Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  364
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Ondra - Vodafone last won the day on September 20

Ondra - Vodafone had the most liked content!

2 Followers

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Optical 500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  Premium 5G
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  VTV Premium box
 • Place of subscription of Vodafone services
  Pardubice
 • Speedtest

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ondra - Vodafone's Achievements

 1. @petrmet Samozřejmě žádost o změnu na jiný způsob platby můžete zadat i tak, že nám pošlete zprávu ze samoobsluhy ze sekce Zeptejte se nás nebo využijete kontaktní formulář https://tam.je/forum. Další možností je osobní návštěva prodejny.
 2. Pěkný den, Stando, aktuálně to řešíme jako závadu, která se u části zákazníků objevuje (není to u všech). Jak sám píšete, může dočasně pomoct zpětné sledování. Omlouvám se za komplikace.
 3. Jen bych dodal, že kdyby někdo z našich zákazníků rušil SIPO a chtěl změnit způsob platby u nás, tak u SIPO je výjimka a změnu na jiný způsob placení nelze zadat přes samoobsluhu. Vždy je potřeba to provést "asistovaně", takže například přes Linku péče o zákazníky (800770077). Při zrušení SIPO u nás dochází k tomu, že dosavadní číslo plátce ukončíme a služby převedeme na nového plátce s nově vybraným způsobem platby. To znamená, že po této změně se mění číslo plátce (specifický symbol).
 4. @dopip78 Pokud má platný ISIC a není jí ani 26 let, tak tarif může využívat. Bohužel nevím, co se stalo, tak víc k tomu odsud nezjistím 😞 Můžete nám ale napsat přes https://tam.je/forum a rádi k tomu zjistíme víc a když budete mít zájem, tak tarif obnovíme, pokud to bude možné. Co se týká případného přenosu čísla, tak OKU kód najdete v samoobsluze Můj Vodafone, právě s ním zadáváte přenos u nového operátora.
 5. @dopip78 Pěkný den, pokud vaše dcera stále studuje (má platný ISIC) a je jí 26 let nebo méně, můžeme jí tarif obnovit. Jestli už tyto podmínky nesplňuje, tak to bohužel už nejde. Tarif s neomezenými daty máme v naší nabídce za 799 Kč (Neomezený Super, rychlost připojení 10 Mb/s stačí na naprostou většinu činností včetně online videa).
 6. Pěkný den, včera jsme zaznamenali potíže s využíváním LTE v roamingu zhruba mezi 15. a 18. hodinou. Je pravda, že za poslední dny se potíže opakovaly, bohužel víc informací k příčině neznám. Omlouvám se vám za komplikace.
 7. Pěkný den, rád bych tu upřesnil pár nepřesností: 1) Informační SMS o přijetí platby a vystaveném Vyúčtování se vypnout nedají. 2) Zprávu o přijetí platby posíláme ve chvíli, kdy platbu skutečně přijmeme, tedy bez ohledu na tzv. komunikační profil (preferovaný čas příjmu informačních zpráv). Zpětnou vazbu samozřejmě předáváme, nicméně v tuto chvíli se čas přijetí zprávy o připsání platby opravdu ovlivnit nedá.
 8. @HonzaK Pěkný den, Honzo, každý operátor (i když třeba z jedné skupiny) má vlastní služby, systémy, v každé zemi je tedy rozdílná nabídka i šíře služeb. Když tedy v nějaké zemi podporu pro AW mají, neznamená to, že ji jednoduše a rychle může spustit operátor v jiné zemi. My s podporou počítáme, nicméně zatím to není tak blízko, abychom mohli říct, kdy přesně začneme Apple Watch s eSIM podporovat.
 9. Původní Techfórum fungovalo na jiném principu - je to vidět i ze screenshotů. Současné fórum je mnohem přehlednější a stojí na principu toho, že si vzájemně radí uživatelé. Dříve to bylo na "technoidech", kteří na otázky odpovídali. Jak zmínil @tomus, nefungovalo to už delší dobu, není to tak, že by přišlo UPCzone a to by najednou přemazalo původní obsah 🙂 Díky přesunu původního exUPC fóra ale doména opět dostala svůj původní význam, a to je dobře...
 10. @Despair Pěkný den, píšete o tom, že nám máte dodat OKU. Takže hádám, že své číslo přenášíte a ještě není aktivní v naší síti. V tom případě je potřeba nám zavolat na 800777777 a přenosový kód nahlásit operátorovi, protože dokud nebudete mít aktivní služby, do samoobsluhy se nepřihlásíte.
 11. V tuto chvíli opravdu předplacenku jako eSIM vydávat neumíme, do budoucna si ale myslím, že to půjde, běží různé projekty, které eSIM dál posunou. Aktuální stav popisujeme zde: https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/sim-karty/nove-cislo-esim/
 12. @Daviddvbc Hezký den, Davide, tohle určitě není řešení, pokud není důvod k odesílání zpráv, tak předáme požadavek na to, aby vám nechodily. Napište nám prosím popis situace přes https://tam.je/forum, ať to můžeme řešit. Díky.
 13. @Christian Pěkný den, obecně platí, že když se s námi domluvíte na zrušení telefonního čísla, tak běží výpovědí doba (až 30 dnů), během které číslo zrušíme. Protože služby účtujeme zpětně, tak je potřeba myslet na to, že poslední vyúčtování vystavujeme až poté, co fakticky ke zrušení dojde. Někdy se stane, že na to zákazníci zapomenou... To ale nevypadá na tento případ. A to, co popisujete, rozhodně není běžná situace. Volat nám nemusíte, vše nám můžete popsat do kontaktního formuláře na https://tam.je/forum, pokud byste už u nás neměl aktivní vůbec žádné služby, tak nám prosím napište na pece@vodafone.cz a k popisu situace přidejte také telefonní číslo, kterého se to týká a první a třetí číslici z hesla, kterým jste se ověřoval na Lince péče o zákazníky. Díky tomu zjistíme, co se stalo a pomůžeme vám.
 14. Tak už mám potvrzeno, že s Chuck TV do budoucna nepočítáme s ohledem na opakované technické problémy od dodavatele tohoto obsahu.
 15. V tuto chvíli opravdu Chuck TV nevysílá, příčina není na naší straně. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet.
×
×
 • Create New...