Jump to content

Ondra - Vodafone

Help center
 • Posts

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Community Answers

 1. Ondra - Vodafone's post in Pixel 6 a podpora 5G a VoLTE ? was marked as the answer   
  Hezký den, stejné téma se řešilo také v https://www.techforum.cz/topic/60689-podpora-5g-sítí-na-zařízeních-pixel-6-a-pixel-6-pro/#comment-450791. Vyjádření, na které odkaz vede, je stále platné, takže jinou odpověď vám dát nemůžu.
   
   
 2. Ondra - Vodafone's post in Nastavení oblíbených programů was marked as the answer   
  Funkci řazení programů a možnost skrytí vybraných stanic jsme do Vodafone TV přidali v prosinci. Vlastní řazení je dostupné v set-top boxu i v aplikaci 🙂 Podrobný návod najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/razeni-kanalu-vodafone-tv/.
 3. Ondra - Vodafone's post in Řazení TV programů was marked as the answer   
  Funkci řazení programů jsme do Vodafone TV přidali v prosinci. Vlastní řazení je dostupné v set-top boxu i v aplikaci 🙂 Podrobný návod najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/razeni-kanalu-vodafone-tv/.
 4. Ondra - Vodafone's post in Zablokování webů was marked as the answer   
  Pěkný den, 
  jde o naprosto mimořádnou situaci a jak už tu padlo, proběhly v tom 2 kroky.
  Některé weby zablokoval přímo správce domény CZ sdružení CZ.NIC, to je dobře popsané na https://www.lupa.cz/aktuality/spravce-narodni-domeny-kvuli-ukrajine-zablokoval-aeronet-a-dalsi-proruske-weby/.
  Čeští mobilní operátoři sdružení v APMS (i Vodafone) pak vyhověli výzvě vlády České republiky a Národního centra kybernetických operací a připojili se k opatřením zamezujícím šíření ruské propagandy v kybernetickém prostoru České republiky. Jde o pochopitelný krok k zajištění bezpečnosti naší země. Další podrobnosti o tom najdete na https://www.apms.cz/mobilni-operatori-blokuji-pristup-na-dezinformacni-weby/. 
 5. Ondra - Vodafone's post in Nickelodeon - nesynchronni obraz a zvuk was marked as the answer   
  @Jin Hezké ráno, situaci řešíme, nicméně podle všeho je příčina přímo u poskytovatele vysílání. Snad se to brzy povede vyřešit 🙂
   
  @jabadabadooo Dobré ráno, informaci jsem předal, snad to kolegové rozklíčují 🙂

  Aktualizace 21.2. 18:35: Dostal jsem zprávu, že už to je opravené 🙂
 6. Ondra - Vodafone's post in Aktivace SIM v zahraničí was marked as the answer   
  @Sabov Vasyl Pěkný den, SIMku ze zahraničí bohužel aktivovat nemůžete. Můžeme vám s tím ale pomoct - pošlete nám na e-mail socialmediacz@vodafone.com zprávu s vysvětlením situace, o jaké jde telefonní číslo a přidejte sken SIM karty včetně větší plastové karty, ze které ji vylamujete (aby bylo viditelné výrobní číslo SIM). Pokud to bude možné, tak vám SIMku aktivujeme na základě doložených podkladů.
 7. Ondra - Vodafone's post in Možnost využívání vodafone tv na jiné adrese was marked as the answer   
  Hezký večer,
  k jedné Vodafone TV musejí být všechny set-top boxy na stejné technologii. Takže pokud se jedná o kabelovou televizi (podle vašeho popisu ano), tak i druhý set-top box k této smlouvě bude nutné připojit do účastnické zásuvky kabelové TV a bude ho možné využívat jen na adrese, kde už je ten první. Podobně to platí pro CA modul. 
  Za nepřesnou informaci od kolegyně se omlouvám.
  Případnou přenositelnost Vodafone TV vysvětlujeme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/prenositelnost-vodafone-tv/. 
 8. Ondra - Vodafone's post in Podpora 5G sítí na zařízeních Pixel 6 a Pixel 6 Pro was marked as the answer   
  Hezké ráno, je to přesně tak, jak psal Marek. Jako operátor můžeme podporu zajistit / zaručit na telefonech, které máme v nabídce. Pokud jsme telefon nikdy nenabízeli, nemáme na obsah jeho firmwaru vliv a je jen na výrobci, jestli se rozhodne přidat podporu pro naši síť do firmwaru telefonu. Takže konkrétně pro Pixel 6 Pro to nedokážeme ovlivnit a nemůžeme fungování 5G zaručit.
 9. Ondra - Vodafone's post in Předplacená karta v hodinkách was marked as the answer   
  Pěkný den, Jano, 
  všechny informace k fungování Předplacené karty 30 najdete v Centru péče. Skutečně platí sazba 3 Kč za 10 MB, vždy to ale platí do půlnoci, další den začínáte data čerpat znovu. Pro vaše potřeby bych tedy doporučil Připojení na měsíc (79 Kč za 1 GB), pokud z čísla nepotřebujete volat ani SMSkovat. 
×
×
 • Create New...