Přejít na obsah

Nemohu se přihlásit, nejsem v Česku


Návštěvník MMsuu
Přejít na řešení Vyřešil Adolf.Shitler,

Doporučené příspěvky

Návštěvník MMsuu

Zdravím,
momentálně jsem na měsíc v Izraeli a zapomněl jsem si zařídit Vodafone tarif. Mám momentálně nějaký studentský za 500-600 kč, ale pokaždé je to jinak - částka, kterou mám uhradit, mi chodí zprávou. Tu ale teď nedostanu, protože tady kde jsem, v Izraelu, není Vodafone signál. Nedokážu mluvit s nikým v podpoře, protože se nemohu přihlásit k Můj Vodafone (chtějí abych vyplnil kód ze zprávy, kterou nemohu dostat). Je nějaká možnost, jak zjistit částku, co mám zaplatit, že bych ji přes účet normálně poslal a neměl dluh? Pamatujte, nemohu se nijak přihlásit na Můj Vodafone a žádná zpráva z čísla mi nepřijde. Mám izraelskou SIMku, ale nemůže volat do zahraničí, takže ani na číslo podpory nemohu zavolat. Kdyby tady někdo od Vodafonu byl, tak se mi nějak ozvěte, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení
Zpráva o tom, kolik se má hradit, chodí přes SMS. A SMS se ukládají v telefonu. Není tedy problém v telefonu přečíst nějakou starší SMS s zaplatit dle údajů třeba 1000 Kč. VF pak event. přeplatek zúčtuje v dalším období. A samozřejmě si co nejdřív nastavit (až to bude možné), aby vyúčtování chodilo i emailem.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@MMsuuPěkné ráno, až se vrátíte zpět do ČR, tak se nám ozvěte případně přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum a váš účet s vámi zkontrolujeme. Pokud jste uhradil vyšší částku s předchozími symboly, vznikne vám přeplatek, který vám automaticky zohledníme v následujícím Vyúčtování. Jestli jste své heslo zapomněl, máte možnost ho obnovit po návratu do ČR, a to několika způsoby, které popisujeme na našich stránkách: https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zapomnel-jste-heslo/.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...