeno z oblíbených - stejně jako ostatní podobné. Ale budu informovat, jestli si toho všimnu 🤘
 22. Jasně, takové veřejné tajemství, o kterém nikdo neví 😉 naivo.
 23. No jde, ale jak říkám, všechny tyhle NS nevím kolik, mě vůbec nezajímají. Jde mi o princip s Komplet nabídkou. Když se něco odebere, taky snad hned vzniká nějaká nová nabídka nebo se snad snižuje cena? Neřekl bych.
×
×
 • Create New...